Su vaikinu susipažinom visai netikėtai. Kiek vėliau mane mergino vienas jo draugas. Paskui dėmesį rodė ir kitas. Vengiau su jais artimiau bendrauti, nes neatrodė rimti vyrukai. Tik pirmasis patraukė mano akį, nors dar pati to nesupratau. Jis - patrauklios ir tvarkingos išvaizdos.Toks ramaus būdo, kultūringas, draugiškas, paprastas.
© Shutterstock nuotr.

Stebėjau vieną vakarą, kaip jis domėjosi mano draugės reikalais, nuolat klausinėjo jos, kas ir kaip. Ir pamaniau, koks rūpestingas, tokių reta. Kartą lydėjo mane namo po vakarėlio ir pasakė, jog greit persikels į naują butą, galėsim visi atšvęsti įkurtuvės. Per tas įkurtuves aš jį atstūmiau ir pasakiau, jog turiu vaikiną. Tuo metu kaip tik susitikinėjau su vaikinu, kurį buvau įsimylėjusi.

Deja, mūsų santykiai neturėjo ateities, nes jis manęs nemylėjo. Tą sužinojus man labai skaudėjo širdį. Vakare gulėjau lovoje ir bendravau su draugais internetu, kai netikėtai paskambino vaikinas, kurį aš atstūmiau per įkurtuves. Pasiūlė kartu praleisti vakarą, pabendrauti, išgerti vyno. Atsisakiau, o jis pradėjo įkalbinėti. Kažkodėl mintyse pagalvojau - „o kodėl ne...“. Kodėl turėčiau būti namie ir liūdėti, dėl nelaimingos meilės? Sutikau.

Tą vakarą aš padariau lemtingą klaidą, kuri vėliau pakeitė mane. Naujo buto savininkas manęs paklausė, ar aš gailiuosi, pasakiau, kad ne. Po šio įvykio, praėjus kelioms dienoms, jam parašiau telefonu draugišką žinutę, kaip sekasi. Ir tada gavau dar vieną antausį – tas, kuris pasirodė esąs toks draugiškas, kultūringas, paprastas vaikinas, kuris pats siekė manęs, paskambinęs man pasakė, jog aš nieko iš jo nesitikėčiau. Bet aš, ir nieko ir nesitikėjau...

Tada supratau, kad ir vėl buvau apgauta... Galvojau, kodėl... Kodėl taip su manim... Kodėl su manim taip šlykščiai elgiamasi. Po kelių dienų jis man paskambino ir mes susitikome vėl, nežinau, kaip aš vėl su juo susitikau po tokio jo elgesio. Bet po šio susitikimo aš jam savo mintyse pasakiau - „tu mane apgavai ir pasinaudojai, išdrįsai man vėl paskambinti ir siūlyti susitikti, aš tave pamokysiu“.

Taip mes susitikinėjom. Vakarais. Kiekvieną kartą jis vis daugiau atviravo, o aš klausiausi. Tapau jo drauge. Po truputį pradėjau pamiršti savo kerštą. Sužinojau, jog jis vienas ir jam patinka būti vienišiumi. Draugavo su mergina, kuri jį paliko prieš pusmetį. Daugiau nenori jokių santykių ir niekada nekurs šeimos. Laikui einat vis labiau prie jo prisirišau. Atėjo jo atostogų metas, jis išvyko pailsėti. Aš likau dirbti, ir laukiau jo. Galvojau apie jį, nuolat, bet raminau save. Jis tikrai vienas, juk daug laiko leido su manimi, kada jam dar turėti kitą? Pagaliau, mes susitikom. Dvi savaitės - nemažas laiko tarpas man.

Kažkodėl nuojauta man kuždėjo, kad verta jį patikrinti. Ir patikrinau, jo telefoną. Radau įrodymą, jog jis meluoja. Meluoja man, meluoja savo draugei, su kuria, pasirodo, neišsiskyrė, meluoja dar kitoms trims merginoms. Buvau netekusi žado, mūsų buvo net kelios, kurias apgaudinėja. Su visomis jis susitikinėja. Skaičiau žinutes ir negalėjau tuo patikėti. Nežinojau, ką daryti, kaip pasielgti, kaip pažiūrėti jam į akis.

Nusprendžiau, jog būsiu tokia kaip jis. Jei jis toks veidmainis, apsimesiu, kad nieko nenutiko. Taip ir padariau. Tik nusirašiau jo ilgametės draugės telefono numerį, kurią daug metų apgaudinėjo. Pamaniau, jog ta mergina tikrai turi sužinoti tiesą. Paskambinau ir atvėriau jai akis. Negalėjo patikėti, jog tas žmogus taip galėtų pasielgti. Bet įrodžiau, jog galėjo. Apie jį sužinojau daug baisių dalykų. Jo toks gyvenimo būdas, ir tokių merginų jo gyvenime buvo labai daug. Jam nuolat reikia naujos aukos, naujos šviežios mėsos. Seksas su vis kita ir nauja mergina. Tai jo hobis. Grupinis seksas ir svingerių vakarėliai - taip pat.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Skambutis telefonu, trumpoji žinutė ar lakoniškas elektroninis laiškas – tiek tereikia, kad pradėtum pažinti žmogų, santykius su mylimuoju ar mylimają pavertusį trapiu ir ne visuomet suklijuojamu sudaužytu indu. Kadaise pripildytas meilės, dabar jis ištuštėjęs, nes pažintas išdavystės jausmas neleidžia nusiraminti. Vis dėlto, kai kas taip trokštamos ramybės ieško būtent siekdamas sužinoti daugiau apie tą, kuris tikriausiai niekad netaps draugu, - mylimo žmogaus meilužį ar meilužę.

