Žinot, rašau jau galbūt penktą kartą, vis ištrinu ir taip ir nedrįstu jums atskleisti savo istorijos... Ji – kaip visų žanrų filmas. Prasidėjo viskas nuo to, kad gyvenime praradau beveik viską...
© Shutterstock nuotr.

Brolis išsižadėjo, sesuo atstūmė, draugės išdavė ir liko tik mama. Ji vienintelė, kuri į taurę kas rytą įpildavo širdies lašiukų ir paduodavo man, kad nusiraminčiau, nes nebuvo tokio ryto, kad nepabusčiau su ašaromis akyse. Kaskart pabusdama ryte klausiau savęs, ką tokio padariau, kad viskas taip pasisuko...

Galiausiai, birželio 12 d. į mano širdį pasibeldė žavus vaikinas, turintis tvirtą nuomonę, gražios išvaizdos. Mes bendravome per feisbuką, jis man prisipažino, kad yra įkalinimo įstaigoje. Kaskart kiekvieną vakarą bendraudama su juo stengdavausi jo neprisileisti... Bet spėkit, ar man pavyko? Ne, labai pamilau jo šiltą bendravimą, jo nuoširdumą, jis atėjo į mano gyvenimą tada, kai man reikėjo kažko, kam galėčiau atsiskleisti.

Mėgdavau klausyti, kaip jis kalba, trokšdavau jį pamatyti, nebegalėdavau išlaukti vakaro ir jo skambučio, norėdavau, kad visada būtų šalia, bet negalėjo. Mama, sužinojusi, kad pradėjau bendrauti su vaikinu-kaliniu, pradėjo mane teisti ir kalbėjo, kad nusisuks ir ji. Buvo labai skaudu, kaskart, kai būdavo baisu, kai jausdavausi įskaudinta, jis visada mane palaikydavo, ir taip praėjo pusė metų, kol galiausiai nusprendėm susituokti. Taip norėdavau jį apkabinti, pabučiuoti, pasakyti jam, kad myliu jį...

Atrodo kvaila ir banalu, kai su žmogumi bendrauji per internetą, kalbi su juo, matai, bet taip ir negali jo paliesti. Taip trokšdavau bent sekundę jausti jo alsavimą šalia, jis buvo kaip mano baterijos antra pusė – didelis minusas prie mano pliuso, kurie traukia kaip ir magnetas traukia metalą.

Iki tos dienos, kai mama sužinojo apie mano planus, ji pasakė man, kad turiu rinktis – ji arba jis... Turbūt nė vienas neįsivaizduos to jausmo. Ji apsakyti žodžiais yra per daug skaudu, aš atsisukau su ašaromis akyse ir pasakiau: „Miela mama, praradau brolį, kuris manęs išsižadėjo todėl, kad palikau jo draugą, išdavė mane draugė, kurią mylėjau labiau už sesę, sesė mane atstūmė, ir kai pagaliau turiu žmogų, kuris kaskart sugeba mane saugoti, nuraminti ir palaikyti, net nebūdamas šalia.“

O ji pasakė, kad tai kvaila. Nežinau, ar tai kvaila, ar ne, bet mano gyvenimas, mano klaidos ir mano pamokos – jas privalau pereiti, ir jei jis yra žmogus, kurį myliu, aš būsiu su juo. Tą dieną aš išėjau iš namų, paskambinusi jam, tai pasakiau ir pranešiau, kad eisiu nuomotis butą, nes nebegaliu gyventi net su mama. Aišku, buvo skaudu, nes mama man yra viskas, ji – aukščiausias mano taškas, bet jis yra mano nauja pradžia.

Jis man padėjo nusipirkti butą, davė pinigų. Buvo nejauku, bet, maniau, viskas gerai, juk gyvenimą kuriame kartu. Laikui bėgant pradėjau remontuoti butą ir gavau iš mamos žinutę su tekstu: „Labai atsiprašau tavęs“ Metusi visus reikalus tą pačią sekundę nuėjau pas ją, pradariusi duris pribėgau ir stipriai apkabinau... Ir ruošiausi vestuvėms. Paskyrėme datą – rugsėjo 23 dieną. Ji tapo pati nuostabiausia diena mano gyvenime.

Mama padėjo man ruoštis ir laukti tos dienos, kai galėsiu būti su juo – viskas buvo taip gražu. Atėjo rugsėjo 23 diena, žengiau pro pataisos namų vartus ir laukiu jo, nuėjome kartu į antrą aukštą, kur mūsų iš metrikacijos skyriaus laukė moteris, kuri ir paskelbė mus vyru ir žmona.

Tuomet viskas baigėsi – nebeliko baimės jo prarasti, nebebuvo nieko, tiesiog šypsojausi dėl tokių gyvenimo pamokų. Radusi jį aš išmokau vertinti kiekvieną gyvenimo minutę, išmokau džiaugtis paprastais gyvenimo dalykais, svarbiausia, kad laikui bėgant pas mane norėjo sugrįžti draugė, labai manęs atsiprašė; brolis norėjo vėl bendrauti; sesuo stengdavosi užkalbinti, bet .. Aš tiesiog išėjau į butą gyventi viena ir laukti jo, kas kartą žiūrėdama į dangų.

