aA
Skaitydama istorijas apie meilės trikampius aš vis norėdavau parašyti, bet turbūt dar nebuvo laikas. Šiandien jaučiuosi išduota, pažeminta ir nelaiminga. Kas žinojo mano istoriją, kam išsiverkdavau ant peties, visi lyg susitarę sakė – iš tų pelų nebus grūdų. Tik aš jų negirdėjau. Na tai kas, kad vedęs, bet žmona pabaisa, nesupratinga, nemyli jo, neatlieka žmonos pareigų...
Vedęs vyras apsuko aplink pirštą – žadėjo išsiskirti ir vesti
© Shutterstock nuotr.

Aš juk laisva, nuostabi, įžvalgi, aistringa, nepakartojama, gėlelė, Dulsinėja... Aš turiu galimybę, turiu visus kozirius padaryti jį ir save laimingais. Stengėmės abu. Jis lepino mane dovanomis, gėlėmis, išvykomis, padėjo materialiai.

Aš jo laukdavau kaip nieko nesu laukusi, degiau, skraidžiau, paslapčia tikėjau, kad tapsiu jo žmona. Nors kavalierių sukosi aplink ne vienas, aš savo mylimajam buvau ištikima. Kartais bandydavau jam sakyti, kad jam nėra jokio reikalo gyventi toje nelaimingoje santuokoje, kam kankinti save ir žmoną.

Vaikai – savarankiški, jokių kliūčių nutraukti santuoką nėra. Jis man sakydavo, kad galbūt taip ir bus, bet manęs kaip žmonos nematąs dėl vienos priežasties – charakterio. Tada aš stengiausi tą avinišką charakterį švelninti.

Po trejų metų draugystės iš mylimojo lūpų aš vis dažniau išgirsdavau, kad man reikia ieškoti kito vyro gyvenimui. Mes pykomės ir vėl taikėmės, negalėjom būti kartu, bet ir atskirai negalėjome. Svajonėse mačiau mūsų namus, mūsų bendrą gyvenimą. Aš labai tuo tikėjau!

Laikas ėjo ir niekas nesikeitė. Pasimatymai pagal jo grafiką, po pasimatymų – vienatvė ir apmaudas, šaltis, kančia, nusvirusios rankos. Ir mintys,mintys... Jos raižė širdį, protą.

Kai pradėjau susigaudyti, o tiksliau, protas sakė, kad niekada nebus jis tavo, nuėjau net pas Dievą ir prašiau verkdama pagalbos pamiršt tą vyrą, užbaigti tą į niekur nevedančią istoriją, nužudyti ta didelę, bet neteisingą meilę.

Taip susiklostė, kad išvykau į Vokietiją, su mylimuoju bendravom „Skype“ pagalba. Grįždavau, susitikdavome ir vėl džiaugdavomės vienas kitu. Susipažinau su kitu vyruku, susirašinėjome, buvome susitikę. Jis – našlys, o aš – našlė. Jis – Anglijoje, aš – Vokietijoje. Bet kibirkštėlės nebuvo, likom tik pažįstami.

Paskui kelionės metu susipažinau su gana simpatišku, visada gerai nusiteikusiu vyruku. Jis nieko nelaukęs ėmė pirštis. Apie tai pranešiau savo meilei, jis palaimino mus, nes netikėjo tuo, o kai įsitikino, tada prasidėjo dramos.

Meilė – didelė jėga ir aš pasirinkau vedusį, kuris pažadėjo išsiskirti, o kitą dieną mane vestis prie altoriaus. Tik to nebuvo... Jam tada skersai gerklės atsistojo mano jaunikis ir mano mylimasis prašė duoti jam laiko. Tuo metu jis laiko veltui neleido, įsikišęs USB į mano kompiuterį, persikėlė visą informaciją. O ten – susirašinėjimai su našliu.

Belieka tik spėlioti, kas tas vyras, kurį aš taip myliu, kieno siųstas, Dievo ar velnio, kodėl jis taip, kodėl aš, kam, už ką...

