aA
Su savo drauge susipažinau studijų laikais, buvome grupės draugės. Ji susirado draugą, pradėjo kartu gyventi. Aš buvau vieniša, tik kartas nuo karto vis į kokį susitikimą nueidavau.
Pora nuvažiavo į gamtą.
Pora nuvažiavo į gamtą.
© Shutterstock

Greitai mano draugė Diana supažindino mane su savo draugu, pradėjome bendrauti visi trys. Tai vis vakarėlis koks, tai pasivaikščiojimai. Per vieną vakarėlį likome su Pauliumi dviese.

Ko reikia – šalia

Pakankamai apsvaigę buvome labai atviri vienas kitam. Klausė, kodėl aš tokia aktyvi, jauna ir išvaizdi esu vieniša. Juokais paklausiau: „Kodėl klausi? Diana netenkina?“

Bendraamžė mano, tikrai ne nuoboda. Nusijuokė. Atsakė: „Nėra taip, kad būčiau labai laimingas ir patenkintas. Trūksta kažko kito.“

Baigėme gerti vyną ir paprašiau, kad man iškviestų taksi. Palydėjo iki mašinos, atsisveikindamas tik pasakė, kad tai, ko jam trūksta yra visai šalia. Nieko neįtardama ir negalvodama pasakiau, kad jei yra šalia, bėdų neturėtų būti.

Pradėjo dažnėti susitikimai su Diana ir Pauliumi. Susitikdavome ne tik savaitgaliais, bet ir savaitės viduryje – išgerti kavos ar pasikalbėti. Su Diana kalbėjomės, sako, Paulius vis dažniau nori trise susitikti, vis klausia, ar jau vaikiną turiu. Tada ir prisiminiau jo žodžius – kad tai, ko jam trūksta, yra visai šalia. Pasidarė keista.

Netikėtos skyrybos

Susiradau draugą. Toliau bendraujam su Diana ir Pauliumi. Supažindinau juos su savo vaikinu Vytu. Per vieną vakarėlį mūsų namuose Paulius priėjo ir pasakė, kad ne mano žmogus yra Vytas, nebūsiu laiminga.

Tai tikrai suerzino, nes Vytas buvo puikus žmogus, rūpestingas ir malonus, vyriškas. Sakau, kas tau yra ir ko tau trūksta? Ir jis vėl pakartojo, kad tai, ko jam trūksta, yra visai šalia. Pasakiau, kad jei yra šalia, kodėl nėra kartu? Jis tik patikino, kad bus.

Su Vytu keliems mėnesiams atitolome nuo jų. Ne specialiai, tiesiog taip išėjo, vyko visokios Vyto šeimos šventės, dar išvykome pailsėti kelioms savaitėms. Grįžusi paskambinau Dianai pasikalbėti kaip sekasi, kas naujo. Pasakė tik tiek, kad skiriasi su Pauliumi.

Susitikome. Pati Diana nesuprato, kodėl Pauliui prisireikė laisvės ir skyrybų. Santykiai buvo atšalę, miegodavo atskirai. Paulius tik argumentavo, kad tai ko jam reikia, nėra Diana.

Diana pradėjo gyventi atskirai, tačiau vis bandė būti šalia Pauliaus. Skambino, siūlydavo pasimatyti. Pauliui to nereikėjo. Diana stipriai išgyveno, nesuprasdavo, kodėl Pauliui ji tapo nereikalinga. Po dar kelių mėnesiu supratusi, kad jos niekas čia nebelaiko, nutarė emigruoti. Pasakė apie tai Pauliui, jis tiesiog palinkėjo gero kelio ir gero gyvenimo.

Diana išvyko, mes palaikėm draugiškus, šiltus santykius ir kartas nuo karto pasiskambindavome. Draugo ji neturėjo, bet dėmesio Kipre gaudavo tikrai daug.

Kūnu nulėkė šiurpuliukai

Mes su Vytu gyvenome kartu, kaip patogi pora. Aistra jau buvo nugesusi, pilve drugeliai nebeskraidė. Mums buvo tiesiog patogu. Jis daug dirbdavo, namo grįždavo pernakvoti.

Vieną diena pietaudama kavinėje sutikau Paulių su draugu. Pasimojavome ir tiek. Aš buvau viena, netrukdžiau jiems. Staiga prie mano staliuko atėjo Paulius. Pasiūlė pavalgius pasivaikščioti mieste. Sutikau, juk buvome draugai.

