aA
Nors šiaip puikiai gebu atsirinkti su kuo eiti į pasimatymą ir dažniausiai net ir neįdomiausią susitikimą pavykdavo paversti bent jau pakenčiamu, tačiau vieno pasimatymo išgelbėti nepavyko.
© Shutterstock

Viename pažinčių portale man parašė, iš pirmo žvilgsnio, šaunus vaikinas. Nuotraukose jis daugumai merginų atrodė tikras gražuoliukas, žarstyte žarstė komplimentus apie mano grožį ir iškalbą, rašė taisyklingai (kas, pripažinkime, nėra dažna pažinčių svetainėse), atrodė, bus puikus pašnekovas. Vis dėlto jau tada užkliuvo kelios smulkmenos: jis iškart paprašė mano feisbuko (vėliau paaiškėjo, kad jis jam buvo reikalingas peržiūrėti mano visas nuotraukas ir įvertinti, ar aš pakankamai graži ir ar verta kviesti mane į pasimatymą), ir, kai pakvietė mane į draugus, o aš jo nepriėmiau (priimu tik realiai pažįstamus žmones), labai įsižeidė ir kaipmat atšaukė kvietimą – neva nenorįs būti mano sekėju. Na, suprantama – pats šaunuolis turėjo net 1000 sekėjų, taigi, buvo tikra žvaigždė. O juk žvaigždės neseka kažkokių paprastų žmonių! Taip pat jis ypač akcentavo mano amžių – nors už mane buvo vyresnis tik keleriais metais, jis beveik kiekvienoje žinutėje dejavo, kokia aš jauna ir kaip jis pratęs susitikinėti tik su vyresnėmis. Nežinau, kodėl, jo manymu, man tai turėjo būti įdomu.

Pabendrauti su juo virtualiai daug nespėjome, nes jau po kelių žinučių šaunuolis pakvietė mane susitikti, mat jis, neva, nemėgstąs švaistyti laiko susirašinėjimams. Kadangi turėjau laisvo laiko, sutikau. Tuomet vaikinukas iškart paprašė mano numerio ir skambinėjo beveik visą kelią iki mūsų susitikimo vietos vis klausinėdamas, ar tikrai ateinu. Visgi jo paties sutartoje vietoje man teko laukti dar geras 15 minučių.

Kai šaunuolis pagaliau pasirodė, vietoj „Labas“ išgirdau pasiūlymą sėsti į jo automobilį ir važiuoti pas jį. Žinoma, atsisakiau – į nepažįstamų, ypač per pirmąjį pasimatymą, o dar iš pažinčių portalų, automobilius niekada nesėdu, tuo labiau, nesilankau jų namuose. Vietoj to pasiūliau jam pasivaikščioti, pasikalbėti, geriau susipažinti – gal pasirodys, jog visiškai nerandame bendros kalbos ir jis pats atsiims savo pasiūlymą apsilankyti pas jį.

Po šių mano žodžių šaunuolis pasižiūrėjo į mane kaip į visišką kvaišą ir rėžė: „Sorry, aš tikrai nenoriu su tavim vaikščioti kažkur viešumoje. Arba sėdam pas mane į mašiną, arba ate.“

Ką gi, po tokio ultimatumo man beliko tik gūžtelėti pečiais, tarti „ate“, apsisukti ir nueiti. Jis grubiai mestelėjo man taip pat „ate“, piktai apsisuko ir greitai nužingsniavo šalin.

Visą kelią iki namų kikenau iš šio pasimatymo. Kadangi pasitikiu savimi, sulaukiu nemažai dėmesio, tad aiškiai mačiau, kad problema ne many – vaikinukas tiesiog turėjo nepasitikėjimo savimi problemų.

***

Jaudulys prieš pirmąjį pasimatymą ir drugeliai pilve, einant susitikti su sena simpatija – nesupainiojami su niekuo. Deja, ne visi pasimatymai – tobuli.

Filmas „Tobulas pasimatymas“ ir DELFI kviečia prisiminti patį blogiausią, beprotiškiausią ir kurioziškiausią pasimatymą, kurį patyrėte. Gal pirmasis susitikimas baigėsi didžiule gėda? Gal jūsų pora pasirodė esantis visai kitoks, nei nuotraukose socialiniuose tinkluose? Gal nepagarbiai elgėsi su padavėju? Gal dar pirmojo pasimatymo metu norėjo supažindinti su tėvais ar pabėgo, nesusimokėjęs už vakarienę?

