Paauglystė ir jaunystė prabėgo, nebuvau spėjęs susikurti tvirtų santykių, tiesiog nesisekdavo toje srityje. Ir nepastebimai atėjo 30-metis. Rutina gyvenime, darbas, seni geri draugai... Esu mėginęs ir pažintis klube, ir internetu. Tikrai nesu grožio etalonas, tačiau kai Dievas dalino iškalbą su humoro jausmu, matyt, stovėjau pirmoje eilėje.
© Shutterstock nuotr.

Vis dėlto pirmą įspūdį merginos susidaro iš išvaizdos. O ši laikui negailestinga – pradėjau plikti. Dėl to esu gavęs porą skambių antausių, pradėjau dėl to kompleksuoti. Merginos nei viešumoje, nei internetinėje erdvėje į juokelius arba rimtesnius užkalbinimus nereaguodavo. Pastebėjau, kad pradėjau keistis, tapau uždaresnis. Merginos dažniausiai žiūrėdavo kaip į draugelį ir nieko daugiau.

Ne viena pažįstama mergina manęs ieškodavo tik tada, kai reikdavo pasiguosti, nes mokėdavau išklausyti, patarti, optimizmu pripildyti. Tą matydamas dar labiau užsisklendžiau, po truputį šalinausi ir jų. Išsitryniau paskyrą iš pažinčių puslapio, nebeįdomūs ir klubai, nes į pliktelėjusį 30 metų vyrą vargu, ar kas pažiūrės. Pradėjau rečiau skustis barzdą ir nebeskirti dėmesio stiliui, aprangai. Užsidariau savame pasaulyje, praradęs viltis ne tik susikurti šeimą, bet ir susirasti gyvenimo draugę.

Darbas, namai, darbas, namai, penktadienis – pora draugų ir tas pats baras vyriškiems pokalbiams, gurkšnojant bokalą alaus.

Išaušo šeštadienio rytas, šaldytuve nebuvo maisto, tad nusprendžiau eiti į parduotuvę, kuri – už 100 metrų. Ėjau nesiskutęs, su aptrintais džinsais ir pablukusiais marškinėliais. Mintyse pagalvojau, kad pasiekiau nevalyvumo viršūnę, bet tai man nerūpėjo. Eidamas į parduotuvę kramsnojau riešutus ir nuskilo apatinis priekinis dantis. Pagalvojau, kad dabar esu visiškas gražuolis!

Prisidėjęs pilną krepšį maisto pasukau link kasų. Dėjau prekes ant prekystalio ir pakėlęs akis pastebėjau, kad dirba nauja kasininkė. Jauna, graži, pasitempusi. Kai pasisveikino ir pasakė, kad galiu suvesti kortelės PIN kodą, iš akcento supratau, kad tikrai ne vilnietė, matyt, studentė dirba ir nori pinigų prisidurti.

Jos žvilgsnis buvo moteriškai malonus, šiek tiek baikštus, bet iškart įvertinau tai, kad ji ne piktybinė asmenybė. Mintyse pagalvojau, kad laimingas turbūt jos vaikinas, tokią turėdamas. Atėjo vakaras ir nusprendžiau važiuoti pas draugus pavakaroti. Važiuodamas pamačiau ją po darbo stovinčią stotelėje. Sustoti pavežti? Nesąmonė, ne taip supras. Ir išvis, per daug užsisvajojau, ji juk daug jaunesnė ir išsigąstų, jeigu toks senis sodintų ją į automobilį.

Praėjo pora savaičių, nulūžusį dantį susitaisiau, nusprendžiau vėl apsilankyti savo parduotuvėje. Nusiskutau barzdą, padoriau apsirengiau ir ėjau su viltim vėl patikusią kasininkę pamatyti. Daug nereikėjo, tiesiog pamatyti ją ir išgirsti, kaip ji liepia surinkti PIN kodą, man to pakako. Ji skanavo mano prekes ir paklausė, ar turiu mylimiausią („Mylimiausių“ nuolaidų kortelę turėjo galvoje). Aš atsakiau, kad mylimiausios jau senai neturiu. Abu pradėjom šypsotis, o po to – ir atvirai juoktis. Ji paraudonavo, aš, manau, irgi neatsilikau, išmušė karštis.... Žmonės eilėje stovėdami suprato netikėto flirto užuomazgą...

Grįžau namo ir nebegalėjau apie ką nors kitą galvoti. Nusprendžiau dar kartą nueit į parduotuvę ir tiesiai šviesiai pasiūlyti jai po darbo bent valandėlei kartu pavakaroti vaikštant mieste. Neigiamo atsakymo atveju nebegalėsiu lankytis toje parduotuvėje, bet bent žinosiu, kad pabandžiau.

