aA
Moterys visada viską mato kitaip, iš savo taško. Jų mąstymas visiškai kitoks. Prioritetas, signalai, bendravimas – viskas skiriasi kaip diena ir naktis nuo vyriško požiūrio. Būtent todėl moteriai niekada nevertėtų dalinti patarimų vyrams, kalbant apie santykius.
Vyras
© Shutterstock nuotr.

Moters parašytas patarimų straipsnis man patiko, jame iš tikrųjų aprašomos egzistuojančios problemos, tačiau siūlomi sprendimai yra per daug paviršutiniški ir praktiškai neįgyvendinami. Vyriška psichologija ir mąstymas yra kitokie nei moteriški, todėl tai, ką gali padaryti vyras, nebūtinai gali padaryti moteris ir atvirkščiai. Pakalbėkime apie jos išvardintus punktus.

Pasitikėjimas savimi

Pasitikėjimas savimi negali tiesiog imti atsirasti iš oro. Turi būti priežastis, kodėl vyras pasitiki savimi. Jeigu moteris mato, kad vyras pasitiki savimi, ji kažkur giliai pasąmonėje supranta, kad tam yra priežastis. Vadinasi, jam viskas gerai, jis prisitaikęs prie gyvenimo ir yra pilnavertis visuomenės dalyvis, todėl vertas dėmesio.

Tai taip paprasta. Tačiau, kaip jau minėjau, pasitikėjimas negali atsirasti šiaip sau, iš oro. Turi kažkas atsitikti gyvenime, kad tą akimirką vyras tikėtų, kad tik jis gali sustabdyti lietų. Daugybė vaikinų (ne tik vyrų) bando apsimesti, kad pasitiki savimi, bet moterys dažniausiai gana greitai juos demaskuoja.

Savivertė

Moteris iš tikrųjų dažniausia renkasi vyrą, o ne atvirkščiai. Taip yra todėl, kad moteris turi dovaną, arba, kitaip sakant, galimybę, kurios neturi vyras, – galimybę gimdyti vaikus. Vyras, žinoma, irgi prisideda prie vaiko... Hmmm, kūrimo, tačiau sąlygos yra visiškai skirtingos. Vyras gali apvaisinti po kelias moteris kiekvieną dieną. Net jeigu jis pasirinks ne tą moterį, nieko baisaus neatsitiks. Moteris tuo metu, pasirinkusi ne tą vyrą, pati sau pasirašo nuosprendį ilgam laikui. Ir tai neturi nieko bendro su teisine sistema, įstatymais ir kitomis, žmogiškomis taisyklėmis. Partnerio pasirinkimas suformuotas gamtos ir egzistuoja atsižvelgiant į mūsų pasąmonę, ne į protą, nes taip saugiau.

Vis dėl to, ne visada renkasi moteris. Jeigu vyras turi gerus genus, yra pakankamai apsirūpinęs materialiais turtais, gyvena aktyvų socialinį gyvenimą ir turi kitų panašių savybių, jis „perspjauna“ moters dovaną gimdyti vaikus ir tada jau jis renkasi moterį.

Tai paaiškina, kodėl visi žmonės nori partnerio, dėl kurio „vertėtų stengtis“, tobulėti, keistis į gerąją pusę. Visi mes norime partnerio, kuris šioje piramidėje būtų auksčiau už mus, geresnio, ir niekas nenori prastesnio už save. Todėl dažniausiai žvaigždės būna su žvaigždėmis, stambūs žmonės su tokiais pačiais, o melžėjos – su traktoristais.

Adekvačiai įvertinti savęs negali turbūt joks žmogus planetoje. Išvis žmonių savivertė dažniausiai labai svyruoja, nuo „pasaulio valdovo“ iki „aš žemiau pelkės, kurioje maudosi kiaulės“ taškų. Mūsų, žmonių, psichika yra per daug nestabili, kad išlaikytų vieną tašką ilgesnį laiką. Jums padidino atlyginimą šimtu litų ir jūs jau jaučiatės „kieta“ moteris, bet užtenka tik kad nagas sulūžtų ir skubant į darbą rūbai su lygintuvu būtų pradeginti, ir pati save išvadinsi nevykėle.

Jaudulys

Mano mėgstamiausias punktas. Tačiau noriu atkreipti dėmesį, kad šis punktas tiesiogiai susijęs su pirmais dviem. Jeigu vyras pasitiki savimi, jis nesijaudins pokalbio metu. Bet jeigu jis visiškai nesijaudins pokalbio su mergina metu, vadinasi, jis laiko save geresniu už ją, jo savivertė per daug aukštai. Todėl jeigu vyras jaudinasi, jis iš tikrųjų suinteresuotas moterimi, o jeigu ne – tada greičiausiai tiesiog užsuko paplepėti, arba patenkinti kažkokius kitus poreikius.

Vienas punktas – „prieš eidami į pasimatymą ar tiesiog prieš prieidami prie patikusios nepažįstamosios, įtaigos būdu įtikinkite savo sąmonę, kad ji tik eilinė, kad tokių kaip ji – pilnos gatvės“ – tiesiog neįmanomas.

