aA
Pagrindinė Lietuvos tema be kaliaforų, atrodo, yra pagyvenusių garsių Lietuvos vyrų skyrybos ir vedybos ar draugystės su į dukras ar ir į anūkes tinkančiomis merginomis.
© Shutterstock nuotr.

Man 71 metai. Vedžiau gana vėlai tiems laikams, perkopęs 30 metų. Tėvai nebuvo patenkinti, bet anksčiau nesijaučiau subrendęs, be to, norėjau baigti mokslus ir susikurti materialinį pagrindą. Merginų iki to laiko turėjau nemažai, ypač kai studijavau, buvo ir kelių savaičių nuotykiai, ir ilgesnių draugysčių, žodžiu, pažinau visokių. Todėl nepadariau klaidos rinkdamasis žmoną, nes vedžiau jau subrendęs kaip žmogus, o ne beveik paauglys, 19 metų, kaip apie save kalba estrados grandas E. Kučinskas. Išauginom du vaikus, žmona, deja, mirė nuo insulto prieš šešis metus, kai per krizę darbe atleidinėjo žmones ir buvo daug streso.

Esu materialiai apsirūpinęs, gyvenu vienas, vaikai ir anūkai – atskirai, galėčiau taip pat ieškoti jaunos moters. Bet gerbiu savo amžių ir gerbiu savo vaikus, anūkus. Negalėčiau pasikviesti į svečius vaikų su anūkais ir pasakyti, kad jų bendraamžė ar ir jaunesnė už juos yra jų nauja „pamotė“. Man tai – šlykštu ir žema. Jauni – jauniems, seni – seniems. Savo amžiaus gyvenimo draugės gal ir neatsisakyčiau, bet kol kas nerandu, norėtųsi ir sau lygaus išsilavinimo, ir bendrų pomėgių, požiūrio į gyvenimą. O apie gerokai jaunesnes net kalbos nėra... Juk tai mūsų dukros ir anūkės, gerbiamieji bendraamžiai, žvaigždės, su kurių dainomis augome! Ir išvis sunku įsivaizduoti, kaip žmonės, kartu pragyvenę 42 ar 48 metus (daugiau net nei gyveno su savo tėvais) tik po pusės amžiaus esą supranta, kad vienas kitam netinka! Ir kartu iškart esą supranta, kad panacėja bus į dukras tinkanti partnerė!

Neįsivaizduoju, kas gali tikėti šiomis pasakomis apie didelio amžiaus skirtumo porų meiles, kai nė viena tų jaunų merginų ar moterų kažkodėl neįsimyli kokio seno santechniko. Tik dainininkus, aktorius, politikus, verslininkus. Bent kiek protaujančiam žmogui turbūt aišku, kad meile ten nekvepia, tik nesuprantu, kaip to nepastebi garsūs vyrai? Negi solidžiame amžiuje galima taip apakti nuo jaunos panelės siūlomo jauno kūno? Atsiprašau už aštresnį pasakymą, bet kad ir kiek moterų turėjau iki vedybų, nė viena „ten“ kažkuo nesiskyrė, kad reikėtų kažko vis naujo ieškoti dėl sekso.

Man tos merginos ir moterys, kurios prilimpa prie senesnių garsių vyrų atrodo kaip gudrios prekybos agentės. Kiekvienas turbūt yra patyręs, kaip jos prisvyla parduotuvėje, paskambinusios telefonu, siūlydamos kokią nors prekę ar paslaugą: sunku nusimesti, liežuviai pakabinti, paploninti, moka ir apmesti, ir atausti. Manau, taip pat jos elgiasi ir su garsenybėmis, tik stengiasi išmainyti savo jaunystę už žinomumą (…).

O didžiausią juoką sukelia įsivaizdavimas, koks galėtų būti tokių nelygių amžiumi porų seksualinis gyvenimas. Neseksuali moteris yra pasyvi gyvenime, todėl garsenybių neieškos. O kad seksualią jauną merginą ar moterį patenkintų intymus gyvenimas su 60 ar 70 metų vyru? Nejuokinkite žmonių, žvaigždės.

„Viagra“ padės, bet neilgai. Aš sportuoju, pilvas nuo sporto neauga, bet oda vis tiek nebe jaunuolio. Man būtų gėda tokį savo kūną demonstruoti jaunai merginai kaip kažką, ko ji galėtų geisti. Ir ne tik sekso klausimai. Juk kai kurios Lietuvos pagyvenusios žvaigždės net socialinių tinklų neturi, nemoka jais naudotis ar nesupranta, kam jie reikalingi! Ir tai gyvenimo palydove renkantis jauną merginą ar moterį – juk jaunimui socialiniai tinklai yra ir alfa, ir omega. Jau vien čia tokia gyvenimo praraja tarp skirtingų kartų, kurios neperžengsi.

Kažkuriame socialiniame tinkle tarp žmonių įspūdžių po šitomis naujienomis radau vienos moters nuorodą į estrados grando E. Kučinsko interviu, kuriame jis prieš kažkiek metų, atsakydamas į žurnalisto klausimą: „Sako, kad vyrai pradeda senti, kai ima dairytis į daug jaunesnes moteris.“ protingai atsakė: „Vyresnio amžiaus vyras su daug jaunesne mergina atrodo ganėtinai kvailai“. Norisi grando retoriškai paklausti: kas atsitiko, kad sendamas užsinorėjo atrodyti kvailai?

