aA
Visą gyvenimą bijojau vedusių vyrų, nes esu tikinti ir gan pamaldi, tad devintojo Dievo įsakymo „Negeisk svetimo vyro ir svetimos moters“ teoriškai niekaip negalėjau pažeisti ar sulaužyti. Tačiau praktiškai įvyko atvirkščiai...
Išdavystės anatomija paprasta: įskaudinti lengva, o atleisti labai sunku.
© Shutterstock nuotr.

Mano meilės trikampis buvo labai audringas, spalvingas... Tačiau jo liūdnos pasekmės lydi mane dar ir dabar. Tad kreipiuosi į visas merginas ir moteris su patarimu, prašymu ar net maldavimu NEDARYTI TO, nes vienaip ar kitaip galų gale nė vienas iš trijų niekada nebus laimingas, jau nekalbu apie visus artimuosius ir aplinkinius, siejančius šią trijulę. Gyvenimas pavirsta nesibaigiančiu chaosu, persekioja baimės ir kaltės jausmas, liejasi ašaros ir griūna viltys...

Taigi, mes susipažinome netikėtai. Sužavėjo jo gražios akys, gražūs žodžiai ir, kaip man tada atrodė, džentelmeniški poelgiai. Jis pasakė, kad yra vedęs, per antrąjį pasimatymą. Aišku, sugebėjo įtikinti apie neva byrančią santuoką, apie žmoną – monstrą. Kalbėjo, koks jis tobulas ir kokia ji blogietė, kaip ji jo nevertinanti ir nesuprantanti.

Žodžiu, mielosios, va čia ir nepasimaukit ant vedusiųjų kabliuko. Ties šia vieta įjunkite stabdį, kad ir kaip jis jums patinka. Šioje vietoje reikia drastiškai viską nutraukti be gailesčio, kol dar nespėjot įklimpti iki ausų nuo jo žodelių ar žavesio...

Deja, aš to nepadariau... Pasimatymai dažnėjo, ryšys stiprėjo... Jis manęs tiesiog siekė, rodė dėmesį, visur vedėsi apsikabinęs, net verkdavo, kaip nori būti su manim ir kaip nenori grįžti pas ją. Įsiplieskus liepsnai, joje degėme dvejus metus. Slapstėmės, buvom ir žmonos užklupti ir vaikomi, kentėme aplinkinių panieką ir kreivus žvilgsnius... Praradau visas drauges, darbą... Tapau tik jo nuosavybe. Iškenčiau tiek visko, kad neužtektų ir storo romano viskam aprašyti.
Galų gale sulaukiau tos taip trokštamos akimirkos – jis rašo pareiškimą skyrybom! Formalumas truko dar kokį pusmetį. Ir štai išmuša ta akimirka – jis pasiūlo gyventi drauge! Turbūt didesnės laimės negalėjo būti. Meilė nugalėjo visas kliūtis!

Pradėjusi gyventi kartu jį palikau po 3 mėnesių, nes padėtis tapo nebevaldoma. Jis pradėjo prieš mane smurtauti psichologiškai, verkdavo, kad paliko savo vaiką, skendo alkoholyje (nors mums susipažinus irgi gerdavo, neva dėl to, kad žmona bloga). Tad prasidėjo jo baisus blaškymasis. Visą laisvą laiką po darbo atiduodavo buvusiai šeimai. Aš likau visiškai „ant ledo“. Tapau tik jo namų tvarkytoja ir pykčio išliejimo objektu. Baigėsi dovanos ir gerumo akcijos. Liko alkoholis, priekaištai, riksmai, pažeminimai. Su manimi pradėjo nebesirodyti viešumoje, nebeduodavo pinigų. Šioje vietoje istorija turėjo baigtis.

Tačiau grįžau pas jį, nes labai mylėjau. Susituokėme, gimė du mūsų nuostabūs kūdikiai. Bet jis pavirto monstru. Ištisai gėrė ir kėlė skandalus. Kai mažajam buvo 9 mėn. palikau namus ir išvykau į kitą miestą. Susitvarkiau gyvenimą. Jau beveik dvejus metus gyvenam atskirai. Bet jis iš keršto, kad palikau jį, šiuos dvejus metus mano gyvenimą pavertė ir vis dar verčia pragaru – siuntinėja man įvairias tarnybas patikrinimams, skyrybų byla tęsiaisi jau irgi 2 metus. Jis siekia iš manęs atimti mūsų vaikus, nes jo turtinė padėtis yra geresnė... Žodžiu, po truputį stojuosi ant kojų ir einu savo keliu aukštai iškėlusi galvą, tačiau su kraujuojančia širdimi. Ateis ir geresni laikai... Tikiuosi...

