aA
Galvoju, kada čia viskas pasikeitė, kaip aš jį įsimylėjau. Jis buvo tikrai geras, gražus, tvarkingas. Mano mažytė svajonė nuo tada, kai jį pamačiau. Niekada jo nekontroliavau, nes bijojau, kad gali pabėgti, o jam to ir reikėjo, tokios kaip aš, geros, tylios, nuolaidžios... Svajojau ir visos svajonės tapo realybe, aš – jo žmona... Dabar mąstau, kur įvyko klaida, nuo kada jis tapo toks, koks yra. Nejaugi aš tokį jį pati sukūriau savo nuolankumu, jis tapo nevaldomas, o kas yra šeima, jam tapo nesuprantamas dalykas. Santuoka? Bendri namai? Jis nežino, kas tai...
Po vestuvių žmona nebeatpažįsta savo vyro: aš jį myliu, bet nebegaliu taip gyventi
© Shutterstock nuotr.

Manau, kad savu laiku aš nepasistengiau, kad būčiau jam svarbiausia gyvenime. Šeima, santuoka – tai aš. Deja, nė viena moteris turbūt nemyli savo vyro taip, kaip aš mylėjau jį. Apskritai aš netikėjau meile, kol jo nesutikau. Labai keista, prisimenu jį ir man kaupiasi akyse ašaros... Ar aš jį vis dar myliu? Nuolatiniai barniai dėl visko, jo naktiniai išėjimai velnias žino kur iki paryčių. Mano bemiegės naktys – jo laukimas, o priekaištai, kad aš sustorėjau, ne taip apsirengiau ir pan. Pasirodo, mano žmona vadovauti pradėjo, deja, ne, vadovas bus mūsų šeimoje tik aš..

Nuolatinis sėdėjimas namie, nes jis niekur nenori su manim rodytis arba sako, kad aš nenormali, nes neturiu daug draugų, nemėgstu klubų ir pan. Sako, aš einu, eik ir tu, kas tau draudžia?! Bet man ryte į darbą, aš negaliu, o kai ir išeinu, jis manęs neieško. Jam nė motais kur aš ir kada grįšiu arba kai jau išeiname kartu, toks jausmas, kad vedasi į pačią pigiausią vietą. Man žema... Kodėl kai esu darbe, jam skambinu, nes pasiilgau, o jis man atsako, kad jam tik trukdau? Kodėl tas jo užsispyrimas niekada nenusileidžia ir gali nekalbėti visą mėnesį? Kodėl jis mane skaudina? Ir tas mano verkimas jam nė motais? Kai naktį prabundu, jo ir vėl nėra... Kodėl aš jo visada laukiu lovoje pirma ir nesulaukiu? Todėl, kad jam nusibodo mylėtis vienaip, bet aš negaliu elgtis kitaip, man neišeina. Kodėl jis visada ant manęs šaukia, kad parduotuvėje per garsiai kalbu ir jam darau gėdą?

Arba kai stovime eilėje, jis man sako, pabučiuok mane, ir tas jausmas, kad visi mus mato. Kam to reikia? Kam tas perdėtas dėmesys? Nežinomi skambučiai, merginų SMS, klausimai, kaip išsimiegojo ir pan., absurdas... Nejaugi jis ieško naujų pažinčių? Bet kad ir kaip būtų, jis moka tai nuslėpti. Kodėl jis man visada priekaištauja, jog neturiu pinigų, kažkur juos padedu, o jis tuo tarpu iššvaisto tūkstančius per vakarą ir nesuka galvos...

Praėjo tiek nedaug laiko po vedybų ir štai, baigusi darbą nenorėjau važiuoti namo, nes žinojau, kad jis ten. Aš negalėjau pakelti tos įtampos... Visur, tik ne namo... Grįždavau ir tik į lovą. Mes taip ir nebesusitikdavome, nes jo vakarais jau nebebūdavo namie. Man visa tai taip nusibodo ir pagaliau, kai jau nebegalėjau, paskutinį kartą verkiau 3 paras – dieną, naktį ir kai atidirbau darbe dieną po savaitgalio, jaučiau, kad mano galva pilna skysčių, akys išvešėjusios nuo ašarų. Jokios orientacijos, liūdesys, pasakiau – galas. Grįžau namo, pradėjau dėtis daiktus, nors nežinojau, kur eisiu, bet nebegalėjau ten būti, nebenorėjau gyventi. Jaučiau, kad nebenoriu nieko šiame gyvenime... Ir tie jo žodžiai – ką darai? Pasakiau – išeinu – arba tu išeini, arba aš išeinu, nes taip gyventi nebegalime... Jis atsakė – kur tu eisi? Tu neturi kur eiti ir kam tu reikalinga? O aš turiu tėvus čia, bet kada galiu išeiti, jeigu tu šito nori? Aš išeisiu, jeigu nori, bet niekada nebegrįšiu. Ar tu šito nori?

