aA
Meilužė, ar žmona, kurios vyras turi meilužių, – kas geriau? Abi situacijos man žinomos. Kažkada buvau gera žmona (čia – buvusio vyro įvertinimas), bet vyras nuolat turėjo meilužių. Labai pykau, skambinau, ieškojau, keikiau kvailas meilužes, visokiais būdais bandžiau išlaikyti vyrą, vaikams – tėvą.
Buvau ir žmona, ir meilužė: jokios kaltės nejaučiu
© Shutterstock nuotr.

Leidausi kone prievartaujama (nors ir kaip keistai skamba), pataikavau, nuolaidžiavau... Taip buvau išauklėta, taip mama man kalbėdavo – pakentėk, palakstys ir sugrįš. Visi vyrai taip... Dar prie visos šios neištikimybės puokštės pridėsiu aitrų kvapą – smurtą. Taip, 24-erius santuokos metus (gal porą pirmų atmeskim). Paklausit, kas mane laikė? Nežinau... Tuomet galvojau – meilė, pareiga, gyvenimas dėl vaikų, ką žmonės pagalvos... ( pinigai jokio vaidmens nevaidino, nes gyvenome pakankamai kukliai).

Esu pakankamai simpatiška moteris ir vyrų dėmesio tikrai netrūko, komplimentų – taip pat. Bet man reikėjo kažko daugiau, kad kažkas mane išklausytų, patartų, priglaustų... Aš norėjau pasijusti TIKRA moterimi. Kai labai nori – gauni (Dievas atsiuntė, nors taip teigti – nuodėmė).

Tas žmogus daug metų buvo greta, bet vieną dieną visas gyvenimas apsisuko, trenkė elektra ar dar kažkas... Žmogus, žinoma, vedęs, aš tą žinau ir būdama blaivaus proto tampu meiluže, palieku vyrą, savo užgyventą turtą, pasiimu savo daiktus ir išeinu... į niekur. Nuomojamas butas ir ne vienas, samtis, lėkštė ir t.t., kai tau daugiau nei 40 m., ir dar mano mylimo žmogaus žodžiai – „Tu tai darai dėl savęs“.

Ir padariau, savo pačios gerovei ir karčiai realybei. Kvaila meiluže būti nenorėjau, protinga – nemokėjau, bet privalėjau išmokti. Aš labai norėjau, tikėjausi kažkada pakeisti meilužės statusą, bet... 10 metų – pakankamas daug laiko situacijai pakeisti, bet kai niekas nesikeičia, reikia kažką daryti. Pradėjau naršyti pažinčių portaluose, ieškoti ir net viename pasimatyme buvau, kad tik kažką pakeisčiau. Bet kad tik ne vedęs, tik laisvas būtų... Gana meilužių.

Ir gal čia mano karma – senas draugas po ilgo nesimatymo taip užvaldė mano protą ir jausmus, kad pamiršusi visus savo nusistatymus, pasinėriau į jausmų pasaulį. Puikiai žinau, kad jis turi šeimą, tos šeimos aš nenoriu išardyti. Bet aš jį nuoširdžiai myliu ir stengiuosi nepakenkti jo šeimai. Prievarta nieko nepasieksi, o kiekvienas atsakingas už savo veiksmus.

Dabar aš džiaugiuosi kiekviena diena, kiekviena šypsena, kiekvienu pasimatymu ir net mėnulio pilnatimi. Gyvenimas tam ir skirtas, kad gyventum, nebūtinai teisingai. O kur slypi tiesa? Mumyse. Jei gyvenimas teikia jums pirmenybę būti meiluže, niekuomet nekritikuokite jo žmonos, niekuomet nesistenkite būti pirmoje vietoje. Vyras visuomet bus su ta, kurią tikrai myli, arba nuo kurios yra labai priklausomas finansiškai (jau yra ir tokių atvejų). Tai kas geriau, kentėti vyro neištikimybę, ar pačiai mėgautis ja?

