aA
Noriu papasakoti apie gyvenimą su 29 metais vyresniu vyru. Kai susipažinome, jam buvo beveik 60. Jis buvo našlys, aš jau buvau perėjusi jaunystės šėliojimus ir norėjosi rimtų santykių. Po poros dešimtmečių norėčiau prakeikti tą dieną, kai mes susitikome ir jį įsimylėjau. Taip, jis irgi ne „santechnikas“, kaip rašoma straipsnyje. Bet ir ne iš šou srities.
© Shutterstock nuotr.

Kai sužinojusios, su kuo užmezgiau santykius, draugės mane mėgino atvesti į protą, sakydamos, ką sau galvoju, kad jos neįsivaizduoja, kaip galėtų su „tėvu“, kurio apačioje ten viskas raudona ir oda nukarusi, aš jų neklausiau. Po pirmo mūsų karto pusę nakties vėmiau. Bet maniau, kad dėl alkoholio, kurio reikėjo gana daug, kad ryžčiausi. Paskui tarsi viskas buvo nieko, nebuvo labai gerai, bet kai akys užpiltos meile, plius niekada be vyno taurės ar kažko stipresnio to nedarydavome, taip ir tęsėsi.

Ne itin gerą seksą, kurio man iki tol reikėdavo daug ir kokybiško, pakeitė toks varganas „seksiukas“. Kaip pakaitalas nekokybiškam seksui buvo kiti dalykai – žavėjimasis jo brandumu, išmintimi, kaip tada atrodė. Kai žmonės rašo apie „Viagrą“, nenumano, kaip lengva atskirti, kai vyras vartojo „Viagros“ ir ne. Vyras, vartojantis „Viagrą“ – labai išraudusiu veidu (o tai labai atgrasu), dirba tarsi vibratorius, bet šnopavimas, dusimas išduoda, kad tai tavo seniukas.

Ištekėjau, tuo sukeldama jo vaikų pyktį, nors turtinius dalykus jis buvo sutvarkęs iškart po žmonos mirties, todėl į nieką kaip ir negalėjau kėsintis net norėdama. Gimė vaikas, kuriuo rūpinausi daugiausiai viena, nes jis pareiškė, kad, žinoma, supranta, kad man reikia vaikų, dėl to mes vaiką juk ir suplanavome, bet jis savo jau „atvargo“, todėl dabar visi rūpesčiai turi būti mano. Gal jam ir kiek gėda būdavo prieš vaikus ir anūkus, nes vaikai vyresni nei aš, o anūkai – vyresni nei mūsų vaikas.

Kai jis taip, kaip man atrodė, atsainiai žiūrėjo į mūsų vaiką, ėmiau visai tolti nuo jo – ir emociškai, ir fiziškai. Ir taip ne itin geri seksualiniai santykiai man ėmė darytis visai šlykštūs, todėl pradėjau jų vengti. Iš pradžių atkentėdavau, įsivaizduodama vietoj jo ką nors kitą, dažniausiai kokį mėgstamą aktorių. Paskui bet koks jo prisilietimas tapo toks šlykštus, kad pykindavo beveik po kiekvieno suartėjimo: vos jam pabaigus sakydavau, kad einu į vonią nusiprausti, paleisdavau vandenį ir vemdavau. Lytinis potraukis per kelis metus išnyko, pykindavo vien nuo minties apie seksą.

Seksualinis gyvenimas su juo man baigėsi „laimingai“, nes... jį užgriuvo ligos. Kai bandėme slaugyti su jo vaikais, būdavo tik trintis, neapykanta iš jų pusės, kurią tramdė ant jų rėkdami net medikai: rėkdavo ligoninės koridoriuje, kad jei jų tėvas pasirinko mane, vadinasi, jie turi priimti mane, nes tai jų tėvo pasirinkimas. Ačiū medikams, nors tai, aišku, negelbėjo.

Vėl viską išsprendė gyvenimas. Nuo tokio gyvenimo sutriko ir mano sveikata. Užuot sulaukusi paramos, gavau: „Tai nueik pas gydytojus.“ Nuėjau, draugės man padėjo ištverti tą ligą, beje, ginekologinę, matyt dėl tokio gyvenimo. Melavau gydytojams, kai jie klausė, ar normalūs lytiniai santykiai. Sakiau, kad taip, nors jų jau buvau kelis metus neturėjusi. Mano liga padėjo daug ką suvokti, visai atitolome.

Jis dažniausiai laiką leidžia sodyboje, žiūri televizorių ar pasivaikšto su lazdele. O aš po poros dešimčių metų tokio „tobulo“ gyvenimo nebeturiu jokio gyvenimo džiaugsmo, jaučiuosi kaip nuvarytas arklys, kurį reikia nušauti. Iš karto užbėgu komentatoriams už akių, kurie siūlys susirasti kitą vyrą: tame ir bėda, kad, kaip minėjau, pasišlykštėjusi seksu su savo vyru, aš jau nebenoriu intymių santykių su jokiu kitu vyru. Man seksas tapo šlykštus. Ką ten seksas, man kiekvienas bet kokio vyro prisilietimas šlykštus.

