aA
Viskas įvyko vasarą, buvau išsiskyrusi su draugu, draugavome mes beveik trejus metus. Buvo sunku, skaudu. Todėl nusprendžiau, su draugių patarimu, keliauti į pasimatymą. Užsiregistravau „Tinder“ programėlėje, nors „Facebook“ turėjau nemenką pasisekimą.
© Shutterstock

„Tinderyje“ pamačiau žavų šviesiaplaukį vaikiną, kuris gyveno nuo manęs apie 100 km atstumu. Jis buvo nevairuojantis, aš vairuojanti, tad susitarėme, kad atvažiuosiu pas jį... Deja, kažkaip nutrūko mūsų bendravimas. Tačiau viskas tuo nesibaigė.

Turėjau drauge iš to miesto, nuvažiavau pas ją, nutarėme pasikviesti vaikinų, o jos žodžiai buvo tokie: „Turiu labai žavių, simpatiškų vyrų, tačiau jie šokinėja nuo vienos merginos ant kitos“, tada aš jai ir pasakiau, kad nežadame su jais miegoti, išgersim ir tiek. Na ką... Atėjo vakaras, suruošėme stalą ir atvažiavo jie. Sėdžiu, draugė nuėjo jų pasitikti kieme, ateina, na tikrai, labai išvaizdūs ir gražūs vyrai. Su vienu iš jų mūsų žvilgsniai iškart susikirto, nežinau, ką jis pagalvojo, tačiau aš supratau, kad tai tas vaikinas, su kuriuo žadėjome susitikti. Mažas pasaulis, ar ne taip? Bet aš tylėjau, nieko nesakiau... Galiausiai susipažinome, viskas ir prasidėjo... Jis labai prisigėrė, nevaldė nei savęs, nei žodžių. Nusprendžiau išsikviesti taksi ir važiuoti į viešbutį, nes tapo nebeįmanoma ten ilgiau būti. Išvažiavau. Susiruošiau eiti miegoti, tačiau skambutis į telefoną iš draugės, kad būtent tas vaikinas niokoja mano mašiną. Staiga šokau į batus ir grįžau.

Mano mašina buvo apvemta ir ištepta velniai žino kuo... Policijos nekviečiau, visi buvome neblaivūs. Tada jis norėjo įsitempti mane į lovą, kai nuėjau miegoti pas draugę. Jis buvo apsistojęs gretimame kambaryje su draugu, atėjo į mūsų kambarį ir pradėjo lįsti. Pasakiau, kad gana. Iškviečiau taksi ir ačiū Dievui jis jau tada pats sutiko važiuoti namo.

Ryte atsikėlusi radau jo žinutę: „Atsiprašau, kad tai įvyko“. Užblokavau jį ir stengiausi pamiršti. Deja... Gavau kitą žinutę į telefoną iš nežinomo numerio, kad nelįsčiau prie vyro, kuris turi šeimą, nes būsiu pakasta. Iškart supratau apie ką kalba eina, bet kaip numerį gavo, tada nesupratau. O pasirodo ten mano draugės giminaitės vyras... Nuo tada sau pasakiau, kad negana to, koks mažas pasaulis, bet aklai pasitikėti ar apskritai pasitikėti vyrais neverta, nes jie puikiai moka „kabinti makaronus“ ant ausų.

***

Jaudulys prieš pirmąjį pasimatymą ir drugeliai pilve, einant susitikti su sena simpatija – nesupainiojami su niekuo. Deja, ne visi pasimatymai – tobuli.

Filmas „Tobulas pasimatymas“ ir DELFI kviečia prisiminti patį blogiausią, beprotiškiausią ir kurioziškiausią pasimatymą, kurį patyrėte. Gal pirmasis susitikimas baigėsi didžiule gėda? Gal jūsų pora pasirodė esantis visai kitoks, nei nuotraukose socialiniuose tinkluose? Gal nepagarbiai elgėsi su padavėju? Gal dar pirmojo pasimatymo metu norėjo supažindinti su tėvais ar pabėgo, nesusimokėjęs už vakarienę?

