aA
Jau kelintą dieną vis perskaitau istorijas apie nesėkmingas pažinčių baigtis, prasidėjusias socialinėse pažinčių svetainėse. Tad ir aš nesusilaikiau, panorau papasakoti savąją istoriją. Ne tiek dėl prizo – „iPad Air“ planšetės, kiek noro atspindėti ir kitokį internetinės pažinties tęsinį.
© Shutterstock nuotr.

Priešistorė

Po 13 metų trukusios pirmos civilinės santuokos sekė skyrybos. Ne už ilgo – Mamos mirtis, tą patį mėnesį darbe atsisakė mano paslaugų. Tad per mėnesį likau be šeimos, stogo virš galvos ir darbo. Sekė sunkus gyvenimo etapas. Teko viską kurti iš naujo. Greitai išsinuomojau butą, susiradau darbą ir daug sportavau. Tada: darbas - sportas - namai - darbas. Nenorėjau nieko matyti ir su niekuo bendrauti kokius metus. Nenorėjau vienatvės skandinti alkoholyje ar užsimiršti trumpalaikiais santykiais.

Jaučiausi psichologiškai nestabilus ir užsimezgusią pažintį galėjo sugadinti svyruojantys jausmai – bijojau kažką skaudinti. Kai „atsitiesiau“ ir supratau, kad vienas nenoriu gyventi ir esu sutvertas šeimyniniam gyvenimui, pradėjau pastebėti mane supančią aplinką ir kiek joje yra nuostabių merginų.

Internetinės pažintys

Kaip ir dauguma vienišų žmonių, iš pradžių domėjausi merginomis darbovietėje, sporto klubuose ir net draugų bandymais „pripiršti“. Tai padėjo savyje labiau susigaudyti ir suprasti, kokiai merginai norėčiau pašvęsti savo likusį gyvenimą. Kai visi variantai iš supančios aplinkos buvo įvertinti, supratau, kad tarp jų tos vienintelės nematau, o „pritempti iš bėdos“ nesinorėjo. Kaip išmintis byloja: „Nesinori su bele kuo bele kaip“.

Pasinėriau į kelias pažinčių svetaines, be jokios apgaulės deklaravau, kad tikslas – pasimatymai ir šeimos sukūrimas. Ilgai laukti neteko, užsimezgė bendravimas su keliomis merginomis. Kadangi nebandžiau pasirodyti Betmanu, bendravau atvirai, be jokių „kaukių“. Tad labai greitai likome bendrauti su tas pačias vertybes ir gyvenimo tikslus turinčiomis merginomis.

Mano tikslas nebuvo bendrauti metų metus „virtualiai“ – greitai susitardavome susitikti ir pasižiūrėti, ar vienas kitam tinkame, ar patinkame „gyvai“. Pirmi pasimatymai baigdavosi kavos išgėrimu su mintimi kiekvienam pagalvoti. Teko susipažinti tikrai su puikiomis merginomis, bet viena yra pateikti save internete, kita – realiame gyvenime.

Bendravimas užpildė mano vienatvės jausmą ir suteikė tikėjimą, kad vilčių yra. Juk čia tiek vienišų žmonių! Žinoma, kad buvo ir „nuotykių ieškotojų“, ištroškusių tik kitą „pavartoti“. Jau buvau „begyvenantis“ pažinčių svetainėse antrą mėnesį, kai tarp anketų išvydau labai mielos, gražios ir patrauklios merginos nuotrauką. Nedelsiant pradėjau su Ja bendrauti ir nenusivyliau. Jau pirmo pasimatymo metu vienas kitam patikome vizualiai, bendravimo maniera, gyvenimo lūkesčiais ir, žinoma, vertybėmis. Bendravimas buvo nuoširdus, be jokių kėslų „kuo greičiau įsitempti į lovą“. Labai greitai supratau, kad sutikau tą Vienintelę, kuriai noriu pašvęsti savo gyvenimą.

Greitai susituoksime

Per šiuos metus išgyvenome kartu DAUG. Nuo dingusios draugės paieškos, išsiskyrimo komandiruotės metu, giminių dukros laidotuvių iki pasipiršimo, susižadėjimo, sužadėtinių kursų ir pasiruošimo santuokai.

Keli patarimai ieškantiems gyvenimo draugo ar draugės visam gyvenimui. Gal kam pravers?

1) Nesvarbu, kur susipažįstate, nepasiduokite vienatvės šauksmui ir „nepritempkite“ minties, kad tai tas vienintelis ar vienintelė, jei viduje nuojauta jaučia kažkokį neužtikrintumą. Vadinasi, reikia daugiau laiko. Kartais yra geriau pabūti vienam, nei paskubėti ir nusivilti;

2) Pakeisti gyvenimo centrą nuo „MAN“ į „JAI“ ar „JAM“. Kai esate kartu, pabandykite galvoti, ne kaip dabar antra pusė „darys mano gyvenimą gražesniu“, o kaip aš dabar darysiu Jos gyvenimą gražesniu, saugesniu ir įdomesniu. Nepatikėsite – gyvenant dėl kito, pačiam grįžta džiaugsmai ir laimė dešimtgubai;

3) Pabandykite pastebėti ir vertinti viską, ką turite, ką pasiekėte, kokias tradicijas susikūrėte, kas teikia malonumą ir ramiai pakalbėti, kas vienam ir kitam labiau patiktų abiejų santykiuose. Juk moterys ir vyrai yra skirtingi, tad tik pasikalbėjimas leis vienas kitą teisingai suprasti. Aišku, jei esate ne ekstrasensai.

