aA
Nuo tos dienos, kai perskaičiau šį laišką, kurį rašei prieš Valentino dieną, negaliu ramiai gyventi... Nežinau ar jis skirtas man, ar tai be galo panaši istorija į mano ir tavo. Jis man sukėlė tiek jausmų, prisiminimų apie mus..... Ir išspaudė ne vieną ašarą. O galbūt aš tik svajoju, kad jis skirtas man. Būtent dėlto tarsi bijau atimti iš savęs tą viltį, ir išgirsti kad ne, tai ne apie mane ir ne apie mus.
Vaikino neatsargūs žodžiai privedė iki skyrybų, bet jo pamiršti negali
© Shutterstock

Kaip ir rašei laiške, aš buvau ta, kuri pasakė, kad nebenori santykių su tavimi ir tai sukėlė tau daug klausimų kas įvyko, nes aš taip tau ir nepaaiškinau, o tiesiog išėjau. Nors laiške rašei, jog niekada manimi neabejojai, aš taip niekada nesijaučiau ir būtent dėl to nusprendžiau pasitraukti, nors ir su skaudančia širdimi. Niekada nesupratau, kas aš tau ir ką reiškiu. Nors ir buvo planų apie mūsų ateitį ir daug apie tai kalbėjome, tu vienu metu pasakei, jog nesi tam pasiruošęs. Aš tai priėmiau, kaip pasakymą, jog nesi pasiruošęs su manimi, nes kai myli žmogų, manau, jog neabejoji juo... Jaučiau, kad nebuvau tau vienintelė... Jaučiausi kaip paukštis, kuriam paberdavai maisto trupinių ir juos atgal susirinkdavai...

Taip, tu tikrai buvai mano sielos draugas. Regis, galėjau su tavimi kalbėtis ištisas paras ir nesuprasdavau, kur tas laikas dingo. Tu buvai man didžiausias ramstis, kuriam pasipasakojus pasijausdavau gerai. Man ir dabar vis norisi pasidalinti savo mintimis, bandau įsivaizduoti ką tu pasakytum. Man visada buvo be galo svarbi tavo nuomonė ir patarimai. Galėjau su tavimi kalbėti apie viską ir gauti tą besąlygišką palaikymą. Kad tu žinotum, kaip man to trūksta.... Būdama su tavimi jaučiau tokį artumą, kurio dar nebuvau jautusi... Atrodo, jog gera tylėti, gera kalbėti ir ne tik... Gera buvo jausti tavo prisilietimus ir bučinius.

Prisiminiau ir aš mūsų pirmą susitikimą, kuris ir dabar kelia šypseną. Ech nežinau, gal ir visiems buvo daug tų naktų iki saulėtekio, bet mes jų tikrai turėjome labai daug... Prisiminiau ir šokį balkone, bet gal čia daug kas jame šoka?..

Ne kartą girdėjau tave sakant, jog esu šalta, kad nemoku parodyti savo jausmų. Žinau, kad kvailai nuskambės, bet nesijaučiau iki galo saugi šituose santykiuose, kad galėčiau iki galo būt savimi. Kažkas mane vis stabdė. Turbūt jau turėjai suprasti, kad aš iš tų žmonių, kurie jausmus laiko giliai širdyje. Ir nors atrodžiau ledo karalienė, viduje buvau ta maža mergaitė norinti meilės ir šilumos, bet bijanti iki galo atskleisti savo trapumą, pažeidžiamumą.

Aš nebegaliu ramiai gyventi. Nuolat galvoju, kaip tu... Nors po išsiskyrimo buvai sakęs, kad gyveni gerai. Tai ir vėl verčia suabejoti, ar šis laiškas adresuotas man... Turbūt ne, greičiausiai tu ne mano, o šis laiškas tik neįtikėtinai panaši istorija į mūsų. Juk tu ne iš tų žmonių, kurie prisiriša. Pats sakei, jog tau lengva paleisti žmones, o ir aš, deja, nebuvau tau tokia svarbi, kad praėjus tiek laiko mane prisimintum... Turbūt jau seniai kuri naują gyvenimą su kita moterimi, planuojate savo ateitį. O kad man būtų taip lengva viską paleisti. Kol kas nenoriu naujų pasimatymų, pažinčių... Kad ir pradėjau susitikinėti su vienu vyru, tačiau jį lyginu su tavimi ir būnant su juo kalbu apie tave....

Nors jaučiuosi įskaudinta, bet linkiu tau gero. Kartais pasimeldžiu, kad galėčiau išsivaduoti iš praeities ir versti naują puslapį. Mintyse palinkiu tau gražių santykių, meilės, nors ir ne su manimi... Nors naiviai vis dar tikiuosi, ir noriu galvoti, kad palikau kažkokį pėdsaką tavo širdyje, bet turbūt tai tik mano pačios susikurta iliuzija. Aš vis dar išgyvenu tas išsiskyrimo stadijas, kurios prilyginamos žmogaus mirčiai. Tikiuosi, kad sulauksiu ir tos paskutinės stadijos – susitaikymo, kai širdyje bus ramu, kai nebebus to beprotiško ilgesio ir prisiminimų, kurie nors gražūs, bet skausmingi...