Niekada gyvenime nemaniau, kad man nereikės sekso. Dabar esu nebe moteris, nebe žmogus, kažkokia ameba, net nežinau, kaip save pavadinti. Žinokite, žiauru matant, kaip mano draugės, užauginusios vaikus su savo amžiaus vyrais, dabar išgyvena kone patį gražiausią periodą be rūpesčių, arba net tos, kurios laiku išsiskyrė, susirado naujus gyvenimo draugus, džiaugiasi neįpareigojančiais santykiais, o aš likau viena, atstumta ir savo draugių, ir nepriimta į jo amžiaus žmonių ratą. Tai taip pat viena iš gyvenimo su senais vyrais problemų: tavęs nebenori tavo vaikystės, mokyklos, studijų draugai, nes jiems atrodo, kad tu tarsi susimetei su jų tėvu, o seno vyro draugai ir giminės taip pat tik šaltai mandagiai su tavimi elgiasi, nes jiems atrodo, kad tu – kaip jų dukra ar anūkė.

Patarimas jaunoms: turėkite senus vyrus tik kaip meilužius, tik „žaidimams“, jokiu būdu nekurkite gyvenimo su jais, o jei jau kuriate, nes reikia antspaudo, kad esate ištekėjusi, turėkite ryžto juos greitai nutraukti, nes baigsite kaip aš. Laimės su senais vyrais būti negali, ir tai, ką meluoja interviu žvaigždės, šalia savęs pasisodinusios perpus jaunesnes antrąsias puses, netikėkite. Aš irgi aplinkiniams meluoju, kad viskas pas mus normalu, todėl niekas nenutuokia, kad yra taip blogai. Meluoju, nes gėda, jog taip susimoviau gyvenime.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite paprieštarauti, pasidalyti kitokia nuomone? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Emigrantai pradeda suprasti vieną dalyką – ekonominė šalies padėtis nebėra svarbiausia (8)

Pasaulis keičiasi neįtikėtinu greičiu. Kultūrinis šokas , įvairūs politiniai sukrėtimai,...

Tarptautinę tolerancijos dieną sugadino gautas lankstinukas (25)

Būkime tolerantiški vieni kitiems. Būtent taip mane Tolerancijos dieną pasitiko vaikų darželio...

Nepasitikėjimas kaimynais pasiekė kritinę ribą: vakarais užtraukiame užuolaidas ir raminame vaikus (143)

Neseniai mano langai buvo atviri kaimynams ir visi džiaugėmės nauju savo namu . Daug kas...

Susirgus vaikui griebėsi už galvos: kada sveikatos sistema tarnaus mokesčių mokėtojams? (60)

Esame įprasta šeima – du suaugę, du vaikai. Vyresnysis vaikas neseniai pradėjo lankyti...

Mano penktokas informuotas, kad mokytojų atlyginimai maži ir valdžia juos skriaudžia. Ar čia normalu? (314)

Esu penktoko, kurio mokykla streikuoja jau visą savaitę, mama. Kadangi aš nuoširdžiai rūpinuosi...

Top naujienos

Prieš savaitę darytas paskutinis Nekrošiaus interviu: mirties nuojautos tuomet nebuvo (2)

Paskutinysis, dar niekur neskelbtas genialaus teatro režisieriaus Eimunto Nekrošiaus interviu,...

„Spartan“ gedimai – tik ledkalnio viršūnė: be šių veiksmų neišgelbės ir naujas lėktuvas (248)

Gėda, absurdas, pinigų švaistymas. Tokie vertinimai ir pašaipos kaip keliauti pasipylė po to, kai...

Švedai šiurpsta: rado schemą, kaip šiukšlėm pripažintos mašinos Lietuvoje grįžta į kelius (294)

Skandinavijos šalyse į automobilius, importuotus iš Lietuvos, žiūrima ypač įtariai, ir ne be...

Svarbus punktas, kurį pamirštama įtraukti į nuomos sutartį: pamiršę galite stipriai pasigailėti (41)

Vilnietis Tomas (vardas pakeistas – DELFI), po kelių mėnesių nuomojame bute susidūrė su...

Vaizdingoje vietovėje įsikurusiam rajonui ekspertai piešia miglotas perspektyvas: jis turi vieną ryškų minusą (2)

Aukštieji Paneriai – daugiau pramoninis nei gyvenamasis rajonas, įsikūręs pietryčių...

LKL prezidentas – apie sujudimą Vilniuje, Sabo kadenciją, Šaro priekaištus ir Čeponį laida „Krepšinio zona“ (12)

Lietuvos krepšinio lyga skaičiuoja jau 26-tuosius savo gyvavimo metus, tačiau jai yra vadovavę tik...

Psichologas Paulius Rakštikas: laikas sau nėra fantastika arba septyni žingsniai, kad jo turėtumėte daugiau

Laikas sau yra nuostabus dalykas. Ramia sąžine snūstelėti vidury dienos, išeiti pasivaikščioti...

Linkėdami gero tėvai daro vieną klaidą: kokio produkto nereikėtų duoti vaikams iki metų (1)

JAV pediatrijos akademija (AAP) pakoregavo seniau patvirtintas rekomendacijas, kaip tinkamai maitinti...

Kol ministerija ruošiasi persikraustymui, iš jos bėga darbuotojai

Sausį Kaune, pasak Lietuvos „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio, duris atvers Žemės ūkio...