Sakau ačiū tau, Dieve, kad davei man mamą ir leidai suvokti, kas yra tikroji meilė, ką reiškia laukti. Vis dėlto, kaip sakoma, viskas priklauso nuo mūsų, draugai, niekas gyvenime nevyksta dėl nieko, tad išmokime džiaugtis, išmokime vertinti vieni kitus, visada sakyti „Atleisk, aš suklydau“, „Aš myliu tave “, „Tu man reikalinga(as)“. Gyvenimas per trumpas – darykite tai laiku, nes vieną dieną gali būti per vėlu.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Po skyrybų dažnai taip daug lieka nepasakyta... Slapti prisipažinimai, kuriems nebeliko laiko, neišlietos nuoskaudos, kurioms nepakako drąsos ar paprasčiausias „myliu“. Sakoma, kad kartais lengviau parašyti, nei pasakyti, todėl kviečiame jus – pasidalykite laišku, kurį norėtumėte išsiųsti (bet nedrįstate) artimam žmogui...

Ką pasakytumėte, prisipažintumėte ar ko paprašytumėte? Ką norėtumėte priminti ir atskleisti? Šis laiškas – be vardų ar pavardžių. Jis – kaip simbolis, kad pasibaigus santykiams, nebūtinai pasibaigia meilė, kaip ir niekur nedingsta skausmas.

Kviečiame savo laišku paskatinti kitus nelaikyti jausmų savyje, nedelsti per ilgai ir išdrįsti pasakyti tai, ką jaučia.

Trijų laiškų autoriams padovanosime R. Zemkausko knygą „Bus geriau“ su autoriaus ir V. Landsbergio parašais !

Laimėti galite savo istoriją siųsdami dviem būdais – arba spausdami pilką mygtuką čia arba rašydami laišką el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Laiškas“ Jūsų anonimiškumą garantuojame.

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vargas poliklinikoje su karščiuojančiu kūdikiu ant rankų: už ką mokame? (114)

Poliklinikoje su karščiuojančiu (39,1) 9 mėnesių kūdikiu užtrukome 3 val. Per visą šį laiką...

Vaikinas per darbo pokalbį pasijuto įžeistas: bijau dabar kitur beeiti (95)

Noriu pranešti, kad dalyvavau darbo pokalbyje, mane išklausinėjo ir t. t.

Pasipiktinusi vilnietė dėl mįslingai dingusios žalios rodyklės keikia Šimašių (71)

Taip, žinom, kad po truputį mieste bus naikinamos papildomos žalios rodyklės, kurios degant...

Į Santaros klinikas vežioja sunkų ligonį – mokestis už automobilio stovėjimą iškėlė moralinę dilemą (66)

Artimam žmogui diagnozavus sunkią ligą – buvome nukreipti į Santaros klinikas. Lankytis tenka...

Sulaukė įtartino skambučio: supratau, kad toks balsas pasirinktas neatsitiktinai (39)

Noriu pasidalinti man nutikusia istorija. Vėlyvą vakarą ramybę sudrumstė netikėtas skambutis....

Top naujienos

Lietuvai stojant į turtingųjų klubą, išaiškėjo niūri statistika: „sublizgėjom“ antirekordais   (42)

Turtingųjų valstybių klubu pakrikštytoje Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (...

Palanga išskėstomis rankomis jau laukia poilsiautojų: kokiomis maisto kainomis pasitiko (32)

Kaip privilioti kuo daugiau turistų šiltuoju sezonu, Palangos verslininkai jau gerai apgalvojo....

Savaitgalį laukia gražūs orai, o po jų – fantastiški karščiai (6)

Iškeliaujanti gegužė karščio mėgėjų nenuvils ir toliau: karštas bus ne tik savaitgalis, bet...

Specialistai neteko amo: darželiuose ir mokyklose sviestą pakeis margarinas (283)

„ Sviestas , kur įmanoma, keičiamas aliejumi arba margarinu, kurio sudėtyje sočiųjų riebalų...

Šokiruojantis merginos pagrobimas: gyvą palaidojo po žeme (67)

Barbaros Jane Mackle gyvenimas buvo tikrai kerintis. Daili ir populiari 20 metų mergina buvo Majamyje...

Lietuvos nacionalinės filharmonijos darbuotojų stilius: per koncertus ir po jų – kaip diena ir naktis (15)

DELFI Stilius apsilankė didžiausiame šalies klasikinės muzikos koncertų centre – Lietuvos...

Šaras po pergalės juokavo apie aštuonis kartus operuotą gerklę ir mokė žurnalistus (23)

Kauno „Žalgiris“ be didesnio vargo žengė į Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) pusfinalį....

Sostinėje atgimė vienuolyną su skandalais palikęs baras (20)

Praėjusių metų rugpjūtį baro „ 7 fridays “ darbuotojai staiga turėjo susirinkti daiktus ir...

Vilniuje per susidūrimą sužalotas motociklininkas neteko sąmonės (10)

Vėlų penktadienio vakarą, apie 23.20 val., Vilniaus senamiestyje, Maironio g., susidūrė...

Kitokia pažintis su Berlynu: nuo apleistų CŽV pastatų iki linksmybių šimtamečiame šokių klube (11)

Planuodami atostogas ar trumpas išvykas svetur, dažniausiai renkamės turistų patikrintas,...