Kodėl aš nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi? Nes tikiu, kad nors viena, perskaičiusi mano straipsnį, sugebės tokia tapti.
© Shutterstock nuotr.

Ko reikia norint būti kerinčia, nepamirštama moterimi? Jūs manot užtenka tik gražios išvaizdos? Ilgų kojų? Putlios krūtinės? „Prada“ drabužių? Ne, mielosios.. Seksuali išvaizda veikia vyrus. Neabejotinai taip! Bet tai, visų pirma, juose sužadina instinktyviąją prigimties pusę t.y. norą daugintis. Suvilioti vyrą geismui gali kiekviena moteris (kiekviena - atitinkamai pagal savo vertę tokios pat vertės vyrą). Apie tai kalbėtis net neįdomu. Seksas nėra tai, kas ilgam palieka pėdsaką vyrų širdyse ir mintyse...

Gyvenimas man pašykštėjo ilgų kojų, didelės krūtines ir liaunos figūros. Tačiau apdovanojo gražia šypsena ir aštriu protu. To man pakako tapti visų geidžiama moterimi. Kaip aš tai suvokiau? Jūs tuoj pat sužinosit...

Pradėsiu nuo to, kad esu trisdešimtmetį perkopusi, ištekėjusi, gyvenimu besidžiaugianti, laiminga moteris, žmona, mama. Paauglystėje išgyvenusi dėl putlesnio sudėjimo, platesnių klubų ir kitokių trūkumų, subrendusi kaip asmenybė visa tai sugebėjau paversti privalumais. Aš sąmoningai pasirinkau vidurkį tarp liesos ir apkūnios, ir mėgaujuosi savo moteriškais apvalumais.

Su kelnėmis manęs nepamatytumėte net namuose. Sijonai, suknelės... Aptemptos ar vėjyje plevėsuojančios. Ilgo ar pakankamai trumpo kirpimo - nesvarbu... Svarbiausia, kad kaskart išdidžiai ir oriai žingsniuodama gatvėje, parduotuvėje ar būdama kitose žmonių susibūrimų vietose aš visada jaučiu į save įsmeigtus vyrų žvilgsnius. Kodėl? Visų pirma todėl, kad esu laiminga, geranoriška, savimi pasitikinti, pakankamai graži ir šiek tiek koketiška asmenybė. Tai galima išvysti mano akyse, žvilgsnyje, kūno kalboje. Aš mėgaujuosi savo moteriškumu. Savo išraiškingais klubais. Savo eisena su aukštakulniais bateliais. Savo dailiai nulakuotais nagais, subtiliai paryškintomis akimis, vylingai išdažytomis lūpomis, tvarkingai sušukuotais plaukais ir ta šilko skarele, kuri taip valiūkiškai plasnoja vėjo pagauta.

Kaip aš tapau moterimi, gebančia pavergti kiekvieną vyrą
© Shutterstock nuotr.

Tačiau... Kaip ir minėjau, patraukli išvaizda vyruose žadina tik seksualinio pobūdžio susidomėjimą. Man tai patinka, bet vien to nepakaktų save laikyti išskirtine, vyrus užburiančia moterimi.

Nuo seno turėjau pomėgį - susirašinėjimą. Internetinės pokalbių svetaines, forumai buvo puiki vieta tobulėti bendraujant su įvairiais žmonėmis. Tai buvo mano hobis, kurio neatsisakiau net ištekėjusi. Žmonės, jų pažinimas, psichologija buvo tai, kas mane visada labai domino. Pažindama kitus žmones aš vis labiau pažinau save pačią. Taip atradau savyje talentą įsiskverbti giliai į žmogaus vidų.

Tarp mano internetinių pašnekovų neretai pasitaikydavo vyrai. Pradžioje visi jie man buvo belyčiai. Gyvenau laimingą šeimyninį gyvenimą ir apie kitus vyrus tikrai nemąsčiau. Bet turiu pripažinti, kad būdavo malonu, kai vyrai, bendraudami su manim, girdavo mano intelektą, sąmojį, originalumą, šmaikštumą ir nepalaužiamą pasitikėjimą savimi, kuris prasiskverbdavo net virtualiai. Atsirasdavo tokių, kurie norėdavo mane pamatyti. Tiesiog pamatyti žmogų, su kuriuo susirašinėja, nes savo nuotraukų aš niekam nesiuntinėdavau, kad ir kaip prašydavo.

