aA
Pažinčių programėlę parsisiunčiau pernai rugsėjį. Parsisiunčiau ne tam, kad rasčiau vienos nakties nuotykių ar gyvenimo meilę. Tiesiog buvo gyvenime toks laikotarpis, kai nieko nebenorėjau – nei dirbti, nei mokytis, nei tingėti. Vakarais, jau gulint lovoje, „Tinderis“ buvo lyg pramoga žiūrinėjant vyrų nuotraukas (...ir taip, žinau, kad pusė jų yra svetimos anketų savininkams, paimtos iš interneto, stengiantis sužavėti kitos lyties asmenį) ir pagalba negalvoti apie slegiančius rūpesčius.
Pažintis su keistu vyruku baigėsi netikėtai: iš pirmo pasimatymo grįžo 5 val. ryto
© DELFI / Andrius Ufartas

Buvo ne vienas vyras, kuris tiesiai šviesiai pasisakė, kad ieško tik moters, kuri praskaidrins jam nuotaiką ar padės „pabėgti“ nuo niūraus šeimyninio gyvenimo. Niekada nesupratau ir, manau, nesuprasiu tokių vyrų, kurie į moterį žiūri kaip į mėsos gabalą, naudojamą vienam tikslui. Ir ne, neteisinu merginų, kurioms prioritetas yra vyro piniginės storis ir visuomenėje užimamos pareigos.

Taigi, po maždaug kelių savaičių susitikau su vaikinuku, kuris susirašinėjant bendravo laisvai, kurį norėjau vis labiau ir labiau pažinti, miesto centre ir... Žinote tą jausmą, kai repetuoji kokią nors kalbą būdamas vienas? Tas jausmas mane aplankė būnant su tuo vyru. Kalbėjau viena, nes jis paprasčiausiai neturėjo, ką man pasakyti. Tuomet supratau, kad „riteris“ virtualioje realybėje yra bendrauti nelabai gebantis asmuo... (po to, kai pabėgau nuo jo tiesiogine ta žodžio prasme, sulaukiau iš to žmogaus begalės moralų, kaip reikia elgtis gyvenime, priimti tokius asmenis, kokie jie yra ir pan.).

Po šio susitikimo nusprendžiau, kad su pasimatymais gana. Tačiau vienas vyras, kuris parašė man, primygtinai atsisakė atsakyti į elementarius klausimus apie jį (kuo gyvenime užsiima, ar turi kokių nors pomėgių). Jo atsakymas būdavo: „Susitiksime, tada ir papasakosiu“. Pasirodė labai keista, lyg žmogus bijo apie save kalbėti, lyg jo gyvenimas būtų „valstybinė paslaptis“.

Susitikti vis atsisakydavau. Tačiau vieną dieną jis tiesiog įkyrėjo. Sutikau pasimatyti vakare po darbo. Daviau jam savo telefono numerį, sutikau, kad jis atvažiuos manęs paimti iš namų (gyvenime tokių dalykų nebuvau dariusi – visuomet susitikdavau kur nors viešoje vietoje, niekas iš svetimų nesužinodavo mano adreso). Sutartu laiku sulaukiau skambučio: „Labas. Aš jau tavęs laukiu.“ Išgirdus TĄ balsą atsisėdau... Gražus pasirodė. LABAI gražus.

Išbėgau į lauką lietui lyjant, ėjau link automobilio keleivio durelių sėst vidun, bet jis išlipo pasitikti manęs su gėle rankoje. Čia buvo, kaip aš sakau, antrasis vau. Trečiasis – kai nuvažiavus vakarieniauti, jis užleido mane į priekį praeiti į kavinę. Ketvirtasis – padėjo nusirengti ir atsisėsti. Atrodo, elementarūs dalykai, bet iki tol, nežinau, kodėl, bet mano gyvenime tokių džentelmeniškai besielgiančių vyrų buvo labai mažai... Tėčio ir kitų giminaičių neskaičiuoju. Pasimatymas prasidėjo apie 19 val., o namo mane parvežė apie 5 val. ryte. Po vakarienės mes tiesiog sėdėjome automobilyje ir kalbėjom. Kalbėjom apie viską laisvai ir atvirai.

Susitikome kitą dieną ir vėliau mėnesį laiko bendravome tik telefonu (dėl komandiruotės). Per tą mėnesį juokais pradėjome planuoti savo tolimesnį gyvenimą – šeimą, vaikus ir kt. Grįžo jis prieš Kalėdas. Nuo to laiko nebenorėjome būti atskirai... Nusipirkome eglutę, žaisliukų, vyno taures (nors abu jau turėjome savo, reikėjo nuo kažko bendro pradėti). Ir taip po mėnesio pažinties pradėjome kurti tikrą savo gyvenimo pasaką kartu. Susipažinome su vienas kito tėvais, broliais, seserimis. Mano kalėdinis stebuklas, praėjus pusmečiui po Kalėdų, priklaupė ant kelio. Ir aš net nedvejodama sutikau. Jau beveik įgyvendinti visi vestuvių planai, beliko palaukti porą mėnesių.

