aA
Savo istoriją turbūt turėčiau pradėti nuo fakto, kad aš niekad nepasižymėjau ištikimybe ir dažnai žiūrėdavau į dailias merginas, o esant progai ir į kairę nueidavau. Taip pat jau daug metų turiu anketą pažinčių suaugusiems svetainėje, kurioje retkarčiais lankydavausi.
Merginą pamatė draugų susibūrime.
Merginą pamatė draugų susibūrime.
© Shutterstock

Bet istorija, apie kurią noriu jums papasakoti, prasidėjo prieš kokius dvejus ar trejus metus. Tai buvo eilinė draugų vakaronė, tik į ją draugo mergina prikabino savo draugę. Žinojau, kad draugė yra ištekėjusi ir turi šeimą, bet Ji buvo labai patraukli. Netgi galėčiau sakyti, kad Jos išvaizda atitinka mano idealios moters svajonę. Vakaro eigoje vis užmesdavau į Ją akį, ir mintyse pasvajodavau, kokia Ji būtų meilužė.

Po to vakaro mes buvome dar kelis kartus susitikę toje pačioje draugų kompanijoje, bet nei iš Jos mačiau, nei aš rodžiau jokių ženklų, susijusių su simpatija vienas kitam.

Pagaliau susisiekėme

Viskas pasikeitė prieš pusmetį, kai po dar vieno nusivylimo savo esamais santykiais prisiminiau anketą pažinčių suaugusiems svetainėje ir po ilgos pertraukos apsilankiau joje. Kas turi tokias anketas turbūt žino, kad ten merginoms dėmesio netrūksta, ir vyrų konkurencija didžiulė, o ir skelbimai yra vyrų ir dar kelių etatinių plaštakių.

Bet mane sužavėjo vienos merginos tik ką įdėtas skelbimas, kad ištekėjusi moteris ieško nuolatinio meilužio retiems susitikimams. Kadangi atitikau skelbime paminėtas sąlygas ir mane domino tokia pažintis, atsiliepiau į jos skelbimą.

Ji atsakė į mano laišką ir pradėjome po truputį bendrauti. Po kelių dienų nutarėme apsikeisti nuotraukomis. Ji pirmoji atsiuntė savąją, joje – daili mergina, stovinti prieš veidrodį ir telefonu uždengusi praktiškai visą savo veidą. Jai nusiunčiau savo nuotrauką, o po dar kelių žinučių paprašiau nuotraukos su Jos veidu, bet gavau atsakymą, kad mes esame pažįstami.

Pagaliau viens kitą radome

Atvirai pasakius, tada man buvo lengvas šokas ir norėjau sužinoti, kas žinos mano paslaptį. Pamenu, kaip visą naktį tada nemiegojau ir galvojau, kas Ji. Pirmasis mano spėjimas nebuvo taiklus, nes mes buvome anketose nurodę kitą miestą, bet kai ji išdavė, kad mes gyvename tame pačiame miestelyje, iškart pagalvojau apie tą merginą iš draugų rato.

Ji tai neigė ir sakė, kad niekada nesužinosiu, kas Ji. Bendravimas vyko toliau, tačiau jis buvo jau kitoks ir į jokius klausimus, kurių atsakymai galėjo man kažką išduoti apie Ją, atsakymų tiesiog nesulaukdavau.

Po keleto savaičių, matydamas, kad nevyksta joks progresas, nusprendžiau paklausyti kažkada jos pačios duoto patarimo ir susikūriau naują anketą. Parašiau gražų laišką ir nusiunčiau Jai ir dar kelių man įdomių anketų savininkėms. Gavau keletą atsakymų, keletas atsakymų patiko ir rašiau vėl. Kitą dieną gavau atsakymą, kurio labiausiai ir laukiau. Tada manęs laukė dar vienas siurprizas.

Viena iš naujai atrastų merginų prisistatė tokiu pat vardu, kaip ir ta mergina, kuri mane labai domino. Kadangi tai – gan retas vardas, o ir apibūdino save taip pat du kartus, greitai supratau, kad šį kartą greit sužinosiu, esu teisus ar ne. Keletas minučių socialinių tinklų fotogalerijose ir jau buvau 100 proc. įsitikinęs, kad tai – Ji.

Tada nebebuvo kur skubėti ir prašyti nuotraukos, nes aš jau žinojau, kam rašau. Beje, antros žinutės iš tos anketos, kuri mane domino, taip ir nebe sulaukiau, nors į senąją anketą kartas nuo karto parašydavo.

Išsigando, kad praras šeimą

Tuomet vyko labai gražus ir įdomus bendravimas, pasikeitėme keliomis nuotraukomis, tik be veidų. Ji labai norėjo pamatyti ir mano nuotrauką su veidu, tik aš kaip įmanydamas ir kiek galėdamas tempiau. Tada jai pradėjo kilti įtarimų, kad tai aš. Porą kartų pamelavau, bet mintyse jau dėliojau žodžius, kaip viską prisipažinsiu. Trečią kartą, kai ji paklausė, nebemelavau ir plius minus viską prisipažinau.

Tada ji buvo šokiruota, supyko. Visa laimė, kad greit Ją nuraminau ir bendravimą iš pažinčių svetainės perkėlėme į mobiliąją programėlę, kuri nerodo susirašinėjimų tol, kol neįvedi kodo. Ji labai bijojo, kad tik niekas apie mus nesužinotų, aš ją raminau, kad jei būsime protingi ir atsargūs, būsime saugūs. Rodžiau dėmesį ne tik žodžiais, bet net ir esant mažiausiai progai, kokiu nors saugiu būdu, nusiųsdavau dovanėlę.