Ji sutiko, vaikščiojom, važinėjom, vėl vaikščiojom visą naktį. Bendravom romantiškai, švelniai, su laiku atėjo ir lovos reikalai, įsipareigojimas.

Ta mergina apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, nes supratau, kad turiu stengtis dėl bendros ateities. Vėl pradėjau pasitikėti savimi, pradėjau būti pasitempęs, susiradau kitą darbą, susituokėm. Laimingai džiaugiamės gyvenimu. Linkiu visiems vienišiams sėkmės.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Ar antra pusė reikalinga tam, kad būtum laimingas? Visi, jos ieškantys, choru tikriausiai išrėktų garsų „Taip!“, o ją turintys suabejotų – juk problemos kyla, sunkumai gyvenime pasitinka, nepaisant to, esi vienas, ar ne. O juk bėdas gali ir sukelti ir tas vienintelis ar vienintelė, kurio taip intensyviai buvo ieškota... Pažįstamas jausmas?

Pasidalinkite savo istorijomis el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vienas“ arba spausdami pilką mygtuką čia iki rugpjūčio 31 d. Konkurso prizas – „iPad Air“ planšetė.

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Išsiskyrė dėl neištikimybės: laikui bėgant supratau, kad nėra auksinių vyrų (108)

Juokai juokais bet iš tikrųjų neištikimybės skausmą greitai ir visam laikui išgydo tik vienas...

Atsakymas Užkalniui: Vilnius – nuostabus miestas (125)

Esu vilnietis, gyvenu čia jau apie dešimt metų, dirbu, kuriu šeimą ir didžiuojuosi savo miestu.

Sergančio kūdikio mamą piktina slaugytojų elgesys: svarbiau žurnalo pildymas ar ligonio sveikata? (24)

Auginu nuo gimimo labai sunkia epilepsija sergantį kūdikį. Ligoninėse beveik gyvename vis...

Myliu vyrą, bet be meilužio – niekaip... (208)

Niekada nemaniau, kad ištiks tokia bėda, bet gyvenime būna visko. Iš vienos pusės, jaučiuosi...

Lietuvių gąsdinimas emigracija nervina: tai beprasmis oro virpinimas (121)

Mane labai stebina žmonių požiūris į emigraciją. Gal ne tiek į pačią emigraciją, kiek į jų...

Top naujienos

„MG Baltic“ byla. Idealus partijų trejetukas ir kyšis, kurį Masiuliui įteikė TV eteryje (5)

Politinės korupcijos bylą ištyrę prokurorai teigia, kad dabar jau iš politikos pasitraukęs...

Neišsprendžiama lygtis: kam Lietuvai reikia dar dviejų kogeneracinių elektrinių (9)

Būtinai dar dvi kogeneracinės elektrinės Lietuvai, nors neaišku, ar užteks atliekų, kurias...

Ar tikrai naudinga būti pasaulio futbolo čempionato šeimininku? (8)

Pasaulio futbolo valdančioji organizacija FIFA tikina, kad šalys, rengiančios futbolo...

Petro Gražulio dukrelės mama paviešino jų susirašinėjimą: galite suprasti, kaip jaučiausi Gražulis teismo keliu reikalaus vaiko globos (1313)

Po žinomo politiko Petro Gražulio pareiškimo, jog savo ir palangiškės Birutės Navickaitės...

Naujausias tyrimas: keliatės anksti ar vėlai, lemia polinkį į depresiją (3)

Ar miegojimo įpročiai turi įtakos rizikai susirgti depresija ? Naujas tyrimas patvirtino, kad...

Orai: po trumpo atokvėpio vėl bus karšta

Savaitės pradžioje orai bus gaivūs, daugelyje vietovių dar palis. Tačiau nuo savaitės vidurio...

Rinkimų komisija: Erdoganas perrinktas per pirmąjį turą

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas užsitikrino naują mandatą per pirmąjį...

Mokslininkai nustatė, kaip organizmą veikia persimiegojimas

Šiais laikais, kai gyvenimo ritmas yra toks greitas, dažnai svajojame apie lovą. Atrodo, būtų...

Sunku patikėti, kad vienai šeimai teko išgyventi šitiek tragedijų (5)

Kodėl likimas vienai šeimai lėmė išgyventi tiek tragedijų ir negandų? Jų būta tiek daug, jog...

Tokio interjero kasdien nepamatysite: senus daiktus prikėlė naujam gyvenimui

Palangoje ir Šventojoje apsilankęs unikalus namas ant ratų sulaukė gyventojų dėmesio ir...