Paklausiau, kodėl jis šitaip su Diana – paliko nežinioje ir viską pabaigė. O jis vėl patikino, kad tai, ko reikia, yra šalia. Pasakiau, kad gal jau būtų metas kalbėti be užuolankų. O jis tik pasakė, kad aš ir esu tai, ko jam taip reikia.

Aš įtariau. Bet kai išgirdau į akis tokius žodžius, kūnu nuėjo šiurpuliukai. Paulius pasiūlė susitikti vakare po darbų ir apie viską pasikalbėti.

Abejones nutildė bučiniais

Susitikome už miesto, prie vandens. Pradėjome kalbėtis. Aš tik pasakiau, kad ir kas ką jaučia, mes negalime būti kartu niekaip. Diana mano draugė jau daug metų, jis – jos buvęs vaikinas. Jis tiesiog nutildė mane stipriai pabučiuodamas.

Mano kūnu lakstė šiurpuliukai, aš visa sustingau ir net nepajutau, kaip pradėjome vis stipriau bučiuotis. Ilgai tą vakarą neužsibuvome, prieš atsisveikindami stipriai apsikabinome.

Važiuodama namo nesupratau, kas su manimi darosi. Tokia nežinia, bet tuo pačiu ir noras, persipinantis su baime. Suskambo telefonas. Skambino Diana. Atsiliepiau ir išgirdau verkiančią draugę.

Skyrybos Nr. 2

„Diana, kas tau?“ – paklausiau.

„Aš skambinau Pauliui. Jis pasakė, kad pradeda naują gyvenimą su nauju žmogumi, kurį myli ir nenori manęs daugiau girdėti“, – atsakė ji.

Diana nesuprato, kas taip greitai galėjo atsirasti Pauliaus gyvenime. Atstumas ir aplinkos pakeitimas Dianai nepadėjo pamiršti taip mylėto Pauliaus. Prašė padėti išsiaiškinti, kas juos skiria.

„Diana, paklausiu... Kam tau to reikia? Pradėk ir tu naują gyvenimą, paleisk...“ – patariau. Kažkiek nusiramino.

Visa vakarą nenustojau galvoti apie Paulių. Pusę nakties susirašinėjome, pasakojo, kodėl manęs jam reikia, ko trūko, ir kodėl būtent manęs. Aš svaigau nuo jo žodžių.

Atėjo savaitgalis, Vytas kaip visada buvo užsivertęs savo darbais ir planais. Rytą gerdama arbatą pasakiau Vytui, kad nebetenkina manęs mūsų patogūs dalykiški santykiai. Paprašiau, kad išeitų iš mano namų.

Vytas viską suprato, pasakė kad per kelias dienas susiras butą ir išeis. Nesigilino, nebandė visko taisyti. Matyt, ir jam buvo tik patogumo reikalas būti kartu.

Metus trunkanti paslaptis

Savaitgali praleidau su Pauliumi. Išvykome iš miesto pailsėti. Pasakiau, kad išsiskyriau su Vytu. Žinoma, apsidžiaugė, bet ir paklausė dėl ko? O aš ir pasakiau, kad viskas, ko man reikia, yra šalia...

Visomis prasmėmis praleidome nuostabų laiką. Lydžiausi nuo jo bučinių ir glamonių. Svaigau nuo jo kvapo... Kokia visgi saldi ta uždrausta meilė.

Gyvenu su Pauliumi jau daugiau nei vienerius metus. Esame stipriai įsimylėję ir apsvaigę vienas nuo kito. Jis mane dievina, rūpinasi ir vertina.

Diana nieko nežino. Ji susirado Kipre draugą italą. Laukiasi dukrytės, sukūrė naują gyvenimą ir sakė, kad Paulių visiškai pamiršo ir linki jam didžiulės laimės ir meilės.

Nežinau, ar galima sakyti, kad mes slapstomės... Tik nei nuotraukų bendrų keliame, nei kažkaip viešai rodomės. Paulius supranta ir nespaudžia manęs dėl to. Beprotiškai bijau netekti Dianos, bet dar beprotiškiau bijau netekti Pauliaus...

