aA
Viskas įvyko vasarą, buvau išsiskyrusi su draugu, draugavome mes beveik trejus metus. Buvo sunku, skaudu. Todėl nusprendžiau, su draugių patarimu, keliauti į pasimatymą. Užsiregistravau „Tinder“ programėlėje, nors „Facebook“ turėjau nemenką pasisekimą.
Iš nepažįstamo numerio gauta žinutė atvėrė akis: supratau, kaip vyrai moka „kabinti makaronus“
© Shutterstock

„Tinderyje“ pamačiau žavų šviesiaplaukį vaikiną, kuris gyveno nuo manęs apie 100 km atstumu. Jis buvo nevairuojantis, aš vairuojanti, tad susitarėme, kad atvažiuosiu pas jį... Deja, kažkaip nutrūko mūsų bendravimas. Tačiau viskas tuo nesibaigė.

Turėjau drauge iš to miesto, nuvažiavau pas ją, nutarėme pasikviesti vaikinų, o jos žodžiai buvo tokie: „Turiu labai žavių, simpatiškų vyrų, tačiau jie šokinėja nuo vienos merginos ant kitos“, tada aš jai ir pasakiau, kad nežadame su jais miegoti, išgersim ir tiek. Na ką... Atėjo vakaras, suruošėme stalą ir atvažiavo jie. Sėdžiu, draugė nuėjo jų pasitikti kieme, ateina, na tikrai, labai išvaizdūs ir gražūs vyrai. Su vienu iš jų mūsų žvilgsniai iškart susikirto, nežinau, ką jis pagalvojo, tačiau aš supratau, kad tai tas vaikinas, su kuriuo žadėjome susitikti. Mažas pasaulis, ar ne taip? Bet aš tylėjau, nieko nesakiau... Galiausiai susipažinome, viskas ir prasidėjo... Jis labai prisigėrė, nevaldė nei savęs, nei žodžių. Nusprendžiau išsikviesti taksi ir važiuoti į viešbutį, nes tapo nebeįmanoma ten ilgiau būti. Išvažiavau. Susiruošiau eiti miegoti, tačiau skambutis į telefoną iš draugės, kad būtent tas vaikinas niokoja mano mašiną. Staiga šokau į batus ir grįžau.

Mano mašina buvo apvemta ir ištepta velniai žino kuo... Policijos nekviečiau, visi buvome neblaivūs. Tada jis norėjo įsitempti mane į lovą, kai nuėjau miegoti pas draugę. Jis buvo apsistojęs gretimame kambaryje su draugu, atėjo į mūsų kambarį ir pradėjo lįsti. Pasakiau, kad gana. Iškviečiau taksi ir ačiū Dievui jis jau tada pats sutiko važiuoti namo.

Ryte atsikėlusi radau jo žinutę: „Atsiprašau, kad tai įvyko“. Užblokavau jį ir stengiausi pamiršti. Deja... Gavau kitą žinutę į telefoną iš nežinomo numerio, kad nelįsčiau prie vyro, kuris turi šeimą, nes būsiu pakasta. Iškart supratau apie ką kalba eina, bet kaip numerį gavo, tada nesupratau. O pasirodo ten mano draugės giminaitės vyras... Nuo tada sau pasakiau, kad negana to, koks mažas pasaulis, bet aklai pasitikėti ar apskritai pasitikėti vyrais neverta, nes jie puikiai moka „kabinti makaronus“ ant ausų.

***

Jaudulys prieš pirmąjį pasimatymą ir drugeliai pilve, einant susitikti su sena simpatija – nesupainiojami su niekuo. Deja, ne visi pasimatymai – tobuli.

Filmas „Tobulas pasimatymas“ ir DELFI kviečia prisiminti patį blogiausią, beprotiškiausią ir kurioziškiausią pasimatymą, kurį patyrėte. Gal pirmasis susitikimas baigėsi didžiule gėda? Gal jūsų pora pasirodė esantis visai kitoks, nei nuotraukose socialiniuose tinkluose? Gal nepagarbiai elgėsi su padavėju? Gal dar pirmojo pasimatymo metu norėjo supažindinti su tėvais ar pabėgo, nesusimokėjęs už vakarienę?

