Kai pradėjome kalbėtis su vyru apie atostogas ir dėliotis planus, jis lyg tarp kitko pasakė: „Nebūtina, aišku, ir kiekvieną savaitgalį kartu praleisti.“

Iš pradžių neužfiksavau, o toliau kalbantis „daėjo“. Trumpai drūtai: vyras nori paatostogauti su draugais, siūlo ir man išlėkti su draugėmis. Toks pasiūlymas mane pribloškė.

Jis tą norą argumentavo keliais punktais. Pirma sakė, kad visus metus ir taip būnam kartu, kiekvienas vakaras beveik kartu, laisvalaikis šeimomis, norisi atitrūkti. Kad maždaug negali visko gauti iš bendravimo su vienu žmogumi (ar su kitais, šeimomis, bet partneriui esant kartu), reikia plėsti akiratį.

Paskui sakė, kad kiekvienai moteriai reikia moteriškos kompanijos, paplepėti apie vyrus, pasiguosti nuovargiu nuo vaikų, išgerti kokteilių ir atsipalaiduoti. Paskui sakė, kad tas pats galioja ir apie vyrus – reikia galėti be žmonų išgerti, pablevyzgoti ir pasilinksminti.

Papasakojo apie savo bendradarbį, kuris važinėja motociklais. Kaip jis su savo draugais su motociklais važinėjo naktį per miestą, paneles prie klubo „nepiktybiškai kibino“, grįžę į garažą dar išgėrė, o rytą vis tiek pusryčiai su žmona, nes tu žinai, kur tavo namai ir kas tau svarbiausia, visa kita – tik nekaltos pramogos.

Man tai labai dviprasmiškai skamba... Atvirai pasakius, aš nenoriu jokių atostogų su draugių kompanija ir man nereikia niekur „nutrūkti“.

Mano požiūris paprastas. Aš tuokiuosi su tuo žmogumi, su kuriuo man viską smagiausia veikti. Ir atostogų važiuoti, ir kokteilius gerti, ir vakaroti, ir pusryčiauti, ir prie baseino sėdėti, ir po miškus vaikščioti. Todėl aš visiškai nesuprantu to požiūrio „mums reikia pabūti atskirai“.

Kaip man reaguoti į tokį norą? Ar čia normalu yra? Kodėl jis nenori viso laiko leisti su manim tik? Ačiū už nuomones.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)