aA
Savo istoriją turbūt turėčiau pradėti nuo fakto, kad aš niekad nepasižymėjau ištikimybe ir dažnai žiūrėdavau į dailias merginas, o esant progai ir į kairę nueidavau. Taip pat jau daug metų turiu anketą pažinčių suaugusiems svetainėje, kurioje retkarčiais lankydavausi.
Merginą pamatė draugų susibūrime.
Merginą pamatė draugų susibūrime.
© Shutterstock

Bet istorija, apie kurią noriu jums papasakoti, prasidėjo prieš kokius dvejus ar trejus metus. Tai buvo eilinė draugų vakaronė, tik į ją draugo mergina prikabino savo draugę. Žinojau, kad draugė yra ištekėjusi ir turi šeimą, bet Ji buvo labai patraukli. Netgi galėčiau sakyti, kad Jos išvaizda atitinka mano idealios moters svajonę. Vakaro eigoje vis užmesdavau į Ją akį, ir mintyse pasvajodavau, kokia Ji būtų meilužė.

Po to vakaro mes buvome dar kelis kartus susitikę toje pačioje draugų kompanijoje, bet nei iš Jos mačiau, nei aš rodžiau jokių ženklų, susijusių su simpatija vienas kitam.

Pagaliau susisiekėme

Viskas pasikeitė prieš pusmetį, kai po dar vieno nusivylimo savo esamais santykiais prisiminiau anketą pažinčių suaugusiems svetainėje ir po ilgos pertraukos apsilankiau joje. Kas turi tokias anketas turbūt žino, kad ten merginoms dėmesio netrūksta, ir vyrų konkurencija didžiulė, o ir skelbimai yra vyrų ir dar kelių etatinių plaštakių.

Bet mane sužavėjo vienos merginos tik ką įdėtas skelbimas, kad ištekėjusi moteris ieško nuolatinio meilužio retiems susitikimams. Kadangi atitikau skelbime paminėtas sąlygas ir mane domino tokia pažintis, atsiliepiau į jos skelbimą.

Ji atsakė į mano laišką ir pradėjome po truputį bendrauti. Po kelių dienų nutarėme apsikeisti nuotraukomis. Ji pirmoji atsiuntė savąją, joje – daili mergina, stovinti prieš veidrodį ir telefonu uždengusi praktiškai visą savo veidą. Jai nusiunčiau savo nuotrauką, o po dar kelių žinučių paprašiau nuotraukos su Jos veidu, bet gavau atsakymą, kad mes esame pažįstami.

Pagaliau viens kitą radome

Atvirai pasakius, tada man buvo lengvas šokas ir norėjau sužinoti, kas žinos mano paslaptį. Pamenu, kaip visą naktį tada nemiegojau ir galvojau, kas Ji. Pirmasis mano spėjimas nebuvo taiklus, nes mes buvome anketose nurodę kitą miestą, bet kai ji išdavė, kad mes gyvename tame pačiame miestelyje, iškart pagalvojau apie tą merginą iš draugų rato.

Ji tai neigė ir sakė, kad niekada nesužinosiu, kas Ji. Bendravimas vyko toliau, tačiau jis buvo jau kitoks ir į jokius klausimus, kurių atsakymai galėjo man kažką išduoti apie Ją, atsakymų tiesiog nesulaukdavau.

Po keleto savaičių, matydamas, kad nevyksta joks progresas, nusprendžiau paklausyti kažkada jos pačios duoto patarimo ir susikūriau naują anketą. Parašiau gražų laišką ir nusiunčiau Jai ir dar kelių man įdomių anketų savininkėms. Gavau keletą atsakymų, keletas atsakymų patiko ir rašiau vėl. Kitą dieną gavau atsakymą, kurio labiausiai ir laukiau. Tada manęs laukė dar vienas siurprizas.

Viena iš naujai atrastų merginų prisistatė tokiu pat vardu, kaip ir ta mergina, kuri mane labai domino. Kadangi tai – gan retas vardas, o ir apibūdino save taip pat du kartus, greitai supratau, kad šį kartą greit sužinosiu, esu teisus ar ne. Keletas minučių socialinių tinklų fotogalerijose ir jau buvau 100 proc. įsitikinęs, kad tai – Ji.

Tada nebebuvo kur skubėti ir prašyti nuotraukos, nes aš jau žinojau, kam rašau. Beje, antros žinutės iš tos anketos, kuri mane domino, taip ir nebe sulaukiau, nors į senąją anketą kartas nuo karto parašydavo.

Išsigando, kad praras šeimą

Tuomet vyko labai gražus ir įdomus bendravimas, pasikeitėme keliomis nuotraukomis, tik be veidų. Ji labai norėjo pamatyti ir mano nuotrauką su veidu, tik aš kaip įmanydamas ir kiek galėdamas tempiau. Tada jai pradėjo kilti įtarimų, kad tai aš. Porą kartų pamelavau, bet mintyse jau dėliojau žodžius, kaip viską prisipažinsiu. Trečią kartą, kai ji paklausė, nebemelavau ir plius minus viską prisipažinau.

Tada ji buvo šokiruota, supyko. Visa laimė, kad greit Ją nuraminau ir bendravimą iš pažinčių svetainės perkėlėme į mobiliąją programėlę, kuri nerodo susirašinėjimų tol, kol neįvedi kodo. Ji labai bijojo, kad tik niekas apie mus nesužinotų, aš ją raminau, kad jei būsime protingi ir atsargūs, būsime saugūs. Rodžiau dėmesį ne tik žodžiais, bet net ir esant mažiausiai progai, kokiu nors saugiu būdu, nusiųsdavau dovanėlę.