Kai kas paklausia, kaip mes susipažinom, tai juokaujame, kad mūsų piršlys – programėlė, kuri po pusantrų metų pažinties savo sąskaitoje turės dar vieną (manau, kad mūsų atvejis ne vienintelis) susikūrusią šeimą.

Pasirodo, kad programėlė, skirta vienos nakties nuotykių paieškai, gali padėti atrasti tai, ko tau labai seniai trūko – antrą sielos puselę, žmogų, kuris beatodairiškai trokš tavimi rūpintis ir būti kartu.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Artėjant Valentino dienai pasidalinkite savo patirtimi – ar verta meilės ieškoti virtualiai, mobiliosiomis programėlėmis ar pažinčių svetainėse? Pasidalykite patirtimi ir patarkite tiems, kurie šiuo metu svarsto, ar verta užsiregistruoti ir laukti būsimos antrosios pusės žinutės. Vienam jūsų už atvirumą padovanosime dvi knygas – I. Jacobs „Vilko vaikas“ ir knygą apie bėgiojimą „Bėgimas ir maratonas“.

Laimėti galite savo istoriją siųsdami dviem būdais – arba spausdami pilką mygtuką čia, arba rašydami laišką el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pažintis“ Jūsų anonimiškumą garantuojame.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(1 žmogus įvertino)
2.0000

2 kartą ištekėjusi moteris: santykiuose svarbiausia ne meilė – įsitikinau (172)

Santuoka – dviejų žmonių susiėjimas, tikėtina, ilgam. Kai kurie išsiskiria po 2 mėnesių, o...

Kalbos apie antstolių nurašytas baudas įpykdė: čia toks tipinis mūsų bruožas (53)

Visi verkia apie viską. Kada lietuviai pagaliau išmoks laikytis įstatymų, o ne jais skųstis?...

Vidutinio amžiaus vyras prieš savo valią tampa blogiuku: net išsiskirti nėra kaip (161)

Koks nuostabus gyvenimas ir kaip gera gyventi. Gražūs tai žodžiai, bet dažnai neatitinkantys...

Klausiau Aurelijaus Verygos – naktimis nemiegodama dėl skausmo kai ką supratau (157)

Noriu pasidalinti mintimis su visa Lietuvos populiacija, gal skausmas, kuris prikėlė naktį, bus...

Vyras su žmona norėjo išsikepti šašlykų – pamatę, ką nusipirko, pasigailėjo (208)

Ir atsitiko taip, kad mudu seniukai, aš ir žmonelė, įsigeidėm šašlykų užkrimsti. Ar čia...

Top naujienos

Amerikos lietuvė – apie tai, kaip vos kelios savaitės jos nuomonę apie Trumpą pakeitė iš esmės: kažkada buvau didžiausia jo skeptikė (464)

Į Jungtines Valstijas emigravusi aktyvi moteris, buvusi liberalė Renata Underis sako, kad pastarasis...

Išdrįsus kalbėti vienai, apie Kėdainių priėmimo skyrių prabilo ir kiti: ten yra baisu (112)

Kėdainiuose įvyko grandininė reakcija: vienam žmogui socialiniame tinkle papasakojus nemalonią...

Kavos vartojimo paslaptys: kiek daugiausiai puodelių per dieną galime išgerti (6)

Daugelio rytas prasideda nuo puodelio kavos, kuris suteikia energijos ir leidžia efektyviai pradėti...

Prancūzų pajėgos Malyje nukovė „Al Qaeda“ vadeivą (4)

Prancūzijos ginkluotosios pajėgos Malyje nukovė teroristinės grupuotės „Al Qaeda“...

Kraupi pramoga – žmonių zoologijos sodai – buvo viena pelningiausių XX a. pradžios šou verslo krypčių (232)

XX amžiaus pradžioje atėję į zoologijos sodą Europoje ar Jungtinėse Valstijose, narvuose...

Su dviratininku susidūręs vyras, važiavęs paspirtuku, ligoninėje mirė

Birželio 5 d., apie 18.40 val., Panevėžyje, Panevėžio kultūros ir poilsio parke po Nemuno...

Fiziko žinia bijantiems 5G technologijos: jei valgote raugintas daržoves, tai galite ir saugiai naudoti 5G (58)

5G ryšio technologijos ir nejonizuojančios elektromagnetinės spinduliuotės reikėtų baimintis...

Valdžiai ruošiantis mažinti mokesčius, verslininkai ženklių pokyčių nesitiki: daugiau išlaidauti gyventojų tai nepaskatins (48)

Valdžia šiuo metu svarsto, ar mažinti darbo apmokestinimą. Verslininkų ir ekonomisto nuomone,...

Automobilių aikštelėje „Tvarkiečiai“ likviduos partiją ir prisijungs prie Zuoko (65)

Šeštadienį Vilniuje, prie „Litexpo“ rūmų esančioje automobilių aikštelėje, Lietuvos...

|Maža didelių žinių kaina