aA
Dauguma lietuvių, na, nebet išskyrus saujelę feminisčių, sutiks, kad moters ir vyro fiziologija skiriasi, vadinasi, ir jų teisės turi skirtis. O kas šiais laikais nori būti feministu ar feministe? Juk tai beveik tas pats kaip (...) krokodilas. Na, o jeigu rimtai, tai ar jums dar nenusibodo jautrūs, pampersus keičiantys vyrai ir stiprios moterys, herojiškai kovojančios už lesbiečių teisę susituokti ir pačioms remontuoti automobilius?
© Shutterstock nuotr.

Argi nesinorėtų gyventi visuomenėje, kurioje vyras ir moteris žino savo vietą, savo teises ir pareigas? Ir dar geriau, kada šios teisės ir pareigos atsižvelgtų į lyties fiziologiją ir psichologiją. Žodžiu, absoliučiai sutinku ir palaikau idėją apie skirtingas vyrų ir moterų teises. Dabar tik belieka konkrečiai išsiaiškinti, kokios gi tos skirtingos teisės yra ir turi būti.

Taigi, pradėkim nuo vyrų. Manau, kad vyrai būtų tikrai patenkinti, jeigu įstatymiškai įteisintume vyrų teisę į seksą. Tik pagalvokit, kiek vyrams ir visai žmoniijai tenka iškentėti, kada šis poreikis yra nepatenkintas? Karai, muštynės, sudaužytų širdžių skandinimas butelyje ir Baltijos jūroje yra tik blankus kunkuliuojančios dramos atspindys. Žmonos pareiga būtų užtikrinti, kad ši gyvybiškai svarbi vyro teisė būtų įgyvendinta.

Tiems vyrams, kurie žmonos ar draugės dar nesusirado, valstybė atidarytų specialius viešuosius namus. Jeigu namuose žmona apribotų šią vyro teisę arba atliktų savo pareigas nepatenkinamai, vyras galėtų išsiųsti ją pasistažuoti ir pasitobulinti viešuosiuose namuose. O jeigu ir po to nepavyktų su žmona susitarti geruoju, vyras galėtų pasinaudoti sekso teise su kitomis moterimis. Kad būtų užtikrintas šios teisės įgyvendinimas, siūlyčiau įkurti Sekso Ministeriją, pavaldžią Seimui ir Auksčiausiajam Teismui.

Kadangi vyrai yra aukštesni, garsiau kalba ir turi didesnį autoritetą, jiems turi būti užtikrinta pirmenybinė teisė į darbą. O kadangi jie dar ir logiškai mąsto, reikėtų užtikrinti vyrų teisę į bent dvigubai didesnį nei moters atlyginimą už tą patį darbą, jau nekalbant apie savaime suprantamą pirmenybinę teisę į paaukštinimą. Juk moksliniai tyrimai rodo, kad visos moterys (išskyrus kelias feministes) nori vyro viršininko. Tokiu būdu bus ne tik užtikrintos vyrų teisės, bet ir geriau patenkinti moterų poreikiai.

Vyrams taip pat turi būti užtikrinta teisė nuspresti, kada moteris gali pagimdyti jam sūnų. Be jo išankstinio (notaro patvirtinto) sutikimo moteriai iš viso nebūtų leidžiama pastoti. O jeigu taip atsitiktų, tai jau moters reikalas pačiai susitvarkyti ir nekvaršinti vyrui galvos. Abortas, savaime suprantama, būtų draudžiamas.

Kadangi Konstitucijoje įteisinsime vyro teisę į giminės (ir pavardės) pratesimą, tai gimus dukrai vyras turėtų teisę bandyti laimę su kita moterimi (s), tol kol kuri nors pagimdys jam sūnų ar kelis.

Žinoma, svarbu, kad vyro konstitucinės teisės, aprašytos auksčiau, nepakenktų jam finansiškai. Todėl būtina vyrui suteikti teisę pačiam nuspresti, kiek pinigų jis skirs vaikų išlaikymui. Jeigu vyras nedirba arba uždirba mažiau nei jam reikia saviems poreikiams patenkinti, jis turi teisę nuspresti, kad moteris gali vaikus išlaikyti tik iš savo atlyginimo.

Skyrybų atveju vyras turi teisę į visą turtą, įgytą santuokos metu, nes be jo indėlio moteris viena vis tiek nieko nebūtų užgyvenus.

Atrodo surašiau visas svarbiausias vyro teises. Na nebent būtų dar galima pridėti teisę vairuoti automobilį taip, kaip vyrui patinka ir tokiu greičiu, kuris jam atrodo tinkamiausias. Moterims iš viso reikėtų uždrausti vairuoti, bet kadangi rašau apie teises, tai, sakykim, moteriai būtų galima suteikti teisę vairuoti automobilį šalutiniais keliais ir tik praleidus vyrą į priekį kryžkelėje ar vienos juostos kelyje.

Na, o dabar pateiksiu pasiūlymus kaip būtų galima patobulinti moterų teises, kad net tos moterys, kurios pritaria feministėms, nustotų kliedėti apie kažkokias iliuzines lygias vyrų ir moterų teises.
Taigi, pradėkim nuo to, kad kiekviena moteris turėtų teisę būti graži. Jeigu Dievas ar gamta nuskriaudė moterį ir pagailėjo dailaus veidelio, ilgų kojų ir stačių krūtų, jai turėtų būti užtikrinta teisė į nemokamą plastinę operaciją. Bent kartą per penkis metus moteris turėtų teisę į nemokamus krūtų implantus.

