aA
Paauglystė ir jaunystė prabėgo, nebuvau spėjęs susikurti tvirtų santykių, tiesiog nesisekdavo toje srityje. Ir nepastebimai atėjo 30-metis. Rutina gyvenime, darbas, seni geri draugai... Esu mėginęs ir pažintis klube, ir internetu. Tikrai nesu grožio etalonas, tačiau kai Dievas dalino iškalbą su humoro jausmu, matyt, stovėjau pirmoje eilėje.
© Shutterstock nuotr.

Vis dėlto pirmą įspūdį merginos susidaro iš išvaizdos. O ši laikui negailestinga – pradėjau plikti. Dėl to esu gavęs porą skambių antausių, pradėjau dėl to kompleksuoti. Merginos nei viešumoje, nei internetinėje erdvėje į juokelius arba rimtesnius užkalbinimus nereaguodavo. Pastebėjau, kad pradėjau keistis, tapau uždaresnis. Merginos dažniausiai žiūrėdavo kaip į draugelį ir nieko daugiau.

Ne viena pažįstama mergina manęs ieškodavo tik tada, kai reikdavo pasiguosti, nes mokėdavau išklausyti, patarti, optimizmu pripildyti. Tą matydamas dar labiau užsisklendžiau, po truputį šalinausi ir jų. Išsitryniau paskyrą iš pažinčių puslapio, nebeįdomūs ir klubai, nes į pliktelėjusį 30 metų vyrą vargu, ar kas pažiūrės. Pradėjau rečiau skustis barzdą ir nebeskirti dėmesio stiliui, aprangai. Užsidariau savame pasaulyje, praradęs viltis ne tik susikurti šeimą, bet ir susirasti gyvenimo draugę.

Darbas, namai, darbas, namai, penktadienis – pora draugų ir tas pats baras vyriškiems pokalbiams, gurkšnojant bokalą alaus.

Išaušo šeštadienio rytas, šaldytuve nebuvo maisto, tad nusprendžiau eiti į parduotuvę, kuri – už 100 metrų. Ėjau nesiskutęs, su aptrintais džinsais ir pablukusiais marškinėliais. Mintyse pagalvojau, kad pasiekiau nevalyvumo viršūnę, bet tai man nerūpėjo. Eidamas į parduotuvę kramsnojau riešutus ir nuskilo apatinis priekinis dantis. Pagalvojau, kad dabar esu visiškas gražuolis!

Prisidėjęs pilną krepšį maisto pasukau link kasų. Dėjau prekes ant prekystalio ir pakėlęs akis pastebėjau, kad dirba nauja kasininkė. Jauna, graži, pasitempusi. Kai pasisveikino ir pasakė, kad galiu suvesti kortelės PIN kodą, iš akcento supratau, kad tikrai ne vilnietė, matyt, studentė dirba ir nori pinigų prisidurti.

Jos žvilgsnis buvo moteriškai malonus, šiek tiek baikštus, bet iškart įvertinau tai, kad ji ne piktybinė asmenybė. Mintyse pagalvojau, kad laimingas turbūt jos vaikinas, tokią turėdamas. Atėjo vakaras ir nusprendžiau važiuoti pas draugus pavakaroti. Važiuodamas pamačiau ją po darbo stovinčią stotelėje. Sustoti pavežti? Nesąmonė, ne taip supras. Ir išvis, per daug užsisvajojau, ji juk daug jaunesnė ir išsigąstų, jeigu toks senis sodintų ją į automobilį.

Praėjo pora savaičių, nulūžusį dantį susitaisiau, nusprendžiau vėl apsilankyti savo parduotuvėje. Nusiskutau barzdą, padoriau apsirengiau ir ėjau su viltim vėl patikusią kasininkę pamatyti. Daug nereikėjo, tiesiog pamatyti ją ir išgirsti, kaip ji liepia surinkti PIN kodą, man to pakako. Ji skanavo mano prekes ir paklausė, ar turiu mylimiausią („Mylimiausių“ nuolaidų kortelę turėjo galvoje). Aš atsakiau, kad mylimiausios jau senai neturiu. Abu pradėjom šypsotis, o po to – ir atvirai juoktis. Ji paraudonavo, aš, manau, irgi neatsilikau, išmušė karštis.... Žmonės eilėje stovėdami suprato netikėto flirto užuomazgą...

Grįžau namo ir nebegalėjau apie ką nors kitą galvoti. Nusprendžiau dar kartą nueit į parduotuvę ir tiesiai šviesiai pasiūlyti jai po darbo bent valandėlei kartu pavakaroti vaikštant mieste. Neigiamo atsakymo atveju nebegalėsiu lankytis toje parduotuvėje, bet bent žinosiu, kad pabandžiau.

