aA
Man tik 20 metų. Kol kas dirbu vienoje tarptautinėje įmonėje, vėliau pereisiu dirbti į krašto apsaugos sritį. Noriu pasidalinti patirtimi ir mintimis, kokius šiandien matau vaikiną ir merginą, nes problemos – abiejose pusėse.
© Shutterstock nuotr.

Pažinčių svetainės

Noriu pradėti nuo to, kad visi žinome, kaip nesinori būti vienišam/-ai ir norisi susirasti antrąją pusę, su kuria būtų galima dalintis meile, šiluma, jausmais ir kitais dalykais. Bet ne visada viskas pasiseka (...).

Daugelis vaikinų ir merginų registruojasi įvairiose pažinčių svetainėse dėl skirtingų tikslų – praleisti laiką, šiaip sau pabendrauti, bandyti susirasti antrąją pusę. Aš irgi buvau vienas iš jų (...). Taigi, papasakosiu iš savo kaip iš vaikino pusės, ką esu patyręs. Dažnai prisijungdavau į šiuos portalus, parašydavau pirmas, bet būdavo, kad ir mergina man parašydavo pirma. Rašydamas nepažįstamai merginai, nesivarginau užkalbinti kaip nors originaliai, nes tikrai nežadu po langais serenadų dainuoti. Ir pačiam taip pat nesinori rašyti pirmos žinutės – „Ką tu? Nagi, „pabazarinam“, susipažįstam“. Gal merginos taip supranta originalumą?

Parašydavau įprastą, visiems žinomą frazę „Labas“. Praktiškai visos atrašydavo. Klausdavau, ką veikia, kaip sekasi ir panašiai, gal norėtų susipažinti. Mielai sutikdavo. Papasakodavome apie save, pasirodydavau įdomus žmogus. Bendraudavom, lyg viskas ir puiku. Bet prasideda neaiškūs dalykai, pavyzdžiui, nesugeba rasti laiko susitikimams. Dažniausiai suranda pasiteisinimą – „aš užsiėmusi“, „aš su draugais“, „aš tingiu“ ir visokių kitokių pasiteisinimų. Ir taip jau kelis kartus, kai pasiūlai susitikti, ir jau ne pirma, kuri taip man atsako.

Esu žmogus, kuris nelabai mėgsta virtualų ir labiau mėgstu realų bendravimą. Be to, merginos dažnai savo aprašymuose parašo – „esu bendraujanti, miela“ ir visokia kitokia. Na, bet kai parašai tokiai merginai ir pamatai, kad reikia viską „traukti“ iš jos, tai tikrai nesmagu, kai kita pusė nesistengia bendrauti, atrašo po vieną žodį. Kodėl turėtų būti įdomu su tokia bendrauti? Tikrai nebesivarginu laukti, kada ji galės susitikti. Tiesiog „metu per bortą“. Kitas atvejis, kai merginos laukia, kol vaikinai joms parašys. Nejaugi merginai sunku parašyti pirmai? Pirštai nulūš? Pasaulis apsivers? Niekas nesako, kad reikia visą laiką rašyti pirmai. Užtektų keletą kartų parašyti ir viskas būtų gerai.

Merginos ieško nežinia ko?

Šiandien merginos yra kitokios. Jos tikrai neblizga ir tikrų moteriškų moterų labai sunkiai rasi. Dažnai, kai merginos yra jaunos, nežino, ko nori. Aš nesuprantu vieno dalyko – kodėl merginos, grubiai sakant, skečiasi pamačiusios BMW automobilį? Nepavydžiu šios markės, nėra, kad negaliu įpirkti. Paprasčiausiai pats nesuprantu, kodėl taip yra? Ar jos pačios žino, kodėl joms patinka BMW? Ar dėl to, kad trys raidės ten parašytos? Į kitos markės automobilį nelips, nes prestižo reikalas ir nelygis lipti į kitos markės automobilį. Joms nerūpi, koks vaikinas prie vairo sėdi – ar protingas, ar neprotingas, joms dažnai neįdomu. Svarbu, kad spaustų „gazą“. Na, o po tokių „gazo“ spaudimų matome spaudoje įvairias antraštes.

Dar vienas pavyzdys – niekada nesuprasiu, kodėl merginoms patinka „blogiukai“? Kiek visokių „blogiukų“ su „golfais“ ar senu BMW važinėja, su merginomis gale. „Blogiukai“ su jomis elgiasi kaip su skudurais, o kas svarbiausia, merginos myli tokius. Visokie banditai, marozai ir kiti pasinaudoja jomis (manau, suprasit, ką turėjau omenyje) ir palieka. Bet keisčiausia, kad joms tokie labiausiai patinka. O kiti vaikinai lieka it musę įkandę.