Planavome susitikti gyvai toli nuo namų, ir ramiai pasikalbėti apie mus ir ateitį, tačiau dėl asmeninių priežasčių kurį laiką to negalėjome padaryti, o tada buvo paskelbtas karantinas ir tiesiog neliko galimybės. O tada Jos baimė paėmė viršų ir bijodama prarasti viską, ką turi, nusprendė viską nutraukti taip ir nesusitikus, nepabandžius.

Vis dar laukiu

Ji sutiko tęsti bendravimą su sąlyga, kad neturėsiu vilčių susitikti. Turbūt vyrai man pritars, kad bendravimas neturint didesnių tikslų nėra įdomus. Taip nutiko ir mums, tai buvo bendravimas, kuris nebebuvo įdomus.

Turėdamas vilties, kad Ji persigalvos, kurį laiką dar bandžiau palaikyti bendravimą. Deja, vieną dieną pavargau ir paklausiau, ar Ji nepersigalvojo, bet atsakė, kad ne, tuomet paprašiau pranešti, jei apsigalvos. Po keleto žinučių bendravimas liovėsi.

Aš suprantu, kad jei tarp mūsų kas nors įvyktų ir tai iškiltų į viešumą, mes ne tik sugriautumėme savo šeimas, bet ir prarastumėme dalį draugų, gal net klientų (abu dirbame darbus, kuriuose dažnai tenka bendrauti su klientais), o ir miestelyje pusmetį kalbos netiltų. Bet aš rizikuoti buvau pasiryžęs nuo pat pažinties pradžios, o pažinęs asmenybę ir jos poreikius bei norus dar labiau noriu rizikuoti.

Taip ir laukiu antrą mėnesį žinutės, gal persigalvos, gal nebebijos, gal ras drąsos. O man nėra nė vienos dienos, kad apie Ją nepagalvočiau, neprisiminčiau.

Šis pasakojimas dalyvauja konkurse "Mano uždrausta meilė". Savo pasakojimą siųsti galite adresu pilieciai@delfi.lt, konkurso sąlygas rasite paspaudę štai čia.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(88 žmonės įvertino)
1.7500

Moteris papasakojo apie savo meilę Martynui Starkui: sekėme paskui jį net iki buto durų (41)

Tikiuosi, jis skaitys šį tekstą ir šypsosis, nes aš šypsausi jį rašydama.

Iš pažiūros idealios šeimos skyrybų paslaptis: pažvelgę į mane gatvėje – nesuprastumėt (19)

Jei pažiūrėsite į mane iš šono, tikriausiai neužkliūsiu jums kaip kažkokia kitokia,...

Prabilo egzaminą laikiusi 12-okė: po tokio lietuvių k. egzamino laukiame baimėje (126)

Esu dvyliktokė . Prieš porą dienų laikėme lietuvių kalbos brandos egzaminą. Ir galiu pasakyti,...

Bendradarbių vyrų žaidimas aptemdė protą išsiskyrusiai kolegei: dabar kasdien regiu jo akis (46)

Mano uždrausta meilė neturi pabaigos, nes kaskart, pažvelgusi į iš tos meilės gimusios dukros...

Dėl mylimojo iš emigracijos grįžusi mergina tokios pabaigos nesitikėjo: tikiuosi, jis skaito šį laišką (38)

Uždrausta meilė, kas tai? Vieniems tai – slapti pasimatymai su vedusiu vyru, kitiems tai...

Top naujienos

Basanavičiaus gatvė bus tylesnė: laikinai nelieka populiariausios dainininkės (138)

Jau dvidešimt penkerius metus lietuviai neįsivaizduoja Palangos Basanavičiaus gatvės be balsingos...

Po karštų diskusijų dėl Lukiškių – policijos atsakymas: su maudomuku nedraudžiama eiti ir Gedimino prospektu fontanas neskirtas maudytis (626)

Paplūdimys Lukiškių aikštėje sukėlė daug aistrų tiek viešojoje erdvėje, tiek Seime....

Putinas žengia į pavojingą teritoriją: analitikai užsimena apie staigias permainas (725)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ragino rusus įsivaizduoti šalį, kokią jie norėtų...

„Barceloną“ palieka patyręs vidurio puolėjas (9)

„Barcelonos“ komandą, kurios treneriu ketvirtadienį tapo Šarūnas Jasikevičius , palieka...

Po 8 metų JAV onkologai atnaujino rekomendacijas: štai kas gali padėti išvengti vėžio (27)

Amerikos onkologų draugija po 8 metų atnaujino vėžio prevencijos rekomendacijas. Kas pasikeitė?

Amžinas klausimas – kaip pagerinti erekciją? Pataria urologas (63)

„ Erekcija yra vyro tiek fizinės, tiek psichinės sveikatos atspindys. Jeigu ji gera, vadinasi...

Šventinį savaitgalį gadins šaltas atmosferos frontas ir lietus (2)

Šiandien Lietuvos orus lems žemesnio slėgio sritis. Iš pietvakarių priartės atmosferos fronto...

Viktoras Bachmetjevas

Esminiai dalykai. Ekonomistė Elena Leontjeva: kodėl kažkas kainuoja tiek, kiek kainuoja? (2)

Naujausioje „Esminių dalykų“ serijoje – laisvosios rinkos sistema ir ekonominės žmogaus...

Šarui Barselonoje prognozuoja ir adaptacijos periodą, ir itin šviesią ateitį (77)

Prie „ Barcelonos “ vairo stojusį Šarūną Jasikevičių Ispanijos žiniasklaida mato kaip...

Garsiausi šalies veidai rinkosi į žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vakarėlį (294)

Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ surengė pirmąjį vakarėlį po karantino į kurį plūdo...

|Maža didelių žinių kaina