Vykome su žmona į Umbriją (Italijos regionas – red. past.) liepos 1 – 9 d. Tik išvažiavus iš Kauno, sudegė autobuso ventiliatorius ir visą kelionę neveikė kondicionierius.
© Asm. albumo nuotr.

Atgal grižtant – sudegė antras ventiliatorius, dėl ko teko neplanuotai sustoti degalinėje ir prarasti brangų laiką, skirtą apžiūrėti Klagenfurtą. Taip pat rusiškai kalbanti gidė minėtame mieste išvis nereikalinga, bet kelionių agentūros dėka turejome jai už paslaugas sumokėti. Manau, kelionių organizatoriai „Guliverio kelionės“ turi pasirūpinti lietuviškai kalbančio gido paslaugomis arba, kitu atveju, neimti pinigų už rusiškai kalbantį gidą. Daugelis jaunuolių šiais laikais juk nesupranta šios kalbos, o kelionių vadovė nesugebėjo net išversti ką pasakoja. Tačiau vertė į gestų kalbą, kurią, aišku, irgi mažai kas supranta.

Dar ji teigė, kad mieste nedirba nei kavinės, nei parduotuvės, bet, visų nuostabai, dirbo viskas, kas įmanoma. Aš siūliau mieste papietauti, bet gidė kategoriškai vežė į kolonėlę valgyti, kur pati gauna nemokamo maisto. Labai mažai kas iš autobuso keleivių ėjo ten valgyti, nes visose maistas nekokybiškas ir neskanus tiek Lenkijoje, tiek Austrijoje. Taip pat viešbutyje nebuvo kondicionieriaus ir jokios galimybės už jį susimokėti. Kelionių vadovė melavo, kad Italijos viešbučiuose jų nebūna.

Viešbutyje per pusryčius buvo duodama laba neskanios kavos, tik vienos rūšies dešra, kai tuo pačiu kitam autobusui buvo tiekiama kava iš aparato su dviejų rūšių kumpiu ir karšta bandele prie jų. Na, o pas mus pusryčiai buvo visiškai tragiški visą kelionės laiką – išskyrus paskutines dienas čekų viešbutyje. Kelionės vadovė kartojo, kad su tuo reikia susitaikyti, bet tada vieno nesupratau – kas kam pinigus moka? Ar ji mums už kelioną ar mes jai 1000 eurų sumokėjome ir gavome visą šitą nesamonę?

Visos ekskursijos į miestus tragiškai suplanuotos, nepaliekant laiko miestams apžiūrėti. Toks vaizdas, kad vadovės kelionės tikslas grįžti į viešbutį suvalgyti vakarienę, kuri irgi stebino. Dar nesu valgęs permatomo mėsos kepsnio.

Grižtant prie autobuso, tai vežančios įmonės dėka visą kelionės laiką turėjome kęsti turkiškos pirties efektą, autobuse buvo kone virš 34 laipsnių, net kelnės pradėjo smukti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Komentuoja „Guliverio kelionių“ direktorius Algis Brazionis

Visų pirma, norime padėkoti, kad keliavote su „Guliverio kelionėmis“. Dėkojame už išsamų atsiliepimą apie kelionę ir atsakome į išsakytus priekaištus.

Parduodami šią kelionę mes nesiūlome konkretaus tam tikros kategorijos viešbučio. Kelionė organizuojama apgyvendinant turistinės klasės viešbučiuse viename iš Rimini Rivjeros kurortų. Ne visi turistinės klasės viešbučiai turi oro kondicionierius kambariuose, todėl mes jų savo turistams negarantuojame. Jiems esant, keliautojai gali vietoje juos užsisakyti ir susimokėti. Kadangi viešbučius užsakome per partnerius Italijoje, grupės dažniausiai gyvena vis kitame viešbutyje. Labai gaila, bet šiame viešbutyje tokios galimybės nebuvo.

Užsakydami viešbutį taip pat užsakome ir standartinius pusryčius. Kai kurie užsakovai atskirai tariasi su viešbučiais dėl pagal jų reikalavimus paruošiamų pusryčių už papildomą mokestį.

Taip pat norime informuoti, kad lydintis kelionės vadovas neturi teisės vesti ekskursijų miestuose. Tad kur yra galimybė, užsakome vietinius gidus lietuvių kalba. Tačiau, kur tokios galimybės nėra, užsakomi gidai kita kalba (pvz.: anglų, rusų, vokiečių ir kt.), o lydintis kelionės vadovas nesuprantantiems išverčia.

Kuomet kelionės iš Italijos į Lietuvą metu sugedo autobuso kondicionierius, kelionės vadovei apie tai informavus, suradome servisą Klagenfurte, bet kadangi buvo šeštadienis, deja su austrais nepavyko susitarti, kad suremontuotų kondicionierių. Labai atsiprašome už nepatogumus, kuriuos patyrėte sugedus kondicionieriui, ir pervesime 50 Eur kompensaciją.

Atosotogų metas kaip reikiant įpusėjo, todėl DELFI skelbia įdomiausių atostogų istorijų konkursą.

