Čia taip pat yra ir reprezentacinė Vilniaus miesto vieta, čia negalima statyti tokių neestetiškų pastatų. Tokioje vietoje privaloma statyti tik klasikinius pastatus, imituojančius senovę, kurti harmoningą erdvę, o kadangi Lietuva yra Šiaurės šalis, todėl stilius turėtų būti skandinaviškas.

Lietuvos architektūrinis paveldas yra brangus turtas, kuris nuolat naikinamas. Tuo būdu griaunamos mūsų tautos šaknys. Prašau išsaugoti Vilniaus Senamiestį ir įvesti statybos apribojimus skubos tvarka, kol jis dar nesunaikintas.

Uždrausti Lietuvoje Senamiesčio erdvėse statyti modernius pastatus. Naujai statomi pastatai turi būti tik imituojantys senovę ir niekuo neišsiskirti nuo šalia esančių senovinių pastatų.

Jei Senamiestyje stovi modernistiniai pastatai, įvesti servitutą, kad, su savivaldybės pagalba, jie būtų perstatyti į senovinio stiliaus pastatus. Jei senovinis pastatas stovi už senamiesčio ribų, aplink 200 kv. m. zonoje leisti statyti tik senovę imituojančius pastatus, o kelių kilometrų zonoje pastatų aukštingumas negali viršyti 30 metrų

Aukšti pastatai gali būti statomi tik toli nuo centro ir senamiesčio, kad negriautų bendros atmosferos. Šiuo metu Vilnius „Hanner“ dangoraižį galima matyti nuo Rotušės. Sugriauta neįkainojama atmosfera. Įpareigoti sumažinti šio pastato aukštingumą.

Centro zonoje pastatų aukštingumas neturėtų viršyti 40 metrų. Renovuojami seni pastatai privalo būti įrengti autentiškai pagal mūsų šaliai būdingą Šiaurės Europos stilių ir negali turėti plastikinių langų, durų bei stoglangių, ant fasado uždėtų kondicionieriaus blokų bei satelitinių antenų ant sienos ar ant stogo. Tai irgi „reprezentuoja“ Lietuvą kaip Rytų Europos šalį.

Įpareigoti Klaipėdoje nugriauti per aukštus pastatus, kurie pastatyti šalia senamiesčio bei pradėti Klaipėdos senamiesčio atstatymą. kuris prieš tai buvo įstabaus grožio Šiaurės Europos miestu ir reprezentavo Lietuvą kaip Vakarų Europos valstybę.

Žemiau visuomenėje nuotaikas iliustruojantys komentarai DELFI apie projektą ant Tauro kalno (kalba netaisyta – DELFI):

kaip man geda ... toki pastata galejo restauruot ... pridet savo kaip sakoma galva bishki patobulint ir gautusi pasaulio sedevras ... bet ne reikia sugriaut ir pastatyt kaskoki slamsta stiklini ... nei skonio nei istorijos nei smegenu ... GEDA !“

---

Dar viena stiklinė beskonybė.“

---

Absoliučiai betikslis ir niekam nereikalingas objektas, eilinis valdžiažmogių pinigų išplovimo projektas. Lyg tai mažai dar yra visokių koncertų salių Vilniuje, Operhauso, Filharmonijos ir dar gero tuzino kitų neužtenka, nors ir tuose pačiuose suorganizuojami tik 1-3 koncertėliai per savaitę. Vietoj to, kad pelningai parduoti tą objektą ir gautus milijonus tikslingai panaudoti, kad ir vaikų darželius kokius pastayt, ar, galų gale, kad ir gatves išasfaltuot ar pan., tai jie ne tik kad nieko negauna, o dar ir savo kalną pinigų sukiša (ir kiek dar ateity jų reikės išlaikymui). Vagys ir *&&^%ai, nėra ką pridurt.“

---

Bala žino, juk tas Tauro (buv. pagal savininką Buffalo) kalnas yra Naujamiestyje, kur daug neoklasikos. Norėjosi, kad be užmojo dar būtu bent jau aliuzijos į klasicizmą.“

---

Wow, kaip originalų, stiklinis pastatas. Kokia geniali mintis!! Ateityje bus lengva nugriauti, tereikės išbarskinti stiklus.“

---

Dar vienas niekam nereikalingas pastatas. Nepamirskit privaryt broko! Sienu skilimo slaitu ciuozimo!

---

N. Puteikis davė pavadinimą šios architektūros stiliui – „stiklainis“.

---

Dar viena stiklinė beskonybė.“

---

„liudna. kaip visada – nulis demesio apzeldinimui.. patiese zolyte ir viskas. fantazijos ubagai.