aA
Visuomenė keičiasi. Žmonės nebenori kurti šeimų. Šeimų sąvoka ir sudėtis keičiasi. Pati visuomenė sensta. Vis mažiau gimsta vaikų. Pasaulio jėgos poliai traukiasi iš vakarų pasaulio į rytų pasaulį. Ekonominė krizė. Visa tai man yra pranašas to, kad žlunga moteriškų vertybių visuomenė.
Vyro išpažintis: moteriškos visuomenės laukia katastrofa
Pora
© Shutterstock nuotr.

Prieš metus spaudoje mirgėjo viena žinia. Rusijos pop žvaigždei Kirkorovui gimė vaikas. Surogatinė motina išnešiojo Kirkorovui vaiką ir pagimdė. Pirma mintis - kas čia per absurdas. Bet pagalvojus supratau, kad tai labai patogu. Tu su moterim sukursi šeimą, susilauksit vaikų, skyrybos, vaikus iš tavęs atima, turtą atima, tu lieki vienas, su sudaužytu likimu. O čia nieko tokio nebėra. Šitas vaikas yra tik Kirkorovo ir niekada niekas jo neatims iš jo. Jokia moteris niekada negalės tokio scenarijaus prasukti su pop žvaigžde.

Visa tai, aišku, neįprasta, bet mes matome, kaip moterys nuolat darosi dirbtinius apvaisinimus, homoseksualios šeimos nori įsivaikinti ir susilaukti vaikų. Tai kodėl normalūs heteroseksualūs vyrai negali surasti savo būdo, kaip tapti nepriklausomais nuo šiuolaikinių moterų. Nes jos savo nepriklausomybe nuo vyrų jau seniai pasirūpino.

Didžioji dalis vyrų svajoja turėti vaikų. Ir kai tų vaikų susilaukiam, esame paskui jais šantažuojami. Šantažuojami skyrybomis ir pan. Bet kaip būtų patogu, jei tu turėtum savo asmeninius vaikus ir jų nereikėtų dalintis su jokia moterimi. Ir kaip tada apsiverstų visa šita visuomenė, kurią mes pažįstame dabar. Mums, vyrams, nebereikėtų rūpintis moterimis ir jų saugumu. Nes dabar jas saugojom todėl, kad jos gimdė ir augino mūsų palikuonis. O dabar sumokėtum vieną kartą surogatinei motinai ir tu laisvas. Turi palikuonis, esi laisvas ir nepriklausomas. Su moterimis palaikai santykius tik tiek, kiek tau reikia ir gali ilgalaikių santykių iš viso nesiplanuoti. Poreikio ilgalaikiams santykiams kaip ir nebeliktų.

Dabar turime taikstytis su jų taisyklėm, jų nestabiliom emocijom, nepagarba vyrams ir pan. O dabar to visai nebeliktų. O auginti vaikus, šiais laikais yra labai nesunku. Darželiai, auklės ir pan. Jau seniai mes esame perėmę dalį moterų naštos auginant vaikus. Tad mes labai lengvai šeimose išsiverstumėm ir be jų. Tai būtų labai patogus variantas vyrams. Ir jei toliau visuomenė eis tuo pačiu keliu kaip dabar, tai manau, jog toks dalykas taps su laiku masiškai paplitęs ir plačiai taikomas.

Kiekvienas veiksmas sukuria atoveiksmį. Po antro pasaulinio karo, moterys spaudė ir stūmė lauk iš visuomeninio gyvenimo vyriškumą. Todėl nori nenori vyriškumas turės daryti kontrataką. Klausimas tik, koks jis bus. Galbūt tai vyks kaip Kirkorovo atveju. Tokiu atveju visuomenė taps individualistinė. Socialinė apsauga ir gerovė iš moterų rankų bus perimta ir padalinta abiems lytims po lygiai. Skirtumai tarp lyčių mažės ir viena lytis vis mažiau trauks kitą lytį. Mus jungs tik trumpalaikiai santykiai be jokių įsipareigojimų ir tik retais atvejais bus bandoma kurti bendras tradicines šeimas.

