aA
Prastuomenę mes patys ir auginame. Viskas skiepijama nuo mažens. Visos vertybės ir požiūriai formuojasi nuo mažens. Visos tos patirtys, kurias patiriame vaikystėje, nulemia mūsų ateitį ir elgesį. Tai nulemia ir pasirinkimus ateityje. Yra tokios statistikos, kad vaikai, kurie augo alkoholiu piktnaudžiaujančiose šeimose, užaugę dažniau skiriasi. Jie nesugeba išlaikyti kontaktų, santykių, nemoka mylėti.
© Adobe Stock

Alkoholikų ir smurtautojų šeimos pagal savo patirtis augina tokius pačius piliečius ir jie užaugę renka mums politikus. Kitaip tariant, užaugink BAUDŽIAUNINKŲ kartą, ir jie rinks tik stiprios rankos politikus ir populistus. Žemo intelekto asmenys nesugeba realiai mąstyti, jie pasiduoda „gelbėtojų“ įtakai, o jeigu dar numeta jiems „apgraužtą kaulą“ iš jų pačių uždirbtų pinigų, tai priskiria nuopelną besigiriantiems „gelbėtojams“.

Įrodyta, kad vaikystėje mušti vaikai užauga baudžiauninkais, kietos rankos mylėtojais su savo fobijomis. Kas yra baudžiauninkas? Baudžiauninkas tai toks žmogus, kuris savyje turi gilų jausmą – įsitikinimą, kad jis nuo kažko priklauso. Priklauso nuo kažkieno malonės, priklauso nuo kažkieno nuomonės, ir t. t. Todėl labai svarbu, kaip mes auklėjame savo vaikus. Lietuva priklausė Rusijos imperijai, kurioje buvo didžiulė baudžiava, suformavusi mūsų mentalitetą. Deja, jis niekur nedingo.

Tėvai užmuša vaiką – priimamas įstatymas, tarnautojai paima vaiką – įstatymas taisomas. Kiek dar bus tokių proginių įstatymų, kad vaikai realiai augtų saugioje aplinkoje? Nesenas atvejis su 4 mėnesių mergaite, kuri buvo supurtyta ir kraujas išsiliejo į smegenis. Tai patvirtinimas, kad iš tokių tėvų vaikas turėjo būti paimtas dar prieš taip atsitinkant. Jei vaiko atžvilgiu yra įtariamas apleistumas, nepakankama priežiūra, psichologinis smurtas, blogas auklėjimas ir pan., tai jau ženklas, kad institucijos turi reaguoti. Lietuva nusisuka nuo vakarietiškų vertybių prie rytietiškų-sovietiškų. Tiek moterys, tiek vaikai Rusijoje gali tikėtis tik Dievo malonės, valstybė nusiplauna rankas. Lietuvoje siūlomos pataisos visiškai panaikina norą būti pilietiškais ir pranešti apie smurtą prieš vaikus. Juk šeima neliečiama, o žmogaus ir piliečio teisės paskutinėje vietoje.

Mums reikia imti iš pažengusių šalių pavyzdį. Norvegai puikiai žino, kad buvusių soc. bloko šalių žmonės užaugę prie „KIETOS RANKOS“ politikos ir kad lietuviai viena iš lyderiaujančių šalių alkoholio suvartojime, todėl Norvegijos institucijos ir toliau atims vaikus iš lietuvių emigrantų šeimų. Skandinavijos institucijos racionaliai dirba savo darbą. Jie nesitaiksto su smurto filosofija ir visokiais ten emocinio šlamšto pasiteisinimais, kaip tokiais, „nes aš taip pasakiau“ arba „mano vaikai ir man geriau žinoti“. Norvegams tai yra tušti plepalai. Jiems tai tik parodo, kad žmogus nesugeba civilizuotai bendrauti ir reikia imtis drastiškų priemonių. Žinau puikiai visas norvegiškas-lietuviškas istorijas su vaikų atėmimu – tos mamytės gali kiek nori savo pasakėles sekti, tiesos jose nėra nė lašo.