Noriu palinkėti visiems ir visoms, kad sutiktumėte savo Vienintelę ar Vienintelį ir būtumėte LAIMINGI.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Ar antra pusė reikalinga tam, kad būtum laimingas? Visi, jos ieškantys, choru tikriausiai išrėktų garsų „Taip!“, o ją turintys suabejotų – juk problemos kyla, sunkumai gyvenime pasitinka, nepaisant to, esi vienas, ar ne. O juk bėdas gali ir sukelti ir tas vienintelis ar vienintelė, kurio taip intensyviai buvo ieškota... Pažįstamas jausmas? O gal atvirkščiai?

Pasidalinkite savo istorijomis el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Vienas“ arba spausdami pilką mygtuką čia iki rugpjūčio 31 d. Konkurso prizas – „iPad Air“ planšetė.

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Valstybė virsta pikta pamote: ar tikrai pinigai svarbiau už gamtos įvairovę? (23)

Kai mokiausi ekonomikos dėstytojas sakė – Valstybė kaip motina – ji mus ruošia, moko, ugdo,...

Užsakytas tortas valgytojams sugadino vestuvinę nuotaiką (125)

Laukėme sugrįžtančio sūnaus ir jo žmonos . Jie susituokė Anglijoje, ta proga jų prašymu...

Atviras vyro laiškas buvusiajai: deja, visos jūs vienodos (37)

Nebetrukdysiu aš jūsų šeimai daugiau. Kaip sakei, mane praradai 2016 m. liepos 25 d. Aš tave...

Grįžusi emigrantė medikės išpuoliui nebuvo pasiruošusi – pasijuto kvailelės vietoje (145)

Ar jums pažįstamas jausmas, kada gydytojas ima nei iš šio, nei iš to rėkti, o jūs pasijaučiate...

Lietuvių veidai troleibuse viską pasako: iš kur tas noras apgauti? (66)

Sąmoningai rašau šį tekstą ne sausio 13-ąją, ne vasario 16-ąją, ne kovo 11-ąją, o eilinę,...

Top naujienos

Kova įsisiūbuoja: Skvernelis į Lietuvą vilioja 12 užsienio prekybos tinklų (59)

Jau kitą savaitę Vyriausybėje bus praskleistas paslapties šydas ir įvardintos konkrečios...

Indrė Makaraitytė. Karšta žarijų duobė Gitanui Nausėdai – tylioji dauguma, kuri prieš gėjų teises (188)

Gitanas Nausėda net pačiam sau turbūt netikėtai sugalvojo, kad vienos lyties asmenų...

Didelis reidas Vilniaus pakraštyje: policininkai dalijo dovanas ir atiminėjo vairuotojų pažymėjimus piktybinis girtuoklis neteko ir automobilio

Trečiadienį Lietuvos kelių policijos tarnyba surengė didelį ir kiek neįprastą reidą Vilniaus...

Džiaukimės, kol galime: atkeliauja šaltas ir šlapias ruduo (17)

Nors rugsėjis jau persirito į antrą pusę, vis dar lepina vasariškai šilta saulė, o termometro...

„Maximos“ vadovė po susitikimo su Skverneliu: užsidarytų ne tik maisto parduotuvės (853)

Trečiadienį įvykęs premjero Sauliaus Skvernelio ir prekybos centrų atstovų susitikimas nebuvo...

Valstybė virsta pikta pamote: ar tikrai pinigai svarbiau už gamtos įvairovę? (23)

Kai mokiausi ekonomikos dėstytojas sakė – Valstybė kaip motina – ji mus ruošia, moko, ugdo,...

Garsus istorikas ragina atsitokėti: Vokietija save izoliavo (35)

„Savo perdėtu moralizmu praradom Europoje pasitikėjimą“, – teigia vienas žymiausių...

Bakingamo rūmai skelbia apie dar vienas sužadėtuves (2)

Planuojamos dar vienos karališkosios vestuvės: Bakingamo rūmai skelbia, kad susižadėjo ledi...

Po žinios apie Gražulio perkėlimą į Kultūros komitetą Seimo narys sulaukė viešų klausimų (179)

Antradienį parlamentinių frakcijų seniūnai nusprendė, kad, dėl kilusio pasipiktinimo,...

Žinomas verslininkas: klaida buvo bijoti prarasti žmoną (4)

Daugeliui pažįstama situacija, kai tarp daugybės prašymų, pasiūlymų ar net garsiai neišsakytų...