aA
Šiais laikais vis daugiau žmonių griebiasi interneto teikiamų privalumų ir būtent ten pradeda antrosios pusės paieškas. Nors vieniems tai gali pasirodyti tikru laiko gaišimu, iš patirties galiu pasakyti, kad internetinės pažintys nėra jau toks blogas dalykas.
© Shutterstock nuotr.

Esu buvusi ne viename aklame pasimatyme, kuriuose susipažinau su daug įdomių, protingų žmonių. Tačiau čia skubu pabrėžti, kad beveik nei su vienu iš jų nėjau į antrą pasimatymą dėl per pirmą pasimatymą padarytų „klaidų“. Taigi tam, kad nekartotumėte svetimų klaidų, pateikiu keletą dažniausiai pasitaikančių, kurias daro vaikinai per pirmąjį pasimatymą.

1. Demonstruoja dideles finansines galimybes. Vaikinai turi atkreipti dėmesį į tai, kad normalioms merginoms, kurios neieško vaikino dėl jo išpūstos piniginės, visiškai nerūpi jo gaunamos pajamos arba tai, kiek daug gali jis sau leisti. Tikri vyrai supranta, kad už merginos gėrimą pirmo pasimatymo metu reikia sumokėti taip parodant savo džentelmeniškumą, tačiau tai nereiškia, kad jam reikia atvažiuoti su išnuomota prabangia mašina, gėlių puokšte rankose ir dar... vežtis ją į prabangų restoraną, kuriame nebus galima normaliai atsipalaiduoti ir pažinti vienas kitą labiau. Pirmo pasimatymo metu iš vis nereikėtų kalbėti apie pinigus, stengtis sudaryti perdėtai gero įspūdžio ar vaidinti tuo ko nesi, nes tai vargiai lems merginos apsisprendimą susitikti dar kartą.

2. Istorijos apie buvusiuosius arba pasikartojančios istorijos. Ne kartą teko girdėti, kaip vaikinai norėdami sudaryti gerą įspūdį pasakoja tam tikras istorijas, kurios per tą patį pasimatymą pasikrartoja kelis kartus ir būna vis kitokios. To nereikėtų daryti, jei nenori pasirodyti melagiu. Dar blogiau, jei vaikinas pasakoja apie savo buvusias merginas, apie tai, kaip jam nepasisekė santykiai, kaip jį apgavo ir kaip jis yra nusivylęs šiuolaikinėmis merginomis. Nesakau, kad kalbėti apie merginų poelgius negalima, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tokiu atveju nereikėtų kaltinti visos moteriškos giminės už vienos moters padarytą klaidą. Moterys tokius į tokius vyrus, kurie tik dejuoja kaip jiems blogai, nežiūri ir į antrą pasimatymą su jais neina.

3. Noras būti atokiau nuo aplinkinių. Yra tekę būti pasimatyme, kuriame vaikinas bėdavojosi kaip jam gaila, kad gatvėje yra tiek daug žmonių, todėl nori eiti kur nors nuošaliau, kur jų būtų mažiau ir galėtumėte pabūti dviese. Tokie vaikinai iš tiesų kelia baimę ir nerimą, todėl taip elgtis nederėtų net jei ieškote vienos nakties nuotykių. Jei vaikinas ieško vienos nakties nuotykio, turėtų būti atviras ir pasakyti apie tai tiesiai šviesiai, o ne laukti, pasimatymo, per kurį nieko apie tai nežinanti mergina bus išgąsdinta.

4. Kalbos apie sunkią vaikystę ir savo dabartinį tobulumą. Pirmo pasimatymo metu nereikėtų pasakoti istorijų apie tai, kad būdamas vaikas turėjai antsvorio (ir dar išsitrauki telefoną su vaikystės nuotraukomis, kad būtų vaizdingiau). Nereikėtų kalbėti apie tai, kaip tau dabar gerai, kad jo numetei, nes nebevalgai nesąmonių ir dabar esi tobulas. Juokas juokais, tačiau vieno pasimatymo metu vaikinas taip ir padarė. Bepasakodamas apie sunkią vaikystę pridūrė, kad dabar jam sekasi puikiai: valgo 6 kartus per dieną, sportuoja, yra labai madingas ir turi gerą skonį besirinkdamas rūbus – pasimatymui nusipirko madingus marškinius iš maximos už patrauklią kainą ir labai tuo džiaugiasi. Akivaizdu, kad su juo į antrą pasimatymą nėjau.

5. Prisilietimai ir bučiniai. Per pirmą pasimatymą vaikinas neturėtų bandyti pabučiuoti merginos (nebent iš kūno kalbos būtų aišku, kad ji to nori), o ką jau kalbėti apie bandymą pabučiuoti ją kelis kartus. Vieno pasimatymo metu vaikinas bandė mane pabučiuoti kelis kartus, nors aš su tuo nesutikau akivaizdžiai jį atstumdama ir sakydama, kad to nebus ir net nebandytų to daryti. Šiuo atveju kai merginos sako, kad joms patinka atkaklūs, savo tikslų siekiantys vaikinai, nereiškia, kad reikia siekti ją pabučiuoti bet kokia kaina, net jei reiktų ją bandyti pabučiuoti jėga.

