aA
(...) „Pats didžiausias SEL koncertas“, „Bus daug garso ir dar daugiau šviesų…“ Tai tik keletas skambių frazių, iš taip visų mėgiamo, SEL grupės lyderio E.Dragūno, lūpų.
© DELFI / Tomas Vinickas

Taip, tikrai, ateina laikas, kai nereikia niekam įrodinėti, koks žmogus yra iš tiesų (...).

Kai buvau dar mokinukas, SEL man buvo tam tikras pavyzdys, turėjau visas audio kasetes, laukdavau naujų albumų pasirodymo. Tuomet buvo populiaru mokyklose rengti „Beždžioniukų diskotekas“, tad ir aš kartą sudalyvavau, „dainuodamas“ SEL gabalą „Titanas“. Kaip vakar, pamenu, kaip mintinai mokėjau visus žodžius. Palaipsniui, bręstant, muzikinis skonis keitėsi ir , rodos, SEL tam diktavo sąlygas, nes kiekvienas naujas albumas, atitikdavo tų dienų tendencijas ir skonį.

Laikas bėgo, visi įstojom į universitetus, išsilakstėm po didmiesčius ir po užsienius. Su muzika niekada nesiskyriau. Neslėpsiu, SEL visus albumus turėjau savo mediatekoje iki pat 2012-ųjų metų. Dažnai paklausydavau apimtas nostalgijos vaikystei.

Paminėjau, kad visi albumai gulėjo mano mediatekoje iki 2012-ųjų metų. Būtent tuo metu, laikinai gyvenau Šiauliuose ir teko prisidėti prie SEL koncerto organizavimo Šiaulių mieste. Po šios „patirties“ dar tą pačią naktį, grįžęs namo, ištryniau ir išmečiau visus albumus ir atskirus „kūrinius“. Paklausite, kas tokio nutiko, kad taip pasielgiau? Neverta net gilintis į tai. Kas tiesiogiai yra susidūrę su „žvaigžde“ E.Dragūnu, supras, apie ką kalbu.

Taip ir nesupratau ir iki šiol nesuprantu, kas žmones taip masina eiti į žmogaus, mano nuomoe, neturinčio nei balso, nei mokančio dainuoti, koncertus? Bet pastebėjau vieną esminį dalyką: į koncertus, susirenka tokia fauna, kurios niekur kitur nepamatysi, jokiuose reivuose, jokiuose klubuose, kur grojama nekomercinė muzika. Balti, arba dryžuoti marškinukai, lakierkos, džinsiukai ir pro duris netelpantys gražuoliai. Žinoma, parankėse įsikibusios pripūstom lūpytėm (...) „monekenės“ gražuolės, kurios grupelėse pasidalinusios ir sumetusios savo tašes į viduriuką, trypia su 96 cm kablais, nepataikydamos į taktą – bet ne tai svarbiausia, svarbiausia, kad SEL koncertas ir jie visi čia!

Visa tai teko stebėti iš šalies ir pradėjau galvoti, kaip nusirito SEL įvaizdis, kad nė žalio supratimo neturintys žmonės, kas yra „Kontrolinis šūvis“, „Leisk“, „Saulės miestas“ (...) ir kiti gabalai, trypia pagal kažkokias gal dviejų žodžių dainas, kurias papildo daug garso ir dar daugiau šviesų. Pasibaigus koncertui, kuris tikrai anšlaginis, vakarą tęsė DJ pasirodymai. Spėkit, kiek liko žmonių toliau gerai leisti laiką? 10 proc. daugiausiai iš visų susirinkusiųjų. Sakysit, juk vakaro vinis tai SEL, taip? Tie „gražuoliukai“ ir „monekenės“ išsilakstė todėl, kad net nežino, kas tai per stiliai, kuriuos DJ’ėjai groja, kieno tai kūriniai, nes paprasčiausiai neturi klausos ir skonio.

Bandė „selas“ gaivinti savo reputaciją užsiimdamas labdaringa veikla, aukojo vaikams ir panašiai. Gražu, tikrai. Jau buvo apėmęs jausmas, kad žmogus taip pat pradėjo bręsti. Bet… Net ir tokiais dalykais kaip labdara, vis tiek sugebėjo išspausti tai vieną, tai kitą skandalą. Niekaip nesuprantu, negi taip sunku atskirti šou verslą nuo rimtos veiklos, kuriai tikrai nereikia JOKIOS reklamos?

Bet visą šį rašinį mane paskatino parašyti ne šie išvardinti dalykai. Anaiptol. Pastarųjų dienų „žvaigždės“ kalbos, manyčiau, buvo labai daug atgarsio susilaukusios ir viską „išfiltravus“ panorau išsakyti viską, ką galvoju.

Iš pradžių viešai pareiškė, kad A.Mamontovas apšmeižė (anonimiškai) viešoje erdvėje, komentarų pavidalu. Jis yra toks žiauriai jautrus, kad negalėjo susitvarkyti su savo emocijom ir viską „išsiaiškinęs“ parašė pareiškimą policijai. Žinoma, tai jokios naudos nedavė, tik visi skaniai pasijuokė. Po kelių valandų viešai pareiškė, kad duos keliasdešimt komentatorių į teismą ir nesvarbu, kad reikės kone palikti paskutinius „triusikus“, nes jis juk „žvaigždė“ ir apie jį tik gerai, arba nieko!

