aA
„Dažniausiai į pasimatymus einu susipažinusi ir pradėjusi kalbėti internete. Sprendžiu greitai ir dažniausiai pagal nuotrauką. Paprastai bendrauju su užsieniečiais”, - vardija vaikino ieškanti DELFI skaitytoja Ieva. Mergina pasakoja, kad lietuvių stengiasi nediskriminuoti, tačiau pripažįsta – tautiečiams dar yra kur pasistengti.
© Shutterstock nuotr.

Turiu nemažai internetinių pasimatymų patirties, rašau tikrai ne tam, jog laimėčiau prizą, bet labiau noriu pasidalinti savo istorija ir patarti kitiems.

Dažniausiai į pasimatymus einu susipažinusi ir pradėjusi kalbėti internete. Sprendžiu greitai ir dažniausiai pagal nuotrauką. Paprastai bendrauju su užsieniečiais, net jeigu jie gyvena Lietuvoje. Tai tikrai nesusiję su pajamomis, bet labiau - dėl mastymo būdo. Nemažai laiko pati gyvenau užsienyje, mano draugai išsibarstę po visą pasaulį, todėl dažnai tiesiog nerandu bendros kalbos su lietuvaičiais. Atrodo, kalbame ta pačia kalba, bet absoliučiai nesusikalbame!

Kartais pagalvoju, kad gal reikia, na, kaip čia, nediskriminuoti... Susitinku... Ir tuo tai ir baigiasi. Galbūt taip yra dėl to jog pasaulyje, hm... Sakykime, yra didesnis pasirinkimas. Lietuviai kaip tauta yra gražūs žmonės ir lietuvių vyrams patraukli moteris - norma, o dar tų patrauklių moterų daugiau... Be to, vis šmėkšteli negatyvumo gaidelės, cinizmas, o man tai nepatrauklu. Todėl linkiu daugiau pozityvumo ir nebijoti parodyti nuoširdaus dėmesio arba atvirumo (kad ir iki tam tikros ribos), jei mergina jums patinka. Linkiu ir mažiau vidinių barjerų, man kliūna tas lygiavimasis į visuomenės standartus.

Dar vienas skirtumas, kurį gan ryškiai matau - nėra draugiškumo elemento. Ne viskas turi baigtis romantika, arba net jeigu santykiai vystosi romantine linkme, bet čia ir sustoja, draugiškumą/draugystę vis dar galima išlaikyti! Žmogus juk yra daugiau nei sava lytis ir nesvarbu, kur susipažinimas įvyko!

Dabar yra mano antrasis vienišavimo laikotarpis ir labai daug kas pasikeitė praėjus daugiau laiko ir įgijus daugiau patirties. Anksčiau aš pati buvau cinikė ir į anketas internete žiūrėjau labiau kaip pirkėja, kaip į prekių katalogą. Tai žeidė ir mane, nes žiūrėdama taip į kitus, ir save stačiau į analogišką padėtį. Po to sekė kelis metus trukę santykiai „iš nusivylimo“, kurie buvo naudingi nebent kaip gera pamoka.

Prisikankinau. Todėl galiu rekomenduoti - jei niekas jūsų nesieja (kaip santuokiniai ryšiai ar vaikai), o kartu būti netgi skausminga - skirkitės kuo greičiau. Dėl amžiaus neverta bijoti - esant iniciatyvos, visada atsiras susidomėjusių. O pasaulis pilnas nuostabių vyrų ir moterų.

Dabar, pasinėrusi į naujas pažintis ir paieškas, pakeičiau savo požiūrį - į kitą žiūriu su pagarba. Dabar kiekvienas sutiktas, ir net nesutiktas žmogus, kuriam parašiau 1- 2 žinutes, man - asmenybė, su sava istorija, džiaugsmais ir skausmais. Dabar elgiuosi atsargiau ir su kitais, ir su savimi, suprantu, jog jausmais žaisti nevalia. Savas paieškas norėčiau baigti labai greitai ir teigiamai (žinoma, radybomis). Bet kuriuo atveju, šis laikotarpis buvo itin įdomus - pabendravau ir pasidalinau istorijomis su daugybe įvairių žmonių. Netgi sakyčiau, tokiu būdu suradau artimų ir labai mylimų draugų.

Konkretūs patarimai: nuotraukoje turėtų aiškiai matytis veidas ir akys, juodai - balta arba tamsi nuotrauka signalizuoja depresiją, mobiliuoju telefonu daryta nuotrauka kambaryje, prieblandoje - irgi nelabai.

