Ir aš neturėjau jokių nusiskundimų, taip pat ir mūsų seksualiniu gyvenimu. Rugsėjį man pagaliau pavyko sutaupyti pakankamai, kad galėčiau nupirkti jos svajonių žiedą.

Praėjusį trečiadienį skubėjau iš darbo namo anksčiau, kad paslėpčiau dėžutę su žiedu, kol ji jo nepastebėjo. Grįžęs prie namų pamačiau nepažįstamą automobilį, todėl supratau, kad maniškė jau namuose ir turi svečių.

Kol svarsčiau kaip paaiškinti, kad grįžau anksčiau ir stebėjau namus iš toliau, kad manęs nepastebėtų, ant mano durų slenksčio pastebėjau vyrą, kurio niekada anksčiau nebuvau matęs.

Jis ilgai bučiavo mano merginą atsisveikindamas ir, įsėdęs į savo automobilį, išvažiavo. Dar truputį palaukęs, netrukus grįžau namo ir bandžiau apsimesti, kad nieko neįvyko ir nieko nežinau.

Tačiau vos galėjau į ją pažvelgti. Ji jautė, kad kažkas ne taip, bet aš tik pasakiau, kad man labai skauda galvą. Žinau, kad turėčiau ją palikti ir turėti šiek tiek savigarbos. Viskas apsivertė aukštyn kojomis, nes paaiškėjo, kad ji mane apgaudinėjo mūsų lovoje. Bet taip pat neįsivaizduoju savo gyvenimo be jos. Be to, jei tai buvo tik seksas, jaučiu, kad galėčiau su tuo susitaikyti.

Psichologo patarimai

Prieš priimdami bet kokį sprendimą, turite žinoti visas detales – todėl pasisodinkite partnerę ir paaiškinkite, ką matėte.Yra priežastis, kodėl žmonės apgaudinėja. Galbūt dabartiniuose jūsų santykiuose jai kažko trūko.

Paprašykite jos būti sąžiningai. Tai bus sunku išgirsti, bet padės jums nuspręsti, ar dar galima galvoti apie bendrą ateitį. Turite būti tikras, kad ji tikrai gailisi dėl bet kokios neištikimybės ir kad nori pasitaisyti. Apsvarstykite galimybę kreiptis į konsultantus – vienas arba kartu su ja. Jei nuspręsite likti kartu, prireiks laiko ir pastangų atkurti pasitikėjimą.

Siųskite savo istorijas ir pasakojimus pilieciai@delfi.lt