aA
Šiandien pažintys internete yra įprastas reiškinys. Ypač populiari internetinių pažinčių programėlė „Tinder“. Vieni joje ieško partnerio (-ės) vienai nakčiai, kiti viliasi ten sutikti tikrą meilę. Pateikiame rinkinį juokingų istorijų, susijusių su būtent per šią programėlę užsimezgusiomis pažintimis.
Gėlės
Gėlės
© Shutterstock nuotr.

Nemažai DELFI skaitytojų naudojasi „Tinder“ programėle. Vieni žmonės apsiriboja susirašinėjimu, o jei sulaukia pasiūlymo susitikti gyvai, iškart atsisako. Pavyzdžiui, taip visada daro skaitytojos Kristina ir Liana. Jos abi prisipažino, kad joms patinka bendrauti su vyrais virtualiai, bet kai kyla reali galimybė pasimatyti gyvai, jos išsigąsta. Visų pirma, jos baiminasi dėl savo saugumo, nes nežinia, kaip viskas gali pasisukti. Visų antra, neįmanoma prognozuoti, ar pasiteisins lūkesčiai. Gerai, jei vaikino išvaizda atitiks tą, kurią matei nuotraukose, ir realybėje jis pasirodys esantis džentelmenas, o jeigu ne...

Vis dėlto, kaip sakoma, kas nerizikuoja, tas ir nelaimi. Pažintis tinderyje potencialiai gali virsti meilės istorija. Kaip, pavyzdžiui, nutiko Samantai. Pernai pavasarį ji nuėjo į pasimatymą su vyriškiu, su kuriuo susipažino internete. Jis buvo mandagus, daug juokavo – turėjo puikų humoro jausmą. Nuo to laiko jie nesiskiria ir šią vasarą tapo tėvais.

„Tie, kas mane pažįsta, žino, kiek laimės jis man suteikia, aš neįsivaizduoju savęs su niekuo kitu“, – sako Samanta.
Ką gi, kiekvienas tinderio naudotojas turi savo patirtį. Pateikiame keletą realių istorijų apie tai, kuo baigėsi internetinė pažintis.

Likimą nulėmęs pajuokavimas

Maja papasakojo, kad internetinėje pažinčių svetainėje yra susipažinusi ir susitikusi su keliais vyrais, kurie virtualiai jai pasirodė įdomūs. Vieni jų taip patiko, kad norėjosi su jais užmegzti santykius, kitiems tiesiog jautė fizinę trauką.

„Vienas iš pirmų vyriškių, su kuriais susitikau, iš pradžių atrodė labai patrauklus, jo išvaizda buvo tokia saldi. Jis buvo puikus, bet dar vaikas, todėl mes nustojome bendrauti: jis įsižeidė ant manęs dėl to, kad nepakviečiau jo į savo gimtadienį, o švenčiau ne tik su draugėmis, bet ir su kitais vyrais, vienas iš kurių buvo mano draugės vaikinas, o kitu du – mano pusbroliai.“

Buvo vyrų, kurie jai aktyvai rašė, ji su jais susitikdavo, ir po to jie netikėtai dingdavo – be jokių paaiškinimų neberašė ir nebeatsiliepė. Bet po ganėtinai netrumpo laiko – kelių savaičių ar net daugiau – kaip niekur nieko ką nors parašydavo ir pokalbis tęsdavosi nuo tos vietos, kur nutrūko.

Kartą jai krito į akį vienas vaikinas, su kuriuo ji norėjo praleisti tik vieną naktį. „Kai mes susitikome, ir viskas krypo link planuoto tikslo, aš supratau, kad jis man labai nepatinka. Bet bijojau jį užgauti, liepusi išeiti, todėl sekso metu ėmiau verkti, ir tai suveikė. Prisipažįstu, tuo metu jaučiausi blogai ne todėl, kad ėmiau tyčia verkti, bet todėl, kad pirmą kartą tinderyje ieškojau tik meilės nuotykio“, – pasakoja Maja.

Galiausiai ji nusprendė, kadangi visi pasimatymai baigiasi nekaip, laikas ištrinti programėlę.

Bet po kurio laiko per draugės gimtadienį apsvaigusi nuo alkoholio, norėdama tik pajuokauti ji vėl ją parsisiuntė. Pamatė simpatišką vaikiną ir pagalvojo – kodėl gi nepatikrinus, ar simpatija abipusė, juk blogiau nebus. Jaunuolis jai parašė, jie nuėjo į kelis pasimatymus ir viskas ėmė taip sparčiai rutuliotis, kad po dvejų metų jie kartu išsinuomojo butą.

