Tik baigęs mokyklą, susikroviau daiktus ir iškeliavau laimės ieškoti į Londoną. Pradžioje buvo labai sunku, tačiau bėgant laikui sugebėjau tvirtai atsistoti ant kojų. Dirbau gerai apmokamą apsaugininko darbą prabangiame prekybos centre, turėjau draugų, gyvenau gražiame rajone. Atrodė, kad ten liksiu visam laikui. Vis dėlto, likimas man turėjo kitokių planų.
© Shutterstock nuotr.

Internetinėje pažinčių svetainėje sutikta žavi Vilnietė pavergė mano širdį. Ir štai po septynerių metų mečiau viską, ką buvau susikūręs, ir grįžau į gimtinę. Tuo metu negalėjau net susapnuoti kaip viskas baigsis.

Užsiregistruoti pažinčių svetainėje pasiūlė draugai. Kadangi tuo metu merginos paieškos ėjosi ne itin gerai, nutariau išmėginti ir šį variantą. Dažniausiai rašydavau toms merginoms, kurios gyveno Londone, tačiau kartais parašydavau ir gyvenančioms Lietuvoje. Taip vieną kartą į mano žinutę atsakė Vaida – 22 metų amžiaus studentė iš Vilniaus. Simpatiška mergina, graži figūra, pamaniau, kad reikia pabendrauti, galbūt pavyks susitikti per atostogas. Susirašinėjome labai daug ir po truputį mūsų draugystė tapo rimtesnė, nei planavau. Tiesa, ji visada pabrėždavo, kad niekur ir niekada iš Lietuvos nevažiuos.

Po mėnesio grįžau savaitgaliui vien tam, kad susitiktume. Taip susitikome dar keturis kartus per pusę metų. Kiekvienas iš tų susitikimų buvo pasakiškas. Pasivaikščiojimai po Vilniaus senamiestį, vakarienės restoranuose ir jos šilta lova jaukiame bute Antakalnyje. Atėjus vasarai susitarėme dvi savaites kartu atostogauti prie jūros. Būtent per tas atostogas supratau, kad ji man skirta. Daug kalbėjome, diskutavome ir nutarėme, kad man reikia grįžti gyventi į Lietuvą. Praėjus mėnesiui grįžau.

Parsivežiau šiek tiek pinigų, kurių buvau susitaupęs, taip galėjau išsinuomoti butą. Apsigyvenome kartu. Susiradau apsaugininko darbą, kadangi jau turėjau nemažai patirties. Žinoma, su tokia alga galėjau sau leisti mažiau, nei gaudamas anglišką atlyginimą, tačiau, kaip sakoma, žmogus ne vien duona gyvas. Turėjau merginą, su kuria buvau laimingas. Mūsų santykiai buvo puikūs.

Supažindinau ją su savo tėvais, ji pristatė savuosius. Atėjus rudeniui ji metė darbą parfumerijos parduotuvėje ir įsidarbino pagal nesenai įgytą specialybę vienoje logistikos kompanijoje. Tada viskas pradėjo keistis. Santykiuose atsirado nesutarimų, ji dažnai buvo nepatenkinta. Jaučiau, kad tai dėl pinigų. Dabar ji uždirbdavo kone dukart daugiau už mane. Nežinojau ką daryti, bandžiau ieškoti geriau apmokamo darbo, tačiau visos pastangos buvo bergždžios. Tuo tarpu ji pradėjo dažniau vaikščioti į darbo vakarėlius, dažniau susitikinėti su draugėmis savaitgalio vakarais. Vieną savaitgalio rytą jai prausiantis duše supypsėjo jos telefonas. Niekada anksčiau nesu tikrinęs jos telefono, tačiau šįkart vedamas nerimo instinktyviai paėmiau ir pažiūrėjau. O ten žinutė: „Vakar vakaras buvo nuostabus“.

Numeris buvo neįvestas į telefoną. Surinkau tą numerį savajame telefone ir paskambinau, atsiliepė vyriškis. Tą akimirką žemė išslydo iš po kojų. Negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Kai ji išėjo iš dušo, pasakiau, kad krautųsi daiktus ir nešdintųsi. Mane galutinai sugniuždė jos reakcija – ji net nebandė teisintis, nebuvo prislėgta. Tiesiog susikrovė daiktus ir išėjo.

Po to buvusios dienos ir savaitės buvo tamsiausios mano gyvenime. Nuolat galvojau, kaip ji galėjo taip su manimi pasielgti, juk aš dėl jos mečiau viską, dėl ko taip sunkiai dirbau. Atrodė, kad padariau didžiausią klaidą gyvenime. Tačiau paaiškėjo, kad taip nebuvo. Vieną dieną sulaukiau skambučio iš įmonės, kuriai anksčiau, dar draugaudamas su Vaida siunčiau savo gyvenimo aprašymą. Buvau pakviestas į pokalbį ir gavau darbą. Būtent tame darbe ir sutikau dabartinę savo merginą, su kuria jau esame susižadėję. Ji yra mano sielos antra pusė, mano gyvenimo partnerė, mano mylimoji.