Pasirinktas pseudonimas, jei jis yra pvz. Looser03 arba Tamsa1980, nežada nieko gero (kartais net keista, negi tokie žmonės tikrai nori susipažinti, surasti savo meilę?). Pirmoje žinutėje siūlyti į lovą „nepraeis“ (o pasitaiko! man net smalsu, negi atsiranda sutinkančių moterų? Ar, svarstau, gal išgėrus rašyta...).

O tai, jog vyrai vengia rimtų santykių, yra netiesa. Tiesiog reikia labai aiškiai ir kuo greičiau išsakyti savo tikslus. „Berniukai“, kuriems vis dar reikia ilgai padraugauti ir pamąstyti porą metų kartu pagyvenus, atkrenta patys po kelių žinučių. To nesmerkiu - anksčiau pati analogiškai mąsčiau, bet tas laikotarpis jau praėjo. O su turinčiais rimtus tikslus, išsakius savo norus, bendravimas tik suintensyvėja. O dar aiškiau - vyrai trokšta šeimos ir nori vesti! Manau, tik svarbu nepasiduoti, nenuleisti rankų, „neprilipti“ prie pirmo pasitaikusio/pasitaikiusios iš baimės, kad jau nieko daugiau nepavyks rasti, na, ir mylimas žmogus tikrai atsiras šalia! Taigi, drąsos, pozityvumo ir pirmyn!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“ iki vasario 10 d. Vieno teksto autoriui atiteks specialus DELFI puodelis ir 50 litų „Vero Cafe“ čekis.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karys jaučiasi apgautas: ar galėsiu baigti universitetą be finansinių smūgių? (16)

Jeigu nesupyksite, savo vardo neatskleisiu. Esu Lietuvos kariuomenės karys. Savo tarnybą pradėjau...

Draugės pokštas prieš vestuves apvertė gyvenimą (24)

Niekada negalvojau, kad draugų pokštas apvers mano gyvenimą aukštyn kojomis. Bet apie viską nuo...

Valstybė virsta pikta pamote: ar tikrai pinigai svarbiau už gamtos įvairovę? (37)

Kai mokiausi ekonomikos dėstytojas sakė – Valstybė kaip motina – ji mus ruošia, moko, ugdo,...

Užsakytas tortas valgytojams sugadino vestuvinę nuotaiką (151)

Laukėme sugrįžtančio sūnaus ir jo žmonos . Jie susituokė Anglijoje, ta proga jų prašymu...

Atviras vyro laiškas buvusiajai: deja, visos jūs vienodos (39)

Nebetrukdysiu aš jūsų šeimai daugiau. Kaip sakei, mane praradai 2016 m. liepos 25 d. Aš tave...

Top naujienos

Arūnas Milašius. Jau aiški geriausia ateities profesija

Nelengvai, žingsnis po žingsnio, rinkimai po rinkimų, tačiau Lietuva tampa civilizuota valstybe....

Lietuvos bankas: Lietuvos skola toliau auga (7)

Ketvirtadienį Lietuvos bankas paskelbė 2018 m. antrojo ketvirčio mokėjimų balanso duomenis. Jie...

JAV planuose – grandioziniai pokyčiai: tik tada šalis galėtų dalyvauti didelio masto kare (3)

Jungtinių Valstijų karinės oro pajėgos suskaičiavo, kad joms reikia beveik 25 proc. padidinti...

Į darbą Kauno tardymo izoliatoriuje grįžusi Kazėnienė pakliuvo į spąstus (255)

Korupciją ir nepotizmą Kalėjimų departamente demaskavusi Rasa Kazėnienė , grįžusi į darbą,...

„Kauno energija“ vartotojams grąžins 15 mln. eurų (21)

Centralizuotai šilumą Kaune tiekiančios bendrovės „ Kauno energija “ nepagrįstai gautas 14,6...

Tūkstančiai gyventojų sulaukė „Sodros“ priminimo: laikas susimokėti (3)

12 000 šalies gyventojų, kuriems rugsėjį pirmą kartą atsirado pareiga patiems sumokėti...

Tiesiogiai iš moderniųjų technologijų ir verslumo renginio #SWITCH!: Idėja Lietuvai studija

Didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje „#SWITCH!“...

„Alfa vyras“ laiške iš Lukiškių skundžiasi bado sąlygomis: atrodau kaip pažemintas kalinys (325)

Išžaginimu ir santykiavimu su jaunesniu nei šešiolikos metų asmeniu kaltinamas „ Alfa vyras “...

Nauja tyrimų komisija skinasi kelią Seime: liko paskutinis išbandymas (120)

Seimas po svarstymo pritarė siūlymui sudaryti komisiją politikų ir verslo ryšiams tirti.

Uždrausta prekiauti šokoladų „Kinder“ partija: skonis ir kvapas priminė muilą (42)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad iš rinkos surenkama šokoladų...