Dauguma žavisi blogais berniukais. Pavyzdžiui, pakalbėkime apie mokyklos laikus, bet kurią klasę. Daugiausiai merginų turi išsišokėliai. Tai kam išvis stengtis dėl merginų, jeigu jos vis tiek pabėgs pas kokį brudą?

Esu matęs eksperimentą, kaip vienas amerikietis bandė prigauti merginos elgesį. Pirma, pribėgęs prie merginos paklausė, ar ji norėtų susipažinti. Ji atsakė, kad ne, nes turi vaikiną. Kitas vaikinas, apsimetęs benamiu, paprašė pagalbos pinigais. Vaikinas iš kišenes išsitraukė daug banknotų, padėjo benamiui. Žinote, kokia buvo merginos reakcija? Ji paklausė: „Gal norėtum apsikeisti telefonų numeriais?“ Na, o vaikinas paprasčiausiai metė tuos pinigus į tą merginą, nes suprato, kad dėl pinigų ji taip pasakė. Kur link lenkiu?

Lietuvoje yra daug materialisčių, kurioms rūpi pinigai, įvairūs blizgučiai, prabangūs automobiliai. Noriu pastebėti, kad ne visos merginos tokios, nes tai nei teoriškai, nei praktiškai neįmanoma.

Dar blogesnis dalykas, su kuriuo susidūriau – ūgio skirtumas. Pavyzdžiui, neseniai pastebėjau skelbimą : „Ieškau aukšto vaikino, plačiau į PM“. Susidomėjęs parašiau. Paklausiau, koks turi būti mano ūgis? Ji atsakė – „apie 189 cm“. Aš vėl paklausiau – o koks tavo ūgis? Ir likau apšalęs, ką atsakė, – „Esu 165 cm“. Nesuprantu, kodėl mergina ieško tokio aukšto vaikino (...). Nejaugi kai kurios merginos dar nėra išlindusios iš akmens amžiaus, ir nesupranta, kad jei aukštas, tai nereiškia, kad jis bus neįveikiamas, šauniausias, geriausias ir visoks kitoks? Pats esu neaukšto ūgio, bet džiaugiuosi, ką turiu.

Būna atvejų, kad merginos ieško raumenų kalno. Pats esu sportuojantis, na, aišku, ne taip kaip tie visi „raumenų kalnai“, bet sportuoju dėl savęs. Ir vėl galima pritaikyti pasakymą – „Jeigu raumeningas, tai protingas, šauniausias, geriausias ir visoks kitoks“. Jau nekalbu apie tai, kas darosi naktiniuose klubuose. Visi žino, kad jei nori patirti vienos nakties nuotykių, visada yra išeitis – naktinis klubas. Ten užtenka kokiai nors merginai pastatyti keletą kokteiliukų ir didėja šansai, kad šiąnakt ji bus tavo. Jei pasakysi, kad turi automobilį – šansai dvigubėja. O jei dar ir nuosavą butą turi, jau gali būti įsitikinęs 120 proc., kad šiąnakt ji bus tavo.

Vyrai – ne ką geresni už moteris

Taigi, pamėtysiu truputį akmenų ir į vyrų daržą. Jei vėl kalbėtume apie pažinčių svetaines, pirma, man gėda dėl kai kurių vyrų, kurie siūlo paramą merginoms. Tikrai, man dėl jų gėda. Kai kurios draugės rodydavo tokių vyrų žinutes – „Labas, gal domintų parama? 300 Lt/val.?“

Tokie vyrai yra tikri nevykėliai. Po to stebisi, kodėl socialiniuose tinklapiuose įvairūs „postai“ – „visi vyrai kiaulės, nėra tikrų vyrų“. Kitas atvejis: vaikinai paklusdami bandos jausmui perka BMW (ar „Audi“ ar MB) markės automobilius. Ne, ne dėl to, kad tai geras automobilis, o dėl to, kad nori pasimaivyti prieš merginas. Tokie „besimaivytojai“ dažnai yra tušti, nes neturi, ką kitą pasiūlyti, išskyrus automobilį. Na, o ką daryti merginoms? Jos ir lips į tą automobilį.

Dar vienas atvejis – vaikinai (kai kurie, ne visi) eina į sporto klubus „užsikačialinti“ iki pūstų raumenų ir eiti „kabinti“ merginų. Visi žino, kad dažnai merginos susileidžia pamačiusios raumenų kalnus, nes mat tai jau tikras vyras, nors gali būti tuščias kaip kibiras. Dar labiau gėda būna, kai vaikinas ieško merginos, kad galėtų tik užsiimti su ja seksu, t.y. pasinaudoti mergina ir ją palikti. Tokius vyrus reikėtų į karcerį griežtai įkišti, kad suprastų, kad merginų negalima išnaudoti.

