aA
Kai susipažinau su savo dabartiniu vyru, buvau dar paauglė ir tikrai nesusimąsčiau jo tikrinti. Ką sakydavo, viskuo tikėjau, pasitikėjau ir mylėjau kaip mokėjau. Po kurio laiko pradėjome kartu gyventi, pastojau ir viskas pasikeitė. Žinoma, telefono dar netikrinau, pasitikėjau.
© Shutterstock nuotr.

Bet vieną vėlyvą vakarą, gulint lovoje sučirškė telefonas, vyras gavo SMS žinutę, nuo „Mama Bitė“ (dėl operatoriaus tinklo taip pavadinta, kaip jis man pasakė). Žinutės tekstas: „Gal žinai, kur galima nusipirkti vairuotojo pažymėjimą?“ Aš nustebau, kam jai to reikia, juk ji – vairuojanti moteris. Bet jis nesureikšmino ir net neatrašė į SMS.

Po kelių savaičių man reikėjo pasinaudoti jo telefonu, nes mano buvo išsikrovęs, o įdėjusi savo SIM kortelę į jo mobilųjį pamačiau, kad ta SMS – ne nuo „Mama Bitė“, o nuo mano geriausios draugės Ingos. Jei nėra ko slėpti, tai nereikia ir telefone išsaugoti numerio kitu vardu. Vadinasi, slėpti buvo ką... Jo paaiškinimas buvo paprastas: išsaugojau taip, kad tu nesinervintum, kad jos numerį turiu.

Nuo tada viskas ir prasidėjo... Pradėjau tikrinti jo telefoną, el.paštą ir socialinius tinklus. Jis dirba užsienyje, namuose būna retai. Tad kai grįžta, visuomet patikrinu jo telefoną, kai nieko nerandu, man palengvėja ir jaučiuosi ramiau. Ilgą laiką nieko nerasdavau. Bet vieną kartą jam grįžus, ir man atliekant eilinį mobilaus telefono patikrinimą, radau telefono numerį merginos vardu. Paklausiau, kas ji. O jis man labai ramiai atsakė: „Ką aš žinau, iš kur ji čia atsirado, aš numerio tikrai nesaugojau. Buvau pas draugus nuvažiavęs, ten telefone rodžiau nuotraukas, matyt, kokia merga ir įrašė numerį. Man jis nieko nereiškia, tas numeris. Gali būti rami, jei nori gali ištrinti.“

Kažkaip įtikino, o gal greičiau norėjau tuo tikėti ir viskas.

Liūdniausia buvo tada, kai jau buvau atgavus pasitikėjimą juo, atrodė, lyg ir iš naujo jį pamilau. Jaučiausi laiminga, rami ir džiaugiausi gyvenimu. Jis į Lietuvą turėjo grįžti trečiadienį. Sekmadienį buvo jo bendradarbės gimtadienis ir jų visa kompanija nuvyko pavakarieniauti, taip paminėdami gimimo dieną. Sakė, ilgai neužsibūs, juk pirmadienį į darbą. Aš laukiau iki 22 val., turėjome pakalbėti per „Skype“. Bet nusprendžiau eiti miegoti, juk juo pasitikiu, esu rami. Parašiau SMS, kad susisieksim pirmadienį, ir nuėjau miegoti.

Rytą, kaip visada, vaikus išvežiojau ir grįžusi namo įsijungiau kompiuterį. Prisijungiu prie vyro el.p. pažiūrėti, kelintą valandą nusileis jo lėktuvas, o ten, žiūriu, raudonas varpelis kamputyje, kuris reiškia naujienas. Paspaudžiu... O tada man širdį suspaudė nuotraukos... Jo mobiliuoju telefonu darytos nuotraukos, kuriose pozuoja trys moterys, pusnuogės. Pakėlusios savo maikutes, demonstruoja krūtines. Man šokas... Aš – netekusi žado. Bet greitai mintyse pradėjau jį teisinti, gal tik nuotraukas darė, o seksu neužsiiminėjo, tikriausiai tik šiaip durniavo...

Nė vienoje nuotraukoje mano vyro nebuvo. Ir mane tai šiek tiek ramino. Apie radinį jam nieko nesakiau, bet nuotraukas atsisiunčiau ir išsisaugojau. Antradienio rytą – vėl tas pats, tik jau naujos nuotraukos, o tiksliau, su to vakaro tęsiniu. O ten jau ir mano mylimasis pozuoja, taip pat pusnuogis, šalia moterų, nuotraukos mane pribloškė.

Nežinojau, ką daryti, o juk ryt turėjo grįžti jis, mano vyras... Tos dvi paros buvo ilgiausios mano gyvenime. Aš negalėjau miegoti, valgyti, kalbėti... Pirmą kartą taip jaučiausi. Iki dabar jaučiu begalinę nuoskaudą. Visai juo nebepasitikiu, bet ir myliu. Neišsiskyriau, likau su juo. Šiuo metu gyvenu kartu su juo užsienyje. Tačiau kai vėl būsiu Lietuvoje, o jis ne, manau, rytais ir vakarais vėl teks tikrinti... Nežinau, kaip vėl pasitikėti ir ar dar kada galėsiu juo tikėti.

