Nuo meilės iki neapykantos. Manote taip nebūna? Būna! Papasakosiu savo istoriją, kuri prasidėjo dar gruodžio mėnesį, bet iki šiol nesibaigė.
© Fotolia nuotr.

Nežinau, ar teisingai darau, kad tai viešinu, bet manau, kad turėtumėte žinoti.

Kas aš? Aš 28 metų tikrai simpatiškas vaikinas, gėjus, gyvenantis Vilniuje, kuris bandė susirasti antrą pusę. Taip, bandė, nes po šios istorijos nemanau, kad daugiau kada gyvenime leisiuosi į rimtus santykius.

Jo vardas yra Marius, su juo susipažinome „Facebook“. Jam 25 m., aukštas, simpatiškas, toks, kokio ieškojau.

Taip, taip, jau žinau, kad jis pasisakė tėvams, kad yra gėjus, na, bet čia jo reikalas. Esmė ta, kad su Marium susipažinome dar gruodžio mėn. pradžioje, buvom susitikę Londone, po to – Vilniuje, kai buvo grįžęs į Lietuvą tėvų aplankyti.

Galiausiai beveik po pusės metų bendravimo, 90 000 „Facebook“ žinučių, begalės prakalbėtų minučių mes nusprendėme gyventi kartu Vilniuje, išsinuomojome butą, jis atsisiuntė savo daiktus, viskas buvo gerai. Jis dėl manęs grįžo į Lietuvą po 7 metų gyvenimo Didžiojoje Britanijoje.

Grįžus Mariui į Lietuvą balandžio 29 d., po poros dienų išvykome atostogų... Į Maroką... Va čia ir visa esmė – Marokas, ką jis padarė ir kaip jame pasielgė...

Skrydis iš Vilniaus į Milaną buvo puikus. Skrendant iš Milano į Marakešą Marius iškėlė skandalą. Viskas prasidėjo nuo to, kad jis žiūrėjo filmą, o aš snaudžiau, kažko jis manęs paklausė, aš neišgirdau ir pasakiau – „Ką?“. Dėl šio klausimo viskas ir prasidėjo, jis kažkaip suprato, kad aš ne taip paklausiau, ir supyko. Galvojau, patylėsiu ir nekelsiu skandalo... Beskrendant palydovė išdalino užpildyti atvykimo į šalį blankus, jis man sako – „Užpildyk“. Aš pasakiau, kad oro uoste užpildysiu, jis vėl supyko.

Išėjus iš lėktuvo ir laukiant muitinėje, aš paprašiau jo rašiklio, kad galėčiau užpildyti, bet jis išsidirbinėjo, sakė kad neduos ir kad mane palieka čia ir skrenda į Didžiąją Britaniją.

Baigus muitinės procedūras jis nuėjo keisti pinigų, o aš – į lauką parūkyti. Išeina Marius, klausiu, ką darysim, jis man atrėžia, kad daryčiau, ką noriu, jis skrenda į Didžiąją Britaniją. Paprašiau, kad atiduotų mano pinigus, kurie buvo pas jį (buvau paskolinęs ir prieš kelionę pervedžiau dar), bet jis pasakė, kad neatiduos, tada aš pasakiau, kad lauksiu prie oro uosto iki ryto, draugai man pinigų perves, nes esu be jų. Nuėjau į oro uostą, jis kažkur nuėjo ir paliko mane. Po 10 min. grįžo, atsiprašinėjo ir įtikinėjo, kad daugiau taip neišsidirbinės, ir viskas bus gerai. Galiausiai aš jam atleidau.

Važiavome į miestą ir planavome likti Marakeše, nes galvojom, kad jau nebus autobusų į Agadirą (jis buvo mūsų galutinis tikslas), bet važiuojant su taksi sužinojom, kad dar yra vienas autobusas, ir nusprendėm važiuoti į autobusų stotį. Su autobusu važiavom iki Agadiro 4 valandas. Nuvykom, užsiregistravom viešbutyje ir nuėjome miegoti.

Ryte pusryčiavom – viskas gerai. Visą laiką nuo išvykimo iš oro uosto nė karto nekėliau temos, kad jis norėjo mane palikti vieną svetimoje šalyje, be pinigų.

