aA
Išsiskyrusi ar neištekėjusi moteris, kuri turi vaiką arba vaikų, yra nuostabi, ji rūpinasi savimi, prižiūri save, gyvena pakankamai laisvą ir kokybišką gyvenimą. Bet vyrai turite suprasti, kad neverta jos vesti, nes ji kaip gyvenimo moteris iki garbingos senatvės nėra tinkama.
Vyras papasakojo, kokios moters nenorėtų: abejotina
© Fotolia nuotr.

Žinoma, yra moterų, kurios išteka antrą kartą ir gyvena laimingą gyvenimą, bet tai dabar labai reti atvejai. Vyras turi suprasti, kad yra daug jaunų, protingų merginų, kurios jūsų vertos ir laukia jūsų. Tik aišku, reikia ieškoti... Taigi, bandysiu atskleisti 6 priežastis, kodėl neverta vesti moters su vaikais.

1. Pirmoji priežastis yra moters vaikas arba vaikai iš buvusių santuokų. Vyrą santykiuose pirmiausia domina moteris tai, kodėl jam turėtų būti svarbūs jos vaikai, kuriuos turės išlaikyti, vesti į darželį, pas gydytoją, pirkti batukus. Vyrui, pasilikusiam vienam su vaikais, labai sunku surasti moterį, kuri augintų ir prižiūrėtų jo vaikus, nes 99 procentų moterų nepripažins ir nenorės auginti svetimų vyro vaikų. O moterims su vaikais tai atrodo normalu ir dažniausiai ji sako, kad jei vyras pamils ją, tai pamils ir jos vaikus.

Auginti svetimų vaikų joks normalus vyras nenorės. Dažniausiai išsiskyrusi moteris kaip priežastį mini, kad jos buvęs vyras gėrė, mušėsi, neaprūpindavo šeimos. Taip pat neaišku, kokios ligos kamuoja tą vaiką, jei motina, sakykime, nežino, kas jos vaiko tėvas. Jei vaikas turi psichologinių problemų, tai vyras turės su jomis kovoti, vesti pas įvairius gydytojus, kad jį išgydytų. Vyras turės nuolat dirbti dėl svetimų vaikų, pirkti vaiko meilę, nors ateityje toks vaikas laisvai gali pasakyti, kad tai ne jų tėvas.

Santykiai su tokia moterimi jau iš pat pradžių yra statomi ant melo, nes normalus ir tikras vyras meluos sakydamas, kad jam rūpi tokia moteris su vaiku, nors iš tiesų toks vaikas nerūpės, nes jis labiau norės turėti ir mylėti savo vaikus. Taip pat vyras turi prisiminti, kad gyvens ne tik su moterimi, bet ir su buvusiais moters vyrais. Moteris, moters motina visada prisimins buvusi vyrą ir apie jį nuolat kalbės, jus nuolat lygins. Kartais tie vyrai atvažiuos į namus lankyti vaiką, nes jis turi teisę. Moteris su vaikais, tai yra investicija į nežinia kur. Vyras praras daug pinigų ir praras daug laiko, kuris yra žymiai brangesnis ir iš tokių santykių nieko negaus.

2. Santuoka su moterimi, kuri turi vaikų, pagal tradicinę sampratą yra nenatūrali. Vyras, vesdamas tokią moterį, jau įeina į sukurtą šeimą, o ne moteris ateina į vyro namus. Vyras turi suprasti, kad tokia moteris jo nemylės, nes pirmiausia ji mylės save, paskui vaiką, senelius, o paskutinėje vietoje būsite jūs. Ir tai tik geriausiu atveju. Vyras tokioje šeimoje galva nebus, nes šeimos galva bus moteris. Dažnai tokioje šeimoje šeimos galva būna moters motina. Moters motina dažnai būna ir buvusios santuokos skyrybų iniciatorė ir aktyvi palaikytoja. Niekada nereikia sutikti su tokia moterimi turėti bendrų vaikų, nes paskui gali kilti konfliktai ir sakyti, kad savo vaiką tu myli, o buvusio vaiko nemyli.

3. Moteris, ieškodama vyro po iširusios santuokos, ieškos šeimos aprūpintojo, o ne žmogaus, kurį galės mylėti. Jos tikslai antram vyrui yra daugiau pragmatiniai ir nebus jokių dvasinių ryšių. Vyras turės dirbti, dirbti, dirbti. Moters uždirbti pinigai bus jos pinigai, o vyro pinigai bus šeimos pinigai. Vyru manipuliuos ir sakys, kad jei tu tikras vyras, tai viską privalai daryti. Bet prisimink, tu dirbsi dėl svetimos šeimos, kuri tau nieko iš to neduos. Tau nuolat bus sakoma, kad nesvarbu, kas pagimdė, o svarbu kas užaugino. Tos moters tėvai į tave žiūrės taip pat kaip į šeimos tiekėją ir aprūpintoją. Vyras turi suprasti, kad ši investicija į šeimą pati pavojingiausia, nes ji ne tavo šeima. Ten ne tavo genai. Investuodamas į svetimus vaikus tu tik prarasi savo pinigus. Jei kils kokie konfliktai, tai tokia moteris nesilaikys už tavęs ir pakeis tave greitai į kitą vyrą, nes tokių vyrų pilna ir juos galima išnaudoti.