Ilgai mąsčiau ir svėriau, ar verta žengti šį žingsnį. Galiausiai priėmiau išvadas, kad išgerti puodelį kavos nepažįstamojo draugijoje - anokia nuodėmė net ištekėjusiai moteriai. Nuo tada prasidėjo mano vojažai susitikinėjant su pašnekovais. Buvo be galo įdomu, kaip žmogus, kurį pažinojau iš susirašinėjimo, bendrauja realybėje, kaip gestikuliuoja, reiškia mimikas, galiausiai kaip jaučiasi akistatoje su manimi.

Pirmas pastebėjimas buvo tas, kad vyrai pasimesdavo išvydę prieš save gražią moterį. Juk į susitikimą kviesdavo mane neturėdami seksualinio pobūdžio susidomėjimo, o tik realybėje pasikalbėti su moterimi, kuri sudomino kaip asmenybė. O ir įsivyravusi stereotipinė nuostata, kad nerodymas savęs nuotraukų pavidalu yra tas pats, kas būti nepatraukliai, buvo gan gaji. Tuo tarpu, aš turėjau keletą priežasčių to nedaryti. Tai - mano statusas ir mano noras atsiskleisti kaip asmenybei be išankstinio mano patrauklumo įvertinimo.

Kaskart po susitikimo aš buvau apiberta susižavėjimo ditirambais. Nesikuklinsiu, man buvo malonu tai girdėti. Dėl tokių susitikimų mano asmenybės savivertė augo kaip ant mielių. Juk tai, kad esu pakankamai daili ir protinga moteris, aš jau žinojau, o kad esu charizmatiška, žavinti, užburianti, kerinti, fatališka, išskirtinė ar net širdžių ėdikė... To apie save aš nežinojau. Išties nebuvo nei vieno, kuris susitikęs su manimi nebūtų manimi sužavėtas. Nei vienas! Nors visi mano pašnekovai pasižymėdavo vienokiu ar kitokiu unikalumu ir buvo dėmesio verti vyrai.

Tuomet prasidėjo savianalizė. Analizė situacijų, aplinkybių ir išvadų, atsakant į klausimą „Ko reikia norint pavergti vyrą ir būti jam išskirtine“. Kai padariau savo asmenine patirtimi paremtas išvadas, man pasidarė be galo įdomu, ar tikrai įmanoma pavergti kiekvieną vyrą, žinant receptą, kaip tai pasiekti?

Tada ir prasidėjo mano praktiniai, socialiniai, azartą keliantys žaidimai internetinėmis pažintimis. Žinodama, kaip protingai manipuliuoti ir paveikti vyrus intelektu, aš pavergdavau kiekvieną mane sudominusį vyriškos lyties individą dar toje stadijoje, kai jie nežinodavo, su kokio plauko moterimi bendrauja.

Kiekvienas jau eidamas su manimi susitikti kurį laiką nešiojosi mane savo mintyse. Kiekvienas manyje rasdavo tai, ko jis ieškodavo moteryse: seksualumo, intrigos, intelekto, šmaikštumo, žavesio, linksmumo, švelnumo, moteriškumo, įdomumo... Aš pati su kiekvienu būdavau skirtinga. Man patikdavo šis žaidimas.

Savo aukomis rinkausi vis stipresnes, drąsesnes, veržlesnes asmenybes... Kuo labiau vyras save laikydavo nepavergiamu donžuanu, tuo didesnį azartą aš jausdavau jo nokautavimo žaidime. Jam patinka liesos brunetes, o aš apvalaina blondinė – valio! Jis toks išrankus, kad nemato mieste žavingų, gražių moterų – labai gerai! Jis kategoriškai nesutinka susitikti nepamatęs moters nuotraukos – super! Visas kliūtis mokėdavau apeiti taip, kad pasiekčiau savo tikslą. Kai pamačiau, kad nepavergiamų nėra, kad nesvarbu, koks vyro skonis moteriai, kad tvirtas nuostatas galima sulaužyti ir kad kiekvieno vyro silpniausia vieta yra žavesį skleidžianti moteris, žaisti šio žaidimo jau nebuvo prasmės.

