Moterys visada viską mato kitaip, iš savo taško. Jų mąstymas visiškai kitoks. Prioritetas, signalai, bendravimas – viskas skiriasi kaip diena ir naktis nuo vyriško požiūrio. Būtent todėl moteriai niekada nevertėtų dalinti patarimų vyrams, kalbant apie santykius.
Vyras
© Shutterstock nuotr.

Moters parašytas patarimų straipsnis man patiko, jame iš tikrųjų aprašomos egzistuojančios problemos, tačiau siūlomi sprendimai yra per daug paviršutiniški ir praktiškai neįgyvendinami. Vyriška psichologija ir mąstymas yra kitokie nei moteriški, todėl tai, ką gali padaryti vyras, nebūtinai gali padaryti moteris ir atvirkščiai. Pakalbėkime apie jos išvardintus punktus.

Pasitikėjimas savimi

Pasitikėjimas savimi negali tiesiog imti atsirasti iš oro. Turi būti priežastis, kodėl vyras pasitiki savimi. Jeigu moteris mato, kad vyras pasitiki savimi, ji kažkur giliai pasąmonėje supranta, kad tam yra priežastis. Vadinasi, jam viskas gerai, jis prisitaikęs prie gyvenimo ir yra pilnavertis visuomenės dalyvis, todėl vertas dėmesio.

Tai taip paprasta. Tačiau, kaip jau minėjau, pasitikėjimas negali atsirasti šiaip sau, iš oro. Turi kažkas atsitikti gyvenime, kad tą akimirką vyras tikėtų, kad tik jis gali sustabdyti lietų. Daugybė vaikinų (ne tik vyrų) bando apsimesti, kad pasitiki savimi, bet moterys dažniausiai gana greitai juos demaskuoja.

Savivertė

Moteris iš tikrųjų dažniausia renkasi vyrą, o ne atvirkščiai. Taip yra todėl, kad moteris turi dovaną, arba, kitaip sakant, galimybę, kurios neturi vyras, – galimybę gimdyti vaikus. Vyras, žinoma, irgi prisideda prie vaiko... Hmmm, kūrimo, tačiau sąlygos yra visiškai skirtingos. Vyras gali apvaisinti po kelias moteris kiekvieną dieną. Net jeigu jis pasirinks ne tą moterį, nieko baisaus neatsitiks. Moteris tuo metu, pasirinkusi ne tą vyrą, pati sau pasirašo nuosprendį ilgam laikui. Ir tai neturi nieko bendro su teisine sistema, įstatymais ir kitomis, žmogiškomis taisyklėmis. Partnerio pasirinkimas suformuotas gamtos ir egzistuoja atsižvelgiant į mūsų pasąmonę, ne į protą, nes taip saugiau.

Vis dėl to, ne visada renkasi moteris. Jeigu vyras turi gerus genus, yra pakankamai apsirūpinęs materialiais turtais, gyvena aktyvų socialinį gyvenimą ir turi kitų panašių savybių, jis „perspjauna“ moters dovaną gimdyti vaikus ir tada jau jis renkasi moterį.

Tai paaiškina, kodėl visi žmonės nori partnerio, dėl kurio „vertėtų stengtis“, tobulėti, keistis į gerąją pusę. Visi mes norime partnerio, kuris šioje piramidėje būtų auksčiau už mus, geresnio, ir niekas nenori prastesnio už save. Todėl dažniausiai žvaigždės būna su žvaigždėmis, stambūs žmonės su tokiais pačiais, o melžėjos – su traktoristais.

Adekvačiai įvertinti savęs negali turbūt joks žmogus planetoje. Išvis žmonių savivertė dažniausiai labai svyruoja, nuo „pasaulio valdovo“ iki „aš žemiau pelkės, kurioje maudosi kiaulės“ taškų. Mūsų, žmonių, psichika yra per daug nestabili, kad išlaikytų vieną tašką ilgesnį laiką. Jums padidino atlyginimą šimtu litų ir jūs jau jaučiatės „kieta“ moteris, bet užtenka tik kad nagas sulūžtų ir skubant į darbą rūbai su lygintuvu būtų pradeginti, ir pati save išvadinsi nevykėle.

Jaudulys

Mano mėgstamiausias punktas. Tačiau noriu atkreipti dėmesį, kad šis punktas tiesiogiai susijęs su pirmais dviem. Jeigu vyras pasitiki savimi, jis nesijaudins pokalbio metu. Bet jeigu jis visiškai nesijaudins pokalbio su mergina metu, vadinasi, jis laiko save geresniu už ją, jo savivertė per daug aukštai. Todėl jeigu vyras jaudinasi, jis iš tikrųjų suinteresuotas moterimi, o jeigu ne – tada greičiausiai tiesiog užsuko paplepėti, arba patenkinti kažkokius kitus poreikius.

Vienas punktas – „prieš eidami į pasimatymą ar tiesiog prieš prieidami prie patikusios nepažįstamosios, įtaigos būdu įtikinkite savo sąmonę, kad ji tik eilinė, kad tokių kaip ji – pilnos gatvės“ – tiesiog neįmanomas.

Jeigu vyras įsimylėjo merginą, jis praranda bet kokią kontrolę ir jokie įsivaizdavimai nepadės. O nepadės todėl, kad vyras neįsimyli visų merginų gatvėje. Kai įsimyli, tu galvoji apie tą moterį visą laiką. O jeigu pabučiavai kažką į žandą, tai atsiminsi mažiausiai kelias savaites. Netgi alkoholis, kuris būdamas nuodas, atjungia smegenų ląsteles, ir tas būna bejėgis. Kodėl? Moterys šito nesupras.