„Aš ne Alisa!“

Katerina taip pat kažkada daug laiko leido tinderyje. „Į pirmą pasimatymą per tinderį nuėjau su Vitaliku. Susitikome kavinėje, jis užsisakė alaus, aš taip pat, kalbėtis buvo įdomu, todėl pratęsėme vakarą kituose alaus baruose. Man viskas patiko, vaikinas atrodė gana šmaikštus. Pabaigoje mes tiesiog apsikabinome, viskas buvo solidu. Kitą dieną jis man padėkojo už pasimatymą ir pasiūlė susitikti dar kartą. Aš noriai sutikau. Bet susirašinėjimas nesiklijavo, man jis nebeatrodė šmaikštus, netgi atvirkščiai – pernelyg rimtas. Po kelių dienų susitikome ir vėl, šįkart nebegėriau alaus, tik arbatą.

Greičiausiai, tą pirmą kartą suveikė alkoholis, o mūsų blaivūs pokalbiai man buvo nuobodūs, nesugebėjau išspausti net šypsenos.
Išsireikalavau, kad pati sumokėsiu už gėrimus, ir jis į tai atsakė, kad moterys paprastai taip elgiasi, kai žino, jog kito pasimatymo nebebus. Tą akimirką nesugebėjau jam prisipažinti, kad būtent taip ir galvoju. Daugiau mes nebesusirašinėjome – jis tarsi perskaitė mano mintis.“

O kartą vaikinas, su kuriuo Katerina susipažino tinderyje, apskritai supainiojo ją su kita mergina.

„Su Eugenijumi susirašinėjimas buvo lakoniškas, jau po kelių sakinių susitarėme susitikti. Kiekvienas išgėrėme po tris bokalus alaus. Kadangi buvo sekmadienio vakaras, žinojau, kad daugiau nebegersiu, nes ryte į darbą. Jis paklausė, ką darysime toliau, o aš atsakiau, kad nebegersiu, o vietoj to mes galime bučiuotis. Jis nusijuokė ir ėmėsi reikalo. Po to mes plepėjome, jis pasakė mano bendrakursio vardą, o kai aš paklausiau, ar jiedu pažįstami, jis atsakė: „Alisa, jis gi mano geriausias draugas.“

Reikėjo matyti mano veido išraišką tą akimirką!

„Mes gi su tavimi kelis kartus buvome susitikę vakarėliuose, ir viename jų, prieš kokius septynerius metus, taip pat bučiavomės“, – pridūrė jis. Žinoma, aš šito neprisiminiau, nes nesu Alisa.

Draugiškas seksas

Elena taip pat turi ką prisiminti. Internete ji susipažino su simpatišku vaikinu, bet kai su juo susitiko gyvai, ji nusivylė. „Jis buvo už mane žemesnis, ir dėl to jaučiausi nejaukiai – man patinka aukšti vyrai. Nepatiko ir jo balsas – labai plonas, tiesiog cypiantis, visiškai ne vyriškas, tai mane taip pat atstūmė. Visą vakarą sukau galvą, kaip kuo greičiau išeiti, kad visa tai baigtųsi.“
Su kitu vyriškiu ji buvo susitikusi kelis kartus. Jis buvo šmaikštus, malonus, su juo Elena jautėsi jaukiai. Kelis mėnesius jiedu draugavo, bet po to abu nusprendė, kad vienas kitą mato labiau kaip draugus, tad ir liko draugais. „Nuo to laiko praėjo daugiau nei metai, ir mes iki šiol vis retkarčiais susitinkame ir bendraujame kaip draugai“, – papasakojo ji.

Buvo dar istorija su vaikinu, kurį Elena pažinojo iš anksčiau. „Žinojau, kad jis yra tinderyje. Žinojau ir tai, kad jis manęs ieškojo socialiniuose tinkluose. Kai pamačiau jį programėlėje, pagalvojau – kodėl gi ne? Jis man parašė, mes susitikome ir po to visus metus palaikėme santykius. Viskas buvo gerai, bet ilgainiui aš supratau, kad jis vis dėlto nėra tas žmogus, su kuriuo norėčiau nugyventi visą likusį gyvenimą.“

„Išpildysiu bet kokį tavo kaprizą!“

Daug kas tinderyje ieško partnerio (-ės) vienai nakčiai, tačiau yra žmonių, kurie internete tikisi rasti tikrąją meilę.

