Vien mano aukšte iš 4 butų, dviejuose laikomi šunys. Juos laiko ir žmonės, gyvenantys bute virš manęs. Apie tai, kad ir kituose aukštuose yra laikomi tokie augintiniai, jau nekalbu.

Dabar įsivaizduokite, nemažai tų šunų arba loja, kai ką nors išgirsta, arba staugia, kai šeimininkai išeina, arba cypia. O jei keli šunys tai daro vienu metu?

Vieni kaimynai turi haskį, o šie šunys tai jau tikrai pasižymi išskirtinėmis balso galimybėmis: nesuprasi, ar kas verkia, ar greitoji važiuoja. Jie išvis niekada nebūna tyliai. Namuose nebeįmanoma pailsėti ir ramiai pabūti. Jau grįžtant namo tenka išgirsi kaip kas nors iš jų staugia per visą laiptinę. Girdisi net lauke.

Su šeimininkais kalbėta, bet kas iš to. Jei jie ir sudrausmina gyvūną, tai veikia tik laikinai. Be to, labai juokingai atrodo, kai šeimininkas paplonintu balsu prašo augintinio apsiraminti. Lyg su vaiku kalbėtų.

Nesuprantu, kaip išvis galima šunis auginti daugiabučio bute. Tai gali baigtis tik pykčiais su kaimynais ir policija. Gal šunų šeimininkai turėtų eiti į privalomus dresūros kurus?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)