Perskaičiusi straipsnį-išpažintį apie vyro neištikimybę, gulėdama viena (deja, be savo mylimo žmogaus) lovoje, nusprendžiau ir aš papasakoti savo gyvenimišką patirtį.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Šį balandį bus 10 metų, kai esame kartu. Matėm šilto ir šalto. Daug gyvenime buvo gražių akimirkų, bet buvo ir tokių, kurias labai skaudu prisiminti. Bet jei jau nutariau, tai ir papasakosiu...

Buvom kartu beveik 5 metus, bet gyvenom atskirai. Apsigyvenus kartu prasidėjo didžiosios ir baisiosios „linksmybės“. Pradėkim nuo to, kad atsirado telefono apsaugos kodai. Tai jau buvo pirmasis signalas, kad kažkas ne taip. Tylėjau kelias savaites, nieko nesakiau... Moteriškas intuicija sakė būti protingesnei ir nepulti. Stebėdavau atrakinimo kombinacijas ir kaip agentas vis spėliojau skaičius. Ir išaušo ta diena, kai pataikiau.

Didžiam mano „džiaugsmui“ ir tuo pačiu nusivylimui radau kelias žinutes su tekstu „Labanaktis, mano laimės fėja“ ir t.t. Aišku, tą vakarą namuose buvo dideli barniai, teisinimaisi, kad draugas siuntė merginai SMS ir ji liko. Na, tiek to... Nurijau tą karčią piliulę ir gyvenau toliau.

Vieną dieną ir vėl sukirbėjo mintis – o kaip kompiuteris? Vėl įsijungė agento „mygtukas“. Atsisiunčiau į kompiuterį programą, kuri fiksuoja viską, kas rašoma kompiuteriu. Ir vėl esu „maloniai“ nustebinama. Dvi anketos pažinčių portaluose. Paklausiau vyro, ar nieko nuo manęs neslepia ir ar nieko nenori pats papasakoti. Aišku, atsakymas buvo neigiamas, bet aš jau buvau tam pasiruošusi.

Jam matant įjungiau abi anketas ir paklausiau, kas čia. Aišku, reakciją ir veiksmus buvo galima nuspėti. Tada jau susirinkau daiktus ir grįžau gyventi pas tėvus. Po ilgų atsiprašinėjimų ir prisiekinėjimų vėl susitaikėm. Gyvenom kartu. Atrodo, viskas buvo gerai, gyvenom gražiai. Barnių buvo, bet kaip ir visos poros sprendėm juos. Po tokių vyriškų nuotykių nebepasitikėjau juo, nepasitikėjau savim, prasidėjo tikra paranoja. Visada jį įtarinėdavau, sekdavau, tikrindavau telefoną, kai būdavo duše. Ir tik dabar, po tiek metų, pagalvoju, kad pati buvau kvaila. Juk nei vienas žmogus nebus laimingas ir mylimas per prievartą.

Pati jį visada spaudžiau vedyboms, šeimos pagausėjimui. Drąsiai sakau – taip, jis buvo visas mano gyvenimas. Tikrai taip, be jo nieko daugiau nemačiau. Bet ir drąsiai sakau, kad tada tikrai nemylėjau savęs, nes viską skirdavau tik jam, apie save net nepagalvodavau. Visada kaltinau dėl visko save, vis galvodavau, ką darau blogai? Ko man trūksta? „Įsivariau“ kompleksų dėl savo išvaizdos. Nors dėl nervinimosi svoris krito žaibiškai, pati to nepastebėjau. Ir kad ne manyje bėda, supratau tik po dar vieno jo nuotykio, kuris perpildė kantrybės taurę. Po vieno mūsų nedidelio barnio, vėlai grįžusi po darbo radau jį sėdintį ir gurkšnojantį šampaną su „gražuole“ mūsų namuose. Tai buvo paskutinis lašas, po kurio sukroviau jo daiktus ir pastačiau lagaminą už durų...

Gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Jaučiausi vieniša, viena, niekam nereikalinga. Nekenčiau savęs, kad buvau tokia kvaila ir tikėjau žmogumi. Ieškojau savyje priežasties, kodėl jam reikėjo kitų. Per visus tuos pykčius puoliau į depresiją. Prasidėjo nuolatinis šampano gurkšnojimas ir vakarėliai. Bet vieną dieną atsipeikėjau, susirinkau daiktus ir išvažiavau... Galima sakyti, į nežinią... Bet dėl to labai džiaugiuosi.

Nuo to laiko viskas pasikeitė. Ne, kitas vyras neatsirado mano gyvenime. Gal daugumos nuomone esu kvaila, bet čia tik svetimų žmonių nuomonė, kuri manęs nedomina. Po visų pykčių, skaudinimų ir neištikimybių, po gana daug laiko vėl esame kartu.

Matyt, reikėjo viską iškęsti, kad suprastumėm, kaip vienas kitą mylim, ir kad negalime būti atskirai. Viskas absoliučiai pasikeitė mūsų santykiuose ir bendravime. Visų pirma, išmokau pati save mylėti! Taip, dabar pirmiausiai pagalvoju apie save. Gal skamba egoisti6kai, bet myliu save beprotiškai! Ir tai padarė didelę įtaką mano antrajai pusei. Jis ėmė žiūrėti į mane kitaip. Visų pirma, pamatė, kad nesu tokia gležna ir vis raudojanti moteris. Po visų negandų susiėmiau į rankas. Įrodžiau ir sau, ir jam, kad galiu pasiekti viską, ko tik užsinoriu. Baigiau studijas, papildomus mokslus užsienyje, sukūriau verslą. Ir tam tik reikėjo gero spyrio į „minkštąją“. Tokios moterys, kurios sugeba pakovoti už save, siekti savo tikslų ir būti įdomios visur, domina vyrus.

Dabar esu mylima ir gerbiama. Esame oficiali šeima ir tai suteikia saugumo mums abiems. Negalvokit, kad dabar gyvenu su rožiniais akiniais ir galvoju, kad mano vyras geriausias ir idealiausias. Aišku, kartais sukirba mintis patikrinti jį, bet sustabdau save. Šiuo metu esu tokios nuomonės, kad jeigu norės, tai ir nueis į kairę. Per prievartą mylimas nebūsi, tad kiekvieno teisė rinktis. Bet žinau, kad geresnės žmonos nei aš jis neras. Juk sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis išlikau šalia...

Ir vėl skamba egoistiškai, kažkam gal juokingai, bet nesuku dėl to galvos. Dabar esu laiminga, o kaip bus toliau, niekas nežino. Kiekvieno teisė rinktis, kaip gyventi. Su mylima moterimi, kuri visada yra šalia, ar su pulku varnų, kurios nutupia tik vienai nakčiai. Mano patarimas ir klausimas vyrams: gerai pagalvokit, ar verta keisti šeimą į vienadienį romaną?

Posakis „juoda duona gerai, bet norisi ir pyrago“ gali tik sugriauti viską, kas buvo kurta tiek laiko. O moterims iš savo karčios patirties galiu pasakyti – mylėkit save! Tai yra svarbiausia. Taip sakant, nepakeičiamų nėra, bet būnant visada moteriškai ir gražiai galima padaryti, kad savas visada tavęs geistų, o aplinkiniai graužtųsi nagus, kad tokios moters niekada neturės. Esu mylima ir mylinti žmona, būsima mama. Visų pirma, moteris su užsibrėžtais tikslais ir siekiais, o ne nusivylusi namų šeimininkė, kuri be prijuostės ir puodų nieko daugiau nemato. Mylėkit save!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Esate patyrę neištikimybę? Žinote, ką reiškia išduoti mylimą žmogų? Galbūt nutuokiate apie artimo žmogaus neištikimybę, bet bijote likti vienas ir nesiskiriate? Prašome Jūsų – pasidalinkite patirtimi, patarkite tiems, kurie susidūrė su mylimo žmogaus išdavyste, pamokykite tuos, kurie patys turi meilužį ar meilužę.