Jaunimo statistika rodo, kad vis mažiau jaunų žmonių benori turėti pastovų partnerį ir kurti šeimą. Ir šita tendencija tik stiprėja. Gyventi šiuolaikinei moteriai ir šiuolaikiniam vyrui po vienu stogu darysis vis sunkiau. Bandau įsivaizduoti šeimą: feministė ir metroseksualas po vienu stogu. Net juokas ima. Bet einama prie to. Mes tapsime vienišų individų visuomene, kuri gimdys labai mažai vaikų. Vaikai taps didžiausia vertybe. Ir žmonių skaičius tokiose visuomenėse mažės. Šitą nišą užpildys emigrantai su savo gausiomis dar tradicinėmis šeimomis.

Bet į jas dar nėra prasiskverbusios vakarų pasaulį žlugdančios moteriškos vertybės. Visas musulmoniškas pasaulis dar gyvena nepaveiktas tų vertybių ir konfliktai su vakarų pasauliu vis didėja. Galiausiai šitie du skirtingi pasauliai susidurs. Vertybės susimaišys ir vėl po truputį bus grįžtama prie balanso. Nes dabartinis kelias, kuriuo mes einame, veda prie mūsų, žmonių, rūšies susinaikinimo.

Aš vis dar iš biologijos laikų prisimenu pavyzdį. Daug maisto mažai triušių, tada triušiai pradeda daugintis ir jų tampa daug. Tada sumažėja maisto ir triušiai išmiršta. Tada vėl atsiranda maisto. Kol pasiekiamas balansas tarp maisto ir triušių skaičiaus. Dabar mes gyvename tokioje stadijoje, kai daug triušių ir mažai resursų bėra. Todėl triušiai turės pradėti naikintis. Pats taikiausias ir paprasčiausias būdas - tai individualistinė visuomenė. Kur vyrai ir moterys vieni kitų nebetraukia ir vaikų skaičius pradeda radikaliai mažėti. Visuomenė sensta ir po kurio laiko gyventojų skaičius sumažėja.

Iš kitos pusės galimas ir ne toks taikus variantas. Vyrų noras konkuruoti ir agresija visą laiką buvo civilizacijos ir visuomenės varikliukas. Dabar tai yra užspausta. O čia ne paslaptis, kad užspausta ir užgniaužta agresija, po kurio laiko gali pliuptelti nenuspėjamo masto agresijos proveržiu. Mes matome kas vyksta Egipte. Moterys prievartaujamos ir pan.

Tiesiog ten pradėjo veržtis užgniaužta vyrišką agresija. O mūsų vakarų visuomenė pavirto panaši į kastruotą katiną. Aptingusi, pasyvi ir nebepajėgi gintis. Nes joje nebeliko vyriškos agresijos. Jei vakarų pasaulis norės atsilaikyti, jam teks vėl įsileisti vyrišką agresiją ir vyriškumą į savo vertybes. Priešingu atveju, kas laukia mūsų visuomenės - sunku spėlioti. Karai, perversmai ir revoliucijos. Kol vyriškumas vėl grįš į visuomenę aukštai iškėlęs galvą kaip pilnateisis narys.

Mūsų vakarų civilizacijas pralaimi konkurencinę kovą visais frontais. Jei dar prieš 100 metų Europa kontroliavo visą pasaulį, tai dabar tapo trečiu pagal svarbumą regionu. Visa Europa prasiskolinusi ir nebeturi jėgų nei gintis, nei išlaikyti savęs. Bet tai savaime suprantama. Juk būti vyrais ir vyriškais dabar gėdinga. Todėl vis labiau vyrai moteriškėja.

Kam dirbti ir konkuruoti, jei gali būti geras, romus ir laukti socialinės paramos. Kam kovoti, jei gali būti išlaikytinis. Ir automatiškai vyrai pradėjo prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Adaptuokis arba išmirk. Tie tikri vyrai, kurių neberandate, mielos merginos, ir baigia išmirti Jūsų sukurtoje priešiškoje terpėje. Lieka tie, kurie geriausiai adaptuojasi ir perima moteriškas vertybes.

Tačiau matosi ir kita tendencija. Mūsų jaunimas. Norint pamatyti ateitį, visada reikia žiūrėti į jaunimą ir suvoksi, kam jis ruošiasi. Didžioji dalis vis bando juos priversti gyventi pagal senus kanonus ir elgtis, kaip jiems įprasta, bet tai klaidinga ir geriau tiesiog stebėti jaunimą ir ruoštis jų atėjimui. Taigi, ką aš matau šiuolaikiniame jaunime. Ogi didžiulę agresiją. Ji jų gyvenime yra visur. Mokykloje, žaidimuose, kultūroje ir tarpusavio bendravime. Labai didžiulio masto agresija. Ir ji auga ir didėja juose.