Arina naudojasi galimybe susitikti su vyriškiu vienam vakarui, bet būtų laiminga, jei pavyktų sutikti jai skirtąjį. Jai yra nutikę nemažai įdomių istorijų, ir ji pasidalino pačia pikantiškiausia.
„Jau buvo beveik vidurnaktis, kai vaikinas, su kuriuo susirašinėjau, pakvietė mane važiuoti į paplūdimį. Aš sutikau, bet saugumo sumetimais išsiunčiau savo draugei informaciją, kur ir su kuo važiuoju, išvardijau svarbiausias detales. Susitikome. Aš vairavau. Nuvažiavome prie jūros, bet iki paplūdimio taip ir nenuėjome. Automobilyje jis ėmė manęs įkyriai klausinėti: „Koks tavo fetišas?“
Aš nieko jam neatsakiau, nes ne iš karto supratau kontekstą. Bet jis neatstojo: „Aš tave patenkinsiu taip, kaip niekas dar nėra patenkinęs.“

Iš pradžių aš priešinausi, ir siūliau vis dėlto nueiti iki jūros, bet galiausiai kažkaip atsidūriau ant galinės automobilio sėdynės su jo galva tarp kojų. Vyriškis akivaizdžiai siekė būtent tokiu būdu suteikti man orgazmą, jo nedomino niekas kitas. Vis dėlto man šito neužteko, ir daugiau su juo nebesusitikau.“

Turėjote jums įsiminusį internetinį pasimatymą? Pasidalinkite savo atsiminimais ir įžvalgomis! Ar įmanoma rasti internete tikrąją meilę? Rašykite, pasinaudoję forma apačioje. Įdomiausiausios istorijos autoriui padovanosime DELFI gertuvę.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(63 žmonės įvertino)
1.8413

Gamino tešlą – atsidūrė ligoninės priimamajame: kai kurie tiesiog turi tokią karmą (15)

Yra toks tipažas žmonių, kurie dėl skubėjimo ar žioplumo, o gal dėl blogos karmos, pastoviai...

Filmo verta meilės istorija: drąsus poros žingsnis nulėmė visą gyvenimą (15)

Noriu papasakoti savo laimingos santuokos istoriją – ji man ypatinga. Prieš 33 metus su drauge...

Į Angliją nuvykęs lietuvis paruošė svečiams vaišių – įvyko visai kitaip, nei planavo (40)

Nuvykau į Angliją paviešėti pas savo draugę. Ji turi du šunis: kalytę spanielę ir patiną...

Apie nelaimę tėvų name merginą įspėjo lemtingas sapnas: viskas būtų baigęsi tragiškai (5)

Vienąnakt ėmiau sapnuoti lėktuvą – dar aukštai ir visai mažytį, tačiau savo priekiu jau...

Už skulptoriaus ištekėjusi mergina prie daug ko turėjo prisitaikyti – grįžusią namo pasitiko keistas kvapas (10)

Viena mano pažįstama mergina jaunystėje įsimylėjo skulptorių . Jis visas buvo paniręs į...

Top naujienos

Naujų koronaviruso atvejų ir mirčių šuolis: Klaipėdoje per parą mirė 7 žmonės, masiniai protrūkiai globos namuose fiksuojami protrūkiai šeimose (329)

Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 2289 nauji COVID-19 ligos atvejai, nuo koronaviruso mirė...

Nausėda paskyrė Šimonytę Lietuvos ministre pirmininke (113)

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo Ingridą Šimonytę paskyrė...

Baškienė svarsto sunkų sprendimą (231)

Seimo ir valstiečių žaliųjų frakcijos senbuvė Rima Baškienė svarsto sunkų sprendimą, ar...

Čmilytė: situacija su Seimo narių saviizoliacija man atrodo nenormali kliuvo ir Verygai  (35)

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen suabejojo, ar taikoma Seimo narių izoliacijos praktika...

Visi rodikliai rodo – pandemija Lietuvoje neslopsta: jei taip ir toliau, gali tekti kalbėti apie komendanto valandą (975)

Lietuva antrąsyk į karantiną paniro daugiau nei prieš dvi savaites. Pirminės mokslininkų...

Idėja apmokestinti dirbančiuosius iš namų sulaukė vieningo pasipriešinimo: viena diena kainuotų apie 3 eurus (309)

Iš namų dirbantys darbuotojai sutaupo pietums, kelionėms ir aprangai, todėl galėtų labiau...

Princo Harry žmona Meghan Markle patyrė persileidimą (6)

Meghan Markle trečiadienį atskleidė, kad patyrė persileidimą po to, kai su vyru, princu Harry...

Azerbaidžano kariuomenė įžengė į antrą sugrąžintą rajoną, armėnai išsiveža net medžius armėnai plūdo atsisveikinti su Dadivanko vienuolynu

Azerbaidžanas trečiadienį paskelbė, kad jo pajėgos įžengė į antrąjį iš trijų rajonų,...

Kloja pamatus taršos mokesčiui: kai kas gali pabrangti, o dalies lengvatų nebeliktų (275)

Lietuva remia Europos Sąjungos pastangas mažinti išmetamųjų teršalų kiekį, palaiko iniciatyvą...

|Maža didelių žinių kaina