Grįžus po pusryčių Marius pradėjo kalbėti šia tema ir pradėjo mane kaltinti, kad ne jis mane norėjo palikti, o aš. Bandžiau šnekėtis su juo, aiškinti, kad aš neturėjau, ką daryti, būdamas be pinigų, kurių jis negrąžino, galėjau tik eiti prie oro uosto ir laukti ryto.

Galiausiai pasakiau jam, kad be reikalo atleidau už tai ir galėjau likti oro uoste. Jis pareiškė, kad galiu dabar pat važiuoti. Perklausiau, ar tikrai, pasakė „Taip“.

Susidėjau daiktus, ir išėjau į viešbučio registratūrą. Ten sėdėjau geras dvi valandas, mačiau, kaip jis vaikšto aplinkui, jis matė mane, galvojau, gal susiprotės, prieis atsiprašyti. Bet ne. Pabodo laukti, nuėjau jo ieškoti, sakiau, kad atiduotų raktus nuo kambario, sako „Ne“. Sakiau, kaip ne, juk už kambarį per pusę mokėjom, jis sako – „Tu mano daiktus išmesi“. „Ką tu, Mariau, nusišneki? Nei žodžio apie tai nepasakiau.“ Galiausiai kartu nuėjome į kambarį...

Ir jis iš karto apsiverkė, pasakė, kad pagalvojo, kad aš tikrai išėjau iš viešbučio, ir nusipirko lėktuvo bilietą į Didžiąją Britaniją. Tada aš jį bandžiau raminti, galiausiai pats apsiverkiau. Sakiau, kad galiu jam atiduoti už tą bilietą pinigus.

Tada jis pasakė, kad eitume pasivaikščioti, aš pasakiau, kad neisiu apsiverkęs. Jis išėjo ir po kiek laiko grįžo. Pasiėmė krepšį ir jau eina iš viešbučio. Sakau, „ką tu darai?“ Sakė, kad į kitą viešbutį važiuoja. Sakau – „Bent mano pinigus atiduok, viskas pas tave.“ Jis neatidavė...

Aš – paskui jį, įsėdau į taksi ir kartu su juo važiavau iki kito viešbučio, bandžiau jį sulaikyti lauke, siūliau pasišnekėti, bet jis kažkokiems užsieniečiams pareiškė, kad pristojau prie jo, ir aš jau nebeėjau kartu i vidų.

8-10 km pėsčiomis be pinigų ėjau iki viešbučio, kurį buvom užsisakę.

Kitą rytą nuvažiavau pas jį į viešbutį, sužinojau jo numerį, nuėjau, bandžiau šnekėtis. Lyg ir šnekėjo kažkiek, pasakė, kad laikas jam išsiregistruoti iš viešbučio. Nusileidome į apačią, išsiregistravo. Išėjome i lauką, bandžiau aiškintis, kas čia išvis įvyko, kažkiek kalbėjo. Po to pakėlė ranką, susistabdė taksi, įsėdo ir išvažiavo.

Aš taip ir likau stovėti – vienas, svetimoje šalyje, be pinigų... Jis jų man taip ir neatidavė... Taip Marius išvažiavo į Didžiąją Britaniją. Galiausiai gavęs pinigų iš draugų kitą dieną nusipirkau bilietus į Lietuvą.

Bandžiau rašyti jam, skambinti, aiškintis... Sakiau, kad net tokį jo elgesį kaip Maroke, kai paliko mane vieną be pinigų, aš jam galiu atleisti... Bet jis toliau išsidirbinėja, kaltina mane, kad jį norėjau oro uoste palikti pirmą vakarą, nors jis pats pasakė, kad skris į Didžiąją Britaniją, ir išėjo neatidavęs mano pinigų.

Nesuprantu jo, nesuprantu jo veiksmų...

Išnuomotas butas Vilniuje (mokėjome per pusę), jo daiktai, kurie iki šiol čia, Vilniuje... Sugriautos atostogos, nors turėjome būti Maroke iki gegužės 13 d.... Ir aš, paliktas vienas, be pinigų...