Būti išduotam - nemaloni patirtis, kurios nelinkėtum ir priešui. Vieni šią patirtį mėgina tiesiog pamiršti, kiti – analizuoti ir suprasti. Būdas tai padaryti – pamėginti daugiau sužinoti ir susipažinti su žmogumi, tapusiu Jūsų mylimosios ar mylimojo neištikimybės priežastimi. Ar taip elgtis verta? Galbūt geriau mintis apie išdavystę nustumti kuo toliau? O gal geriau žmogų, privertusį jus suabejoti brangiausio žmogaus jausmais, pažinti – tai net draugystę gali padėti išsaugoti?

Prašome Jūsų – papasakokite savo patirtį ir patarkite, kaip elgtis tokioje nemalonioje situacijoje. Laukiame Jūsų minčių ir istorijų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kitas“ iki kovo 24 d. Vieno teksto autoriui atiteks Rimvydo Laužiko knyga „Istorinė Lietuvos virtuvė: maistas ir gėrimai LDK“.

Taip pat savo nuomone ar istorija galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Susirūpinę šauktinių tėveliai: kodėl mūsų vaikų neišleidžia namo savaitgaliais? (268)

Nuo spalio 9 dienos į Karaliaus Mindaugo Husarų batalioną, kuris yra Panevėžyje, atvyko atlikti...

Pasidalino įspūdžiais apie Iraną – tokios neapykantos valdžiai daugiau niekur nepastebėjo (36)

Pasakojimą pradėsiu greičiausiai nuo Irano žmonių. Jie nuostabūs. Tikrąja to žodžio prasme....

Nutraukė Tapino „Laisvės TV“ prenumeratą: matyt, laisvę suvokiame skirtingai (265)

Gerb. Andrius Tapinas sekmadienį savo laidoje prakalbo apie ginklus ir kaip blogai, kad Lietuvos...

Kolegų pastabos privertė merginą degti iš gėdos – vėliau gailėjosi savo reakcijos (159)

„Mažos kosmetikos kainos – nusikaltimas prieš moterį“, – skaitau straipsnio antraštę ir...

Jaunoji karta: prisiminkime Baltijos kelio vienybę ir išmokykime vaikus atpažinti savo emocijas (1)

Jau seniai, ir ne tik psichologų, pastebėta, kad tėvai augindami savo vaikus yra linkę naudoti ir...

Top naujienos

Pentagono Kalėdų dovanos Baltijos šalims (461)

Po to, kai JAV Kongrese sutarta dėl rekordinio, beveik 700 mlrd. dolerių gynybos biudžeto,...

Už pažangios įmonės fasado – purvinų pinigų šleifas (101)

Prieš 7 metus mokslinės gamybinės akcinės bendrovės „ Precizika “ valdybos pirmininką...

Premjeras į ūkio ministrus teikia Virginijaus Sinkevičiaus kandidatūrą (9)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis BNS patvirtino pasirinkęs parlamentaro „valstiečių“...

Spūsčių priežastys – kaip ant delno: štai, kaip jos formuojasi (47)

Nuolat susidarantys, o po kiek laiko be jokios akivaizdžios priežasties išsiskirstantys transporto...

Vystytojai įvardino klaidas, kurias padaro naujakuriai (3)

Žmonės, įsigiję butą be apdailos, lengvai gali padaryti keletą klaidų, kurios paskui skaudžiai...

Dėl Rusijos milijardieriaus – įtūžis Kremliuje (28)

Prancūzijos pareigūnai trečiadienį pateikė kaltinimus mokesčių slėpimu Rusijos...

Aukštojo mokslo likimas Kaune: susijungimas neišvengiamas (6)

Šiuo metu Kaune veikia 5 universitetai, tačiau po reformos jų turėtų likti mažiau. DELFI domisi,...

20 dienų valgė ligoninės maistą: kai kurie pasiūlymai gerokai nustebino ligoninės komentaras (542)

Šimtai legendų, mitų, komentarų, nuotraukų, klausimų, nuolatinių diskusijų – daug neramumų...

Iš Kim Jong Uno – akibrokštas visoms Šiaurės Korėjos motinoms (37)

Bet kokį progresą paralyžiuojančias tarptautinės bendruomenės sankcijas užsitraukusioje ir...

Legendinio Benny Hillo gyvenimas už kadro buvo lyg tragikomedija: vaidino ištvirkėlį, mirė vienas prieš televizorių (22)

Alfredas Hawthorne‘as „Benny“ Hillas (1924 m. sausio 21–1992 balandžio 20) buvo britų...