Mielosios, nėra skausmingesnės meilės už meilę vedusiam, patikėkit. Šiandien jis mane kaltina neištikimybe ir nemato nieko blogo, kad aš daugiau nei penkerius metus verkiau, žinodama, kad visada po pasimatymų grįžta pas žmoną. Šiandien jis man eilinį kartą meluoja, kad jei ne tie atsiradę kavalieriai, kuriuos jis pats siūlė susirasti, aš bučiau buvusi jo žmona. Šiandien aš vis tiek jo ilgiuosi, laukiu... Meilė akla, ji neturi amžiaus, joje nėra taisyklių.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Meilės trikampis – tikriausiai sudėtingiausia figūra santykiuose. Į jį įsipainiojus sunku nenudegti, tenka rinktis – pamiršti mylimą žmogų ir oriai atsitraukti, ar paminti savo principus, o gal net ir nešioti meilužės ar meilužio etiketę. Deja, tokioje situacijoje sunku likti neapkalbėtam – kiekvienas meilės trikampio dalyvis turi savo versiją, ir ji vieną iš dalyvaujančių paverčia kone monstru. Pažįstamas jausmas? Tuomet prašome pasidalyti savo istorija.

Patarkite tiems, kurie į jį įsivėlė, kaip nenudegti, laiku pasitraukti ir kokių ženklų paisyti! Dviems jūsų padovanosime puikius prizus – po pasirinkto DELFI grupės žurnalo 3 mėn. prenumeratą!

Laimėti galite savo istoriją siųsdami el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Trikampis“ Jūsų anonimiškumą garantuojame.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Devintokės mama įvardijo, su kokiais mokytojais teko susidurti: niekada neužsileiskite ant galvos (135)

Vieną dieną mano mergina grįžo iš mokyklos ir pareiškė: „Mama, reikia pasikalbėti“....

Prietaisas, kuris skaldo visuomenę: pradėjome ne nuo to galo (122)

Senų senovėje rimbas buvo geriausias mokytojas ir baudėjas. Šiais, naujaisiais laikais,...

Vyras darbo pokalbyje suprato, kad jam siūlomas galimai aferisto darbas: įspėja, kaip neapsigauti (22)

Vieną kartą, neseniai, teko ieškoti darbo ir internete pamačiau skelbimą, kad reikalingi...

Studentui buvo sunku patikėti, kokią naujovę Lietuvoje sugalvojo politikai: net senesniais laikais to nebuvo (236)

Tvirtai ir trumpai... Lietuvoje vis naujovės... Tačiau tokios naujovės, kurios verčia rimtai...

Top naujienos

Tikrasis Narkevičiaus užnugaris: jiems nebaisus ir Kremliaus šešėlis (352)

Diskriminacija tautiniu pagrindu. Vertinti pagal partiją – nusikaltimas. Tokią gynybinę taktiką...

VRK pirmininkės Matjošaitytės ir jos palydovės kelionės užkliuvo net kolegoms (169)

Dvidešimt penkios kelionės per pustrečių metų – toks Vyriausiosios rinkimų komisijos...

Neurologas Jokūbas Fišas: iš 36 populiarių dietų ši geriausia — ilgina gyvenimą ir padeda išvengti mirtinų ligų laida „Sveikatos receptas“ (2)

Gera kraujotakos sistema – gyvybiškai svarbi, dėl to ir sutrikimai, susiję su kraujotaka , gali...

Iš „Grigeo Klaipėdos“ buvusių vadovų teisme reikalaujama atlyginti milijoninę žalą (32)

Teismas ruošiasi pradėti nagrinėti bylą, kurioje iš pernai atleistų medžio plaušo plokščių,...

Taršos skandalai išjudino politikus: griežtins aplinkosaugą, baudos gali siekti iki 700 eurų

Seimas ketvirtadienį po svarstymo pritarė vadinamajam „ Klaipėdos paketui“ dėl...

Kinija dėl plintančio viruso uždaro jau antrą miestą papildyta 12.25 (77)

Pasak Kinijos, nuo naujojo viruso šalyje mirusių žmonių skaičius išaugo iki 25, o iš viso...

Žiauriu smurtu ir prievarta kaltinamas paauglys iš Jurbarko stojo prieš teismą: vaikinas nevaldė ašarų papildyta 12.00 (63)

Praėjusių metų gegužę poilsis sodyboje Tauragės rajone paauglei įrėžė žaizdas, galbūt,...

Griauna mitą, kad nevaisingumas tėra moterų bėda: trečdaliu atvejų tai lemia vyro vaisingumo sutrikimai (2)

Kasmet Lietuvoje pasaulį išvysta apie 30 tūkst. naujagimių. Tačiau kol vienos šeimos laimingai...

URM įspėja keliaujančius į Kiniją dėl plintančio mirtino viruso (1)

LR Užsienio reikalų ministerija dėl Kinijoje plintančio viruso išplatino įspėjimą keliautojams.

Eigulys miške užfiksavo itin retą reiškinį (18)

Cukraus vatą ar ledo vilną primenantį purų sniego darinį miškininkai vadina ledo plaukais. Šis...