Jeigu vyras įsimylėjo merginą, jis praranda bet kokią kontrolę ir jokie įsivaizdavimai nepadės. O nepadės todėl, kad vyras neįsimyli visų merginų gatvėje. Kai įsimyli, tu galvoji apie tą moterį visą laiką. O jeigu pabučiavai kažką į žandą, tai atsiminsi mažiausiai kelias savaites. Netgi alkoholis, kuris būdamas nuodas, atjungia smegenų ląsteles, ir tas būna bejėgis. Kodėl? Moterys šito nesupras.

Ryšio sukūrimas

Vėl gi, nėra tiesa, kad moterį reikia užversti dėmesiu. Viskas yra visiškai atvirkščiai. Čia reiktų iš karto padalinti bendravimą į dvi dalis: iki sekso ir po sekso

Iki sekso, vyras jokiu būdu neturi rodyti moteriai per daug dėmesio. Nedovanoti gėlių kiekvieną dieną, neskambinėti po aštuonis kartus per valandą ir ne kurti širdį jaudinančius eilėraščius. Jeigu vyras tai daro, moteris automatiškai galvoja, kad jis yra žemiau jos ir... nukreipia į draugų sąrašą. Ir nei viena moteris to neprisipažins, sakys, kad šis straipsnis meluoja, kad čia pateikiama absoliučiai melaginga informacija. Tačiau iš tikrųjų jos taip ir elgiasi. Ne todėl, kad iš prigimties yra blogos ir kvailos, o todėl, kad tokie jų instinktai.

Po sekso vyras gali užversti moterį dėmesiu, gėlėmis, dovanomis ir kitomis gėrybėmis. Kodėl taip yra? Todėl, kad seksas bet kokiu atveju iš pradžių yra reprodukcijos priemonė, o tik paskui – malonumas. Ir jeigu moteris sutiko su vyru mylėtis, vadinasi, manau, kad kažkur pasąmonėje ji įsivaizduoja jį kaip savo vaikų tėvą, ji investavo į tą vyrą. O kadangi moteris į jį investavo, vyras gali būti ramus ir nebijoti būti „nurašytas“ dėl dėmesio pertekliaus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“.


Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Sunki senjorų padėtis bado akis: neužmirškite, ponai Lietuvos valdantieji, kad netrukus jūs užimsite jų vietą (8)

Ak, tie senoliai! Kokie jie šaunuoliai! Tokius žodžius kartais tenka išgirsti žiniasklaidoje, kai...

Atsakas nusivylusiam vyrui: o ką tu padarei, kad tavo moteris norėtų sekso? (124)

DELFI publikuotas straipsnis apie nusivylusį vyrą, kurio žmona gimus vaikams jau ilgą nenori...

Atėjus šeimyniniams džiaugsmams, išėjo vyriški: viskas dėl to prakeikto sekso... (575)

Rašau, nes nebeturiu ko prarasti. Tegu perskaito kas tik nori, tegu tai būna šauksmas į tyrus, bet...

Pragaras, kurį patyriau darbe: pagrindiniai požymiai, kad jus nori „išgyvendinti“ (146)

Visai neseniai paplitus temai apie “mobingą“ darbe, aš vėl prisiminiau tuos rytus, kai vos vos...

Emigrantą stebina beprasmiški eglučių karai Lietuvoje: kodėl mėtomi pinigai į balą? (205)

Norėčiau pratęsti neseniai DELFI Pilietyje publikuotą vienos skaitytojos rašinėlį dėl...

Top naujienos

Naujausi reitingai: „valstiečiai“ smunka, ir jau matyti, kas juos pakeis (681)

Partijų reitingai atskleidžia, kad toliau pirmauja Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys...

Banko tikrinimai šeimą paliko be pinigų: mes nebeturime iš ko gyventi (174)

„Mes nebeturime iš ko gyventi“, – štai toks sakinys nuskambėjo iš DELFI skaitytojos...

Mirtinas virusas pasiekė svarbiausią Lenkijos kiaulienos regioną (21)

Mirtinas kiaulių virusas, siaubiantis pasaulinę mėsos pramonę, pasiekė svarbiausią kiaulienos...

Putinui sakant kalbą, Zelenskis nesulaikė šypsenos Zelenskis: susitarti labai sunku (28)

Per spaudos konferenciją, surengtą po Normandijos formato susitikimo, Rusijos prezidentas...

Dvikovoje su vienais iš NBA lyderių – dar vienas įspūdingas Sabonio rekordas (19)

Už Atlanto stebinti nenustoja Domantas Sabonis . Lietuvos rinktinės puolėjas pasiekė naują...

Gydytojų verdiktas, kas vaikams geriau: pasivaikščiojimas prie greitkelio ar sėdėjimas namie (14)

Nieko nestebina Suomijoje žiemą lauke vežimėliuose miegantys vaikai . Buvimas lauke yra...

Tritaškius smaigstęs Valančiūnas surinko dvigubą dublį, „Grizzlies“ įveikė NBA vicečempionus (6)

Net ir išnaudotas pražangų limitas nesutrukdė Jonui Valančiūnui pasižymėti dvigubu dubliu, o...

Panevėžiečius stebina ypatingas šviesoforas

Lietuvos gatvėse retai pamatysi tokį šviesoforą, koks nušvito Panevėžyje.

Bendroje spaudos konferencijoje Zelenskis įvardijo sąlygas, kurioms niekada nepritars nusivylęs susitikimo rezultatais, ugnies nutraukimas – iki 2019 m. pabaigos (436)

„Liko daug neišspręstų klausimų. Tai, kad mums iš viso pavyko atblokuoti šį dialogą, vertinu...