Tada pasirodė vaizdo įrašas, kaip jis viešai įžeidinėja pareigūnus, neva, be reikalo jį sustabdė. Jam KET negalioja, gali važinėti ir be diržo? Juokiasi puodas, kad katilas juodas.

Bet visko kulminacija, tikriausiai, yra pareiškimas, kad SEL nutraukia savo veiklą… Šis pareiškimas tikrai sukėlė juoką. Įdomu, kuriam laikui nutraukia veiklą?

Rašydamas šį rašinį, visą laiką galvojau, kaip viską išdėstyti, kad ir manęs „žvaigždė“ nepaduotų į teismą. Tikrai sunku buvo rasti tokius žodžius, prie kurių būtų sunku prisikabinti…

Pabaigai, norėčiau tiesiai šviesiai kreiptis į patį neliečiamąjį: nustok verkšlenti dėl kiekvieno nepalankaus Tau komentaro viešoje erdvėje. Gyvename laisvoje šalyje, visi turime teisę išsakyti savo nuomonę, nes, jei dar nežinojai, Lietuvoje ir visame likusiame demokratiniame pasaulyje egzistuoja žodžio laisvė. Už tai niekas į teismus neduoda.

O jei nepatinka tai, ką perskaitai apie save, tuomet pats metas tvarkytis su savo emocijomis. Pradėk nuo savęs: nesikeik savo „Facebook“ paskyroje, (...) neįžeidinėk žmonių, kurie dirba savo darbą, stengdamiesi apsaugoti mus visus nuo nelaimių (taip pat ir tave, mat saugos diržai skirti gelbėti gyvybes). Tada gal į Tave žmonės pradės žiūrėti kitaip. Nutraukdamas „SEL“ veiklą tik žengei pirmą žingsnį, po kurio turi būti antras, trečias žingsniai. Sėkmės kariaujant su komentatoriais ir su savimi.

*Visiškai atsiriboju nuo galimo šmeižimo ar panašaus traktavimo, tai tik mano subjektyvi nuomonė, kurią turiu teisę išsakyti viešai.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo nuomone? Tai galite padaryti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Neteisybės mokestis: ar „antroji Lietuva“ apmokės didmiesčių gyventojų patogumus? (41)

Lietuviškos tingiosios vasaros politika, kaip visada, atostogaujančiai tyli. Net netikėtai...

Močiutės kančios paskatino netylėti: štai kaip su sunkiais ligoniais elgiamasi Lietuvoje (169)

Šiuos apmąstymus parašyti norėjau dar prieš dvejus metus, kai sirgo mano mylima močiutė....

Metė vyrą dėl emigracijoje sutikto meilužio, tačiau laimės nerado: pykau ant savęs, kad taip atsitiko (76)

Esu dviejų, nuostabių vaikų mama, kuri susilaukė vaikų iš meilės su savo tautybės žmogumi....

Pasidalino 10 patarimų ir taisyklių atvykstantiems gyventi į Kauną (79)

Dėl geriausių Lietuvos universitetų koncentracijos Kauno mieste, neretai jam klijuojama...

Konfliktas Klaipėdos senamiestyje atvėrė miesto žaizdą: tai yra jo žlugdymas (32)

Klaipėdoje pasistačiusi mašiną, vietoje, kurioje statau 10 metų, buvau išvyta neaiškaus,...

Top naujienos

Pradėjus aiškintis, kaip prie Matijošaičio įmonės sklypų ežeras virto sausuma, savivaldybė patyrė tikrą nesėkmių ruožą (20)

DELFI paskelbus publikaciją apie galimai nukasinėtą Lampėdžio ežero pakrantę šalia Kauno mero...

Automobilių mokestis daugeliui bus siurprizas: kiek turės mokėti, sužinos tik paskutinę minutę (190)

Planuojamas taršos mokestis kelia karštas diskusijas. Nors šį mokestį turėtų mokėti daugelis,...

Andrius Tapinas. Amžino įšalo valdžia (132)

Turim. Pasitvirtinom Vyriausybę ir ji gavo įgaliojimus veikti.

Per Lietuvą slenka liūčių ruožas: naujausia informacija apie būklę sostinės gatvėse (5)

Lietus Vilniuje kol kas didesnių eismo trukdžių nesukėlė. Naudodamiesi žiniomis iš...

Bankai paskelbė šiemet atsisakantys beveik 50 tūkst. darbuotojų – pirmauja Europa (8)

Bankai visame pasaulyje paskelbė apie daugiau kaip 48 500 darbo vietų panaikinimą šiais metais,...

Aptiko faktinį kazusą: valdantieji per skubėjimą balsavo už „Karbauskio-Palucko“ koalicijos Vyriausybę (283)

Vyriausybės programos nepanorę keisti valdantieji per skubėjimą greičiausiai patys iki galo...

Danijos karališkieji rūmai vos vienu žodžiu sureagavo į Trumpo akibrokštą (133)

Danijos karališkųjų rūmų atstovė trečiadienį pareiškė, kad karališkąją šeimą...

NSGK vadovas: Rozova leidimo negavo dėl nuslėptų kontaktų papildyta (34)

Seimo narė Irina Rozova leidimo dirbti su slapta informacija negavo nuslėpusi kontaktus su kitų...

Lietuvoje užregistruotas antras mirties atvejis nuo retos užkrečiamosios ligos (15)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro ( ULAC ) duomenimis, Lietuvoje šiais metais užregistruoti 2...