Žiūrint per televizijos interviu į kitą grandą A.Lemaną, matosi, kaip jis džiaugiasi dėl naujos meilės. Nauja meilė turbūt visus veikia kaip dopingas, bet visi, turėję ilgalaikių santykių, žinome, kad aistra praeina po kelerių metų. Kas gražiausia lieka: prisiminimai, bendro gyvenimo tradicijos, šeimos istorija. Bent aš nenoriu, kad mano gyvenimo istorijos galas būtų žmonių patyčių objektas. Buvo mano laikais tokia populiari gruzinų dainininko V. Kikabidzės dainuojama daina „Mano metai, mano turtas, aš niekam neatiduosiu savo metų – savo turto“.

Todėl noriu palinkėti mūsų solidaus amžiaus žvaigždėms geriau laisvalaikiu užsiimti joga, skaityti, rašyti atsiminimus, keliauti, o ne ieškoti gerai apskaičiuojančių jaunų apsukruolių, savo jauną kūną į jūsų žinomumą išmainančių gudrių erkučių, kurios išgers jūsų per daugelį metų sukauptą populiarumą ir turtą. Nejuokinkite žmonių ir išlikite orūs. Jei nesugebėsite, irgi ne bėda: mus toliau vakarais juokinsite pokalbių laidomis – humoro vakarais su savo jaunesnėmis „mūzomis“ ar tokiais pat humoristinio-siaubo žanro interviu apie gyvenimą savo dukrų amžiaus merginomis.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite paprieštarauti, pasidalyti kitokia nuomone? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Verslininką piktina mokytojų streikas: nejaugi švietimo sistemoje liko tik niekinantys savo darbą? (137)

Stebiu Lietuvą ir džiaugiuosi. Esame tikra demokratinė Vakarų valstybė. Kaip kokia Italija ,...

Vadina sukčiavimu: vilnietis pakraupo sužinojęs, kiek kainavo tetos kelionė taksi (79)

Praėjusią savaitę DELFI perskaičiau pasipiktinusios pilietės tekstą apie Vilniaus taksi...

Emigrantai pradeda suprasti vieną dalyką – ekonominė šalies padėtis nebėra svarbiausia (13)

Pasaulis keičiasi neįtikėtinu greičiu. Kultūrinis šokas , įvairūs politiniai sukrėtimai,...

Tarptautinę tolerancijos dieną sugadino gautas lankstinukas (27)

Būkime tolerantiški vieni kitiems. Būtent taip mane Tolerancijos dieną pasitiko vaikų darželio...

Nepasitikėjimas kaimynais pasiekė kritinę ribą: vakarais užtraukiame užuolaidas ir raminame vaikus (150)

Neseniai mano langai buvo atviri kaimynams ir visi džiaugėmės nauju savo namu . Daug kas...

Top naujienos

Auštrevičius kritikuoja Grybauskaitės dešimtmetį: Lietuva tampa pigia Vakarų Europos kopija (1)

Gana anksti apie savo dalyvavimą 2019 m. rinkimuose į Lietuvos prezidentus pranešęs Liberalų...

Gyvai / Eurolygos testas Maskvoje: CSKA – „Žalgiris“ (47)

Kauno „Žalgirio“ ekipa trečiadienį pradeda rusiškų išbandymų etapą: trečiadienį Lietuvos...

Po nesėkmės suirzusi Rusija trimituoja: Lietuvą sukaustė baimė (408)

Kremlius trečiadienį pasmerkė „smarkų spaudimą“ dėl Rusijos kandidato į Interpolo...

Būsto paskola: kiek ji kainuoja ir kaip reikia derėtis su banku kokias palūkanas rinktis geriausia (3)

Ekspertai sako, kad šiuo metu pinigai yra pigūs. Tačiau, nors palūkanos nėra didelės, imant...

Lietuvių kavos gėrimo įpročiai šiurpina italą: mane purto tas užpylimas (122)

Kava – vienas populiariausių žmonijos gėrimų, be kurios neapsieina daugelio žmonių rytas. O...

Užkalnis. Apie asocialus, čigonus, pašalpinius ir kitus blogus žodžius (271)

Sužinojau, kad žodžio „asocialas“ mūsų vis dar laisvoje, bet sparčiai nelaisvėjančioje...

Dar niekur nerodytame Eimunto Nekrošiaus žmonos interviu – itin atviri prisipažinimai

INIT televizija paviešino dar niekur neskelbtą interviu su legendinio režisieriaus Eimunto...

Prestižinėje Kauno gimnazijoje nesivaldantis moksleivis vaikus daužė ne kartą (35)

Trečiadienį kilus skandalui po to, kai į viešumą iškilo tai, kad prestižinės Kauno gimnazijos...

Eimunto Nekrošiaus bičiulis apie režisierių ištikusias sveikatos problemas: kalba ėjo apie operaciją (32)

Kartu su visa šalimi mylimo ir talentingo režisieriaus gedintys aktorius bei režisierius Adolfas...