Apibendrinant noriu pasakyti vieną dalyką. Aš pati esu dėl visko kalta. Ir tik aš pati turėsiu atsiskaityti prieš Dievą už savo klaidą. Ne veltui ir Biblijoje yra pasakyta „Ką Dievas sujungė – žmogus teneišskiria“. Aš išskyriau Dievo sujungtą šeimą ir štai pats Aukščiausiasis mane tokiu būdu baudžia. Nepyksiu, jei kas mane smerks ar teis, užgaulios negražiais komentarais. Pakankamai save esu nuteisusi ir bandau pati sau atleisti... Gal kada nors ir pavyks.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Meilės trikampis – tikriausiai sudėtingiausia figūra santykiuose. Į jį įsipainiojus sunku nenudegti, tenka rinktis – pamiršti mylimą žmogų ir oriai atsitraukti, ar paminti savo principus, o gal net ir nešioti meilužės ar meilužio etiketę. Deja, tokioje situacijoje sunku likti neapkalbėtam – kiekvienas meilės trikampio dalyvis turi savo versiją, ir ji vieną iš dalyvaujančių paverčia kone monstru. Pažįstamas jausmas? Tuomet prašome pasidalyti savo istorija.

Patarkite tiems, kurie į jį įsivėlė, kaip nenudegti, laiku pasitraukti ir kokių ženklų paisyti! Dviems jūsų padovanosime puikius prizus – po pasirinkto DELFI grupės žurnalo 3 mėn. prenumeratą!

Laimėti galite savo istoriją siųsdami el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Trikampis“ Jūsų anonimiškumą garantuojame.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Atostogos Maltoje prasidėjo sėdint ant akmens: nesitikėjo, kad kelionė taip pabrangs (39)

Mano atostogos prasidėjo nuvykus į Maltą , į mažą miestelį Mgarr, prie užrakintų durų....

Gyvūnai kenčia dėl valstybinių institucijų nekompetencijos: ar eilinį kartą tai pamiršime? (43)

Praeitą sekmadienį buvo paviešintas žiauriausias gyvūnų eksporto atvejis Lietuvoje . Lenkijoje...

Netiki, kad Lietuva taps gerovės valstybė: kol kas einame ne tuo keliu (146)

Vis dažnėjant kalboms apie gerovės valstybę, pasigirsta skirtingų nuomonių apie galimas jos formas.

Palangoje atostogavusią motiną supykdė močiutės įžūlumas: tai vyksta Baltijos kelio išvakarėse (124)

Esu mama Kristina, auginu 5-erių metukų dukrelę. Gyvename mes Vilniuje, per atostogas nusprendėme...

Atviras laiškas Skverneliui ir Mažeikai: prašau jūsų apmąstyti kelis klausimus (76)

Tema nėra nauja, bet noriu užduoti viešus klausimus mūsų valdžios ponams dėl planuojamo...

Top naujienos

Į Rytų Ukrainą plūdo išskirtinė Rusijos technika: po mokymų rusų kariams nustatė vienodą diagnozę (201)

Prieš penkerius metus, antrojoje 2014 m. rugpjūčio mėnesio pusėje, vadinamasis „Ilovaisko...

Lietuvis daro tai, apie ką daugelis svajoja, bet nedrįsta: mano tikslas – pasiekti visišką dugną (47)

Prieš trejus metus prisidengęs Modus Vivendi slapyvardžiu 24-erių Edgaras Bajerčius sėdęs ant...

Pinigų tema lietuviams kalbėti gėda ne mažiau nei apie seksą: jei už žinias rašytų pažymį, dažnas gautų 4 (86)

Pinigų klausimas lietuviams kartais yra toks pats tabu kaip ir seksas ar politika. Dar labiau nejauku...

Kodėl lietuviški kurortai yra daug blogiau nei užsienio: turtingųjų pasaulis Interlakenas ir jo beprotiškos kainos (194)

„Niekada nevažiuočiau į lietuviškus kurortus“, „Palanga – brangi tragedija“, „Į...

13 daug antioksidantų turinčių produktų: valgydami juos kovojate su kenksmingais procesais organizme (7)

Antioksidantai yra junginiai, padedantys atitolinti ląstelių pažeidimus ar net galintys užkirsti...

Investuotojai nenurašo penktojo pagal dydį miesto: vaiduoklį keis nauja verslo oazė (18)

Nors per pastarąjį dešimtmetį Panevėžyje gyventojų sumažėjo daugiau nei dvidešimčia...

Iš „Misijos Sibiras“ grįžusi Amerikos lietuvaitė: dabar važinėsiu po Ameriką ir viską pasakosiu (112)

Tarp šešiolikos šių metų ekspedicijos „ Misija Sibiras “ dalyvių pirmą kartą buvo...

Bretanė – vieta, kur saugoma istorija ir gerbiamos tradicijos (13)

Gerai išvystytas Prancūzijos greitųjų traukinių (TGV) transporto tinklas suteikia unikalią...

Linkytė ir Vaitiekūnas papasakojo apie slogias mintis ir kaip pavyko pamilti save (77)

Laisvės pikniko metu „Rytojaus jaunimo“ diskusijų zonoje didelio susidomėjimo sulaukė...

Gamtos ženklus stebinti dzūkė jau žino, kokie bus rudens orai ir kada sulauksime pirmojo sniego (90)

Gamtos ženklus stebinti ir orus pagal juos prognozuojanti marcinkoniškė Janina Janušauskienė...