„Dažniausiai į pasimatymus einu susipažinusi ir pradėjusi kalbėti internete. Sprendžiu greitai ir dažniausiai pagal nuotrauką. Paprastai bendrauju su užsieniečiais”, - vardija vaikino ieškanti DELFI skaitytoja Ieva. Mergina pasakoja, kad lietuvių stengiasi nediskriminuoti, tačiau pripažįsta – tautiečiams dar yra kur pasistengti.
© Shutterstock nuotr.

Turiu nemažai internetinių pasimatymų patirties, rašau tikrai ne tam, jog laimėčiau prizą, bet labiau noriu pasidalinti savo istorija ir patarti kitiems.

Dažniausiai į pasimatymus einu susipažinusi ir pradėjusi kalbėti internete. Sprendžiu greitai ir dažniausiai pagal nuotrauką. Paprastai bendrauju su užsieniečiais, net jeigu jie gyvena Lietuvoje. Tai tikrai nesusiję su pajamomis, bet labiau - dėl mastymo būdo. Nemažai laiko pati gyvenau užsienyje, mano draugai išsibarstę po visą pasaulį, todėl dažnai tiesiog nerandu bendros kalbos su lietuvaičiais. Atrodo, kalbame ta pačia kalba, bet absoliučiai nesusikalbame!

Kartais pagalvoju, kad gal reikia, na, kaip čia, nediskriminuoti... Susitinku... Ir tuo tai ir baigiasi. Galbūt taip yra dėl to jog pasaulyje, hm... Sakykime, yra didesnis pasirinkimas. Lietuviai kaip tauta yra gražūs žmonės ir lietuvių vyrams patraukli moteris - norma, o dar tų patrauklių moterų daugiau... Be to, vis šmėkšteli negatyvumo gaidelės, cinizmas, o man tai nepatrauklu. Todėl linkiu daugiau pozityvumo ir nebijoti parodyti nuoširdaus dėmesio arba atvirumo (kad ir iki tam tikros ribos), jei mergina jums patinka. Linkiu ir mažiau vidinių barjerų, man kliūna tas lygiavimasis į visuomenės standartus.

Dar vienas skirtumas, kurį gan ryškiai matau - nėra draugiškumo elemento. Ne viskas turi baigtis romantika, arba net jeigu santykiai vystosi romantine linkme, bet čia ir sustoja, draugiškumą/draugystę vis dar galima išlaikyti! Žmogus juk yra daugiau nei sava lytis ir nesvarbu, kur susipažinimas įvyko!

Dabar yra mano antrasis vienišavimo laikotarpis ir labai daug kas pasikeitė praėjus daugiau laiko ir įgijus daugiau patirties. Anksčiau aš pati buvau cinikė ir į anketas internete žiūrėjau labiau kaip pirkėja, kaip į prekių katalogą. Tai žeidė ir mane, nes žiūrėdama taip į kitus, ir save stačiau į analogišką padėtį. Po to sekė kelis metus trukę santykiai „iš nusivylimo“, kurie buvo naudingi nebent kaip gera pamoka.

Prisikankinau. Todėl galiu rekomenduoti - jei niekas jūsų nesieja (kaip santuokiniai ryšiai ar vaikai), o kartu būti netgi skausminga - skirkitės kuo greičiau. Dėl amžiaus neverta bijoti - esant iniciatyvos, visada atsiras susidomėjusių. O pasaulis pilnas nuostabių vyrų ir moterų.

Dabar, pasinėrusi į naujas pažintis ir paieškas, pakeičiau savo požiūrį - į kitą žiūriu su pagarba. Dabar kiekvienas sutiktas, ir net nesutiktas žmogus, kuriam parašiau 1- 2 žinutes, man - asmenybė, su sava istorija, džiaugsmais ir skausmais. Dabar elgiuosi atsargiau ir su kitais, ir su savimi, suprantu, jog jausmais žaisti nevalia. Savas paieškas norėčiau baigti labai greitai ir teigiamai (žinoma, radybomis). Bet kuriuo atveju, šis laikotarpis buvo itin įdomus - pabendravau ir pasidalinau istorijomis su daugybe įvairių žmonių. Netgi sakyčiau, tokiu būdu suradau artimų ir labai mylimų draugų.

Konkretūs patarimai: nuotraukoje turėtų aiškiai matytis veidas ir akys, juodai - balta arba tamsi nuotrauka signalizuoja depresiją, mobiliuoju telefonu daryta nuotrauka kambaryje, prieblandoje - irgi nelabai.

Pasirinktas pseudonimas, jei jis yra pvz. Looser03 arba Tamsa1980, nežada nieko gero (kartais net keista, negi tokie žmonės tikrai nori susipažinti, surasti savo meilę?). Pirmoje žinutėje siūlyti į lovą „nepraeis“ (o pasitaiko! man net smalsu, negi atsiranda sutinkančių moterų? Ar, svarstau, gal išgėrus rašyta...).