Dalykitės smagiausiomis ir liūdniausiomis istorijomis su DELFI, o blogiausios pasimatymo istorijos autoriui už patirtį atsilyginsime tikrai „Tobulu pasimatymu“ – privačiu filmo seansu dviem ir prabangia vakariene. Taip pat ne pirmos vietos nugalėtojai pretenduoja į penkis kvietimus dviems į filmą „Tobulas pasimatymas“. Visos istorijos bus publikuotos DELFI.

Rašyk el. p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Blogiausias pasimatymas“ arba pasinaudok forma apačioje.

Filmo aprašymas

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(43 žmonės įvertino)
1.6977

Žmona kirto lygių teisių tema: noriu senovinio šeimos modelio ir dėl to nesu kvailesnė (194)

Dabar visi kalba apie lygybę, o aš ne visiškai su tom kalbom sutikčiau. Mane ir mano vyrą būtų...

Draugės replikos prie vyro gimtadienio stalo sugadino ne tik apetitą, bet ir nuotaiką (136)

Šiuo laiku vis labiau populiarėja sveika gyvensena, ypatingos dietos, žaliavalgystė ir visokios...

Turko suviliota: dabar jis bendrauja su kitomis, o aš lieju ašaras (149)

Šešiš mėnesius bendravau su vienų vyrų per susirašinėjimo programėlę. Aš visada maniau, kad...

Lietuvė mėgavosi didžėjaus draugija Vokietijoje, bet likusi viena įsijungė jo kompiuterį: net bloga pasidarė (23)

Tai įvyko vieną lietuvišką vasarą. Susitariau su drauge, kad ji surengs man fotosesiją. Laukiau...

Motina savo dukrai – it mirusi: santykiai buvo tobuli, iki kol pasirodė palaidūnas mylimasis (82)

Norėčiau, kad mano laiškutį perskaitytų dukra, kuri rašo apie savo ryšį su mama ir verkia....

Top naujienos

Prabilo apie išskirtinius pokovidinius sutrikimus: vasarą ruošiamės nemažam pacientų srautui (123)

Išanalizavus pastarojo pusmečio duomenis, mokslininkai pastebėjo, kad COVID-19 infekcija persirgę...

Lietuviai sugužėjo į Palangą: Basanavičiaus gatvė – pilnut pilnutėlė Palangos meras: situacija kontroliuojama (papildyta) (384)

Panaikinus kelionių ribojimus tarp atskirų savivaldybių lietuviai šoko į automobilius ir...

Dėl vertingos senovinės kolekcijos – nemalonumai: nemaniau, kad tai draudžiama (9)

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio rajone...

Su dviem moterimis sūnų auginantis Raskevičius: apie žmonių įvairovę turi būti ugdoma nuo mažens (1627)

Prieš rinkimus pagarsėjęs provokuojančiu įvaizdžiu, debatuose pasirodęs moteriškais apdarais,...

Užgoš Jefimovą? Naujoji Rusijos plaukimo žvaigždė stebina ir baseine, ir internete (62)

Rusijos plaukime sužibo nauja žvaigždė, kuri ne tik dideliu potencialu, bet ir pikantiškomis...

Po 50-ties – tik trumpi plaukai? Nė velnio: plaukų stilistė papasakojo, kokie kirpimai ir spalvos tinka brandžioms moterims (48)

Daugelis 50-ties sulaukusios moterys eina į kirpyklas su prašymu, kad joms parinktų trumpų plaukų...

Profesorius vaikų pamėgtą užkandį įvertino labai griežtai: tai gali sukelti netgi vėžį (57)

„Mano atsakymas vienareikšmis – jų nereikėtų duoti“, – taip vaikų gastroenterologas prof....

Romualdas Požerskis parodai atvėrė autobiografinį archyvą: įamžino, kaip laisvės ieškojo jo kartos jaunimas (6)

Tądien, kai kalbinome fotografą Romualdą Požerskį, dėl karantino švelninimo buvo atlaisvintas...