Kaip aš tapau moterimi, gebančia pavergti kiekvieną vyrą
© Shutterstock nuotr.

Juk žinia, kad vyrų-moterų žaidime vyrai laimi tada, kai nusiveda moterį į lovą, o moterys tada - kai vyras jas įsimyli. O kada vyras įsimyli? Tada, kai geidžia moters ne tik kūnu, bet ir protu, ir būna užvaldytas minčių apie ją. O kadangi aš buvau ištekėjusi ir ištikima savo vyrui, laimėtoja visada buvau aš.

Taigi, iš ko susideda tas stebuklingas, vyrus pavergiantis receptas? Kokie jo komponentai?

1. Pasitikėjimas savimi

Nesvarbu kokia jūs esat, turit mokėti pateikti savo grožį išoriškai ir puoselėti grožį viduje. Suvokusios, kad tokios, kokios esat, esat vienintelės, su visais trukumais ir pliusais, jūs pradėsit jausti, kaip auga pasitikėjimo savimi sparnai.

2. Paslaptingumas

Vyrams aš sukeldavau nežemiškumo pojūtį jau vien todėl, kad niekada bendravime neliesdavau kasdienybės. Neklausinėdavau apie jų rutiną ir nepasakodavau apie savąją. To pakanka išlaikyti savyje paslapties šydą ir vidinio patrauklumo aureolę. Atminkit – laimi tas, kuris mažiau apie save papasakoja ir daugiau apie kitą sužino!

3. Dėmesys

Tai nuoširdus domėjimasis vyro asmenybe, pamirštant save pačią. Mokėjimas išklausyti. Įsigilinti. Prakalbinti. Kai vyras pajaučia, jog moteris juo nuoširdžiai domisi, jis pasijaučia ypatingu ir... Automatiškai prisiriša prie moters, kuri verčia jį jaustis ypatingu.

4. Komplimentai

Atrodytų, paprastas dalykas, bet kažkodėl reta moteris naudojasi šiuo ginklu. Vyrai be galo mėgsta pagyras, ypač tas, kurios paglosto jų ego. Ir kadangi jie retai sulaukia pagyrų iš moterų, natūraliai jaučią didelį palankumą tai, kuri juos giria. Tad visada pasistenkite surasti tai, ką vyruose galėtumėte pagirti. Įsidėmėkite – vyrai nepamiršta tų moterų, su kuriomis jie jautėsi išskirtiniai ir ypatingi.

5. Flirtas

Tai galingas komponentas tiek virtualiame, tiek realiame bendravime. Bet jokiu būdu nepainiokite flirto su erotinėmis kalbomis. Bukite orios ir neleiskite vyrams verbaliniu būdu lįsti jums po sijonu. Viliokite akimis, kūno kalba, šypsena. Išmokite žaismingai kalbėti, reaguoti į sąmojį ir jį atremti. Būkite tiesiog gyvybingos, kai bendraujate.

6. Pozityvumas

Tai nėra paslaptis, bet tai svarbu bendravime. Visus natūraliai traukia geranoriškumu, optimizmu, linksmumu, besišypsančiu veidu pasižymintys žmonės. Tad jokiais būdais nesiskųskite vyrams dėl nieko. Jei nejaučiate gero nusiteikimo bendraudamos, geriau visai nebendraukite.