Šita atėjusi karta atsineš mums nesuprantamą agresiją. Mes, kastruoti katinai, ramiai gulėsime ant palangės ir netikėtai susidursime su agresija. Visas mums pažįstamas supantis pasaulis, smarkiai ir radikaliai pasikeis. Bet kaltas dėl to bus ne jaunimas, o mūsų pačių kvailumas. Kiekvienas veiksmas sukuria atoveiksmį. Ir dabartinės mūsų propaguojamos vertybės sukurs kontravertybes. Kuo mes labiau neigiame dabar vyriškąjį pradą, tuo jo sugrįžimas bus stipresnis ir agresyvesnis. Nes tokia visuomenė, kokia yra dabar, ji nebepajėgi konkuruoti ir išgyventi.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Stebiu šios šeimos neištikimybės dramą ir galiu pasakyti, kuri – žmona ar meilužė – aukojasi labiau (11)

Rašau čia, nes negaliu į akis pasakyti – turiu apsimesti, kad nieko nežinau apie jūsų šeimos...

Darbdaviai neturėtų piktintis darbus dažnai keičiančiu jaunimu: tam yra logiškas paaiškinimas (41)

Perskaičiau straipsnį apie diskriminuojamą jaunimą ir pasibaisėjau darbdaviais.

Palaidoti meilės laiškai: sanatorijoje sutikta meilė buvo slepiama iki kapo (13)

2003 spalio 18 d. Edmundas akimis godžiai rijo smulkia rašysena prirašytus lapus. Iš jų dvelkė...

Neturėjęs kaukės vilnietis papasakojo, kokius kryžiaus kelius teko nueiti norint numalšinti troškulį (61)

Kad kaukių vėl reikės buvo daugmaž aišku prieš savaitę. Prieš darbą dar trečiadienį nuėjau...

Vyras siūlo atsigręžti į kitas šalis: juk nuolatinės pašalpos – normalus pagalbos gyventojams būdas (104)

Neseniai parašiau straipsnį apie išmokas „ Vyras siūlo pratęsti išmokų skyrimą iki pat...

Top naujienos

Po siaubingų sprogimų Beirute prabilo sukrėstas liudininkas: viduje – tikra katastrofa sužeista šimtai žmonių, papildyta 22.03 (118)

Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, sužeidė šimtus...

91-erių Petrutės legendinis grybukų ir voveraičių receptas: juos pirko ir valgė visa Akmenė (29)

Ar pamenate tokias senovines ketaus keptuves , kuriose vaikystėje mamos kepdavo grybukus ,...

Gali jį mylėti, gali jo nekęsti, bet Elonui Muskui sekasi tiesiog įspūdingai (36)

Nesvarbu, ar jis jums kelia simpatiją, ar antipatiją: šie metai Elonui Muskui yra fantastiški.

Lietuvius vilioja investavimo į NT naujovė, tačiau ekspertai ragina būti budriems: nepamirškite didelės rizikos (39)

Dėl finansinių iššūkių, patirtų koronaviruso pandemijai apėmus visą pasaulį, gauti paskolą...

„Barcos“ talentus pažinti norintis Šaras sugrąžino Pešičiaus nutrauktą tradiciją (15)

Buvusio Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus darbai naujame klube...

Šių profesijų atstovai Lietuvoje uždirba mažiausiai: darbuotoja įvardijo dažną darbdavių gudrybę (107)

Kalbant apie ateities architektų, skrydžių oparatorių ir plastikos chirurgų kas mėnesį...

Neįtikėtini filmo „Kaligula“ užkulisiai: prodiuseris juostą pavertė pornografine režisieriui to nežinant, viena aktorių rasta negyva (8)

Filmą „ Kaligula “, kuriame vaidino garsūs aktoriai Malcolmas McDowellas, Peteris O’Toole ir...

Ištekėjau už vyro, kuris vyresnis už mano motiną: daug ką toks žingsnis šokiravo, bet mes vis dar laimingi kartu (5)

Sutuoktiniai, kurių amžiaus skirtumas – daugiau nei 32 metai, neseniai atšventė 17-os vedybinio...

Spausk gazą: legendinis BMW ir... pirmas pasaulyje šiltnamis ant ratų

Į „Spausk gazą“ akiratį šį kartą pateko senas geras BMW. Šios kartos 7-os klasės BMW...

|Maža didelių žinių kaina