Negalėjau pasakyti ko aš noriu... Aš tik verkiau... Ir tada paklausiau jo, ar tu nori skirtis? Jis atsakė, kad „ne, aš nenoriu skirtis, nes tave myliu...“. Koks absurdas, jis mane myli, bet kodėl tu mane skaudini? „Negaliu pasakyti kodėl, bet aš tave myliu... Nežinau, kodėl taip elgiuosi, tarsi kažkas mane valdytų taip elgtis... Tu esi man pati svarbiausia gyvenime, mano svajonė, kuri yra realybė“.

Atsiklaupęs ant kelių paklausė jau manęs, ar aš noriu skirtis? Ar aš turiu kitą vyrą? Aš jį myliu ir aš neturiu kito ir noriu būti su juo. Tada mes apsikabinome, bet aš verkiau, o jis man prisiekinėjo, kad viskas bus gerai, kad jis mane myli, kad jis pasikeis, nuo šios dienos. Ir štai mes jau lovoje, abu prislėgti savo jausmų. Tas artumas toks jaudinantis, abu bijome vienas kito. Regis, praraja, kuri mus tiek ne daug skyrė. Mes pasimylėjome. Aš jaučiu, kad jis mane myli, bet kodėl? Kodėl, kai tai nutiko, jis tapo kitoks, kaip kitas vyras mano gyvenime?

Praėjo kelios dienos ir jis išvyko. Nežinau, ką galvoti ir kaip elgtis. Nežinau, ką jam jaučiu. Nežinau, ar man toliau taip gyventi.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(70 žmonių įvertino)
2.6143

Stebiu šios šeimos neištikimybės dramą ir galiu pasakyti, kuri – žmona ar meilužė – aukojasi labiau

Rašau čia, nes negaliu į akis pasakyti – turiu apsimesti, kad nieko nežinau apie jūsų šeimos...

Darbdaviai neturėtų piktintis darbus dažnai keičiančiu jaunimu: tam yra logiškas paaiškinimas (41)

Perskaičiau straipsnį apie diskriminuojamą jaunimą ir pasibaisėjau darbdaviais.

Palaidoti meilės laiškai: sanatorijoje sutikta meilė buvo slepiama iki kapo (13)

2003 spalio 18 d. Edmundas akimis godžiai rijo smulkia rašysena prirašytus lapus. Iš jų dvelkė...

Neturėjęs kaukės vilnietis papasakojo, kokius kryžiaus kelius teko nueiti norint numalšinti troškulį (61)

Kad kaukių vėl reikės buvo daugmaž aišku prieš savaitę. Prieš darbą dar trečiadienį nuėjau...

Vyras siūlo atsigręžti į kitas šalis: juk nuolatinės pašalpos – normalus pagalbos gyventojams būdas (104)

Neseniai parašiau straipsnį apie išmokas „ Vyras siūlo pratęsti išmokų skyrimą iki pat...

Top naujienos

91-erių Petrutės legendinis grybukų ir voveraičių receptas: juos pirko ir valgė visa Akmenė (14)

Ar pamenate tokias senovines ketaus keptuves , kuriose vaikystėje mamos kepdavo grybukus ,...

Šalia Beiruto uosto driokstelėjo galingas sprogimas: sužeista dešimtys žmonių papildyta (51)

Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, sužeidė dešimtis...

Gali jį mylėti, gali jo nekęsti, bet Elonui Muskui sekasi tiesiog įspūdingai

Nesvarbu, ar jis jums kelia simpatiją, ar antipatiją: šie metai Elonui Muskui yra fantastiški.

Lietuvius vilioja investavimo į NT naujovė, tačiau ekspertai ragina būti budriems: nepamirškite didelės rizikos (33)

Dėl finansinių iššūkių, patirtų koronaviruso pandemijai apėmus visą pasaulį, gauti paskolą...

„Barcos“ talentus pažinti norintis Šaras sugrąžino Pešičiaus nutrauktą tradiciją (9)

Buvusio Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus darbai naujame klube...

Šių profesijų atstovai Lietuvoje uždirba mažiausiai: darbuotoja įvardijo dažną darbdavių gudrybę (98)

Kalbant apie ateities architektų, skrydžių oparatorių ir plastikos chirurgų kas mėnesį...

Neįtikėtini filmo „Kaligula“ užkulisiai: prodiuseris juostą pavertė pornografine režisieriui to nežinant, viena aktorių rasta negyva (4)

Filmą „ Kaligula “, kuriame vaidino garsūs aktoriai Malcolmas McDowellas, Peteris O’Toole ir...

Transliacija / Aš ikona. Kokius vyrus myli moterys? (22)

Apie kokius princus svajojame nuo vaikystės prisiklausiusios pasakų, kurios visos baigiasi laimingai...

Stebiu šios šeimos neištikimybės dramą ir galiu pasakyti, kuri – žmona ar meilužė – aukojasi labiau

Rašau čia, nes negaliu į akis pasakyti – turiu apsimesti, kad nieko nežinau apie jūsų šeimos...

|Maža didelių žinių kaina