Rytas prasidėjo tradiciškai – bjauriai. Mano ragana žmona išlipo iš lovos ne ta koja, todėl ji ir ragana. Ji eilinį kartą priminė, koks esu niekingas nieko nevertas NIEKAS. Esu tik paprasta kontoros žiurkė su maža alga, esu nedėmesingas vyras, esu... Ai, patylėsiu. Ir dar – pas mus neliko sekso. Taip ir pasakė. Lyg seksas su ragana būtų toks paprastas dalykas... O vat šito nepasakiau, neišdrįsau.
© Shutterstock nuotr.

Štai tokia nuotaika ir judėjau link darbo. Ir mano nieko nevertoje galvoje – anot raganos – brendo planas: KERŠTAS. O kerštas, susimaišęs su pavasariu, turi atominės bombos galią. Aš tave palikčiau, bjauri ragana, jeigu ne bendros paskolos su bendrais vaikais. Negaliu. Kol kas. Užtai susirasiu meilužę ir padarysiu tai tuoj pat. Aš tau parodysiu kontoros žiurkę! Va tokios mintys vyniojosi mano įniršusiose smegenyse.

Turiu draugų draugą. Jis – didelis moterų specialistas. Jis man pamėtėja gerų idėjų. Ši irgi jo – užsiregistruoti pažinčių svetainėje. Ten daugybė alkanų, seksualių, vienišų, kvailų moteraičių, kurios tik ir svajoja būti pamylėtos. Tereikia truputėlio fantazijos.

Vos aprimus kontorėlės rytiniam šurmuliukui, kai visi vaidina labai smarkiai dirbantys, patyliukais atsidarau pažinčių svetainę. Ją man rekomendavo aišku kas. Jis ten darbuojasi laisvalaikiu, oi, kokias gražuoles su juo esu matęs! Nuo sukurto vaizduotės šėlsmo apsąla širdis.

Aha, anketa – pasijauninsime porą metelių, algą pasididinsime tris kartus, profesija tebūnie darbdavys, mėgsta ją šitos mergužėlės. Oi, kaip darbdaviui alga mažoka, didinam penkis kartus. Šeimyninė padėtis – išsiskyręs. Kažkur girdėjau, jog tokių dabar pusė Lietuvos vyrų, tai laikoma kokybės ženklu. Štai ir viskas – nuotykis prasidėjo. Jau esu virtualus pažinčių svetainės dalyvis, pasivadinęs „Alberto“ vardu (man patinka Einšteinas).

Apsąlusia artėjančio didžiausio nuotykio nuojauta stebiu, kas bus, – aš gi šiame pažinčių žaidime diletantas. O štai ir žinutė, rašo Brigita (vaje, koks seksualus pavadinimas) : „Pabendraujam?“

Iš netikėtos laimės vos neišpilu kavos. Drebančiais pirštais stuksenu per klavišus – „Mielai, Brigitėle“.

Mano galvoje siaučia tikras pavasarinis štormas, vaizduotė jau piešia neįtikėtinus vaizdus – Julia Roberts, Angelina Jolie, Olga Pikul, ohoho!

Per valandą apsikeičiame šimtu žinučių. Čia jau viskas – tai meilė! Ir štai mudu jau tariamės, kur vakare susitiksim. Planas toks – vakarienė restorane, o po to... Stop, atsiprašau kelioms minutėms Brigutės, reik nubėgti išrašyti velnių pavaldiniams (aš gi darbdavys, jei pamiršot), o pats maunu į tylų kontoros kampą, kur nieks manęs negali girdėti ir skambinu savo draugų draugui patarimo, ką toliau daryti, jis gi, jei pamiršot, specų specas.

Draugužis, išgirdęs naujieną, net katučių suploja: „Žmogau, seniai sakiau, gyveni juk vieną kartą!“ Sutariame paprastai – imu po darbo jo bemsiuką (maniškis, senas ir suklypęs pežukas – ne prestižas), gaunu jo buto raktus, tempiu Brigitą į taverną, pudrinu jai smegenėles, ir į draugužio namus, o ten lovos platumėlis – bus smagumėlis! Na, o jei Brigita pasirodys ne gražuolė (niekai, ji dailuolė, aš jaučiu tai per virtualią erdvę), tada po vakarienės: „Sorry mergužėle,verslo reikalai.“ O raganai paaiškinsiu – šįvakar pas bičiulį per teliką žiūriu čempionų lygą ir už „nuostabų“ rytą namo neparsivelku, nes pykstu.

Štai planiūkštis ir paruoštas. Galiu grįžti į internetą, pas Brigutę. Vakarienė tinka, gal ir po jos turės laiko. Amen, žmonės, aš devintame danguje! Dabar atėjo žiežulos eilė. Čia nėra viskas taip paprasta – tuoj pradės žviegti, cypti, štai tada ir numesiu ragelį. Taip kai kada išdrįstu padaryti. Bet niekada niekada – garbės žodis – daugiau kaip degtinės ar alaus pamaukimo su draugų draugu toliau nueita į šalį nebuvo. Čia mano pirmas posūkis į kairę.

Taip man besvarstant, bekaupiant ryžtą, pati laumė teikiasi paskambint. Ką gi sugalvojo ta kraujasiurbė bjaurybė? Turbūt jaučia, jog kerai manęs nebeveikia. Na ką, palinkiu sau sėkmės ir atsiliepiu:

– Klausau, brangioji!