4. Faktas, kad moteris yra išsiskyrusi, tai yra didelis jai minusas. Nuo senų laikų moteris turėjo pirmenybę rinktis vyrą, o ji dažniausiai išsirinkdavo stiprų, patrauklų, bet jis ne visada buvo šeimyniškas. Taip pat moteris nepripažįsta, kad dažniausiai ji kalta dėl skyrybų ir todėl kaltiną vyrą, o visuomenė ir valstybė tam labai padeda. Jei išsiskyrei, tai moteris teisi ir visuomenė tai pateisina. Vyras, susipažinęs su tokia moterimi, visada turi paklausti, kodėl ji išsirinko tokį pirmą vyrą, kodėl ji gimdė nuo jo?

5. Išsiskyrusi moteris, kuri turi vaikų, jau yra ne tokia naivi kaip nekalta mergaitė. Tokia moteris turi gyvenimiškos patirties. Žinoma, gyvenimiška patirtis niekam nemaišo, bet jei iš šios patirties esi padaręs tam tikras išvadas. Jei nepadarei išvadų ir gyveni toliau tokį gyvenimą, tai tik kenki kitiems. Vyras turi suprasti, kad vesdamas tokią moterį, ji lengvai mokės manipuliuoti ir bus įvaldžiusi šiuos metodus. Todėl greičiausiai tu būsi lengvai apsukamas aplink pirštą.

6. Vyras, vesdamas moterį su vaiku ar vaikais, turi žiūrėti į savo perspektyvas ir vertinti savo riziką tokiuose santykiuose. Jei kas pasakytų, kad šokant parašiutu tikimybė išgyventi yra 50 procentų, tai greičiausiai nešoktų. Tas pats ir santykiuose su išsiskyrusia moterimi, tik perspektyvos gyventi komfortišką, ramų, mylimo vyro gyvenimą yra abejotinos. Iš pradžių gal tokie santykiai bus idealūs, bet vėliau tokie santykiai baigsis.

Sėkmės vyrams! Vyras nieko neprivalo daryti to, ko jis pats nenori ir jis niekam nieko neskolingas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite išsakyti savo nuomonę? Rašykite el. p. pilieciai@delfi. lt arba spauskite apačioje.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(819 žmonių įvertino)
3.2772

Tolimųjų reisų vairuotojas kelte išvydo ko neregėjęs: tokie darbuotojai daro mums gėdą (101)

Jaunystėje skaičiau knygą „Alisa pasakų šalyje“. Nuo tada man Anglija atrodė kaip...

Prievartą irgi patyrusi mergina kreipėsi į Didžiulius: atsakykite sau į vieną klausimą (769)

Per Lietuvą ką tik nuvilnijo skandalas, kurį geriausiai iliustruoja lietuviškas posakis „iš...

Rinkimų agitatorė suglumino: ragino nebalsuoti už konkurentus, nes „ten vieni gėjai“ (67)

Antradienį ruošiausi eiti iš namų, buvo maždaug pavakarė. Beeidamas išgirdau kažkokį...

Susipažinęs su mergina, po pirmo pusvalandžio nešė muilą: džiaugiuosi, kad nežino, kur gyvenu (55)

Papasakosiu apie savo blogiausią pasimatymą. Susitikdamas su mergina nesitikėjau, kad iki dabar jos...

Top naujienos

Iš epidemiologų – žinia visiems Lietuvos darbdaviams dėl nuotolinio darbo (4)

Lietuvoje per savaitgalį, t. y. penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį, užfiksavus 249...

Lietuvoje – 45 nauji koronaviruso atvejai: Šiauliuose susirgimai ir ligoninėje, ir greitojoje pagalboje (46)

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 45 nauji koronaviruso atvejai, bendras susirgimų...

Blogiausia prognozė neišsipildė, bet rizikų Lietuvos eksportui dar lieka: augimo sunku tikėtis (1)

Lietuvos prekių eksportas pirmąjį pusmetį, lyginant su 2019 m. tuo pačiu laikotarpiu, krito 8,4...

Landsbergis: visa mano šeima yra apmėtyta purvais, bet tiesioginės grėsmės sveikatai ir gyvybei dar nėra mato bendrumų su socialdemokratais, susirūpinęs LRT (121)

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos ( TS-LKD ) pirmininkas Gabrielius...

Vakcina nuo koronaviruso Lietuvai kainuotų kaip Valdovų rūmai: Skvernelis kalba apie tris didžiausias rizikas papildyta 10:55 val. (314)

Vakcina nuo COVID-19 Lietuvai kainuotų maždaug kaip Valdovų rūmų statyba, tai yra daugiau kaip...

Tiesioginė transliacija / Delfi tema. Kas laukia Lietuvos ir Baltarusijos santykių: nauja krizė, šaltasis karas ar atšilimas? (2)

Pusantro mėnesio trunkantys protestai ir žiaurūs susidorojimai su Baltarusijos žmonėmis iš posto...

Parėmęs Lukašenką Kremlius jau žvangina ginklais: kokie yra tikrieji tikslai? (757)

Gynybiniai veiksmai, kurie nėra nukreipti prieš kurią nors valstybę. Taip dar praėjusią savaitę...

Nykstanti Lietuva auga: prognozuoja Airijos scenarijų (458)

Pandemija lietuvius iš užsienio grąžino namo, o esančius namuose sulaikė nuo išvykimo, –...

Koronavirusas vėl įsisuko Ukmergėje – patvirtinta 10 naujų atvejų (33)

Į Ukmergę vėl grįžta koronavirusas, apie tai antradienį feisbuke pranešė Ukmergės rajono...

Kinija papasakojo savo „tiesą“ apie koronavirusą, aršios reakcijos ilgai laukti nereikėjo (24)

Pasipiktinimas, kurį sukėlė per Kinijos televiziją pradėtas transliuoti serialas apie šalyje...

|Maža didelių žinių kaina