aA
Sveikos, jaunos merginos ir moterys, ši mano skaudi ir akis atverianti istorija dar tik kelios dienos kaip pasibaigusi, todėl su ašaromis noriu įspėti nebetikėti nuteistųjų melais, jie visi tik meluoja ir išvilioja pinigus. Pati netikėjau aplinkinių patirtimis, juk man taip nebus, nori mane vesti. Bet pačiu laiku draugė prigavo, kad mane jis išduoda su kita ir maža to, mano pinigus tai mergužėlei dalina.
Meilė kaliniui kainavo brangiai: sudaužė ne tik širdį, bet ir paplonino piniginę
© Shutterstock

Na, o dabar nuo pradžių. Susipažinau per kitą pažįstamą su šiuo, atrodė, linksmu, už mane dvejais metais jaunesniu vyru rugsėjo mėnesį. Iki lapkričio vidurio bendravome kaip paprasti pažįstami, pasiteiraudavome, kaip sekasi ir pan. Pabendraudavome, kol vieną dieną jau buvau išvykusi į užsienį ir sulaukiau žinutės: „Tu tokia faina, ne bjauraus charakterio, ne isterikė ir pan. Gal pabandome būti kartu, juk grįžtum dėl manęs į Lietuvą?“. Aš, žinoma, apsidžiaugiau pamačiusi tokią žinutę, juk visai krito į akį savo humoro jausmu.

Taip ir prasidėjo meilė telefonu, bemiegės naktys, jaučiausi laiminga ir noriu pabrėžti, kad man iš pradžių nekėlė įtarimo, vadinamas jų žargonu, „kaitinimas“. Mes natūraliai bendravome, patiko, kad sutapo požiūriai, vertybės, tikslai ir visai nesijautė, jog jis jaunesnis už mane dvejais metais. Na ką, pirmas mėnuo buvo nuostabus. Žadėjo mano vaiką mylėti ir auginti kaip savo, norėjo ir mūsų bendro vaiko, juk pats užaugo su patėviu. Ir turėjome visokių ateities planų, net susituokti, trise išvykti į Airiją, pas jo tetą. Abu kartodavome, kad pagaliau radome tai, ko ieškojome visą gyvenimą, net buvome feisbuko slaptažodžiais apsikeitę (nesvarbu, kad draugė išsiaiškino vėliau, jog jis turi dar vieną anketą, per kurią mezgė santykius su kita), kadangi nebuvo ko slėpti, kitų aplink nematėme (bent aš taip maniau, nes tikrai įsimylėjau). Ir aš, naivuolė, taip įklimpau, kad gavęs mano pasitikėjimą, pradėjo prašyti paskolinti pinigų: tai telefonas sudužo ir reikia kito (kaip su tavimi bendrausiu), tai maistui pervedinėjau į Pravieniškių pataisos namų sąskaitą. Iš viso pervedžiau daugiau nei tris šimtus eurų.

Gruodžio mėnesį jau prasidėjo ašarų pakalnės, mano akys po truputį pradėjo atsimerkti, ėmiau klausyti kitų, kurios buvo susidūrusios su nuteistaisiais. Jis tapo labai nervingas, iš jo pusės atšalo jausmai ir bendravimas, pasipylė bjaurūs žodžiai. Aš tik verkiau ir nervinausi, jam vis atleisdavau už bjaurų elgesį. Tačiau jis taip pasikeitė, kad buvo nebe tas žmogus. Žinoma, kaltino tik mane ir nervinosi dėl sausį turėjusio vykti paleidimo į laisvę teismo. (Ir gerai, kad kol kas neišleido, dar lauks kito teismo). Tada jau aš labiau norėjau tuoktis, kad turėčiau didesnę garantiją. Pastebėjau, kad mums tapo sunkiau bendrauti, nors myliu jį iki šiol.

Ir kai galų gale priskolinau pinigų, vis žadėjo tada ir tada grąžinti, tuoj jo teta perves iš Airijos arba tuoj grįš su grynaisiais, paduos man į rankas. Galų gale, dėl jo su vaiku tik neseniai grįžau į Lietuvą. Atėjo sausio vidurys, lemtingoji diena, laiminga iš savo miesto važiavau už Kauno. Bet nuvažiavusi nesulaukiau jokio skolos grąžinimo į rankas, neva padavė draugui, kad man pervestų į sąskaitą. Tiek to, galvoju. Keisčiausia, ko niekaip protu nesuvokiu, kam dar reikėjo pildyti prašymą santuokai įregistruoti. Žinoma, kalbėjome apie ateitį, norėjome net vaiką pradėti.

