aA
Sveikos, jaunos merginos ir moterys, ši mano skaudi ir akis atverianti istorija dar tik kelios dienos kaip pasibaigusi, todėl su ašaromis noriu įspėti nebetikėti nuteistųjų melais, jie visi tik meluoja ir išvilioja pinigus. Pati netikėjau aplinkinių patirtimis, juk man taip nebus, nori mane vesti. Bet pačiu laiku draugė prigavo, kad mane jis išduoda su kita ir maža to, mano pinigus tai mergužėlei dalina.
© Shutterstock

Na, o dabar nuo pradžių. Susipažinau per kitą pažįstamą su šiuo, atrodė, linksmu, už mane dvejais metais jaunesniu vyru rugsėjo mėnesį. Iki lapkričio vidurio bendravome kaip paprasti pažįstami, pasiteiraudavome, kaip sekasi ir pan. Pabendraudavome, kol vieną dieną jau buvau išvykusi į užsienį ir sulaukiau žinutės: „Tu tokia faina, ne bjauraus charakterio, ne isterikė ir pan. Gal pabandome būti kartu, juk grįžtum dėl manęs į Lietuvą?“. Aš, žinoma, apsidžiaugiau pamačiusi tokią žinutę, juk visai krito į akį savo humoro jausmu.

Taip ir prasidėjo meilė telefonu, bemiegės naktys, jaučiausi laiminga ir noriu pabrėžti, kad man iš pradžių nekėlė įtarimo, vadinamas jų žargonu, „kaitinimas“. Mes natūraliai bendravome, patiko, kad sutapo požiūriai, vertybės, tikslai ir visai nesijautė, jog jis jaunesnis už mane dvejais metais. Na ką, pirmas mėnuo buvo nuostabus. Žadėjo mano vaiką mylėti ir auginti kaip savo, norėjo ir mūsų bendro vaiko, juk pats užaugo su patėviu. Ir turėjome visokių ateities planų, net susituokti, trise išvykti į Airiją, pas jo tetą. Abu kartodavome, kad pagaliau radome tai, ko ieškojome visą gyvenimą, net buvome feisbuko slaptažodžiais apsikeitę (nesvarbu, kad draugė išsiaiškino vėliau, jog jis turi dar vieną anketą, per kurią mezgė santykius su kita), kadangi nebuvo ko slėpti, kitų aplink nematėme (bent aš taip maniau, nes tikrai įsimylėjau). Ir aš, naivuolė, taip įklimpau, kad gavęs mano pasitikėjimą, pradėjo prašyti paskolinti pinigų: tai telefonas sudužo ir reikia kito (kaip su tavimi bendrausiu), tai maistui pervedinėjau į Pravieniškių pataisos namų sąskaitą. Iš viso pervedžiau daugiau nei tris šimtus eurų.

Gruodžio mėnesį jau prasidėjo ašarų pakalnės, mano akys po truputį pradėjo atsimerkti, ėmiau klausyti kitų, kurios buvo susidūrusios su nuteistaisiais. Jis tapo labai nervingas, iš jo pusės atšalo jausmai ir bendravimas, pasipylė bjaurūs žodžiai. Aš tik verkiau ir nervinausi, jam vis atleisdavau už bjaurų elgesį. Tačiau jis taip pasikeitė, kad buvo nebe tas žmogus. Žinoma, kaltino tik mane ir nervinosi dėl sausį turėjusio vykti paleidimo į laisvę teismo. (Ir gerai, kad kol kas neišleido, dar lauks kito teismo). Tada jau aš labiau norėjau tuoktis, kad turėčiau didesnę garantiją. Pastebėjau, kad mums tapo sunkiau bendrauti, nors myliu jį iki šiol.

Ir kai galų gale priskolinau pinigų, vis žadėjo tada ir tada grąžinti, tuoj jo teta perves iš Airijos arba tuoj grįš su grynaisiais, paduos man į rankas. Galų gale, dėl jo su vaiku tik neseniai grįžau į Lietuvą. Atėjo sausio vidurys, lemtingoji diena, laiminga iš savo miesto važiavau už Kauno. Bet nuvažiavusi nesulaukiau jokio skolos grąžinimo į rankas, neva padavė draugui, kad man pervestų į sąskaitą. Tiek to, galvoju. Keisčiausia, ko niekaip protu nesuvokiu, kam dar reikėjo pildyti prašymą santuokai įregistruoti. Žinoma, kalbėjome apie ateitį, norėjome net vaiką pradėti.

