aA
„Gal ir sunku patikėti, bet aš vis dar laiminga su savo mylinčiu ir rūpestingu, pinigų neturinčiu vaikinu, kuris pažadėjo greit išsilaikyti teises“, – mitus, apie pinigų besivaikančias merginas, griauna LR kariuomenėje tarnaujanti skaitytoja Raminta. Ji pati drąsiai kovoja dėl geresnės ateitis ir finansinės gerovės.
© Organizatorių archyvas

Perskaičiau straipsnį „Merginos ieškantis apsauginis nusivylė moterimis“. Esu 23 metų studentė ir mane kaip merginą labai sujaudino šis straipsnis. Kad ir kiek buvo stengtasi pabrėžti, kad ne visos merginos tokios, autorius tekste nesugebėjo pateikti pakankamai įrodymų, kad pinigų nesureikšminančios merginos neišnyko. Todėl norėčiau pasidalinti savo istorija ir duoti dar keletą patarimų autoriui.

Su savo vaikinu bendrauju 1,2 metų, esu dviem metais už jį vyresnė ir turiu automobilį, vairuotojo pažymėjimą, dirbu, studijuoju ir tarnauju LR kariuomenėje. Manau, mano išvaizda gana patraukli, nes dėmesio niekada netrūko. Mano vaikinas taip pat patrauklus, jaunas, šiuo metu dirba jau antrame darbe per pastaruosius tris mėnesius, o tik šią vasarą baigė profesinę mokyklą. Aš turiu tik mamą, kuri jo nemėgsta ir mano, kad jis per daug moteriškas švelnus ir lėto būdo.

Kai jau pristačiau mudviejų charakteristikas, papasakosiu ir mūsų istoriją. Turėdama laiko mėgstu bendrauti virtualioje erdvėje, todėl sulaukusi žinutės iš savo vaikino, mielai atsakiau, bendravimas tęsėsi ir aš pasiūliau susitikti, gal netgi ir šiek tiek savanaudiškomis paskatomis, nes būtent tuo metu turėjau atsikraustyti į bendrabutį ir kažkam vis tiek reikėjo užnešti daiktus. Taigi, nurodžiau vietą ir laiką, kur jį paimsiu, ir važiuodama link bendrabučio taip ir padariau. Atpažinau jį iškart pamačiusi, jam įsėdus į automobilį, užsimezgė draugiškas pokalbis. Kai daiktai buvo sunešti, po kelių valandų pas mane sugužėjo draugai ir mes nusprendėme eiti pašokti į naktinį klubą. Žinoma, kartu pasiėmiau ir naująjį pažįstamą.

Visą vakarą šokau su savo draugais, o jis tik sėdėjo, kai pagaliau radome progą pasikalbėti, nusprendėme, kad visas būrys grįš pas mane. Tą vakarą mano būsimas vaikinas pirmą kartą nakvojo ne namie.

Po to vakaro matydavau jį kasdien, man patiko jo draugija, rūpestingumas, tai, kad jis iš tiesų klausosi, ką jam sakau, ir tik vėliau paaiškėjo, kad tuo metu dvidešimtmetis vaikinukas neturi vairuotojo pažymėjimo. Tai man buvo nesuprantama, nes kad gaučiau savąjį, dirbau nuo 16 metų. Lygiai taip pat dirbau, kad nusipirkčiau automobilį. Buvau šokiruota, kad vaikinas gali būti toks priklausomas nuo tėvų, nes man niekada nebuvo duodama pinigų. Negaudama jokios tėvų paramos (tėtis mirė likus kelioms savaitėms iki 12 kl. baigimo) žinojau, kad galiu studijuoti, nes sugebėsiu pati išgyventi. Vis dėlto, gal ir sunku patikėti, bet aš vis dar laiminga su savo mylinčiu ir rūpestingu, pinigų neturinčiu vaikinu, kuris pažadėjo greit išsilaikyti teises.

Taigi, mūsų istorija nėra niekuo ypatinga, bet kai mudu drauge, mums gera. Gal todėl, kad aš turiu svajonę gyventi name prie Klaipėdos (o tam reikalingi dideli pinigai), jų reikia ir tikrai būtų lengviau, jei turėčiau gerai apmokamą darbą.