Aš manau, kad vyrą tikrai reikia tikrinti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Tikriausiai ne vienam yra tekę silpnumo akimirką žvilgtelėti į antros pusės telefoną ar kompiuterį. Puiku, kai po to telieka nuryti sąžinės priekaištus ir atsiprašyti, tačiau taip būna, deja, ne visada... „Žinoma, kad pati buvau kalta, kad lindau. Ką norėjau, tą ir radau, taip?“, – pagalvojo DELFI skaitytoja, prisipažinusi, kad apie vyro neištikimybę sužinojo perskaičiusi jo pokalbius „Skype“.

Klausiame Jūsų – ar esate susidūrę su tokia patirtimi? Kaip manote, ar tikrinti antros pusės telefoną ar kompiuterį, turėti prisijungimo slaptažodžius – normalu? O gal laikote tai Jūsų asmeninės erdvės pažeidimu?

Kokia Jūsų nuomonė – kaip elgtis slapčia sužinojus apie neištikimybę ar kilus įtarimams dėl jos: prisipažinti, aiškintis ar pamiršti? O gal vadovaujatės principu – „nežinau, ir širdies neskauda“?

Pasidalinkite savo mintimis. Vienam konkurso dalyviui, kurį išrinks redakcija, atiteks R.D. Wingfiled knyga „Frosto naktis“. Savo patirtimi kviečiame dalintis el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Išdavystė“ arba spaudžiant pilką mygtuką čia iki lapkričio 17 d.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Jei esi „kitoks“, Lietuvoje tau ne vieta: nejaugi teks rinktis emigracijos kelią? (115)

Kiekvieną dieną man tenka išgirsti tam tikrus negatyvius komentarus naujienų portaluose ar...

Įvardijo kokį punktą reikia keisti KET, kad būtų išvengta rodyklių chaoso: nebereiktų papildomų išlaidų (46)

Ištaškėme šimtus tūkstančių eurų žalių rodyklių nuėmimui, kol supratome, kad padarėme...

Bedarbį mažamečio tėvą sveikatos draudimo tvarka pribloškė: noriu įspėti kitus (83)

Norėčiau įspėti bedarbius tėvus, auginančius mažamečius vaikus, kurie svarstys pasinaudoti...

Besikartojantis kai kurių lietuvių elgesys išvedė iš kantrybės: jei turi šunį, nebūtinai esi jo mylėtojas (76)

Šis tekstas skirtas „šunų mylėtojams“ ir kabutės čia neatsitiktinai. Nuo šunų mylėtojų...

Top naujienos

Prieš karines pratybas – gėdingos Rusijos laivo nesėkmės (233)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas apsilankė aneksuotame Sevastopolyje, kur sausio 9-ąją vyko...

„POLexit“? Briuselis vėl grūmoja Lenkijai (30)

Lenkija įsitvirtina ES „blogiukų “ kompanijoje. Briuseliui imantis naujų priemonių prieš...

Artėjant rinkimams prastos žinios „valstiečiams“: apklausa parodė, ką žmonės mano apie Vyriausybę (24)

Kaip rodo naujausios atliktos gyventojų apklausos, pastarąjį mėnesį labiausiai traukėsi Lietuvos...

Užkalnis: tokie restoranai gyvuos ilgai ir laimingai pasakė gavęs 250 Eur sąskaitą (201)

Čia sėkmės istorija, ir jeigu norite sėkmės restoranų versle, tiesiog perskaitykite šį...

Ši baisi liga prasideda staigiu ir nepakeliamu skausmu viršutinėje pilvo dalyje: susirgusiųjų mirtingumas daugiau nei didelis (6)

Ne veltui nuolat girdime perspėjimus apie saikingą alkoholio vartojimą: mėgstantys pakelti...

Po vyriausybės pakeitimo Putinas prakalbo apie valdžios perdavimą (18)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė nenorintis, kad valstybės vadovas šiuolaikinėje...

Ukmergės ligoninėje mirė namuose blogai pasijutęs mažametis vaikas (101)

Policijos departamentas informavo, kad Ukmergės ligoninėje mirė mažametis vaikas.

Nufilmavo nakties šėliones Radviliškyje: po vidurnakčio 100 žmonių šoko į ledinį tvenkinį (27)

Magiška naktis sutraukė ledinių maudynių entuziastus prie Eibariškių tvenkinio Radviliškyje,...

Naujausiame princo Harry instagramo įraše – gudriai užkoduota žinutė apie jo pabėgimą iš karališkosios šeimos? (1)

Didžiosios Britanijos karalienės anūkas, 35-erių metų princas Harry , ketvirtadienį pristatė...

Butas sostinėje už 30 tūkst. eurų: pažiūrėkite, ką galite įsigyti už tokią sumą

Vienas pagrindinių veiksnių, kuris riboja perkant būstą, yra finansiniai ištekliai. Tie, kurių...