Visgi aš tą dieną, tik grįžusi iš draugės, sulaukiau įrodymų, kad jis jau antrą mėnesį, kol dar buvau Jungtinėje Karalystėje, turėjo kitą. Tai kitai merginai net nusiunčiau santuokos registravimo prašymo nuotrauką. Ji jam atleido viską ir jie dabar kartu. Dar jis savaitę žadėjo, kad tikrai tuoj atiduos skolą.

Dabar esu labai įskaudinta, išduota ir mažo to, išnaudota piniginiu atžvilgiu, netgi užblokuota per feisbuką ir telefoną, skolinti pinigai nuplaukė.

Draugai seniai melus suprato, tik aš, naivuolė, netikėjau. Tačiau, kai sužinojau, jog kitą turi, įtariame, kad jai skyrė ir mano pinigus, o manimi pasinaudojo ir pametė, dabar turbūt tą kitą išnaudos ir vėliau mes. Esu girdėjusi, kaip kaliniai apsuka galvą ir pasinaudoja, dabar pati nukentėjau.

Mielosios, į nuteistųjų pusę net nežiūrėkite!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(3 žmonės įvertino)
4.6667

Mano žmona buvo vienintelė, apie kurią negalėjau fantazuoti – vienas jos veiksmas viską pakeitė (31)

Susidurdavau su ta pačia bėda, kaip ir daugelis vyrų. Žmona man buvo žmona: draugė, namų...

Pabandžiusi dominuoti moteris nudegė: kai taip elgiesi su vyrais, sulauki netikėto rezultato (31)

Mano fantazija yra ne būti valdomai, o pačiai valdyti. Pavyzdžiui, man patiktų važinėtis...

Draugių išvyka į SPA persimainė pamačius bendradarbį – tokio susitikimo nepakartotų net norėdamos (86)

Su drauge turime tradiciją. Kartą per metus važiuojame į SPA moteriškai atsipalaiduoti....

Mergina patyrė veiksmą kaip iš „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“: buvo geriau nei filme (45)

Šeštadienis. Pavakarys. Laikas mylėti. Ir mes susitikom. Jis – toks, kurį įsimylėtų daugelis....

Ne feministės įspūdžiai prekybos centre: du darbuotojai pasielgė kaip tikri mižniai (28)

Šis įvykis man įrodė, kad nesu feministė. Jeigu ir būčiau – yra žmogiškų galimybių ribos...

Top naujienos

D+Julija Leimonė

Vilijampolė išsivadavo iš daugelį metų ją slėgusių kriminalinių pančių: dabar rajono gyventojai gali lengviau atsikvėpti (2)

Vilijampolė ilgus metus paskui save vilko nekokios reputacijos šleifą ir, rodėsi, niekuomet juo...

Profesorius Usonis atsakė, kaip rinktis vakciną sustiprinančiai dozei ir kodėl nesiūloma „AstraZeneca“

Suaugusieji Lietuvos gyventojai jau kviečiami skiepytis sustiprinančia vakcinos nuo koronaviruso...

Paslaptis atskleista, kaip „Facebook“ keičia įmonės pavadinimą (10)

„Facebook“ nusprendė pakeisti įmonės pavadinimą, kad pabrėžtų savo susitelkimą į...

Neįprastas reiškinys: Lietuvos dangus pavirto purpuriniu (9)

Šį vakarą Lietuvos debesuotas Lietuvos dangus nusidažė purpurine spalvos. Šis reiškinys...

7 praeities grožio standartai, kurie dabar atrodo tikrai keistai (4)

Kiekviena epocha turi savas išvaizdos ir grožio madas. Kartais praeityje grožio standartai būdavo...

Diskvalifikuotas, bet teisme triumfavęs JAV sprinteris prisiteisė milijonus, tačiau nesulaukė nė cento (1)

Seulo olimpinis čempionas, JAV sprinteris Butchas Reynoldsas buvo apkaltintas dopingo vartojimu ir...

Atlikę tyrimą su rykliais mokslininkai pateikė netikėtą žinią, kodėl jie puola žmones (42)

Rykliai labai retai puola žmones – o jei taip atsitinka, tai dažniausiai būna...

Dana Ribas – apie gyvenimą pakeitusį papuošalą: deimantų turinti moteris niekuomet nepražus (35)

„Tuomet nė įtarti negalėjau, kad liksiu ten viena, su dviem mūsų vaikais“, – apie visa...