Galbūt jau atostogavote ir galite papasakoti, ar kokybė jus nustebino? Kiek įprastai skiriate atostogoms ir kaip ši suma pastaruoju metu keitėsi? Kur, jūsų manymu, verčiausia atostogauti? Kurių vietų dėl kainų patartumėte vengti – gal atostogavote ten, kur poilsis nebuvo vertas sumokėtų pinigų? Padėkite nekartoti jūsų klaidų kitiems!

Jūsų minčių ir nuotraukų laukiame el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogos“. Vienam Jūsų padovanosime puikią knygą, kuri tikrai įkvėps keliauti – Umberto Eco „Pape Satàn aleppe“ straipsnių rinkinys.

Konkurso taisyklės:

1. Konkursas vyksta iki rugpjūčio 30 d. – iki šios dienos galima siųsti tekstus, kurie portale gali būti publikuojami ir vėliau;

2. Dalyvauti žaidime gali visi. UAB „Delfi“ darbuotojai žaidime dalyvauti negali;

3. Nugalėtojai/-os renkami/-os redakcijos ir bus skelbiami rugpjūčio 31 d. iš visų dalyvavusių žaidime. Nugalėtojas ar nugalėtoja bus skelbiamas konkursiniame tekste ir jam/jai pranešama asmeniškai žaidime nurodytu el. paštu.;

4. Konkurso prizas – vienam skaitytojui padovanosime Umberto Eco „Pape Satàn aleppe“ ;

5. Konkurso dalyvis sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis DELFI savo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi delfi.lt duomenų bazėje 3 savaites. Konkurso dalyvis pateikia savo duomenis delfi.lt tam, kad tretieji asmenys (šiuo konkrečiu atveju konkurso prizo steigėjas) galėtų prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti, norėdamas susisiekti su konkurso dalyviais.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Ieškojo vaikino „Tinderyje“: papasakojo apie dažniausiai jų daromas klaidas (2)

Pradėsiu nuo to, kad man 25 – eri metai, gyvenu Kaune ir jau esu baigusi studijas. Beveik iš karto...

Septyniolikmetis suskaičiavo: verslą geriau kursiu užsienyje (52)

Verslas – įdomi ir pilna iššūkių veikla. Jis gali mano tikslus ir idėjas paversti realybe. Aš...

Pažįstamo atsiųsta nuoroda paskatino susimąstyti: Lietuvoje tik dirbdamas visą parą, uždirbsi kaip užsienyje? (58)

Vienas geras mano rusakalbis bičiulis į protingą mano telefoną atsiuntė Rusijos žiniasklaidos...

Mergina ar kompiuteriniai žaidimai? Jaunuolis priėmė sunkų sprendimą (155)

Niekada negalvojau, kad man taip gali nutikti. Aš turiu priklausomybę kompiuteriniams žaidimams....

Siūlo pertvarkyti darželių valdymo sistemą – kiekvienam mikrorajonui po vieną vadovą ir pavaduotoją (45)

Kadangi dabar visi, kas netingi siūlo idėjas Lietuvai, tai nutariau ir aš prisidėti prie...

Top naujienos

Perversmas, po kurio milijonai liks bedarbiais (68)

„Trumpuoju laikotarpiu visos inovacijos žudo darbo rinką – nauja inovacija reiškia skausmą,...

Italijoje apsilankęs lietuvis rado būdą, kaip turguje pavalgyti nemokamai (31)

Meluoja, kurie sako, kad kelionės yra brangus malonumas. Kartais jose galima prasisukti pigiau nei...

Metų seklys: lietuvius klaipėdietis Anglijoje paversdavo vergais – prostitutėmis ir juodadarbiais (12)

DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia kasmetinį pasakojimų ciklą „ Metų seklys...

Tęsiama dingusio baikerio paieška: apie 80 žmonių kartu su ugniagesiais tikrina mišką ir vandens telkinius (293)

Šeštadienio rytą Aivaro Kilkaus šeima, draugai ir geros valios žmonės susirinko dar vienai...

M. Garbačiauskaitė-Budrienė. Kai miegi ant parako statinės (162)

Lengvas yra gyvenimas santuokoje, bendrame versle ar partijoje, kai nekamuoja nepriteklius ir viskas...

Turtais ir prabanga besigiriančios buvusios „Olialia pupytės“ vyras pratrūko: visa tai – melas (282)

Milijonai sąskaitose, akcijos prestižinėje įmonėje, pilys Didžiojoje Britanijoje, prabangus...

Gyvai / „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės: „Juventus“ - „Nevėžis“

„Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės: „Juventus“ - „Nevėžis“. Tiesiogiai iš Utenos.

Ispanijos vyriausybė apsisprendė paleisti Katalonijos administraciją ir surengti regiono valdžios rinkimus atnaujinta 16:53 (151)

Ispanijos premjeras Mariano Rajoy šeštadienį oficialiai paskelbė, kad jo vyriausybė imsis...

Kuo naujausia visuomenės apklausa nustebino V. Gaidį (58)

Naujausi „Lietuvos ryto“ užsakymu atlikti „ Vilmorus “ tyrimai nustebino šios bendrovės...

Arbatpinigių dilema: kur, kiek ir už ką? (226)

Restorane, viešbutyje, bare ar net taksi automobilyje jau tapo įprasta palikti didesnių ar...