Dalykitės smagiausiomis ir liūdniausiomis istorijomis su DELFI, o blogiausios pasimatymo istorijos autoriui už patirtį atsilyginsime tikrai „Tobulu pasimatymu“ – privačiu filmo seansu dviem ir prabangia vakariene. Taip pat ne pirmos vietos nugalėtojai pretenduoja į penkis kvietimus dviems į filmą „Tobulas pasimatymas“. Visos istorijos bus publikuotos DELFI.

Rašyk el. p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Blogiausias pasimatymas“ arba pasinaudok forma apačioje.

Filmo aprašymas

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(43 žmonės įvertino)
1.6977

Emigrantą stebina beprasmiški eglučių karai Lietuvoje: kodėl mėtomi pinigai į balą? (72)

Norėčiau pratęsti neseniai DELFI Pilietyje publikuotą vienos skaitytojos rašinėlį dėl...

Kreipiasi į nepatenkintus ūkininkus: kokia tiesa jums reikalinga? (180)

Prieš kokį ketvirtį amžiaus ėmiau interviu iš kažkelinto (tada jie spėriai keitėsi) žemės...

Išsigando pamatęs Nacionalinio stadiono kainą: pabuskite iš Kafkos sapno! (178)

Esu emigrantas, nebegyvenu Lietuvoje jau daugelį metų, mokslus taip pat baigiau svetur, tačiau...

Aklas pasimatymas Klaipėdoje išdegino žymę širdyje: tai buvo skaudi pamoka (36)

Kiekvienas iš mūsų gyvenime esame turėję gražių ir ne tokių jau malonių akimirkų. Vieniems...

Universiteto atkirtis valstybei: pagaliau nebebūsime pastumdėliais eilinėje šachmatų lentoje (13)

Senas viduramžių posakis skelbia: „miesto oras daro žmogų laisvą“. Prisipažinsiu: negaliu...

Top naujienos

„Der Spiegel“: jie ryžtingi, žiaurūs ir turi Kremliaus leidimą žudyti (12)

Prieš ketverius metus buvo apnuodytas ir tik per plauką išgyveno bulgaras prekeivis ginklais. „...

Kariūnės kelią pasirinkusi lietuvė: per amžių amžius moterys yra laikomos silpnąja lytimi ir ačiū Dievui, kad taip yra (5)

Kovinės inžinerijos technikė Lingailė Juknevičiūtė savo tarnybos kelią pradėjo sukarintose...

Apsišarvuokite kantrybe: laukia niūrūs ir lietingi orai

Sekmadienį vos spėjus pasitraukti vienam ciklonui, iš vakarų Baltijos regioną, o kartu ir...

Prireikė 12 raundų, bet Joshua atsiėmė čempiono diržus iš Ruizo

Šeštadienį Saudo Arabijos sostinėje Rijade įvyko viso bokso pasaulio ilgai laukta dvikova tarp...

Mačiulis: mes gyvename labai nenormaliais laikais (176)

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis kalbėdamas konferencijoje teigė, kad...

Vilniuje pusiausvyros netekęs pėsčiasis atsidūrė gatvėje ir buvo mirtinai partrenktas (49)

Šeštadienio vakarą Vilniuje žuvo pėsčiasis . Nelaimė įvyko pačioje Laisvės pr. pradžioje....

Intymias nuotraukas Feisbuke viešinanti Verygos sekretorė: gyvenam laisvoje Lietuvoje (941)

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sekretorė kaitina internautų kraują, praneša...

Mitais ir baimėmis apipintas vėžys: gydytojai atsakė į 10 pagrindinių klausimų (16)

Nors atrodo, kad apie vėžį žinome labai daug, gydytojams vis dar neretai tenka susidurti su...

Žolininkė atsakė į visiems rūpimą klausimą – ar galima arbatą užplikyti antrą kartą? (28)

Alfo Ivanausko šeštadienio laidos „Alfas live“ viešnia – buvusi floristė, o dabar žolelių...