Planavome susitikti gyvai toli nuo namų, ir ramiai pasikalbėti apie mus ir ateitį, tačiau dėl asmeninių priežasčių kurį laiką to negalėjome padaryti, o tada buvo paskelbtas karantinas ir tiesiog neliko galimybės. O tada Jos baimė paėmė viršų ir bijodama prarasti viską, ką turi, nusprendė viską nutraukti taip ir nesusitikus, nepabandžius.

Vis dar laukiu

Ji sutiko tęsti bendravimą su sąlyga, kad neturėsiu vilčių susitikti. Turbūt vyrai man pritars, kad bendravimas neturint didesnių tikslų nėra įdomus. Taip nutiko ir mums, tai buvo bendravimas, kuris nebebuvo įdomus.

Turėdamas vilties, kad Ji persigalvos, kurį laiką dar bandžiau palaikyti bendravimą. Deja, vieną dieną pavargau ir paklausiau, ar Ji nepersigalvojo, bet atsakė, kad ne, tuomet paprašiau pranešti, jei apsigalvos. Po keleto žinučių bendravimas liovėsi.

Aš suprantu, kad jei tarp mūsų kas nors įvyktų ir tai iškiltų į viešumą, mes ne tik sugriautumėme savo šeimas, bet ir prarastumėme dalį draugų, gal net klientų (abu dirbame darbus, kuriuose dažnai tenka bendrauti su klientais), o ir miestelyje pusmetį kalbos netiltų. Bet aš rizikuoti buvau pasiryžęs nuo pat pažinties pradžios, o pažinęs asmenybę ir jos poreikius bei norus dar labiau noriu rizikuoti.

Taip ir laukiu antrą mėnesį žinutės, gal persigalvos, gal nebebijos, gal ras drąsos. O man nėra nė vienos dienos, kad apie Ją nepagalvočiau, neprisiminčiau.

Šis pasakojimas dalyvauja konkurse "Mano uždrausta meilė". Savo pasakojimą siųsti galite adresu pilieciai@delfi.lt, konkurso sąlygas rasite paspaudę štai čia.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(89 žmonės įvertino)
1.7640

Po vyro komentaro pasidarė bloga: daugiau į pliažą kartu nevažiuosiu (134)

Savaitgalį buvome išlėkę prie ežerų. Pliažas, kaitri saulė, vėsus vanduo, ko daugiau reikia.

Pakeliui į darbo balių mergina pasiklydo: išvydusi šviesas supratau – mane persekioja (75)

Mano istorija yra pamokanti abiem pusėms. Kartą važiavau į bendradarbių renginį iš Vilniaus....

Naktį po laidotuvių moteris patyrė ypatingą reiškinį – tai paveikė ir jos kūdikį (39)

Aš niekada netikėjau nei susidūrimais su vaiduokliais, nei paranormaliais reiškiniais, todėl šis...

Įtarimas apie didelį vaikino melą kilo dėl vienos detalės – patikrinti nebuvo sunku (46)

Susipažinau su vyru. Pažintis, kaip ir dabar įprasta, įvyko internete . Po kurio laiko...

Statybininkai nugirdo moters pokalbį su kolege: po jų komentaro norėjau prasmegti skradžiai (45)

Turiu pasiūlymą visiems: prieš pradėdami kalbėti įsitikinkite, kad esate tik su tuo, ko norite...

Top naujienos

Pasaulį bauginanti kovido atmaina jau Lietuvoje: prasideda ypač akylus situacijos stebėjimo laikas (137)

Sparčiau plintanti ir nepilnai pasiskiepijusiems pavojingesnė „delta“ koronaviruso atmaina jau...

Dailius Dargis | D+

Nauji faktai tamsioje Karpavičiaus testamento istorijoje: čia figūruoja ne tik tamsiaplaukė moteris, bet ir žinomi spalvingos reputacijos veikėjai

Šiemet rugpjūtį sueis lygiai dveji metai, kai netikėtai po sunkios ligos mirė vienas iš...

Euro 2020: Danija gilina Rusijos rinktinės duobę gyvai (169)

Europos futbolo čempionate prie pabaigos artėja pirmasis grupių varžybų ratas. Pirmadienio...

26-erių Dovilė pribloškė net gydytojus: jie stebėjosi, kaip su tokiomis diagnozėmis galiu gimdyti (45)

26-erių metų Dovilė Vickutė atrodo taip pat, kaip ir jos bendraamžiai. Net sunku įtarti, kad ši...

Norite šią vasarą būti pačios madingiausios ir stilingiausios? Nepadarykite grubios klaidos – šiuos drabužius turite užmiršti (12)

Sezonai keičiasi, o dažnai spintoje drabužiai lieka tie patys. Stilistė Jomantė Vaitkutė...

Latvija vėl laukia lietuvių: ką būtina žinoti vykstantiems ir ką verta pamatyti (87)

Nuo birželio 16 dienos Latvija atsivėrė svečiams iš užsienio, tad lietuviai vėl gali...

„Žalgiryje“ – dar vienas naujokas: dėjimais ir blokais Izraelyje išsiskyręs vidurio puolėjas (7)

Kauno „Žalgirio“ priekinę liniją naujajame sezone sustiprins galingai Izraelio lygoje...

Į Nausėdą nusprendė kreiptis atviru laišku: užkliuvo Švedijoje įteiktas apdovanojimas (300)

Aktorius, režisierius, rašytojas Arkadijus Vinokuras atviru laišku kreipėsi į prezidentą...

Eugenija Grižibauskienė | D+

Verslo vilkas Leonavičius – apie Donbaso ir Odesos banditus ir verslą iš nevilties

Istorijas pasakoja tie, kas išgyveno. Šią frazę kelis kartus pakartoja „ Traidenio “...