aA
Prastuomenę mes patys ir auginame. Viskas skiepijama nuo mažens. Visos vertybės ir požiūriai formuojasi nuo mažens. Visos tos patirtys, kurias patiriame vaikystėje, nulemia mūsų ateitį ir elgesį. Tai nulemia ir pasirinkimus ateityje. Yra tokios statistikos, kad vaikai, kurie augo alkoholiu piktnaudžiaujančiose šeimose, užaugę dažniau skiriasi. Jie nesugeba išlaikyti kontaktų, santykių, nemoka mylėti.
Visuomenės kiršinimo kampanija: kam naudinga, kad Lietuvoje nebūtų ginami vaikai?
© Adobe Stock

Alkoholikų ir smurtautojų šeimos pagal savo patirtis augina tokius pačius piliečius ir jie užaugę renka mums politikus. Kitaip tariant, užaugink BAUDŽIAUNINKŲ kartą, ir jie rinks tik stiprios rankos politikus ir populistus. Žemo intelekto asmenys nesugeba realiai mąstyti, jie pasiduoda „gelbėtojų“ įtakai, o jeigu dar numeta jiems „apgraužtą kaulą“ iš jų pačių uždirbtų pinigų, tai priskiria nuopelną besigiriantiems „gelbėtojams“.

Įrodyta, kad vaikystėje mušti vaikai užauga baudžiauninkais, kietos rankos mylėtojais su savo fobijomis. Kas yra baudžiauninkas? Baudžiauninkas tai toks žmogus, kuris savyje turi gilų jausmą – įsitikinimą, kad jis nuo kažko priklauso. Priklauso nuo kažkieno malonės, priklauso nuo kažkieno nuomonės, ir t. t. Todėl labai svarbu, kaip mes auklėjame savo vaikus. Lietuva priklausė Rusijos imperijai, kurioje buvo didžiulė baudžiava, suformavusi mūsų mentalitetą. Deja, jis niekur nedingo.

Tėvai užmuša vaiką – priimamas įstatymas, tarnautojai paima vaiką – įstatymas taisomas. Kiek dar bus tokių proginių įstatymų, kad vaikai realiai augtų saugioje aplinkoje? Nesenas atvejis su 4 mėnesių mergaite, kuri buvo supurtyta ir kraujas išsiliejo į smegenis. Tai patvirtinimas, kad iš tokių tėvų vaikas turėjo būti paimtas dar prieš taip atsitinkant. Jei vaiko atžvilgiu yra įtariamas apleistumas, nepakankama priežiūra, psichologinis smurtas, blogas auklėjimas ir pan., tai jau ženklas, kad institucijos turi reaguoti. Lietuva nusisuka nuo vakarietiškų vertybių prie rytietiškų-sovietiškų. Tiek moterys, tiek vaikai Rusijoje gali tikėtis tik Dievo malonės, valstybė nusiplauna rankas. Lietuvoje siūlomos pataisos visiškai panaikina norą būti pilietiškais ir pranešti apie smurtą prieš vaikus. Juk šeima neliečiama, o žmogaus ir piliečio teisės paskutinėje vietoje.

Mums reikia imti iš pažengusių šalių pavyzdį. Norvegai puikiai žino, kad buvusių soc. bloko šalių žmonės užaugę prie „KIETOS RANKOS“ politikos ir kad lietuviai viena iš lyderiaujančių šalių alkoholio suvartojime, todėl Norvegijos institucijos ir toliau atims vaikus iš lietuvių emigrantų šeimų. Skandinavijos institucijos racionaliai dirba savo darbą. Jie nesitaiksto su smurto filosofija ir visokiais ten emocinio šlamšto pasiteisinimais, kaip tokiais, „nes aš taip pasakiau“ arba „mano vaikai ir man geriau žinoti“. Norvegams tai yra tušti plepalai. Jiems tai tik parodo, kad žmogus nesugeba civilizuotai bendrauti ir reikia imtis drastiškų priemonių. Žinau puikiai visas norvegiškas-lietuviškas istorijas su vaikų atėmimu – tos mamytės gali kiek nori savo pasakėles sekti, tiesos jose nėra nė lašo.

Pastaraisiais metais intensyviai demonizuojamos Lietuvos vaikų teises ginančios tarnybos. Užsuktas mechanizmas klaidinti ir kiršinti visuomenę. Ne veltui feisbuke organizuotai susivienijo grupė žmonių prieš šias institucijas. Lietuvos vaiko teisių tarnybos ir Skandinavija demonizuojami sąmoningai: neva grobiami vaikai, kuriamos absurdiškos istorijos apie pasiryžusių būti vaikų globėjais didelius pelnus, kompromituojamos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos ir supriešinama vaikų teisių apsauga. Taip kuriama totalaus nepasitikėjimo atmosfera. Turėtume žinoti, kur sukurta didžioji dalis šių sąmokslo teorijų, kurių tikslas įtikinti rytų Europos valstybių piliečius apie pavojų, neva atsėlinantį iš demokratinės Europos, kuri „sugriaus jūsų šeimas, pagrobs ir tvirkins jūsų vaikus“.

