aA
Šiais laikais vis daugiau žmonių griebiasi interneto teikiamų privalumų ir būtent ten pradeda antrosios pusės paieškas. Nors vieniems tai gali pasirodyti tikru laiko gaišimu, iš patirties galiu pasakyti, kad internetinės pažintys nėra jau toks blogas dalykas.
© Shutterstock nuotr.

Esu buvusi ne viename aklame pasimatyme, kuriuose susipažinau su daug įdomių, protingų žmonių. Tačiau čia skubu pabrėžti, kad beveik nei su vienu iš jų nėjau į antrą pasimatymą dėl per pirmą pasimatymą padarytų „klaidų“. Taigi tam, kad nekartotumėte svetimų klaidų, pateikiu keletą dažniausiai pasitaikančių, kurias daro vaikinai per pirmąjį pasimatymą.

1. Demonstruoja dideles finansines galimybes. Vaikinai turi atkreipti dėmesį į tai, kad normalioms merginoms, kurios neieško vaikino dėl jo išpūstos piniginės, visiškai nerūpi jo gaunamos pajamos arba tai, kiek daug gali jis sau leisti. Tikri vyrai supranta, kad už merginos gėrimą pirmo pasimatymo metu reikia sumokėti taip parodant savo džentelmeniškumą, tačiau tai nereiškia, kad jam reikia atvažiuoti su išnuomota prabangia mašina, gėlių puokšte rankose ir dar... vežtis ją į prabangų restoraną, kuriame nebus galima normaliai atsipalaiduoti ir pažinti vienas kitą labiau. Pirmo pasimatymo metu iš vis nereikėtų kalbėti apie pinigus, stengtis sudaryti perdėtai gero įspūdžio ar vaidinti tuo ko nesi, nes tai vargiai lems merginos apsisprendimą susitikti dar kartą.

2. Istorijos apie buvusiuosius arba pasikartojančios istorijos. Ne kartą teko girdėti, kaip vaikinai norėdami sudaryti gerą įspūdį pasakoja tam tikras istorijas, kurios per tą patį pasimatymą pasikrartoja kelis kartus ir būna vis kitokios. To nereikėtų daryti, jei nenori pasirodyti melagiu. Dar blogiau, jei vaikinas pasakoja apie savo buvusias merginas, apie tai, kaip jam nepasisekė santykiai, kaip jį apgavo ir kaip jis yra nusivylęs šiuolaikinėmis merginomis. Nesakau, kad kalbėti apie merginų poelgius negalima, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tokiu atveju nereikėtų kaltinti visos moteriškos giminės už vienos moters padarytą klaidą. Moterys tokius į tokius vyrus, kurie tik dejuoja kaip jiems blogai, nežiūri ir į antrą pasimatymą su jais neina.

3. Noras būti atokiau nuo aplinkinių. Yra tekę būti pasimatyme, kuriame vaikinas bėdavojosi kaip jam gaila, kad gatvėje yra tiek daug žmonių, todėl nori eiti kur nors nuošaliau, kur jų būtų mažiau ir galėtumėte pabūti dviese. Tokie vaikinai iš tiesų kelia baimę ir nerimą, todėl taip elgtis nederėtų net jei ieškote vienos nakties nuotykių. Jei vaikinas ieško vienos nakties nuotykio, turėtų būti atviras ir pasakyti apie tai tiesiai šviesiai, o ne laukti, pasimatymo, per kurį nieko apie tai nežinanti mergina bus išgąsdinta.

4. Kalbos apie sunkią vaikystę ir savo dabartinį tobulumą. Pirmo pasimatymo metu nereikėtų pasakoti istorijų apie tai, kad būdamas vaikas turėjai antsvorio (ir dar išsitrauki telefoną su vaikystės nuotraukomis, kad būtų vaizdingiau). Nereikėtų kalbėti apie tai, kaip tau dabar gerai, kad jo numetei, nes nebevalgai nesąmonių ir dabar esi tobulas. Juokas juokais, tačiau vieno pasimatymo metu vaikinas taip ir padarė. Bepasakodamas apie sunkią vaikystę pridūrė, kad dabar jam sekasi puikiai: valgo 6 kartus per dieną, sportuoja, yra labai madingas ir turi gerą skonį besirinkdamas rūbus – pasimatymui nusipirko madingus marškinius iš maximos už patrauklią kainą ir labai tuo džiaugiasi. Akivaizdu, kad su juo į antrą pasimatymą nėjau.