7. Moteriškumas

Kiekviena moteris yra dailiosios lyties atstovė. Kiekviena gali rasti savyje tai, kas vyrus traukia moteryse. Jums belieka tik paryškinti privalumus ir išmokt mėgautis savimi. Kiekvienas vyras, matydamas atsipalaidavusią ir savimi patenkintą moterį, susidomi ja. Tai visada patrauklu ir tai juos vilioja. Nebijokite savo moteriškumo paryškinti. Nebijokite išsiskirti iš minios savo grožiu. Vietoj to, bijokite būti nepastebėtos ir pilkos. Į moteriškumo sąvoką įeina daug kas: figūra, eisena, plaukai, moteriški rūbai, papuošalai, aukštakulniai, kvepalai, gracingumas, švelnumas, meilumas, motiniškumas, elegancija, kalbėsena... Vyrus traukia visa tai, kuo nepasižymi vyrų giminė. Tad jokiais būdais neplagijuokite jų išvaizdos detalių ar elgesio motyvų.

8. Savivertė

Įsidėmėkite, mielosios, jūs esate tai, kaip apie save galvojate! Vyrai moteryse mato ne tai, kokia ji yra, o tai, kaip ji save pateikia. Tik nesupainiokite savivertės su arogancija. Tai labai svarbu! Mokėkite priimti komplimentus oriai t.y. mandagiai padėkodamas, bet nealpdamos nuo kiekvieno gražesnio žodelio. Suvokite save kaip gražią ir patrauklią ir jūs neabejotinai tokia tapsite. Vyrai mėgsta iššūkius, o suvilioti savo vertę žinančią moterį jiems tikrai iššūkis. Tad leiskite jam pakovoti bandant jus sužavėti. Nesileiskite lengvai sugundamos. Kuo ilgiau užtruks jo kelias nuo pažinties iki lovos, tuo labiau vyras bus įelektrintas mintimis apie jus ir norų jus turėti. Ir kuo daugiau laiko ir savęs į tai investuos, tuo labiau jus vertins.

9. Pagarba

Tai būtinas ingredientas kartu su tolerancija. Nebūkit šališkos ir neteiskite. Kiekvienas turi teisę nugyventi savo gyvenimą taip, kaip jis nori. Su savo norais, savo mintimis, savo suvokimu ir savo klaidomis. Jei jūs bendraujate su žmogumi ir negerbiate ar netoleruojate jo asmenybės individualumo, jūs automatiškai negerbiate ir savęs, o gerbti save yra būtina, norint tapti ta, kurios nebus įmanoma pamiršti.

10. Intelektas

Deja, be šio komponento jūs niekada netapsite vyrų širdies valdovėmis. Šioje vietoje nebūtinas aukštojo mokslo diplomas. Tiesiog mokėkite elgtis su vyrais, perpraskite jų psichologiją, jauskit savo vertę ir savo svarbą jų gyvenime be nuolatinio žodinio ar kitokio patvirtinimo, kad tokia esate. Mokėkite prisitaikyti, žaisti gudrumu, meilumu, švelnumu siekdamos savo tikslų. Ir niekada su jais nekonkuruokite jokioje srityje. Kiekviena protinga moteris žino, kad ji tokia yra be noro kitiems tai įrodinėti. Ir kiekviena moteris bus karalienė tada, kai savo vyrą privers tapti karaliumi.

P.S.: šiuo metu mano susirašinėjimo hobis užpustytas dulkėmis, kurias mielai nupūsčiau, tad, mielosios, norinčios konkrečių patarimų, konkrečiose situacijose, kreipkitės el.paštu - noriubutitobula@gmail.com, mielai patarsiu

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Tapau vyru, kuris net ir pakliuvęs į pačią netikėčiausią situaciją visada išliptų sausas, pasinėriau į tai taip giliai, kad ilgainiui tai tapo tiesiog žaidimu: pamatai tau patinkančią moterį ir tampi tuo, ko ji ieško“, - rašo DELFI skaitytojas, tokių būdu tikriausiai galintis suvilioti bet kokią moterį.

Merginos, dabar klausiame Jūsų, ar iš tiesų vyrui pasistengus galima tapti geidžiamu bet kuriai moteriai? Ko reikia, kad priešingai lyčiai taptum dievaite ar dievaičiu? Pasidalinkite – galbūt esate iš tų laimingųjų, kurioms visi krenta po kojomis nė piršteliu nepamojus? Papasakokite savo istoriją.

