aA
Nors šiaip puikiai gebu atsirinkti su kuo eiti į pasimatymą ir dažniausiai net ir neįdomiausią susitikimą pavykdavo paversti bent jau pakenčiamu, tačiau vieno pasimatymo išgelbėti nepavyko.
Pirmąkart sutikto jaunuolio ultimatumas prajuokino – beliko tik gūžtelėti pečiais
© Shutterstock

Viename pažinčių portale man parašė, iš pirmo žvilgsnio, šaunus vaikinas. Nuotraukose jis daugumai merginų atrodė tikras gražuoliukas, žarstyte žarstė komplimentus apie mano grožį ir iškalbą, rašė taisyklingai (kas, pripažinkime, nėra dažna pažinčių svetainėse), atrodė, bus puikus pašnekovas. Vis dėlto jau tada užkliuvo kelios smulkmenos: jis iškart paprašė mano feisbuko (vėliau paaiškėjo, kad jis jam buvo reikalingas peržiūrėti mano visas nuotraukas ir įvertinti, ar aš pakankamai graži ir ar verta kviesti mane į pasimatymą), ir, kai pakvietė mane į draugus, o aš jo nepriėmiau (priimu tik realiai pažįstamus žmones), labai įsižeidė ir kaipmat atšaukė kvietimą – neva nenorįs būti mano sekėju. Na, suprantama – pats šaunuolis turėjo net 1000 sekėjų, taigi, buvo tikra žvaigždė. O juk žvaigždės neseka kažkokių paprastų žmonių! Taip pat jis ypač akcentavo mano amžių – nors už mane buvo vyresnis tik keleriais metais, jis beveik kiekvienoje žinutėje dejavo, kokia aš jauna ir kaip jis pratęs susitikinėti tik su vyresnėmis. Nežinau, kodėl, jo manymu, man tai turėjo būti įdomu.

Pabendrauti su juo virtualiai daug nespėjome, nes jau po kelių žinučių šaunuolis pakvietė mane susitikti, mat jis, neva, nemėgstąs švaistyti laiko susirašinėjimams. Kadangi turėjau laisvo laiko, sutikau. Tuomet vaikinukas iškart paprašė mano numerio ir skambinėjo beveik visą kelią iki mūsų susitikimo vietos vis klausinėdamas, ar tikrai ateinu. Visgi jo paties sutartoje vietoje man teko laukti dar geras 15 minučių.

Kai šaunuolis pagaliau pasirodė, vietoj „Labas“ išgirdau pasiūlymą sėsti į jo automobilį ir važiuoti pas jį. Žinoma, atsisakiau – į nepažįstamų, ypač per pirmąjį pasimatymą, o dar iš pažinčių portalų, automobilius niekada nesėdu, tuo labiau, nesilankau jų namuose. Vietoj to pasiūliau jam pasivaikščioti, pasikalbėti, geriau susipažinti – gal pasirodys, jog visiškai nerandame bendros kalbos ir jis pats atsiims savo pasiūlymą apsilankyti pas jį.

Po šių mano žodžių šaunuolis pasižiūrėjo į mane kaip į visišką kvaišą ir rėžė: „Sorry, aš tikrai nenoriu su tavim vaikščioti kažkur viešumoje. Arba sėdam pas mane į mašiną, arba ate.“

Ką gi, po tokio ultimatumo man beliko tik gūžtelėti pečiais, tarti „ate“, apsisukti ir nueiti. Jis grubiai mestelėjo man taip pat „ate“, piktai apsisuko ir greitai nužingsniavo šalin.

Visą kelią iki namų kikenau iš šio pasimatymo. Kadangi pasitikiu savimi, sulaukiu nemažai dėmesio, tad aiškiai mačiau, kad problema ne many – vaikinukas tiesiog turėjo nepasitikėjimo savimi problemų.

***

Jaudulys prieš pirmąjį pasimatymą ir drugeliai pilve, einant susitikti su sena simpatija – nesupainiojami su niekuo. Deja, ne visi pasimatymai – tobuli.