Tavo mergaitė

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(34 žmonės įvertino)
2.9706

Į Norvegiją išvykusi lietuvė patyrė tikrą siaubą – dukters kūną rado jau atvėsusį Pasakojimas, paremtas tikrais įvykiais (32)

Vilma atvyko į Norvegiją užsidirbti. Kartu pasiėmė ir dukrelę Laurą. Su Lauros tėčiu visi...

Gyvenimą miesto centre iškeitė į kaimą: jau sutaupėme 12 tūkstančių eurų (22)

Mūsų šeima į karantiną žengė su nerimu. Daugiau kaip prieš metus, kai pirmą kartą prasidėjo...

Motinos dieną įvardijo, kam reiktų atsiprašyti: po baisios patirties vaikystėje, suaugusi moteris iki šiol miega nejudėdama (62)

Artėja Motinos diena. Miela, graži šventė. Taip turėtų būti. Bet ne visiems. Kalbėti apie...

Su kurso drauge paslaptingą eksperimentą atlikusi mergina daugiau to nekartotų – kūnas šiurpsta prisiminus (56)

Žinau, kad žiūrėsite skeptiškai, kitko ir nesiūlau. Tiesiog noriu papasakoti savo istoriją, nes...

Vyras nebežino, kaip gelbėti santuoką: įsitikinau, kad žmona turi paslaptį (159)

„Paklausk jos tiesiai“, „Konfrontuok“, „Pasikalbėkite“, – ragina visi. Bet kaip tu...

Top naujienos

Šarūnas Meškys | D+

Skubėkite prisirinkti šių pumpurų: užsienio mokslininkai ištyrė, kaip Lietuvoje paplitęs augalas įveikia mirtiną virusą ir naikina vėžio ląsteles

Italijos ir Pietų Korėjos mokslininkai išsiaiškino stulbinančią augalų savybę, kuri gali...

Po medikės savižudybės bus išmoktos pamokos: sukrėtimai laukia visos sistemos (256)

Sekmadienį iš gyvenimo savo noru pasitraukė jauna gydytoja anesteziologė-reanimatologė, dirbusi...

Pensija nuo 72-ejų? Metas susitaikyti, kad dirbti turėsime ilgiau (801)

Europos Komisija Lietuvai rekomenduoja iki 2040 m. prailginti darbingą amžių iki 72-ejų. Dabar...

Jau ketvirtadienį – drastiški orų pokyčiai: ciklonas į šalį atneš lietų, bus apie 10 laipsnių šalčiau (2)

Trečiadienį dar pasimėgausime labai šiltais ir sausais orais. Virš šalies laikysis aukštesnio...

Giedrius Petkevičius/Sausuolis | D+

Atkaklusis nacis, kuris norėjo grįžti į Vokietiją: pabėgėlio išradingumas pranoko „Holivudo“ filmus, o Hitleris už tai net apdovanojo

Sėkmė šypsosi tik atkakliems. Taip teigiama apie pasiekimus asmeniniame gyvenime, versle, sporte ir...

Iš Gazos Ruožo vėl lekia raketos: po Izraelio aviacijos smūgio sugriuvus 12 aukštų pastatui „Hamas“ surengė masinę ataką (561)

Gazos Ruožą kontroliuojantis islamistų judėjimas „Hamas“ antradienį paskelbė paleidęs 130...

Sugalvojo originalų būdą įamžinti gražiausias Lietuvos vietoves: šis namų akcentas abejingų nepalieka (18)

Norite, jog į namus atėję draugai kalbėtųsi apie keliones, Lietuvos grožį ir pamirštų...

Smurtą artimoje aplinkoje patiria ir vyrai: specialistas papasakojo, su kokiomis problemomis susiduria dažniausiai (78)

90 proc. smurto artimoje aplinkoje patiria moterys. Vyrų, patiriančių smurtą , yra gerokai...

Į Norvegiją išvykusi lietuvė patyrė tikrą siaubą – dukters kūną rado jau atvėsusį Pasakojimas, paremtas tikrais įvykiais (32)

Vilma atvyko į Norvegiją užsidirbti. Kartu pasiėmė ir dukrelę Laurą. Su Lauros tėčiu visi...

Atkreipkite dėmesį, kokia poza miegate: ateityje tai turės rimtų pasekmių (21)

Atsižvelgdami į tai, kad trečdalį savo gyvenimo praleidžiate lovoje, tikriausiai norite...