Prašome Jūsų – papasakokite savo patirtį ir patarkite, kaip elgtis tokioje nemalonioje situacijoje. Laukiame Jūsų minčių ir istorijų el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kitas“ iki kovo 23 d. Vienam skaitytojui skirsime prizą – „Įdomiausios kelionės po Lietuvą

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skaitytojas apie lyčių lygybę: kodėl vyras, tiek pat uždirbdamas, turi mokėti už moterį? (328)

Moteriai vyras yra kaip švediškas stalas, kada ateini ir pasiimi tik tai, kas geriausia, palikdama...

Apskaičiavo viduriniosios klasės išlaidas Lietuvoje: kiek jai lieka „laisvų“ pinigų? (107)

Apie dabartinę lietuvišką minimalią algą „į rankas“ ir viduriniąją klasę, kaip valstybės...

Gydytojo nuomonė: žmonių psichologinės nuostatos vaisto atžvilgiu irgi svarbios (28)

Tiek generiniai vaistai (juos pradeda gaminti paprastai mažesnės farmacijos firmos, kada pasibaigia...

Jaunuolis klausia: kodėl Lietuvoje neįmanoma pakelti minimalaus atlyginimo iki aštuonių šimtų eurų? (129)

Pradėdamas nuo pradžių, noriu pasidžiaugti, kad žmonėms pavyko atgauti Lietuvą iš blogos...

Pakeitus mokyklą, nebeatpažįstame savo vaiko: institucijos bejėgės padėti (79)

Rašau šį laišką anonimiškai, tūkstančių Lietuvos paauglių tėvų vardu, dėl vienos...

Top naujienos

Nemirsetoje įsitaisęs naftos magnatas oficialiai pripažintas žemgrobiu (49)

„Minijos naftos“ direktorius turi griauti tvorą, ardyti trinkeles ir naikinti nuotėkų...

Reikšmingas įvykis pasaulio politikoje: kokia kryptimi žengs Kinija? (55)

Kas penkerius metus pasaulis stebi, kaip Kinijos valdančioji partija rengia savo suvažiavimą....

E. Šileikis apie dvigubą pilietybę: argumentai svarūs, bet nežinau ar konstitucinio kalibro

Seimo prašymu Konstitucinis teismas vėl ėmėsi dvigubos pilietybės klausimo. Teismo prašoma...

A. Pitrėnienė – jau ne bedarbė, vadovaus Skuodo vaikų darželiui (264)

Neperrinkta į Seimą, priversta skandalingai palikti savo draugės Laimutės Anužienės vadovautą...

Užsimojo pagerinti prekybos tinklų darbuotojų sąlygas (77)

Po to, kai buvo pasirašytas nacionalinis susitarimas dėl šalies pažangai būtinų reformų ,...

Artėja permainos – jau paspaus šaltukas (17)

Nors šiuo metu vyrauja ganėtinai šilti ir palyginti sausi orai , visgi, pokyčiai jau atkeliauja....

Nustatė, kas žmonėms kelia didesnę nostalgiją – vietos ar daiktai (7)

Nostalgija - tai dalykų iš praeities ilgesys. Dažnai nostalgija lydima ir nepagrįsto...

Kosmose dedasi įdomūs dalykai – liūtys skalbia ne tik Žemę, staigmenų pateikė ir Saulė (3)

Apie didžiausią šios savaitės, mėnesio, turbūt ir metų astronominį atradimą - gravitacines...

Kaip rasti svajonių antrą pusę?

Negaliu rasti antros pusės! Jau nebežinau ką daryti. Visi turi poras, o aš ne!

Po Rusiją keliaujantis lietuvis: Baikalo saloje karvės didesnės žvaigždės nei C. Ronaldo (4)

Penktoje pasakojimo apie kelionę į Sibirą dalyje autorius pasakoja kaip jiems sekėsi nedidelėje...