Dalykitės smagiausiomis ir liūdniausiomis istorijomis su DELFI, o blogiausios pasimatymo istorijos autoriui už patirtį atsilyginsime tikrai „Tobulu pasimatymu“ – privačiu filmo seansu dviem ir prabangia vakariene. Taip pat ne pirmos vietos nugalėtojai pretenduoja į penkis kvietimus dviems į filmą „Tobulas pasimatymas“. Visos istorijos bus publikuotos DELFI.

Rašyk el. p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Blogiausias pasimatymas“ arba pasinaudok forma apačioje.

Filmo aprašymas

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(38 žmonės įvertino)
2.1842

Emigrantą stebina beprasmiški eglučių karai Lietuvoje: kodėl mėtomi pinigai į balą? (54)

Norėčiau pratęsti neseniai DELFI Pilietyje publikuotą vienos skaitytojos rašinėlį dėl...

Kreipiasi į nepatenkintus ūkininkus: kokia tiesa jums reikalinga? (180)

Prieš kokį ketvirtį amžiaus ėmiau interviu iš kažkelinto (tada jie spėriai keitėsi) žemės...

Išsigando pamatęs Nacionalinio stadiono kainą: pabuskite iš Kafkos sapno! (178)

Esu emigrantas, nebegyvenu Lietuvoje jau daugelį metų, mokslus taip pat baigiau svetur, tačiau...

Aklas pasimatymas Klaipėdoje išdegino žymę širdyje: tai buvo skaudi pamoka (36)

Kiekvienas iš mūsų gyvenime esame turėję gražių ir ne tokių jau malonių akimirkų. Vieniems...

Universiteto atkirtis valstybei: pagaliau nebebūsime pastumdėliais eilinėje šachmatų lentoje (13)

Senas viduramžių posakis skelbia: „miesto oras daro žmogų laisvą“. Prisipažinsiu: negaliu...

Top naujienos

Mačiulis: mes gyvename labai nenormaliais laikais (170)

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis kalbėdamas konferencijoje teigė, kad...

Vilniuje pusiausvyros netekęs pėsčiasis atsidūrė gatvėje ir buvo mirtinai partrenktas (34)

Šeštadienio vakarą Vilniuje žuvo pėsčiasis . Nelaimė įvyko pačioje Laisvės pr. pradžioje....

Intymias nuotraukas Feisbuke viešinanti Verygos sekretorė: gyvenam laisvoje Lietuvoje (932)

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sekretorė kaitina internautų kraują, praneša...

Anykščiai išbandė Lietuvoje neregėtą naujovę: kalėdinę eglutę pastatė tiesiog ant vandens (39)

Šeštadienį vakare Anykščiuose sužibo kalėdinė eglutė. Tiesa, ji pastatyta netradicinėje...

Mitais ir baimėmis apipintas vėžys: gydytojai atsakė į 10 pagrindinių klausimų (15)

Nors atrodo, kad apie vėžį žinome labai daug, gydytojams vis dar neretai tenka susidurti su...

Žolininkė atsakė į visiems rūpimą klausimą – ar galima arbatą užplikyti antrą kartą? (24)

Alfo Ivanausko šeštadienio laidos „Alfas live“ viešnia – buvusi floristė, o dabar žolelių...

Sostinėje, perėjoje, du pėsčiuosius partrenkęs vairuotojas pabėgo (12)

Gruodžio 7-osios vakarą, apie 22.10 val., policijai pranešta, kad Vilniuje, Olandų g.,...

Išdalinti Europos kino apdovanojimai: triumfavo „Favoritė“

Berlyne vykusioje Europos kino apdovanojimų ceremonijoje, kurios viena iš vedėjų buvo lietuvė...

„Šok su žvaigžde“ projektas ištarė „sudie“ didžiulį žiūrovų palaikymą turėjusiai porai (48)

Artėjant „Šok su žvaigžde“ finalui šokių parketas lydėsi nuo karščio ir įtampos. Šį...