(...) „Pats didžiausias SEL koncertas“, „Bus daug garso ir dar daugiau šviesų…“ Tai tik keletas skambių frazių, iš taip visų mėgiamo, SEL grupės lyderio E.Dragūno, lūpų.
© DELFI / Tomas Vinickas

Taip, tikrai, ateina laikas, kai nereikia niekam įrodinėti, koks žmogus yra iš tiesų (...).

Kai buvau dar mokinukas, SEL man buvo tam tikras pavyzdys, turėjau visas audio kasetes, laukdavau naujų albumų pasirodymo. Tuomet buvo populiaru mokyklose rengti „Beždžioniukų diskotekas“, tad ir aš kartą sudalyvavau, „dainuodamas“ SEL gabalą „Titanas“. Kaip vakar, pamenu, kaip mintinai mokėjau visus žodžius. Palaipsniui, bręstant, muzikinis skonis keitėsi ir , rodos, SEL tam diktavo sąlygas, nes kiekvienas naujas albumas, atitikdavo tų dienų tendencijas ir skonį.

Laikas bėgo, visi įstojom į universitetus, išsilakstėm po didmiesčius ir po užsienius. Su muzika niekada nesiskyriau. Neslėpsiu, SEL visus albumus turėjau savo mediatekoje iki pat 2012-ųjų metų. Dažnai paklausydavau apimtas nostalgijos vaikystei.

Paminėjau, kad visi albumai gulėjo mano mediatekoje iki 2012-ųjų metų. Būtent tuo metu, laikinai gyvenau Šiauliuose ir teko prisidėti prie SEL koncerto organizavimo Šiaulių mieste. Po šios „patirties“ dar tą pačią naktį, grįžęs namo, ištryniau ir išmečiau visus albumus ir atskirus „kūrinius“. Paklausite, kas tokio nutiko, kad taip pasielgiau? Neverta net gilintis į tai. Kas tiesiogiai yra susidūrę su „žvaigžde“ E.Dragūnu, supras, apie ką kalbu.

Taip ir nesupratau ir iki šiol nesuprantu, kas žmones taip masina eiti į žmogaus, mano nuomoe, neturinčio nei balso, nei mokančio dainuoti, koncertus? Bet pastebėjau vieną esminį dalyką: į koncertus, susirenka tokia fauna, kurios niekur kitur nepamatysi, jokiuose reivuose, jokiuose klubuose, kur grojama nekomercinė muzika. Balti, arba dryžuoti marškinukai, lakierkos, džinsiukai ir pro duris netelpantys gražuoliai. Žinoma, parankėse įsikibusios pripūstom lūpytėm (...) „monekenės“ gražuolės, kurios grupelėse pasidalinusios ir sumetusios savo tašes į viduriuką, trypia su 96 cm kablais, nepataikydamos į taktą – bet ne tai svarbiausia, svarbiausia, kad SEL koncertas ir jie visi čia!

Visa tai teko stebėti iš šalies ir pradėjau galvoti, kaip nusirito SEL įvaizdis, kad nė žalio supratimo neturintys žmonės, kas yra „Kontrolinis šūvis“, „Leisk“, „Saulės miestas“ (...) ir kiti gabalai, trypia pagal kažkokias gal dviejų žodžių dainas, kurias papildo daug garso ir dar daugiau šviesų. Pasibaigus koncertui, kuris tikrai anšlaginis, vakarą tęsė DJ pasirodymai. Spėkit, kiek liko žmonių toliau gerai leisti laiką? 10 proc. daugiausiai iš visų susirinkusiųjų. Sakysit, juk vakaro vinis tai SEL, taip? Tie „gražuoliukai“ ir „monekenės“ išsilakstė todėl, kad net nežino, kas tai per stiliai, kuriuos DJ’ėjai groja, kieno tai kūriniai, nes paprasčiausiai neturi klausos ir skonio.

Bandė „selas“ gaivinti savo reputaciją užsiimdamas labdaringa veikla, aukojo vaikams ir panašiai. Gražu, tikrai. Jau buvo apėmęs jausmas, kad žmogus taip pat pradėjo bręsti. Bet… Net ir tokiais dalykais kaip labdara, vis tiek sugebėjo išspausti tai vieną, tai kitą skandalą. Niekaip nesuprantu, negi taip sunku atskirti šou verslą nuo rimtos veiklos, kuriai tikrai nereikia JOKIOS reklamos?

Bet visą šį rašinį mane paskatino parašyti ne šie išvardinti dalykai. Anaiptol. Pastarųjų dienų „žvaigždės“ kalbos, manyčiau, buvo labai daug atgarsio susilaukusios ir viską „išfiltravus“ panorau išsakyti viską, ką galvoju.

Iš pradžių viešai pareiškė, kad A.Mamontovas apšmeižė (anonimiškai) viešoje erdvėje, komentarų pavidalu. Jis yra toks žiauriai jautrus, kad negalėjo susitvarkyti su savo emocijom ir viską „išsiaiškinęs“ parašė pareiškimą policijai. Žinoma, tai jokios naudos nedavė, tik visi skaniai pasijuokė. Po kelių valandų viešai pareiškė, kad duos keliasdešimt komentatorių į teismą ir nesvarbu, kad reikės kone palikti paskutinius „triusikus“, nes jis juk „žvaigždė“ ir apie jį tik gerai, arba nieko!

Tada pasirodė vaizdo įrašas, kaip jis viešai įžeidinėja pareigūnus, neva, be reikalo jį sustabdė. Jam KET negalioja, gali važinėti ir be diržo? Juokiasi puodas, kad katilas juodas.