Išvados

Išvada visiems: pilna normalių vyrų. Tik vyrų nereikia ignoruoti, kai rodo dėmesį. Ir merginos nevertina, ką kartais vyrai dėl jų padaro, o vėliau ir rašinėja tokius „postus“ – „ar yra normalių vyrų“. Gal verčiau, ar yra normalių moterų, kurios žiūri į vyro širdį, jausmus, bendravimą, elgesį? O ne kokį automobilį turi, kur dirba, kiek uždirba. Kartais užtenka bučkio, kad įrodytum, kad myli. Nebūtinai reikia 101 rožės.

Taigi, aplink pilna normalių vyrų. Yra ir normalių moterų. Tik vyrai nepastebi, kad tokių yra. Jiems svarbu gauti naudos ir vėliau palikti. Tikiuosi, kad šis straipsnis pakeis bent vieno žmogaus požiūrį. Įsivaizduoju, kokie komentarai pasipils – koks autorius pavyduolis ir visoks kitoks. Aš turiu savo nuomonę, neseku paskui bandą.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(0 žmonių įvertino)
0
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lenkai turi, o lietuviai – per mažai: ar tai vis dar visuomenę skaldantis reiškinys? (4)

Važiuojant per Lenkiją kiekviename mieste ir miestelyje galima pamatyti Solidarumo gatvę....

Studentei darbo paieškos Lietuvoje baigėsi fiasko: darbdaviams esame tik pigi darbo jėga (154)

Vilnius ir Kaunas, populiariausi Lietuvos mokslo židiniai ir kultūros pažibos, kasmet tampa vis...

Lietuviams kelionė mikroautobusu iš Olandijos virto pragaru: išsekęs vairuotojas vos nepražudė (189)

Dažnai tenka keliauti į užsienį autobusais arba lėktuvais, nes dirbu turizmo sferoje, tačiau...

Parduotuvės vadovė darbuotoją vadino „lope“ ir „nenormalia“: jaučiausi nepilnaverčiu žmogumi (63)

Prieš kelis mėnesius nusprendžiau įsidarbinti sporto prekių parduotuvėje Šiauliuose....

Vyrui atsivėrė akys, kai žmona pasiūlė išbandyti seksą trise (66)

Dar beskaitant straipsnį „Žmona palūžusi: vyro priklausomybė nuo pornografijos išskyrė...

Top naujienos

STT: pas korupcija įtariamus teisėjus per kratas rasta 200 tūkst. eurų grynųjų (207)

Specialiųjų tyrimų tarnyba penktadienį pranešė, kad pas korupcija įtariamus teisėjus per...

Albinas Januška - apie šūdmalą, melą politikoje ir Karbauskio herojų (188)

Knygų mugėje per diskusiją iš įtakingo buvusio diplomato, signataro Albino Januškos pusės...

Rusija užsipuolė JAV: kaltina perkėlus specialiąsias pajėgas ir karinę įrangą (23)

Rusija penktadienį apkaltino Jungtines Valstijas naudojantis pagalbos teikimu Venesuelai kaip...

Puidokas pašalintas iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (30)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba penktadienį nusprendė iš partijos pašalinti...

Krepšinio žvaigždė Marčiulionis dalyvaus rinkimuose į EP „valstiečių“ sąraše (15)

Vienas garsiausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Šarūnas Marčiulionis dalyvaus rinkimuose į...

Visą gyvenimą darėte šią stiliaus klaidą ir nė nepastebėjote

Per išpardavimą įsigijote nepriekaištingo pasiuvimo paltą? Prieš žengiant į viešumą ir...

Tymų protrūkis Lietuvoje pasiekė rekordą – tokio sergamumo nebuvo daugiau nei 10 metų medikai įvardija vienintelę priežastį (98)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ( NVSC ), praneša, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m....

Kilkaus nužudymo byloje – netikėtas posūkis: Baltrūnui, jo žmonai bei draugui panaikinti įtarimai papildyta (278)

Ketvirtadienį Aivaro Kilkaus nužudymo byloje įvyko permainos – Laurynui Baltrūnui, Daivai...

Tarnyba: Rusnės estakados statybos sutartis turi būti nutraukta LAKD sako neklausys (143)

Viešųjų pirkimų tarnybai pareiškus, kad Automobilių kelių direkcija turi nutraukti 9,46...

BAFTA raudonuoju kilimu žengė ir lietuvė: papasakojo apie momentą, kai nuščiuvo visa salė (16)

Mados tinklaraštininkė, stilistė Olivija Plekavičiūtė buvo viena iš svečių, pakviestų į...