Merginos ieškančiam apsauginiui galiu pasakyti, kad ir merginos nori vestuvių, bet vestuvės nėra pigus dalykas ir dirbant už 900 Lt tikrai jų greit nebus, ką ir kalbėti apie vaikų auginimą, kai šeimai išgyventi vos užtenka dviejų atlyginimų. Nemanau, kad motinystės atostogų eis mama, nes jos atlyginimas geresnis, tad vertėtų susimąstyti, ar tikrai jautiesi subrendęs. Lengva šnekėti, kol nesupranti, kad iki mėnesio pabaigos liko dvi savaitės, o nebeužtenka pinigų sauskelnėms.

Jei tikrai manai, kad šeimą išlaikysi, tai patariu ieškoti antrosios pusės kitoje aplinkoje. Akivaizdu, kad nori rasti ne merginą, o žmoną. Tokių reikėtų ieškoti bibliotekoje, universitetuose, bažnyčioje.

Galiausiai jei nesiseka rasti antros pusės, reikėtų užsiimti nauja veikla, plėsti pažinčių ratą arba... Aš turiu vienišą kambariokę.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Draugės palaikymą juto net ir po mirties – skeptikų kalbos neįdomios (27)

Tas buvo seniai, bet pamenu iki šiol. Manau, kad artimi žmonės nepalieka mūsų, stebi iš...

Ieškojo darbo valstybės tarnyboje – kilo daug nepatogių klausimų (74)

Galvojau, kad Lietuvoje nėra žodžio laisvės, bet ji tikrai yra. Mano straipsnis gavo tam tikrą...

Benamės katės Dzūkijos gyventojai tapo galvos skausmu: kur besikreipi, grįžti į pradinį tašką (5)

Mūsų kaime, kuris yra Dzūkijoje , tarp miškų, prieš trejus metus kažkas atvežė ir išmetė...

Latvija švenčia šimtmetį – kiek tai svarbu Lietuvai (9)

Lapkričio 18-ą Nepriklausomybės šimtmečio renginiai vyks visoje Latvijoje. Išskirtinis...

Atsiliepkite! Negali pamiršti „Senukuose“ sutiktos merginos (186)

Esu Rokas ir trečiadienį sutikau moterį , kuri pirko daug lipnios juostos ir keletą popieriaus...

Top naujienos

Iš byrančio lėktuvo krito 3 km ir išgyveno: atrodžiau kaip zombis žaizdose po oda išsirito dešimtys kirmėlių (47)

Septyniolikmetė Juliane Koepcke matė, kaip jos mamą galinga jėga išsiurbė lauk iš skrydžio...

Dagys: jei 50 proc. paėmimų iš šeimų nepasiteisina, tai 50 proc. vaikų traumuoti be reikalo (132)

Visuomenei įsiaudrinus dėl kauniečių šeimos, iš kurios buvo paimti du vaikai, situacijos,...

Dėl lėktuvo gedimo prezidentė neišskrido į 100-mečio iškilmes Latvijoje (67)

Lietuvos delegacija, vadovaujama Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, dėl netikėto...

20 metų jauniau atrodanti moteris išklojo savo paslaptį: tereikia valgyti kelis produktus dvidešimtukas (124)

Elizabeth Peyton-Jones – 49-eri, bet ji atrodo lyg būtų 30 m. amžiaus. Natūropatė, žolininkė,...

Po daugelio metų aplankė Gariūnus: tokias kainas mieste sunkiai rasi (499)

Ilgus metus Gariūnuose nesilankiusi Aistė apniukusį šeštadienį nusprendė netysoti namie, o...

Geidžiamas darbdavys Vilniuje samdiniams leidžia itin daug: įvaizdžiai privers gardžiai pasijuokti (61)

Vilniuje įsikūrusi IT sprendimus visame pasaulyje teikianti įmonės „ Tesonet “ yra esantys...

Kas nutinka, kai alkoholis ir narkotikai nustoja veikti: 25 metus vartojęs vyras neturi ko slėpti (7)

„Kai būdamas 12 metų pirmą kartą pasigėriau, iškart nusprendžiau, kad tai bus mano gyvenimo...

Goda Alijeva pirmajame interviu po skyrybų: stengiausi išgelbėti šeimą, bet nepavyko (25)

Skyrybų metu visuomet dūžta širdys, o kai esi viešas žmogus ir tavo asmeninį gyvenimą po...

Sinoptikė papasakojo, kokie orai mūsų laukia kitą savaitę (7)

Sekmadienį saulę išvysime retai, per daugelį šalies rajonų praslinks lietaus debesys, kai kur...