Ryšio sukūrimas

Vėl gi, nėra tiesa, kad moterį reikia užversti dėmesiu. Viskas yra visiškai atvirkščiai. Čia reiktų iš karto padalinti bendravimą į dvi dalis: iki sekso ir po sekso

Iki sekso, vyras jokiu būdu neturi rodyti moteriai per daug dėmesio. Nedovanoti gėlių kiekvieną dieną, neskambinėti po aštuonis kartus per valandą ir ne kurti širdį jaudinančius eilėraščius. Jeigu vyras tai daro, moteris automatiškai galvoja, kad jis yra žemiau jos ir... nukreipia į draugų sąrašą. Ir nei viena moteris to neprisipažins, sakys, kad šis straipsnis meluoja, kad čia pateikiama absoliučiai melaginga informacija. Tačiau iš tikrųjų jos taip ir elgiasi. Ne todėl, kad iš prigimties yra blogos ir kvailos, o todėl, kad tokie jų instinktai.

Po sekso vyras gali užversti moterį dėmesiu, gėlėmis, dovanomis ir kitomis gėrybėmis. Kodėl taip yra? Todėl, kad seksas bet kokiu atveju iš pradžių yra reprodukcijos priemonė, o tik paskui – malonumas. Ir jeigu moteris sutiko su vyru mylėtis, vadinasi, manau, kad kažkur pasąmonėje ji įsivaizduoja jį kaip savo vaikų tėvą, ji investavo į tą vyrą. O kadangi moteris į jį investavo, vyras gali būti ramus ir nebijoti būti „nurašytas“ dėl dėmesio pertekliaus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“.


Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naktį namo važiavusi mergina patyrė siaubą: jis mane persekiojo lyg pamišęs (67)

DELFI skaitytoja pasidalijo labai ją išgąsdinusiu įvykiu, kai vidurį nakties automobiliu...

Idėja Lietuvai – visus veltėdžius siųsti į kariuomenę (31)

Kai išgirdau, kad grąžinami šauktiniai, pasipiktinau, ir piktinausi ilgai. Atrodė nesąmonė –...

Nelaimės Marijampolėje sukrėsta mergina: nesmerkime kaltojo (312)

Tikriausiai visi girdėjome dabar taip aptarinėjamą įvykį, nutikusį Marijampolėje . Aš...

Bijojau grįžti į Lietuvą, bet pokyčiai mane pribloškė (189)

Dažnai tenka skaityti neigiamus emigrantų atsiliepimus apie Lietuvą: „bananų šalis“,...

Atsakymas Sandrai Vilimaitei. Šiandien jie keistuoliai – rytoj genijai (5)

Lyg jau kažkur girdėta, skaityta, gal tai tiesiog pasikartojantis atsitiktinumas, gal pasirodė,...

Top naujienos

Po smūgio Karbauskiui – „valstiečių“ kirtis konservatoriams: minimos Langaičio, Kernagio ir Navickienės pavardės išlindo ir nauji LVŽS „skeletai“

Po to, kai Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ištyrė ir nustatė, kad rinkimų kampanijos metu...

Pravieniškių audite – skandalinga informacija apie nuteistųjų gyvenimą žiemą

Staiga kone perpus išaugusios komunalinio ūkio išlaikymo išlaidos, direktoriaus pavaduotojo...

Orai: artėja nauja šilumos banga (6)

Ketvirtadienį Lietuvos orus lems stiprėjantis aukšto atmosferos slėgio sūkurys. Kaip naktį, taip...

Gydytoja papasakojo, kaip geriausia gydyti pūslelinę: tepalai ir pleistrai – praeityje (96)

Tikriausiai ir jūs esate vienas iš tų, kuris asmeniškai jau susipažino su pūsleline ( herpės...

Taline puikiais įvarčiais pažymėtame Supertaurės finale triumfavo „Atletico“ (28)

Istorinis futbolo vakaras Estijoje neprisvilo: trečiadienį vakare Taline UEFA Supertaurės finale...

Šiaudiniškius siaubiančio vyro bijo visas kaimas: jis lyg tiksinti bomba (232)

Dar prieš kelis metus Šiaudiniškiuose gyvenantis Julius Švedas buvo pavyzdingas šeimos žmogus,...

Pakvietė į vakarienę restorane – išėjo su pirkiniu už 2 tūkst. eurų (238)

Kaip manote, kiek gali kainuoti pagalvė? O dvi pagalvės ir antklodė? Žurnalistų pagalbos...

Neringos Venckienės tėvas ėmėsi veiksmų: šį kartą dėl anūkės (504)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kalėjime kalinčios Neringos Venckienės tėvas kreipėsi į...

Sostinėje pareigūnai per Žolinių reidą ne tik baudė, bet ir teikė pirmąją pagalbą (10)

Trečiadienį, Žolinių dieną, pareigūnai Vilniuje vos spėjo suktis – baudė neblaivius,...

Į restoraną Vilniaus senamiestyje užsukusią moterį išgąsdino ne tik kvapas, bet ir vaizdas (30)

Restorane „Forto dvaras“, esančiame pačioje Vilniaus širdyje – Pilies gatvėje, su šeima...