Pastaraisiais metais intensyviai demonizuojamos Lietuvos vaikų teises ginančios tarnybos. Užsuktas mechanizmas klaidinti ir kiršinti visuomenę. Ne veltui feisbuke organizuotai susivienijo grupė žmonių prieš šias institucijas. Lietuvos vaiko teisių tarnybos ir Skandinavija demonizuojami sąmoningai: neva grobiami vaikai, kuriamos absurdiškos istorijos apie pasiryžusių būti vaikų globėjais didelius pelnus, kompromituojamos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos ir supriešinama vaikų teisių apsauga. Taip kuriama totalaus nepasitikėjimo atmosfera. Turėtume žinoti, kur sukurta didžioji dalis šių sąmokslo teorijų, kurių tikslas įtikinti rytų Europos valstybių piliečius apie pavojų, neva atsėlinantį iš demokratinės Europos, kuri „sugriaus jūsų šeimas, pagrobs ir tvirkins jūsų vaikus“.

Nestebina, kodėl buvo grasinama Dovilei Šakalienei. Grasinimais buvo norima užčiaupti šią vaikų teisių gynėją. Kažkam labai naudinga, kad Lietuvoje nebūtų ginami vaikai.

Įvertink šį straipsnį
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(29 žmonės įvertino)
2.0000
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kandidatų pasisakymai debatuose nuvylė rinkėją: jiems pritrūko drąsos (98)

Nusprendžiau visgi parašyti apie įspūdį, kurį man paliko matyta prezidentinių debatų laida,...

Mokinio tėvas pratrūko: kam naudingi per dideli krūviai ir prailginti mokslo metai? (145)

Iš anksto atsiprašau už griežtoką, piktoką ir ilgą tekstą, bet kantrybės likučiai jau baigia...

Prašo supratimo: sekso darbuotojos – lygiateisiai darbo rinkos dalyviai (112)

Visai neseniai Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija savo feisbuko paskyroje dalinosi naujiena...

Paauglio motina draugės nesuprato: Velykų proga – siūlymas išmokyti vaiką gerti šampaną (59)

Velykas sutarėme švęsti su draugės šeima, jų sodyboje gamtoje. Pirkinių sąrašais ėmėme...

Top naujienos

Sezamai, atsiverk: Sutkus aukštų krašto apsaugos sistemos pareigūnų kabinetuose – kaip namie (165)

Aukštų Lietuvos krašto apsaugos sistemos (KAS) pareigūnų kabinetuose Lietuvos verslo...

Atsakomybę prisiėmęs Obradovičius: aš juk sakiau, kad „Žalgiris“ sureaguos (6)

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą Stambule vėjais paleido turėtą dviženklę persvarą,...

Dabartinė situacija NT rinkoje – nerami: būstų centre mažės, o kainos gali drastiškai pakilti (65)

Nekilnojamojo turto (NT) rinkos aktyvumas pirmąjį šių metų ketvirtį nustebino tiek pardavėjus,...

Ulanovui asmeniškai dėkojęs Jasikevičius: čia vyksta aukščiausio lygio atkrintamųjų krepšinis specialiai Krepšinis.lt iš Stambulo (114)

Iš skurdžių – į turtuolius. Prieš dvi dienas rezultatyvumo antirekordus fiksavęs Kauno...

Rungtynių didvyris apie pergalingą savo metimą: visiška nesąmonė specialiai Krepšinis.lt iš Stambulo (18)

Daug vandens nutekėjo nuo to laiko, kai Edgaras Ulanovas vedė į pergalę Kauno „Žalgirį“....

„Spinter" apklausa parodė: lietuviai netiki, kad Jurijus Veklenko gali laimėti „Euroviziją“, tačiau paskutinis tikrai neliks (63)

Kol visa šalis laukia didžiosios „Eurovizijos“, o mūsų šalies atstovas šiame konkurse...

Sunku atsikelti, dieną migdo ir nėra jėgų: gydytoja nurodė žingsnius, kaip tai spręsti (5)

Saulė užsibūna vis ilgiau, šildo vis daugiau, tačiau daug kam iš lovos pakilti ryte darosi kai...

„Žalgiris“ įspūdingai smogė atgal – šį sezoną pirmasis triumfavo „Fenerbahče“ tvirtovėje (842)

Eurolygos atkrintamosiose varžybose Kauno „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę ir pirmą kartą...

Devyni daug jodo turintys maisto produktai

Jodas – žmogaus organizmui būtinas mineralas. Jodo reikia skydliaukei, kad ji tinkamai...

Orai: po apsiblaususių Velykų – tikra vasara (12)

Šiandien, penktadienį, Lietuvos orus dar lems giedro ir labai sauso anticiklono rytinė dalis.