Visgi aš tą dieną, tik grįžusi iš draugės, sulaukiau įrodymų, kad jis jau antrą mėnesį, kol dar buvau Jungtinėje Karalystėje, turėjo kitą. Tai kitai merginai net nusiunčiau santuokos registravimo prašymo nuotrauką. Ji jam atleido viską ir jie dabar kartu. Dar jis savaitę žadėjo, kad tikrai tuoj atiduos skolą.

Dabar esu labai įskaudinta, išduota ir mažo to, išnaudota piniginiu atžvilgiu, netgi užblokuota per feisbuką ir telefoną, skolinti pinigai nuplaukė.

Draugai seniai melus suprato, tik aš, naivuolė, netikėjau. Tačiau, kai sužinojau, jog kitą turi, įtariame, kad jai skyrė ir mano pinigus, o manimi pasinaudojo ir pametė, dabar turbūt tą kitą išnaudos ir vėliau mes. Esu girdėjusi, kaip kaliniai apsuka galvą ir pasinaudoja, dabar pati nukentėjau.

Mielosios, į nuteistųjų pusę net nežiūrėkite!

Įvertink šį straipsnį
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(2 žmonės įvertino)
4.5000
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujo kaimyno elgesys sukėlė įtarimų – labiausiai užkliuvo jo kalbos apie žmoną (40)

Prieš keletą mėnesių į mūsų namo duris pasibeldė malonus apie 40 metų vyras ir prisistatė...

Dviejų vaikų mama susimąstė: ar senosios kartos pedagogai atitinka šiuolaikinius kriterijus? (284)

Visiškai sutinku su straipsnio autoriumi. Turiu du vaikus – dešimtoką ir aštuntokę. Mokslo...

Internete plinta jautrus įrašas: prašo padėti į pensiją išėjusiam ir ant skurdo ribos atsidūrusiam mokytojui (261)

Socialiniuose tinkluose liūdnas Karolina Rupeikaitės-Zalagaitienės kreipimasis iš Marijampolės ir...

Kandidatų pasisakymai debatuose nuvylė rinkėją: jiems pritrūko drąsos (108)

Nusprendžiau visgi parašyti apie įspūdį, kurį man paliko matyta prezidentinių debatų laida,...

Top naujienos

Lietuvį papiktino apmokestinta taupymo sistema: tai atrodo veidmainiškai (29)

„Rašau jums norėdamas papasakoti, o gal ir atkreipti dėmesį, į vieną nelabai logišką...

Tėvą nustebino mokyklos klausimynas vaikui: renka statistiką apie pinigus, darbus ir namuose esančius daiktus (515)

„Ar Tavo namuose yra indaplovė?“ – tai tik vienas iš klausimų, į kuriuos turi atsakyti...

Po įspūdingos Zelenskio pergalės – pirmosios reakcijos iš Maskvos (1281)

Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova sekmadienį pareiškė, kad...

Gydytoja įspėja: šio maistinio elemento perdozavimas dar pavojingesnis už trūkumą (15)

Nepakankamas jodo kiekis organizme sukelia daugybę sutrikimų – tai kretinizmas, pažeistos...

Kaip atrodė Velykos vienu sunkiausių laikotarpių Lietuvoje? (18)

Šv. Velykos – didžiausia religinė šventė kiekvienam krikščioniui. Nors mūsų laikais...

Kas žinoma apie sprogimus Šri Lankoje: pareigūnai įvardino kaltininkų grupuotę, aukų skaičius toliau auga sužeista 500 (13)

Virtinės Velykų dieną surengtų pražūtingų sprogdinimų nusiaubtą Šri Lanką pirmadienį...

„Volvo“ sukūrė naują saugumo sistemą, bet viena naujovė greičio mėgėjų nepradžiugins (6)

„ Volvo Cars “ Europoje ketina įdiegti pažangią, analogų automobilių pramonėje neturinčią...

Apgaulingos išvaizdos pusryčiai tiems, kurie nemėgsta kiaušinių (7)

Nors per Velykas įprasta valgyti mėsos ir kiaušinių patiekalus, šis netikėtas užkandis jus...

Girtų britų linksmybėms ir vėl nebuvo ribų: šiemet apgulė ne tik gatves bei klubus, bet ir paplūdimius (100)

Iš britų (ne)mokėjimo linksmintis juokiasi ne tik vietinė, bet ir užsienio spauda: kasmet per jų...