Ji sutiko, vaikščiojom, važinėjom, vėl vaikščiojom visą naktį. Bendravom romantiškai, švelniai, su laiku atėjo ir lovos reikalai, įsipareigojimas.

Ta mergina apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, nes supratau, kad turiu stengtis dėl bendros ateities. Vėl pradėjau pasitikėti savimi, pradėjau būti pasitempęs, susiradau kitą darbą, susituokėm. Laimingai džiaugiamės gyvenimu. Linkiu visiems vienišiams sėkmės.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Ar antra pusė reikalinga tam, kad būtum laimingas? Visi, jos ieškantys, choru tikriausiai išrėktų garsų „Taip!“, o ją turintys suabejotų – juk problemos kyla, sunkumai gyvenime pasitinka, nepaisant to, esi vienas, ar ne. O juk bėdas gali ir sukelti ir tas vienintelis ar vienintelė, kurio taip intensyviai buvo ieškota... Pažįstamas jausmas?

Pasidalinkite savo istorijomis el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vienas“ arba spausdami pilką mygtuką čia iki rugpjūčio 31 d. Konkurso prizas – „iPad Air“ planšetė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darbo sąlygos darželyje sunkiai pakeliamos – išskirtinis dėmesys tik giminaitei (9)

Liūdna girdėti istoriją apie vieno vaikų darželio direktorės baisų bei grubų, o kartais net...

Žmonai sako, kad vyksta į medžioklę – melas prasidėjo gimus vaikams (56)

Noriu pasidalinti, kaip vyrai gali pasikeisti gimus vaikams. Deja, bet pažįstu du vyrus. Vienas –...

Darbo paieškų rezultatai nuvylė: darbdavių kultūra glumina (57)

Neseniai aš pradėjau darbo paieškas, rezultatai mane nustebino. Dauguma žmonių žino, kaip sunku...

Juokaudamas darbdaviui pasakė trokštamą atlyginimą – jo atsakymas pribloškė (100)

Dirbu vienoj reklamos įmonėje dizaineriu , gaunu aš tą 1000 Eur „į rankas“. Prieš tai...

Top naujienos

Gyvenimo audrų nublokšti gyvena sąvartyne: trijų kambarių „buveinė“ saugo liūdnas paslaptis (51)

Pokalbio pradžioje 63 metų buvusi kaunietė Nijolė tikino, kad Jonavos sąvartyne gyvena nuo 2012...

Prabangių lėktuvų rinka kaista: parduodami net naudoti lėktuvai (2)

Įsigyti naudotą reaktyvinį verslo lėktuvą tampa vis sudėtingiau ir tai ženklas, jog prabangių...

Šalia Prancūzijos oro uosto esantis miestas po skaudžios katastrofos virto vaiduokliu (46)

Trisdešimt kilometrų nuo vienos brangiausių Europos sostinių, Paryžiaus, yra visiškai...

Laukiniai „Žalgirio“ laikai: išgertuvės iki ryto, kanapės, „Farai“, muštynės ir Collinso dovana (49)

„Aš, visų pirma, žiūriu į asmenines savybes, nenoriu problemų rūbinėje, nenoriu...

LKL rungtynės: „Neptūnas“ – „Juventus“ tiesioginė vaizdo transliacija

Prieš savaitę Kauno „Žalgirį“ išvykoje patiesęs Klaipėdos „Neptūnas“ (5-1) – vienas...

Iš Maskvos grįžusį amerikiečių šnipą šokiravo saviškių reakcija (80)

Steveno Spielbergo režisuotas filmas „Šnipų tiltas“ („Bridge of Spies“) pasakoja apie...

„Betsafe“-LKL čempionato rungtynės: „Nevėžis“ - „Skycop“ (3)

„Betsafe“-LKL čempionato rungtynės: „Nevėžis“ - „Skycop“. Tiesiogiai iš Kėdainių.

Milijardieriai prieš milijardierius: mėsos verslo karaliai įsivėlė į ginčą su garsiu Indonezijos šeimos įpėdiniu

Joesley‘is ir Wesley‘is Batista‘os, Brazilijos mėsos magnatai, kurie praėjusiais metais buvo...

Gudrus „valstiečių“ planas gali subliūkšti: iš ekspertų – prieštaringi vertinimai (112)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) lyderiui Ramūnui Karbauskiui prabilus apie...

Darbo sąlygos darželyje sunkiai pakeliamos – išskirtinis dėmesys tik giminaitei (9)

Liūdna girdėti istoriją apie vieno vaikų darželio direktorės baisų bei grubų, o kartais net...