O tai, jog vyrai vengia rimtų santykių, yra netiesa. Tiesiog reikia labai aiškiai ir kuo greičiau išsakyti savo tikslus. „Berniukai“, kuriems vis dar reikia ilgai padraugauti ir pamąstyti porą metų kartu pagyvenus, atkrenta patys po kelių žinučių. To nesmerkiu - anksčiau pati analogiškai mąsčiau, bet tas laikotarpis jau praėjo. O su turinčiais rimtus tikslus, išsakius savo norus, bendravimas tik suintensyvėja. O dar aiškiau - vyrai trokšta šeimos ir nori vesti! Manau, tik svarbu nepasiduoti, nenuleisti rankų, „neprilipti“ prie pirmo pasitaikusio/pasitaikiusios iš baimės, kad jau nieko daugiau nepavyks rasti, na, ir mylimas žmogus tikrai atsiras šalia! Taigi, drąsos, pozityvumo ir pirmyn!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu gražus, protingas, draugiškas, bet... vienišas“ - ne kartą tenka girdėti tokius žodžius iš žmonių, kuriems, regis, nesiseka tik dėl vieno – jie niekaip neranda kito, su kuriuo galėtų dalintis džiaugsmais, rūpesčiais ir kavos puodeliu.

Teiraujamės Jūsų - ar esate atsidūrę panašioje padėtyje? Jei taip, kaip pavyko rasti antrąją pusę? O gal iki šiol neturite mylimojo ir mylimosios ir vadovaujatės teorija, kodėl nesiseka šį rasti? Nežinote kur bėda? O gal manote, kad antroji pusė – apskritai ne būtinas dalykas gyvenime? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais, patarkite ar pasiguoskite – laukiame Jūsų minčių el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Antra pusė“ iki vasario 10 d. Vieno teksto autoriui atiteks specialus DELFI puodelis ir 50 litų „Vero Cafe“ čekis.

Taip pat savo nuomone galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Po vakarykštės „Žalgirio“ pergalės užmirškime svaičiojimus apie „vidutiniokus“ (50)

Po vakarykščio laimėjimo prieš Pirėjo „Olimpiakos“, šiandien visi tik ir kalba apie Lietuvos...

Gyvenimo planavimas Lietuvoje – neįmanomas: pensijų reformos tai patvirtina (13)

Skaitau kartas nuo karto straipsnius apie tai, kaip mūsų vyriausybė rūpinasi Lietuvos piliečių...

Po vestuvių viskas ėmė byrėti – dabar sutuoktinis aiškina apie taupymą (126)

Esu nusivylusi lietuviais vyrais. Siūlau visiems skaitantiems susimąstyti...

Pavasasario vargai – šunų „krūvelės“: gėda skaityti taisykles (22)

Kiekvieną kartą atėjus pavasariui, kai ypač ryškiai matoma šunų palikta tarša, tampa...

Situacija dviračių take suerzino: kodėl šie žmonės neemigravo? (40)

Noriu pasidalinti pirmos pavasario dienos su dviračiu stebėjimais. Vieta – manau, bet kur...

Top naujienos

Siurprizas: stojantiems į universitetus – kliūtys, į kolegijas – vilionės nemokamomis studijomis (57)

Valstybė šįmet studentus nudžiugino pranešdama apie papildomą aukštojo mokslo finansavimą....

Atskleidė planą, kaip spartins atlyginimų augimą ir mažins emigraciją (81)

Ūkio ministerijos vykdoma inovacijų reforma turėtų maždaug 17 proc. paspartinti gyventojų...

Buvę „Olympiakos“ lietuviai – apie „Žalgirio“ rezervus, Spanoulio nuovargį ir Jankūno faktorių (3)

Penktadienį vakare Pirėjuje į Eurolygos ketvirtfinalio antrąjį mūšį stos serijoje iki trijų...

Sirijos kare – pavojingas posūkis: skamba tiesmuki įspėjimai (188)

Izraelio kariuomenė paviešino tiesioginį grasinimą Iranui – tai padaryta paskelbus minėtosios...

Sukčiai nusitaikė į sergančiuosius: siūloma greitai išsigydyti sudėtingą ligą (7)

Internete paskutiniu metu itin sparčiai plinta klaidinanti ir tikrovės neatitinkanti informacija...

Slaptos draugijos pėdsakai Vilniaus pakraštyje – vis dar neįminta mįslė (6)

Iki krikščionybės įvedimo Lietuvoje 1387 metais, Verkiai priklausė didžiajam kunigaikščiui,...

Skaniausių šašlykų marinatai: niekada nenusivilsite paisydami vienintelės taisyklės 3 receptai (6)

Šiltasis sezonas neatsiejamas nuo jaukių pasibuvimų gamtoje, o pagrindiniu tokio laisvalaikio...

Keli triukai, kurie pakeis jūsų svetainės išvaizdą neišleidžiant nė cento

Visuomet įdomu išbandyti naujus dalykus. Kartais tradiciniai interjero sprendimai nelabai tinka...

DELFI eksperimentas: kaip kavinėse elgiasi didelis dresuotas šuo?

Nors įstatymo, kuris draustų su gyvūnais eiti į kavines nėra, ne visos maitinimo įstaigos...

Indrė Makaraitytė. Karbauskio žinutė prezidentei ir dvi Skvernelio problemos (254)

Naujas karas, šūkčiojama iš visur kur, vos tik Saulius Skvernelis ėmė ir pareiškė, kad...