aA
Tik baigęs mokyklą, susikroviau daiktus ir iškeliavau laimės ieškoti į Londoną. Pradžioje buvo labai sunku, tačiau bėgant laikui sugebėjau tvirtai atsistoti ant kojų. Dirbau gerai apmokamą apsaugininko darbą prabangiame prekybos centre, turėjau draugų, gyvenau gražiame rajone. Atrodė, kad ten liksiu visam laikui. Vis dėlto, likimas man turėjo kitokių planų.
© Shutterstock nuotr.

Internetinėje pažinčių svetainėje sutikta žavi Vilnietė pavergė mano širdį. Ir štai po septynerių metų mečiau viską, ką buvau susikūręs, ir grįžau į gimtinę. Tuo metu negalėjau net susapnuoti kaip viskas baigsis.

Užsiregistruoti pažinčių svetainėje pasiūlė draugai. Kadangi tuo metu merginos paieškos ėjosi ne itin gerai, nutariau išmėginti ir šį variantą. Dažniausiai rašydavau toms merginoms, kurios gyveno Londone, tačiau kartais parašydavau ir gyvenančioms Lietuvoje. Taip vieną kartą į mano žinutę atsakė Vaida – 22 metų amžiaus studentė iš Vilniaus. Simpatiška mergina, graži figūra, pamaniau, kad reikia pabendrauti, galbūt pavyks susitikti per atostogas. Susirašinėjome labai daug ir po truputį mūsų draugystė tapo rimtesnė, nei planavau. Tiesa, ji visada pabrėždavo, kad niekur ir niekada iš Lietuvos nevažiuos.

Po mėnesio grįžau savaitgaliui vien tam, kad susitiktume. Taip susitikome dar keturis kartus per pusę metų. Kiekvienas iš tų susitikimų buvo pasakiškas. Pasivaikščiojimai po Vilniaus senamiestį, vakarienės restoranuose ir jos šilta lova jaukiame bute Antakalnyje. Atėjus vasarai susitarėme dvi savaites kartu atostogauti prie jūros. Būtent per tas atostogas supratau, kad ji man skirta. Daug kalbėjome, diskutavome ir nutarėme, kad man reikia grįžti gyventi į Lietuvą. Praėjus mėnesiui grįžau.

Parsivežiau šiek tiek pinigų, kurių buvau susitaupęs, taip galėjau išsinuomoti butą. Apsigyvenome kartu. Susiradau apsaugininko darbą, kadangi jau turėjau nemažai patirties. Žinoma, su tokia alga galėjau sau leisti mažiau, nei gaudamas anglišką atlyginimą, tačiau, kaip sakoma, žmogus ne vien duona gyvas. Turėjau merginą, su kuria buvau laimingas. Mūsų santykiai buvo puikūs.

Supažindinau ją su savo tėvais, ji pristatė savuosius. Atėjus rudeniui ji metė darbą parfumerijos parduotuvėje ir įsidarbino pagal nesenai įgytą specialybę vienoje logistikos kompanijoje. Tada viskas pradėjo keistis. Santykiuose atsirado nesutarimų, ji dažnai buvo nepatenkinta. Jaučiau, kad tai dėl pinigų. Dabar ji uždirbdavo kone dukart daugiau už mane. Nežinojau ką daryti, bandžiau ieškoti geriau apmokamo darbo, tačiau visos pastangos buvo bergždžios. Tuo tarpu ji pradėjo dažniau vaikščioti į darbo vakarėlius, dažniau susitikinėti su draugėmis savaitgalio vakarais. Vieną savaitgalio rytą jai prausiantis duše supypsėjo jos telefonas. Niekada anksčiau nesu tikrinęs jos telefono, tačiau šįkart vedamas nerimo instinktyviai paėmiau ir pažiūrėjau. O ten žinutė: „Vakar vakaras buvo nuostabus“.

Numeris buvo neįvestas į telefoną. Surinkau tą numerį savajame telefone ir paskambinau, atsiliepė vyriškis. Tą akimirką žemė išslydo iš po kojų. Negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Kai ji išėjo iš dušo, pasakiau, kad krautųsi daiktus ir nešdintųsi. Mane galutinai sugniuždė jos reakcija – ji net nebandė teisintis, nebuvo prislėgta. Tiesiog susikrovė daiktus ir išėjo.

Po to buvusios dienos ir savaitės buvo tamsiausios mano gyvenime. Nuolat galvojau, kaip ji galėjo taip su manimi pasielgti, juk aš dėl jos mečiau viską, dėl ko taip sunkiai dirbau. Atrodė, kad padariau didžiausią klaidą gyvenime. Tačiau paaiškėjo, kad taip nebuvo. Vieną dieną sulaukiau skambučio iš įmonės, kuriai anksčiau, dar draugaudamas su Vaida siunčiau savo gyvenimo aprašymą. Buvau pakviestas į pokalbį ir gavau darbą. Būtent tame darbe ir sutikau dabartinę savo merginą, su kuria jau esame susižadėję. Ji yra mano sielos antra pusė, mano gyvenimo partnerė, mano mylimoji.