5. Prisilietimai ir bučiniai. Per pirmą pasimatymą vaikinas neturėtų bandyti pabučiuoti merginos (nebent iš kūno kalbos būtų aišku, kad ji to nori), o ką jau kalbėti apie bandymą pabučiuoti ją kelis kartus. Vieno pasimatymo metu vaikinas bandė mane pabučiuoti kelis kartus, nors aš su tuo nesutikau akivaizdžiai jį atstumdama ir sakydama, kad to nebus ir net nebandytų to daryti. Šiuo atveju kai merginos sako, kad joms patinka atkaklūs, savo tikslų siekiantys vaikinai, nereiškia, kad reikia siekti ją pabučiuoti bet kokia kaina, net jei reiktų ją bandyti pabučiuoti jėga.

Pirmo pasimatymo metu taip pat nereikėtų bandyti tyčia laikyti merginos už rankų, jei ji bando iš jų ištrūkti, tas pats galioja ir su apsikabinimais.

6. Vėlavai, todėl moki tu. Jei nebuvo abipusio noro eiti į pasimatymą ir nebuvo jokio susitarimo, kad pavėlavusi mergina turės apmokėti vaikino sąskaitą, nederėtų sakyti merginai, kad ji turės sumokėti už jį (net jei vaikino sąskaitą gerokai didesnė nei merginos).

Nors klaidų per pasimatymus pasitaikydavo įvairių, visgi tai yra dažniausiai pasitaikančios vyrų klaidos, kurių derėtų vengti. Taigi, jei visgi pasiryžote eiti į aklą pasimatymą, negalvokite, kad viskas taip jau paprasta ir antras pasimatymas jau yra garantuotas – kažkiek pasistengti vis tiek reikės.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Nori paprieštarauti autoriui? Arba išsakyti savo nuomonę? Rašyk el. p. pilieciai@delfi. lt.

Įvertink šį straipsnį
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(0 žmonių įvertino)
0
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Daugiavaikę motiną pensininkių elgesys sugniuždė: pasigedau žmogiškumo (53)

Bevaikščiodama su savo 4 metų sūnumi ir 1,5 dvynukais susidūriau su nekorektišku elgesiu iš...

Lietuvė laimės Anglijoje nerado: didžiulė konkurencija ir arogantiškas požiūris paskatino grįžti namo (81)

Ar tu žinai tą jausmą, kai nuo mažens Tau sakoma, kad tik baigus mokslą ir įgijus diplomą Tu...

Atostogų Egipte metu pasijuto įkaitais: kelionė pigi, bet pasirinkimo laisvė suvaržyta (155)

Kiekvienas renkantis kelionę, visada perskaito kas rašoma apie viešbutį ir regioną. Skaitydami...

Vilniaus centre gyvenančią moterį papiktino registracijos į mokyklas sistema (28)

Gyvename Vilniaus centre. Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. mūsų vaikas turėtų pradėti lankyti pirmą...

Lietuvių bruožas, kuris erzina: tautiečiai tik apsimeta viskuo nepatenkinti (10)

Lietuviai laimingų žmonių tauta. O jeigu kartais mums pasirodo priešingai, tai tik dėl to, kad...

Top naujienos

Orai: savaitės pradžioje – permainos

Pasidžiaugus pavasariška šiluma ir saule, jau nuo pirmadienio teks vėl prisiminti niūrius ir...

Nacistinėje Austrijoje motina paliko sūnų: rastuose laiškuose – neįtikėtina istorija (43)

Kai žydų tautybės motina jį paliko ir pabėgo į Jungtinę Karalystę, Kurtui tebuvo keturiolika....

Kelionių organizatoriai įvardijo Turkijos viešbučius, kuriuose rasite geriausią kainos ir kokybės santykį (68)

Poilsinės kelionės į Turkiją – vienas iš populiariausių šeimos atostogų pasirinkimų....

JAV parama Baltijos šalims toliau siutina Kremlių: Trumpo žodžius priskyrė ir Lietuvai (611)

„ JAV palieka Baltijos šalis“, „ Baltijos šalys nebemadingos“, – tokiomis ir panašiomis...

Dizainerė įrengė 12 kv. metrų butą maksimaliai patogiai: pavyko sutalpinti viską (183)

Kuo mažesnis būstas, tuo didesnis iššūkis jį įrengti taip, kad būtų patogu ir nieko...

Venesueloje pastebėtas Rusijos lėktuvas papildyta (162)

Rusijos vėliava pažymėtas lėktuvas sekmadienį buvo pastebėtas didžiausiame Venesuelos oro...

Kas naktį kažkas sutvarkydavo vyro daržinę: slapta kamera užfiksuotas vaizdas pribloškė (23)

72-ejų britas Stephenas Mckearsas galvojo, kad išprotėjo, kai pastebėjo, kaip daiktai jo...

Muellerio ataskaita: Trumpas nebuvo susimokęs su Rusija per 2016-ųjų rinkimus atnaujinta (24)

Sekmadienį JAV kongresas iš generalinio prokuroro Williamo Barro sulaukė specialiojo prokuroro...