Vienu metu tikrai atrodė, kad grįžimas į Lietuvą buvo didelė klaida, juk buvau apgautas ir išduotas. Tačiau dabar suprantu, kad visa tai turėjo įvykti vien tam, kad sutikčiau tą, kuri man iš tikrųjų skirta.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Tikriausiai kiekvieno gyvenime būna akimirkų, kai nuoširdžiai kurti ir puoselėti santykiai, staiga sugriūva – paaiškėja, kad kitas žmogus turi visai kitą pusę, kurios pro rožinius akinius buvo nematyti... Deja, ne visuomet pavyksta su ja susitaikyti.

Prašome Jūsų – pasidalykite, kaip jūs atsigavote po sugriuvusių santykių ir iš naujo pamilote? Kaip išgydėte sudaužytą širdį? Parašyk ir pelnyk vieną iš DELFI Piliečio gimtadienio prizų – „iPad mini“ planšetę, skrydį oro balionu arba apsilankymą su nakvyne Pakruojo dvare!

Siųsk savo mintis naudodamasis pilku mygtuku čia arba el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Konkursas“ ir lauk rugsėjo 1 d.!

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Po vakarykštės „Žalgirio“ pergalės užmirškime svaičiojimus apie „vidutiniokus“ (51)

Po vakarykščio laimėjimo prieš Pirėjo „Olimpiakos“, šiandien visi tik ir kalba apie Lietuvos...

Gyvenimo planavimas Lietuvoje – neįmanomas: pensijų reformos tai patvirtina (67)

Skaitau kartas nuo karto straipsnius apie tai, kaip mūsų vyriausybė rūpinasi Lietuvos piliečių...

Po vestuvių viskas ėmė byrėti – dabar sutuoktinis aiškina apie taupymą (165)

Esu nusivylusi lietuviais vyrais. Siūlau visiems skaitantiems susimąstyti...

Šypseną kelia vienišų moterų standartai: gyvenimas – ne „Olialia“ vaizdo klipas (126)

Su niekuo viešai nenorėjau dalytis savo mintimis, nes bijau kitų moterų keršto. Apsispręsti...

Pavasasario vargai – šunų „krūvelės“: gėda skaityti taisykles (41)

Kiekvieną kartą atėjus pavasariui, kai ypač ryškiai matoma šunų palikta tarša, tampa...

Top naujienos

Orai: pasilepinom ir užteks – plūstels permainos (6)

Artimiausiomis dienomis orai subjurs – į šalį atkeliaus vėsa, prapliups krituliai.

Vienas paslaptingiausių ginklų istorijoje: liepsnojo net jūra karius apimdavo paniška baimė (65)

Bizantijos gyventojai šį paslaptingą ginklą vadino „jūrų ugnimi“, vėliau istorijoje...

„Apple“ darbuotojai papasakojo apie tamsiausius savo darbo užkulisius (33)

„Apple“ – viena iš bendrovių, kur laikomasi bene griežčiausio konfidencialumo kodekso....

Kasparaitis „nusodino“ komandos draugą: himno žodžius mokėjau, kai dar nebuvai gimęs (14)

Darius Kasparaitis tenkinosi epizodiniu vaidmeniu ant Kauno ledo, bet būtent jis buvo svarbiausia...

Prabangus gyvenimas slėpė kraupias paslaptis: patikusias moteris grobdavo tiesiog gatvėje (108)

„Sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, 27 miegamieji su neperšaunamaisiais langais, iš aukso...

Lietuva laukia Venckienės grąžinimo: kaip violetinė Garliavos banga užvaldė politikų protą (766)

Nuo Lietuvos teisėsaugos į JAV pabėgusi Neringa Venckienė šiuo metu suimta ir laikoma JAV...

Esminis bruožas, kuris vienija visas laimingiausias poras

Kokia ilgalaikių santykių paslaptis? Kai kurie žmonės sako, kad bendravimas. Kiti gi tvirtina, kad...

Populiariame banke darbuotojai rengtis kaip nori gali ne visi: matuoja net kulniuko aukštį (36)

Su pavasariu grįžo ir fotoreportažų ciklas „ Penktadienio aprangos kodas “, kuriame įvairių...

Mažėja norinčių drybsoti pliaže: dabar madingos kitokios atostogos (9)

Lietuvių atostogų scenarijus jau seniai neapsiriboja vien tik drybsojimu nuo ryto iki vakaro ant...

Karbauskis: aš – švariausias politikas Lietuvoje, o mes kitąmet tikriausiai laimėsime visus trejus rinkimus (737)

Nors žemės ūkio ministras Bronius Markauskas išsaugojo pareigas bent jau iki tol, kol savo...