Vilniečiams jau nebėra kur pasidėti. Gatvės prisiaurintos, visur ribojimai, pasistatyti mašiną jau nėra kur, nes susimokėsi tiek, kad maža nepasirodys. Tai dar čia šitas „gražinimas“ paskutinę minutę.

Seimo laiptai šimtą metų buvo apgriuvę, matau jau tvarko. Suoliukai dažyti buvo per tokius karščius, kad ten gal net nė išdžiūti nespėjo niekas. Prieš tai mačiau išraustą gatvę prie Žaliojo tilto lygino kažką ten. Išvis nebeįmanoma mieste su mašina pravažiuoti ar kažkur nuvažiuot apskritai, nes tiesiog viskas sustojo.

Aš suprantu, kad reikia taisyti ir kelius, ir atitvarus, žolę sėti, na bet gal ne prieš pat suvažiavimą, ne darbo dienos gale, kai visi važiuoja. Kada ta žolė išdygs. Ir aišku už kieno pinigus visa tai daroma? Ir kiek kokybiškai su šituo „ant greitųjų“ ką nors gali padaryti. Tai anksčiau reikėjo rūpintis.

Jau nekalbu, kad mieste išvis judėjimas bus uždarytas per tą suvažiavimą, jei kur arti centro gyveni ar reikia pas kokį gydytoją, tai sėkmės nukakti. Savo mieste esi įkaitas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)