O gal kaip tik tokius vilioklius atpažįstate iš karto, vos išgirdusios nuvalkiotas frazes ar pastebėję suvaidintas manieras ir galite pasidalinti, kaip tokius „statote į kampą“?

Nesvarbu, esate vilioklė ar suviliotoji, laukiame Jūsų minčių, istorijų ir patarimų aukščiau nurodyta tema net dvi savaites el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Flirtas“ iki gegužės 6 d.

Vienai laimingajai atiteks dvi knygos – T.A. Fowler „Romanas apie Zeldą Ficdžerald“ ir R. Manson „Malonumų ieškotojas“.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vilniečiai – Lietuvos „portugalai“: emigrantai šį posakį turi suprasti geriausiai (74)

Nors dar Seimo rinkimai toli, bet, kaip sakoma, roges ruošk vasarą, o žiemą – ratus. Vis...

Papasakojo, kokių merginų reikia saugotis: nieko gero iš jų nelaukite (121)

Aš pasakysiu, kad jei moteris turi du vyrus, ji tuo mėgaujasi ir nei į vieną nežiūri rimtai....

„Telia“ aptarnavimo kokybė klientą išmušė iš vėžių: man tai nesuvokiama (185)

Norėjau pranešti apie situaciją, su kuria teko susidurti naudojantis „ Telia “, vienos iš...

Nebūkime tipiniai rytų europiečiai – Vilniuje ir Kaune ne viskas taip blogai (26)

Vasara už lango ir širdis džiaugiasi. Nesidžiaugia tik miestiečiai, kurie kartkartėmis papuola...

Dvigubos pilietybės klausimas: kodėl diskutuojama su seimūnais, o ne eiliniais piliečiais? (47)

Norėtųsi reaguoti į Seimo nario Kęstučio Masiulio pamąstymus dvigubos pilietybės linkme,...

Top naujienos

Duris į NBA užkulisius pravėręs Motiejūnas: „Rockets“ šiemet žengė didelį žingsnį atgal (25)

Penki sezonai, 248 rungtynės ir 1826 pelnyti taškai. Tokiais pasiekimais per savo NBA karjerą...

Užkalnis liko alkanas (21)

Vienas dalykas, kurio Lietuvai (ir Europai) reikia mokytis iš Amerikos, tai didelės porcijos...

Rusų žurnalistas: dideliame regione Europoje – Putino pralaimėjimas (115)

Rusija pralaimėjo kovą dėl įtakingumo Balkanuose – devynios iš 12 valstybių (ir Kosovas ,...

Vieno emigranto istorija, arba kai visi keliai veda į Lietuvą (89)

Emigrantai pagaliau grįžta namo ir ne tuščiomis rankomis – užsienyje įgytos patirtys ir...

Agnė Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų: krikštatėviu tapo Kęstas Rimdžius (7)

Šiandien, liepos 22 d., stilistei Agnei Jagelavičiūtei ir jos vyrui, verslininkui Mantui Volkui...

Varėnos rajone aidėjo šūviai: vyriškis kėsinosi į brolio ir jo žmonos gyvybes (15)

Policijos departamentas informavo, kad Varėnos rajone aidėjo šūviai . Vyriškis kelis kartus...

Reforma renka iš tėvų vaikus (257)

Pertvarkius vaiko teisių apsaugos sistemą Lietuvoje, per reformos pirmąsias dešimt dienų iš...

Lietuvių kilmės politikas Kolumbijos Kongrese kolegas auklėjo apnuogindamas užpakalį (7)

Lietuvių kilmės garsus Kolumbijos politikas Antanas Mockus penktadienį Kongrese kolegas paauklėti...

JAV sprendimas kelia sumaištį Europoje: mes atsisakome derėtis su į galvą įremtu šautuvu (117)

Jungtinės Valstijos ir jų sąjungininkės Europos Sąjungoje šeštadienį atsidūrė prekybos...

Atsakė į svarbiausius klausimus apie apsaugą nuo saulės: ar galima naudoti praėjusių metų produktus? (7)

Ar galima naudoti pernykštį kremą nuo saulės? Kiek turėtų kainuoti geras kremas su SPF ?...