Šis pasakojimas dalyvauja konkurse "Mano uždrausta meilė". Savo pasakojimą siųsti galite adresu pilieciai@delfi.lt, konkurso sąlygas rasite paspaudę štai čia.

Turite daugiau informacijos šia tema?
O gal norite pareikšti savo nuomonę?
Pasidalinkite ja su DELFI skaitytojais
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(86 žmonės įvertino)
3.3721

Nėra tokio daikto, kurio ši moteris negalėtų pagaminti pati: kaip paprastai padaryti rūbą, patiekalą ar net dovaną (7)

„Mūsų Žemė labai sunkiai serga... Ir tik laiko klausimas, kiek ilgai ji ištvers“, – kartą,...

Mano vestuvės buvo tikra pasaka, bet pirmoji naktis po to – kaip košmaras (70)

Papasakoti apie savo vestuves reiškia papasakoti apie tikrove tapusią pasaką. Nuostabi ceremonija...

Vyras įsirengė išradimą, už karštą vandenį padėsiantį jam sutaupyti šimtus eurų: tai prieinama visiems (93)

Norėčiau pasidalinti, kaip aš patobulinau savo namus. Tiesą sakant patobulinimų yra labai daug:...

Plaukų stilistė originaliu vardu padarė tokį liapsusą, kad klientė nepamiršta iki šiol (7)

Jau dvejus metus savo plaukus buvau patikėjusi Monikai, kitaip tariant, Mo. Taip ji pirmąkart, kai...

Apie mano tikrąjį gyvenimą vyras nė neįtarė – tiesą išdavė ne laiku pasirodžiusi valytoja (108)

Ką reiškia 10 metų trunkanti santuoka, kai tau vos truputį daugiau kaip 30? Aš jums pasakysiu:...

Top naujienos

Kupiškio ligoninės vadovą Julių Panką nustebino darbuotojų skundas: mano, kad tai – kerštas (65)

Kupiškio ligoninė s darbuotojos – slaugytojos ir padėjėjos – pasijuto skriaudžiamos: per...

Vaidas Mikaitis | D+

Nykiame krašte viešėjusiems lietuviams gautas pasiūlymas išvaikė nuobodulį – vyrukai, pirkite žmonas

Praeitą savaitę pasakojau, kaip su savo broliu, Pravalturo direktoriumi renkamės kurias pasaulio...

Nausėdos kalboje išskyrė pagrindinę žinutę: tam tikra prasme tai naujas iššūkis (57)

Gitanas Nausėda dalyvauja Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos 76-ojoje sesijoje...

Su išniekinta trispalve kaunietį sulaikė prie Seimo: palaikau LGBT bendruomenę, bet nenoriu, kad ją išaukštintų (90)

Prie Seimo per surengtą šeimų mitingą trispalvę išniekinęs ir iš seksualinių mažumų...

Trys dažniausios apatinių dėvėjimo klaidos: kodėl po baltais drabužiais neturėtumėte dėtis baltos liemenėlės? (6)

Ne vienerius metus savame versle besisukanti Vilmantė Markevičienė juokais prisimena anoniminio...

Rudens makiažo tendencijos: dažykitės taip ir būsite pačios madingiausios (6)

Vasarą dekoratyvinę kosmetiką keičia saulė, tačiau atvėsus orams, norisi natūralų grožį...

Po komandos draugo metimo – pastaba Grigoniui: gal kitąkart ramiau?

Sekmadienį Marius Grigonis įsirašė į savo CV naują pasiekimą. Lietuvio atstovaujamas Maskvos...

Eugenija Grižibauskienė | D+

Investuotojas Kandzeras – apie degančias akis, skraidančius verslo angelus ir vyrišką sambūrį

Investuotojas ir verslo vystytojas, didžiausios Baltijos šalyse įdarbinimo kompanijos „ Biuro...

Tailandas jau atviras turistams, bet reikia žinoti kelias taisykles: pasidalijo išsamia instrukcija, ką daryti norintiems nuvykti dar šiemet (15)

Jei pandemijos metu svajojate apie tolimus kraštus, jūs – ne vienintelis. Egzotiškos šalys irgi...

Mokslininkai išsiaiškino, koks ryšys slypi tarp poros seksualinio gyvenimo ir namų tvarkymo (2)

Kai kurios poros, siekdamos paįvairinti seksualinį gyvenimą, įkvėpimo mėgina ieškoti,...