Vienu metu tikrai atrodė, kad grįžimas į Lietuvą buvo didelė klaida, juk buvau apgautas ir išduotas. Tačiau dabar suprantu, kad visa tai turėjo įvykti vien tam, kad sutikčiau tą, kuri man iš tikrųjų skirta.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Tikriausiai kiekvieno gyvenime būna akimirkų, kai nuoširdžiai kurti ir puoselėti santykiai, staiga sugriūva – paaiškėja, kad kitas žmogus turi visai kitą pusę, kurios pro rožinius akinius buvo nematyti... Deja, ne visuomet pavyksta su ja susitaikyti.

Prašome Jūsų – pasidalykite, kaip jūs atsigavote po sugriuvusių santykių ir iš naujo pamilote? Kaip išgydėte sudaužytą širdį? Parašyk ir pelnyk vieną iš DELFI Piliečio gimtadienio prizų – „iPad mini“ planšetę, skrydį oro balionu arba apsilankymą su nakvyne Pakruojo dvare!

Siųsk savo mintis naudodamasis pilku mygtuku čia arba el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Konkursas“ ir lauk rugsėjo 1 d.!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Į Lietuvą grįžo gyventi po šešerių metų: didžiausias mitas, kad čia mažos algos palygino išlaidas Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje (119)

Artėjant Brexitui ne vienam Didžiojoje Britanijoje (DB) gyvenančiam lietuviui tikriausiai kyla...

Sostinės svečią prekybos centre sunervino du lietuvių įpročiai (132)

Kadangi esu gimęs Vilniuje, bet tingiausius ir sočiausius gyvenimo metus leidžiu provincijoje,...

Išvažiavo gyventi į užsienį ir pamatė Lietuvą kitomis akimis (120)

Jau porą metų gyvenu ne Lietuvoje, bet nuolat grįžtu, domiuosi, kas vyksta šalyje, domiuosi...

Meilė iš pirmo žvilgsnio: atsiliepk, gražuole, raudona suknele (108)

Idėja apie romantiškai susiklostančią meilę iš pirmo žvilgsnio bent kartą gyvenime, matyt, yra...

Šeimos pajamos – 2000 eurų: papasakojo, kaip išgyvena ir kam daugiausiai išleidžia (146)

Keli straipsniai pasirodė, kaip išgyvena iš 650 eurų , kaip sutaupo 400 eurų, uždirbdamas 466...

Top naujienos

Nori keisti vaikų paėmimą iš šeimų: kartu pas globėjus tektų išsikraustyti ir vienam iš tėvų (203)

Jei būtų įteisintos valstiečių ir žaliųjų lyderio Ramūno Karbauskio pateiktos Vaiko teisių...

DELFI Diena. Ar naujas bankas Lietuvoje kuriamas Kremliaus rankomis ir žiemos rūpesčiai kelininkams vyksta apklausa

Ar naujas bankas Lietuvoje kuriamas Rusijos rankomis? Žiniasklaidai paviešinus, kad startuolio...

Incidentas Rusijoje: kryptį pakeitęs orlaivis jau nusileido, sulaikytas vyras papildyta 14.50 (194)

Lėktuvo, skridusio maršrutu Surgutas - Maskva , keleivis pareikalavo apsukti orlaivį ir skristi į...

Murmansko srityje į aerodromo taką rėžėsi Rusijos viršgarsinis bombonešis, žuvo du įgulos nariai (169)

Vienas Rusijos strateginis bombonešis „Tu-22M3“ antradienį sudužo šiaurinėje Murmansko...

Ekspertai: atėjo palankiausias metas parduoti turtą (144)

Po rekordinių 2018-ųjų, kuomet komercinio nekilnojamojo turto investicinių sandorių apimtys...

Mitybos specialistė Inga Žuolytė pasidalino nėštumo detalėmis: kiek svorio priaugo ir kaip jo pavyko atsikratyti

Dažna mama pasakytų, kad gimus vaikeliui pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais sunku rasti laiko...

Kurtinaitis į Chimkus grįžo lyg į namus: sutikau iš karto, netgi finansinių sąlygų neaptarėme interviu (25)

Rimas Kurtinaitis antradienio rytą jau darbavosi Maskvoje – 58-erių krepšinio specialistas iš...

Trylikametę 88 dienas laikė po lova, mergina pasakoja siaubą keliančias detales (31)

Pagrobimo auka tapusi Jayme Closs detektyvams pateikė siaubą keliančių detalių apie 88...

Pensijas pristatančios bendrovės vadovas tvirtai žada: iki kada visi pensininkai sulauks savo pinigų (208)

Šiuo metu senatvės pensijas jau gavo daugiau nei 70 proc. žmonių, kurioms jos priklauso, visoje...

Po tragedijos Lenkijoje populiarią pramogą įvertino ir pas mus: dirba be instrukcijų, yra degių dalių (2)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ( PAGD ) pareigūnai baigė prevencinę Lietuvoje...