Nestebina, kodėl buvo grasinama Dovilei Šakalienei. Grasinimais buvo norima užčiaupti šią vaikų teisių gynėją. Kažkam labai naudinga, kad Lietuvoje nebūtų ginami vaikai.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(30 žmonių įvertino)
1.9667

Norėjusi parduoti dviratį internetu moteris vos per plauką išvengė apgaulės: viską išdavė viena detalė (1)

Norėčiau, kad ši istorija būtų paviešinta ir apie ją sužinotų daugiau žmonių. Šiuometiniai...

Apie gėdingą nuotykį su kolega papasakojus moteris – nesitikėjo tokios pabaigos (1)

Yra posakis, kad nuo likimo nepabėgsi. Mano istorija patvirtina šį posakį, kad jeigu kas lemtas,...

Ištikus santykių krizei pora rado pikantišką išeitį: tai – ne nuodėmė, o malonumas (3)

Perskaičiau straipsnį, kaip vyko moters ir vyro pokalbis apie taip vadinamus " atvirus santykius"...

Apie atvirus santykius užsiminusi žmona pasigailėjo: girdint jo kalbas net bloga darėsi

Savaitgalį turėjau tokį keistą pokalbį. Su vyru buvome pasivaikščioti. Prieš tai skaitinėjau...

Po dešimties metų gyvenimo kartu liko sugniuždyta: praleistas laikas kartu nieko nereiškė

Mano istorija tegul būna pamoka visoms moterims, kurios laukia princo ant balto žirgo. Gal tai...

Top naujienos

Delfi PliusVaidas Saldžiūnas

Kaip pralaužti Rusijos blokadą Ukrainoje: dėl bado grėsmės Vakarai gali ryžtis ir ypač rizikingam planui

Ko neprivertė karas, privers badas. Tokių svarstymų – vis daugiau, mat Rusijos agresija prieš...

„Tokia mano istorija“: daugybę kartų girtas prie vairo įkliuvęs Viktoras dėkoja, kad pagaliau buvo įkalintas (4)

„Kai pirmus kartus ėjau į teismą, bijojau, bet po to baimė dingo – jeigu prieš tai manęs...

Amerikiečiai negali patikėti, kaip pigu Lietuvoje: tai svajonių šalis! (8)

Verkiantiems dėl Lietuvoje beprotišku greičiu kylančių kainų reikėtų nuvykti į Kaliforniją...

Karas Ukrainoje. Ukrainoje pratęsta karinė padėtis, uždrausti simboliai „Z“ ir „V“ per sprogimą sunkiai sužeistas Maskvos paskirtas Zaporižios miesto vadovas (7)

Ukraina atmetė galimybę susitarti su Rusija dėl paliaubų ir pareiškė, kad nesutiks su...

Sinoptikai nurodė, kada vėl sulauksime šilumos: savaitės viduryje orai keisis

Šiandien Lietuvos orus lems aukštesnio slėgio laukas. Dangų dengs pakankamai storas debesų...

Šiluvoje užuovėją nuo karo radusi Tatyana dirba piligrimų centre ir taip maldo ilgesį Ukrainoje likusiai šeimai – anūkui vos 3 mėnesiai

Nors Lietuvos šventvietė Šiluva garsėja kaip traukianti religines bendruomenes, ji apjungia visus...

Žiniasklaida: Rusija pasikvietė statinių bombų ekspertus jau kelios savaitės yra Rusijoje ir dirba kartu su kariuomenės pareigūnais

Apie 50 ekspertų, turinčių didelę šių sprogmenų gamybos ir tiekimo patirtį, dirba kartu su...

Verslas PliusMark Ellwood

Verslininko, aplankiusio visas šalis Žemėje – ir pabuvojusio kosmose, kelionių patarimai

Jimas Kitchenas išmano keliones . 57-erių metų verslininkas ir investuotojas tvirtina esąs...

Delfi PliusDailius Dargis

Paskutinio sovietų bunkerio Lietuvoje paslaptis: ne tik lankėsi KGB, bet ir neprikausomybės laikais sulaukdavo keistų vizitų bei įsilaužimų II dalis

Vieno įspūdingiausių Lietuvoje esančio sovietinių laikų karinio bunkerio paslaptys sėja nerimą...

Šeimos atostogos jau ne už kalnų: išdavė, kur driekiasi idiliški paplūdimiai ir stebina vis dar puikios kainos

Kelionės su šeima neretai gali tapti rimtu iššūkiu: mažiesiems tikrai ne visuomet įdomu tai,...