O jau balselio saldumas, matyt sugalvojo kažkokią ypatingą niekšybę. Aha, eina pasisėdėti su savo raganiškom draugėm, mergaičių vakarėlis. Žinau juos. Jos ten kuria savo sadistinius planus, kaip savo vyrams išgerti kuo daugiau kraujo. Po tokių vakarėlių gyvenimas pasidaro dar nemielesnis, nes šitos moterėlės – su fantazija. Bet šiandien tai man tinka. Ragana net nesureaguoja, kad einu su draugu maukti alaus prie fūlės. Su vaikais pabus uošvė (irgi raganų ragana, kur mano akys buvo, kai bičiuliai sakė – žiūrėki į būsimą uošvę, pamatysi savo ateitį).Valiooo, laisvė!!!!!

Nūnai man sekasi, reikia nusipirkti teleloto bilietėlį. Šiandien – mano fortūnos diena!

Nepasakosiu, kaip sunku buvo sulaukti vakaro. Nepasakosiu, kaip su draugu apsikeitėme automobiliais. Nepasakosiu, kaip su buto raktais draugų draugas davė krūvą gudrių patarimų. Visa tai niekai.

Sėdžiu sutartoje vietoje draugo bemse, su rožių puokšte ant kelių, laukiu Brigutės. Vakaras, įaudrinta vaizduotė piešia nerealius dalykus, įspūdis toks, kad tuoj pasirodys Monako princesė...

Staiga keleivio durys atsidaro ir...ir...

Ir pasigirsta dvigubas šūksnis:

– Čia – tu?!

Ohoho, kas buvo toliau, visas gyvenimas pasikeitė, bet tai jau kita istorija...

Tai – DELFI skaitytojo Gintaro Katino literatūrinis kūrinys.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

(Ne)receptinių vaistų skandalas paskatino pasidalinti istorija: jau ir taip daug ištvėriau (65)

Migrena sergu neseniai, bet labai daug ištvėriau ir dar daug laukia. Norėčiau pasidalinti savo...

Barto istorija atskleidė ir kitą pusę: aukštą socialinį statusą turintis žmogus irgi pažeidžiamas (53)

#metoo akcija i viešumą iškėlė ne tik garsaus režisieriaus galimai savo statuso piktnaudžiavimu...

Mikutavičiaus žodžiai įskaudino – nesupranta juokelių šia jautria tema (428)

Elgesys, kuris nebeturi turi būti daugiau toleruojamas – Marijono juokeliai jautria tema ir...

Auklę pašiurpino močiutės elgesys: baisiausia, kad jai tai atrodė natūralu (47)

Man 24-eri metai, dirbu aukle nuo 16. Pradėjau nuo savo jaunėlio broliuko ir šeimos draugų vaikų,...

Mokesčių mokėtojas klausia: mes visi esame darbdaviai, tik ar mums dirba tinkamai? (23)

Mes visi esame darbdaviai, tik ar mums dirbama efektyviai? Ar kada susimąstėte, kad būdami eiliniai...

Top naujienos

Išvarytieji? Emigrantas 10 metų skynė agurkus, bet savo pasiekė (24)

Prisistatydamas Virgilijus Šauklys net susinepatogina – jau seniai pats savęs šiuo vardu...

Ekonomistas pasiūlė idėją, leisiančią pakelti vidutinį atlyginimą iki 1440 eurų ir susigrąžinti emigrantus (92)

Idėjos Lietuvai, leisiančios iki 2042 metų susigrąžinti daugiau nei pusę milijono tėvynainių...

Orai: šaltesnės permainos jau pakeliui

Savaitgalį šiluma trauksis iš šalies, pūs nemalonus vėjas , numatomi drėgni orai – vis...

„Patys kalti?“ Viena žiopla klaida – ir antstoliai persekioja visą gyvenimą (245)

Lietuvoje reikalų su antstoliais turi kas 10-as gyventojas. Šalies gyventojai ir įmonės iš viso...

Dukters neteko socialinę darbuotoją pavadinusi „žiurke“ (245)

Į redakciją užėjusi sudėtingo likimo jauna moteris guodėsi, kad jos penkiametę dukrą Palangos...

Svarbiausiu metu Kalniečio vedamas „Emporio Armani“ patiesė vokiečius, iš dugno atsispyrė „Barcelona“ gynėjo nesustabdė ir pasruvęs kraujas (2)

Tris su pusę kelinio sunkiai taškus rinkęs Milano „Emporio Armani“ klubas namuose 71:62...

Gyvai / NBA čempionato rungtynės: „Oklahoma City Thunder“ - „San Antonio Spurs“

NBA čempionato rungtynės: „Oklahoma City Thunder“ - „San Antonio Spurs“.

Dmitrijus Trockis: šiuolaikinis žmonių gyvenimas baugus lyg zombių (63)

Rytų filosofijos mokyklose dažnas postulatas apie tai, kad laimės pagrindas – disciplina ....

Lietuva JAV minima dėl Klaipėdos SGD laivo (117)

Lietuvos ambasadorius Jungtinėse Valstijose Rolandas Kriščiūnas sako, kad ryšys tarp Europos...

Porų santykiai, kai trūksta sekso (17)

Sunku kalbėtis apie sekso trūkumą, nes paprasčiausiai bijoma išgirsti, kad esi negeidžiamas.