Kadangi grožis yra svarbiausias moters ginklas, būtina įkurti Grožio Ministeriją, kuri būtų atsakinga už grožio standartus ir užtikrintų, kad kiekvienos moters teisė į grožį būtų įgyvendinta pačiu efektyviausiu būdu. Beje, manau, kad feministės ir apsileidusios moterys gali būti gražinamos priverstiniu būdu, jeigu jų išvaizda neatitinka nustatytų standartų ir rėžia akį.

Kadangi moteris yra silpna ir jautri, jai reikėtų suteikti teisę būti išlaikomai vyro iki gyvenimo pabaigos nuo to momento, kai ji atsidūrė jo lovoje. Įstatymiškai taip pat reikėtų įteisinti ir moters teisę į bent vieną Ch. Laboutino batelių porą, kailinius ir bent vieną kelionę per metus į Paryžių ar kurią nors kitą egzotišką šalį. Kiekvienas save gerbiantis vyras turėtų užtikrinti, kad šios moters teisės būtų įgyvendintos.

Jeigu vyras, pasinaudos jam suteiktomis teisėmis, aprašytomis auksčiau, ir paliks moterį, šias teises turi padėti įgyvendinti valstybė. Suprantama, kad vyrui-neklaužadai tada teks mokėti didesnius mokesčius. Aš dar nuo savęs pridėčiau teisę į stilisto Manto Petruškevičiaus konsultaciją kaip papildomą viešają gėrybę apgautai moteriai, bet tai jau būtų galima nuspresti referendumo metu.

Prieš išvadindami mane paskutine kvaile, nors minutei susimąstykite, gal šios teisės ir pašiurpintų Europą, bet mes nors trumpam laikui galėtume pasijusti tikrais vyrais ir tikromis moterimis.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Verslininką piktina mokytojų streikas: nejaugi švietimo sistemoje liko tik niekinantys savo darbą? (138)

Stebiu Lietuvą ir džiaugiuosi. Esame tikra demokratinė Vakarų valstybė. Kaip kokia Italija ,...

Vadina sukčiavimu: vilnietis pakraupo sužinojęs, kiek kainavo tetos kelionė taksi (79)

Praėjusią savaitę DELFI perskaičiau pasipiktinusios pilietės tekstą apie Vilniaus taksi...

Emigrantai pradeda suprasti vieną dalyką – ekonominė šalies padėtis nebėra svarbiausia (13)

Pasaulis keičiasi neįtikėtinu greičiu. Kultūrinis šokas , įvairūs politiniai sukrėtimai,...

Tarptautinę tolerancijos dieną sugadino gautas lankstinukas (27)

Būkime tolerantiški vieni kitiems. Būtent taip mane Tolerancijos dieną pasitiko vaikų darželio...

Nepasitikėjimas kaimynais pasiekė kritinę ribą: vakarais užtraukiame užuolaidas ir raminame vaikus (150)

Neseniai mano langai buvo atviri kaimynams ir visi džiaugėmės nauju savo namu . Daug kas...

Top naujienos

Auštrevičius kritikuoja Grybauskaitės dešimtmetį: Lietuva tampa pigia Vakarų Europos kopija (4)

Gana anksti apie savo dalyvavimą 2019 m. rinkimuose į Lietuvos prezidentus pranešęs Liberalų...

Gyvai / Eurolygos testas Maskvoje: CSKA – „Žalgiris“ (51)

Kauno „Žalgirio“ ekipa trečiadienį pradeda rusiškų išbandymų etapą: trečiadienį Lietuvos...

Po nesėkmės suirzusi Rusija trimituoja: Lietuvą sukaustė baimė (413)

Kremlius trečiadienį pasmerkė „smarkų spaudimą“ dėl Rusijos kandidato į Interpolo...

Būsto paskola: kiek ji kainuoja ir kaip reikia derėtis su banku kokias palūkanas rinktis geriausia (5)

Ekspertai sako, kad šiuo metu pinigai yra pigūs. Tačiau, nors palūkanos nėra didelės, imant...

Lietuvių kavos gėrimo įpročiai šiurpina italą: mane purto tas užpylimas (126)

Kava – vienas populiariausių žmonijos gėrimų, be kurios neapsieina daugelio žmonių rytas. O...

Užkalnis. Apie asocialus, čigonus, pašalpinius ir kitus blogus žodžius (277)

Sužinojau, kad žodžio „asocialas“ mūsų vis dar laisvoje, bet sparčiai nelaisvėjančioje...

Dar niekur nerodytame Eimunto Nekrošiaus žmonos interviu – itin atviri prisipažinimai

INIT televizija paviešino dar niekur neskelbtą interviu su legendinio režisieriaus Eimunto...

Eimunto Nekrošiaus bičiulis apie režisierių ištikusias sveikatos problemas: kalba ėjo apie operaciją (32)

Kartu su visa šalimi mylimo ir talentingo režisieriaus gedintys aktorius bei režisierius Adolfas...

Lietuvoje atsiras vieta, kur miško kirtėjai bus nepageidaujami (3)

Kiekviena pasaulio šalis gali džiaugtis savo turimais gamtos turtais. Saugant unikalų gamtos...