Bet visko kulminacija, tikriausiai, yra pareiškimas, kad SEL nutraukia savo veiklą… Šis pareiškimas tikrai sukėlė juoką. Įdomu, kuriam laikui nutraukia veiklą?

Rašydamas šį rašinį, visą laiką galvojau, kaip viską išdėstyti, kad ir manęs „žvaigždė“ nepaduotų į teismą. Tikrai sunku buvo rasti tokius žodžius, prie kurių būtų sunku prisikabinti…

Pabaigai, norėčiau tiesiai šviesiai kreiptis į patį neliečiamąjį: nustok verkšlenti dėl kiekvieno nepalankaus Tau komentaro viešoje erdvėje. Gyvename laisvoje šalyje, visi turime teisę išsakyti savo nuomonę, nes, jei dar nežinojai, Lietuvoje ir visame likusiame demokratiniame pasaulyje egzistuoja žodžio laisvė. Už tai niekas į teismus neduoda.

O jei nepatinka tai, ką perskaitai apie save, tuomet pats metas tvarkytis su savo emocijomis. Pradėk nuo savęs: nesikeik savo „Facebook“ paskyroje, (...) neįžeidinėk žmonių, kurie dirba savo darbą, stengdamiesi apsaugoti mus visus nuo nelaimių (taip pat ir tave, mat saugos diržai skirti gelbėti gyvybes). Tada gal į Tave žmonės pradės žiūrėti kitaip. Nutraukdamas „SEL“ veiklą tik žengei pirmą žingsnį, po kurio turi būti antras, trečias žingsniai. Sėkmės kariaujant su komentatoriais ir su savimi.

*Visiškai atsiriboju nuo galimo šmeižimo ar panašaus traktavimo, tai tik mano subjektyvi nuomonė, kurią turiu teisę išsakyti viešai.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo nuomone? Tai galite padaryti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaikui į darželį – nuo rugsėjo mėnesio: nejaugi 100 eurų kompensaciją nutrauks dabar? (10)

Į DELFI redakciją kreipėsi mažamečio mama, kuri tikino, kad jai turi būti nuo gegužės...

Sritis, kurioje estai mus stipriai lenkia – laukti kitų rinkimų būtų per vėlu (10)

Nuolat matome pasiūlymus, kaip dirbti mažiau, bet uždirbti daugiau. Bet kaip uždirbti daugiau,...

Atskleidė, ką gavo emigravusi: nebežinau, ar konkretus atlyginimas priviliotų atgal (125)

Kai jau nebegali tylėt – tavy prabyla grafomanas, Ir liejasi tamsiom raidėm namų kompiuterio...

Komentarai po laidos su lietuviškuoju kenu pribloškė: tokių žmonių reikia daugiau (90)

Vakar žiūrėjau laidą „ Yra kaip yra “. Ten dalyvavo Kenas Katis. Jį visi vadino...

„Klevo lapą“ kelyje šokiruoja vairuotojų elgesys: nenoriu keikti, bet priminti būtina (58)

Mano tikslas nėra piktintis ar iškeikti vairuotojus, tačiau jaučiu pareigą informuoti tuos, kurie...

Top naujienos

Užkalnis: baiminausi, kad neaptarnaus ir dar viską atims (15)

Visgi jūs dar stebinate toje savo Lietuvoje . Grįžti žmogus į trasą po dviejų mėnesių, puoli...

Pajūrio darbdaviai neviltyje: nesusigundo nei nemokamu maitinimu, nei nakvyne (418)

Pajūrio verslininkai muša pavojaus varpais – katastrofiškai trūksta darbuotojų. Darbas...

Krauju aplietas Vertelkos portretas: nuo nukirstų galvų maišeliuose iki prabangos kalėjimo kameroje (325)

„Pinčia“ vadinamas Algimantas Vertelka – žmogus, kurio pavardė Lietuvos kriminalinėje...

Košmaras nacių okupuotame Paryžiuje: tokiu barbariškumu negalėjo patikėti nei vietiniai, nei teisėsauga (15)

Visi, kas pažinojo, laikė jį labiausiai žmonėms pasišventusiu, geranoriškiausiu gydytoju nacių...

Tai, ko neišgirdote: iššifravo, ką karališkoji pora ir svečiai šnabždėjosi vestuvių metu (42)

Iškart po karališkųjų vestuvių, įvykusių šį šeštadienį Vindzoro pilyje, imta kalbėti, ką...

FSB karininko išpažintis: praregėjus nuo visko pradeda pykinti (257)

Daugeliui, matyt, teko girdėti ne vieną istoriją apie perbėgėlių iš sovietų ir rusų...

Čempionai: „Lietuvos ryto“ pamaina laimėjo jaunimo Eurolygą! (164)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ gali džiaugtis daug žadančia pamaina – Arvydo Gronskio vadovaujama...

Ant hercogienės Meghan Markle rankos suspindo dar vienas ypatingas žiedas (23)

Sasekso kunigaikštiene po šeštadienio tuoktuvių tapusi Meghan Markle jautriai pagerbė šviesaus...

Eurolygos „galva“ nuolaidų nežada nei Kaunui, nei maištaujantiems Atėnams specialiai Krepšinis.lt iš Belgrado (21)

Kauno „Žalgiris“ turi vieną didžiausių ir moderniausių Eurolygos arenų, kurios lankomumo...

Pagrindinės lietuvių baimės dėl pensijos: demografijos iššūkiai ir artėjančios reformos (35)

Didžioji šalies gyventojų dauguma sutinka – pagrindiniu grėsmės šaltiniu jų pensijai išlieka...