Pirmo pasimatymo metu taip pat nereikėtų bandyti tyčia laikyti merginos už rankų, jei ji bando iš jų ištrūkti, tas pats galioja ir su apsikabinimais.

6. Vėlavai, todėl moki tu. Jei nebuvo abipusio noro eiti į pasimatymą ir nebuvo jokio susitarimo, kad pavėlavusi mergina turės apmokėti vaikino sąskaitą, nederėtų sakyti merginai, kad ji turės sumokėti už jį (net jei vaikino sąskaitą gerokai didesnė nei merginos).

Nors klaidų per pasimatymus pasitaikydavo įvairių, visgi tai yra dažniausiai pasitaikančios vyrų klaidos, kurių derėtų vengti. Taigi, jei visgi pasiryžote eiti į aklą pasimatymą, negalvokite, kad viskas taip jau paprasta ir antras pasimatymas jau yra garantuotas – kažkiek pasistengti vis tiek reikės.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Nori paprieštarauti autoriui? Arba išsakyti savo nuomonę? Rašyk el. p. pilieciai@delfi. lt.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Vyrai, nedarykite šių 10 klaidų po skyrybų (160)

Skyrybos šiais laikais dažnas reiškinys. Statistiškai išsiskiria kas antra pora, o skyrybų...

Klasės draugės replika paliko skaudžią žymę visam gyvenimui (39)

Aš niekada nenorėjau būti plona. Niekada nemaniau, kad ir stora esu. Gyvenau savo laimingą...

Filologė kreipiasi į visuomenę: ar užduotumėte tokį klausimą fizikui? (102)

Kaip manote, ar žmogus, studijavęs fiziką, pasisakęs apie savo įgytą specialybę kada nors...

Nesusipratimas restorane parodė nemalonią tiesą: vartoti svaigalus yra tapę daugiau negu norma (219)

Kavinės lankytojai, visiškai nevartojančiai alkoholio, alaus gamintojai rekomendavo nevengti...

Atsakymas gurmanui Užkalniui: kodėl aš toliau valgysiu sumuštinius su šlapianke (24)

Skaitau, stebiuosi, nesuprantu. Tokio dergimo, tokios neapykantos nesuprantu. Jei nevartoju...

Top naujienos

Lietuvos turtingiausieji: politikų sąrašas – pilnas siurprizų

Naujausio žurnalo „Reitingai“ ir DELFI tyrimo duomenimis, turtingiausi politikai yra ne Seime....

Tikrasis Lietuvos „gyvulių ūkio“ sąrašas: per 200 išimčių ir lengvatų lygesniems už lygius (80)

Prezidento Gitano Nausėdos ir premjero Sauliaus Skvernelio tandemo laukia herakliškas...

Darbo ateitis jau čia, bet Europos pakraščiai jai nepasirengę (12)

Naujoji darbo rinkos era kvepia praleista galimybe skurdesnėse Europos dalyse, kovojančiose su...

Rinkimų rezultatai aiškūs: pergalė konservatorių rankose, nepavyko nei Janutienei, nei Paluckui atnaujinta 22.51 val. (644)

Aštuntą valandą vakaro uždarius balsadėžes buvo pradėti skaičiuoti rinkimų į...

Sukrėtimas turizmo sektoriuje: žlugo žinoma britų kelionių agentūra (2)

Jungtinės Karalystės (JK) kelionių agentūra „ Thomas Cook “ pirmadienį paskelbė bankrotą,...

Šalina šlakus, saugo kraujagysles ir kepenis: išbandykite pačių pasigamintą burokėlių girą (6)

Ar žinojote, jog burokėlių gira puikiai tinka moteriškų onkologinių ligų profilaktikai. Be...

Į Lietuvą atslenka arktinis anticiklonas – pokyčius pajusime jau savaitės pradžioje (19)

Šiandien jau iš pat ryto pajausime orų pasikeitimą: debesys išsisklaidė, oras išsausėjo,...

Algis Ramanauskas – apie ryškius pokyčius gyvenime ir karjeroje, alkoholį bei tikrąją priežastį, kodėl teko palikti LNK (69)

„Aš buvau vienu metu labai nelaimingas, tai buvo susiję su asmeniniais dalykais. Tai buvo prieš...

Išrinkti trys nauji Seimo nariai: kas jie tokie (85)

Sekmadienio vakarą antrojo rinkimų į atsilaisvinusias vietas Seime turo metu rinkėjai trijose...

Kodėl skalbiant verta į skalbimo mašiną įdėti drėgną servetėlę (2)

Kiekviena šeimininkė turi savų paslapčių, kaip palaikyti namuose švarą ir tvarką. Skalbimas...