Nežinau, ką jam jaučiu, jei išvis jaučiu ką. Tuštumą. Dėl šių santykių tikrai stengiausi. Bet tai buvo paskutinis bandymas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo mintimis? Patarti? Papasakoti skaudžią savo meilės istoriją? Tai galite padaryti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaizdas Kėdainių poliklinikoje sukrėtė: kol visuomenė tylės, tol niekas nesikeis (15)

„Tokia situacija man primena 1980 m.“, – DELFI redakcijai piktinosi moteris, kurią šokiravo...

Prajuokino Turgelių gyventojos reakcija į Vėlyvio provokaciją: kas darosi Lietuvoje? (170)

Atsitiktinai sužinojau apie Emilio Vėlyvio darytą šou bažnyčioje. Užmečiau akį. Nieko...

Nakvynės vietos įsiminė ilgam: vienoje – įdėmus savininko žvilgsnis, kitoje – dušas kambaryje (23)

Pasiskaičiusi istorijų apie prastus ir keistus viešbučius, nutariau parašyti ir savo...

Eksperimentas „Laikinoji emigracija“ arba pusamžio perspektyvos Vokietijoje (30)

Išbandyti save laisvoje darbo rinkoje užsienyje knietėjo man jau seniai. Šioje vietoje, manau,...

Eksperimentas pažinčių svetainėje: tinderio princų pasiūlymai ir gvazdikų pasimatymas (143)

Turbūt dažnas vyras turi draugę/kolegę/sesę, kuri yra ištarusi frazę panašią į „Tinderis...

Top naujienos

Bandė emigruoti į Norvegiją, bet nepasisekė: nuo to laiko savo šeimos gyvenimą pavertė pragaru (20)

„Sugyventinis sakė, kad neužsikoduos. Sakė: ką, aš nesveikas, kad negersiu? Vaikų teisių...

Baltarusės vyksta gimdyti į Vilnių ir moka tūkstančius: Olga papasakojo esminius skirtumus (5)

Tarp Baltarusijos moterų, besiruošiančių tapti motinomis, populiarūs gimdymai Vilniuje. Žinoma,...

„Žiurkikių“ kebabais prekiaujantis verslininkas: nėra ko piktintis, pavadinimas – žmonos garbei (71)

„Žiurkikių“ kebabas. Tokį maisto patiekalą galite nusipirkti dviejose Molėtuose...

Doveika įvertino Vėlyvio provokaciją bažnyčioje: ar nusišlapinti ant artimo žmogaus kapo taip pat būtų labai meniška? (345)

„Čia nieko originalaus. Nieko. Tuščia. Čia garbėtroškos priemonė“, – apie Emilio Vėlyvo...

Intrigos nebelieka: broliai Lavrinovičiai karjerą tęs Prienuose ir klausys Šeškaus nurodymų (4)

Po dvejų metų Panevėžyje broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai kelsis į Prienus, kur...

Šią šeimą prisimena kiekvienas lietuvis, tačiau tik retas žino, ką jai iš tiesų teko iškęsti (68)

Jie – broliai dvyniai. Ji – vyresnioji sesuo, vadinta eterio lakštingala. Visi trys bajoriškos...

Kaip vasaros užbaigtuvių metu rengiasi stilingi sostinės gyventojai (20)

Besibaigianti vasara Vilniuje vis dar gena sostinės gyventojus ištrūkti į miestą, nes saulėtų...

Inga Stumbrienė su šeima Singapūre apsistojo viename prabangiausių viešbučių: įspūdis – neišdildomas (89)

Po 14-ųjų vetuvių metinių minėjimo Balyje verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai apsistojo...

Pasaulyje išgarsėjusį šokoladą kuriantis lietuvis: kartumas – prasto šokolado požymis (8)

Šokoladas tikrai ne saldainis – tai labai išlepęs kakavos vaisiaus produktas, sako rankų darbo...

Nausėda pasveikino važiuojančius apsipirkti į Lenkiją (582)

Pirmadienį „Žinių radijuje“ viešėjęs Gitanas Nausėda kiek netikėtai pasidžiaugė į...