Filmas „Tobulas pasimatymas“ ir DELFI kviečia prisiminti patį blogiausią, beprotiškiausią ir kurioziškiausią pasimatymą, kurį patyrėte. Gal pirmasis susitikimas baigėsi didžiule gėda? Gal jūsų pora pasirodė esantis visai kitoks, nei nuotraukose socialiniuose tinkluose? Gal nepagarbiai elgėsi su padavėju? Gal dar pirmojo pasimatymo metu norėjo supažindinti su tėvais ar pabėgo, nesusimokėjęs už vakarienę?

Dalykitės smagiausiomis ir liūdniausiomis istorijomis su DELFI, o blogiausios pasimatymo istorijos autoriui už patirtį atsilyginsime tikrai „Tobulu pasimatymu“ – privačiu filmo seansu dviem ir prabangia vakariene. Taip pat ne pirmos vietos nugalėtojai pretenduoja į penkis kvietimus dviems į filmą „Tobulas pasimatymas“. Visos istorijos bus publikuotos DELFI.

Rašyk el. p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Blogiausias pasimatymas“ arba pasinaudok forma apačioje.

Filmo aprašymas

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(41 žmogus įvertino)
2.1951

Žmona kirto lygių teisių tema: noriu senovinio šeimos modelio ir dėl to nesu kvailesnė (194)

Dabar visi kalba apie lygybę, o aš ne visiškai su tom kalbom sutikčiau. Mane ir mano vyrą būtų...

Draugės replikos prie vyro gimtadienio stalo sugadino ne tik apetitą, bet ir nuotaiką (136)

Šiuo laiku vis labiau populiarėja sveika gyvensena, ypatingos dietos, žaliavalgystė ir visokios...

Turko suviliota: dabar jis bendrauja su kitomis, o aš lieju ašaras (149)

Šešiš mėnesius bendravau su vienų vyrų per susirašinėjimo programėlę. Aš visada maniau, kad...

Lietuvė mėgavosi didžėjaus draugija Vokietijoje, bet likusi viena įsijungė jo kompiuterį: net bloga pasidarė (23)

Tai įvyko vieną lietuvišką vasarą. Susitariau su drauge, kad ji surengs man fotosesiją. Laukiau...

Motina savo dukrai – it mirusi: santykiai buvo tobuli, iki kol pasirodė palaidūnas mylimasis (82)

Norėčiau, kad mano laiškutį perskaitytų dukra, kuri rašo apie savo ryšį su mama ir verkia....

Top naujienos

Prabilo apie išskirtinius pokovidinius sutrikimus: vasarą ruošiamės nemažam pacientų srautui (113)

Išanalizavus pastarojo pusmečio duomenis, mokslininkai pastebėjo, kad COVID-19 infekcija persirgę...

Lietuviai sugužėjo į Palangą: Basanavičiaus gatvė – pilnut pilnutėlė Palangos meras: situacija kontroliuojama (papildyta) (368)

Panaikinus kelionių ribojimus tarp atskirų savivaldybių lietuviai šoko į automobilius ir...

Dėl vertingos senovinės kolekcijos – nemalonumai: nemaniau, kad tai draudžiama (2)

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio rajone...

Su dviem moterimis sūnų auginantis Raskevičius: apie žmonių įvairovę turi būti ugdoma nuo mažens (1580)

Prieš rinkimus pagarsėjęs provokuojančiu įvaizdžiu, debatuose pasirodęs moteriškais apdarais,...

Užgoš Jefimovą? Naujoji Rusijos plaukimo žvaigždė stebina ir baseine, ir internete (46)

Rusijos plaukime sužibo nauja žvaigždė, kuri ne tik dideliu potencialu, bet ir pikantiškomis...

Po 50-ties – tik trumpi plaukai? Nė velnio: plaukų stilistė papasakojo, kokie kirpimai ir spalvos tinka brandžioms moterims (42)

Daugelis 50-ties sulaukusios moterys eina į kirpyklas su prašymu, kad joms parinktų trumpų plaukų...

Profesorius vaikų pamėgtą užkandį įvertino labai griežtai: tai gali sukelti netgi vėžį (57)

„Mano atsakymas vienareikšmis – jų nereikėtų duoti“, – taip vaikų gastroenterologas prof....

Romualdas Požerskis parodai atvėrė autobiografinį archyvą: įamžino, kaip laisvės ieškojo jo kartos jaunimas (5)

Tądien, kai kalbinome fotografą Romualdą Požerskį, dėl karantino švelninimo buvo atlaisvintas...