Visiems linkiu gyventi darnoje, santuokoje, be meilužių, be pykčių ir įžeidinėjimų. Aš su pavydu, ir kartu su su pagarba žiūriu į tas gražias poras senolių, kurie vienas kitą prilaiko drebančiomis rankomis, bet užgrūdintomis širdimis. Pagarba jiems ir siekiamybė mums.Gaila, aš to neturėsiu, bet viliuosi, kad mano vaikai, mano anūkai, meilužio šeima turės. Juokinga, neįtikėtina? Aš išmokau džiaugtis mažais džiaugsmais, žinodama, kad didesnis džiaugsmas tenka kitiems. Aš nejaučiu jokios kaltės, o Jūs ar išdrįsite kaltinti mane?

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Mano sesuo turi kelis meilužius, kurie turi šeimą, vaikų... Ir ji, tai žinodama, vis tiek su jais susitikinėja, nors ne kartą jos klausiau, kaip ji jaučiasi, ardydama šeimas. Tada iš karto atrėžia, kad ji nieko blogo nedaro ir ji neardo šeimų, esą jei tie vyrukai nenorėtų, nesusitiktų su ja“, – yra pasakojusi DELFI skaitytoja. Tai – tik viena skaudi istorija, kai vyras ar moteris nepaisė santuokos pasižadėjimų. Vis dėlto, teisti paprasčiausia. Ne kartą DELFI rašė ir apie tai, kai meilužėmis moterys tapo to nė nežinodamos.

Viena DELFI skaitytoja yra rašiusi apie tai, kai tik po daugiau nei metų sužinojo, kad jos mylimasi turu šeimą.

„Tą dieną ir prasidėjo pasaka, buvo gera, nuo tos dienos mes susitikdavome kasdien, viskas buvo idealu, aš buvau kaip ant sparnų. Kartą jis žiūrėjo į mane susinervinęs kažko, su ašarom akyse pasakė: „Velnias, aš tave įsimylėjau“. Tada aš nesupratau, kodėl jis taip nervinosi. Bet praėjus daugiau nei metams aš sužinojau, kad jis turi žmoną ir vaiką“, – pasakojo ji.

Prašome Jūsų pasidalyti mintimis šia skaudžia, bet amžina tema – ar tikrai kaltas tik žmogus, atsiradęs tuomet, kai kitas jau buvo sukūręs santykius? O gal būna istorijų, kai meilužė ar meilužis parodo, kad santykiai buvę tik saviapgaulė? Padiskutuokime – ar reikia kaltinti meilužę ar meilužį, kai santuokos įžadus davę vyras ir žmona? Gal taip – paprasčiausia, bet ne teisingiausia?

Įdomiausios istorijos ar nuomonės autorių apdovanosime – jam atiteks pusės metų pasirinkto DELFI grupės žurnalo prenumerata. Konkurse galite dalyvauti čia arba rašydami el.p. pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Gyvenimo būdo laidos privertė susimąstyti: merginos, neužkibkite ant tokių vyrų kabliuko (104)

Teko neseniai skaityti straipsnį apie vestuves, kuriose svečias paklausė jaunosios apie tai, kiek...

Vilniaus senamiesčio gatvė, kuri vis dar mena sovietmetį: siūlo revoliucinį sprendimą (65)

Bus renovuojama Vokiečių gatvė Vilniuje. Labai prašau ją atnaujinti vakarietiškai. Šiuo metu,...

Moteris neapsikentė nevalos kaimyno – vienas poelgis padėjo išspręsti įkyrėjusią problemą (42)

Perskaičiusi „Galutinai naikinamos atliekų šachtos: pasipiktinę žmonės grasina šiukšles...

Devintokės mama įvardijo, su kokiais mokytojais teko susidurti: niekada neužsileiskite ant galvos (167)

Vieną dieną mano mergina grįžo iš mokyklos ir pareiškė: „Mama, reikia pasikalbėti“....

Top naujienos

Darbdavį pribloškė merginos įžūlumas: be jokio įspėjimo pabėgo iš darbo (263)

Pasitaiko, kai užmezgus naują pažintį ar net ir po ilgalaikių santykių kuri nors pusė...

Du garsūs vokiečių istorikai susikirto dėl Putino: Europa turi būti viskam pasiruošusi (157)

Kodėl nemaža dalis vokiečių jaučia simpatijas Putino Rusijai? Ar išties Rusijos gyventojams...

Vieną vargingiausių pasaulio šalių apiplėšusi moteris skęsta prabangoje: neturi lygių visoje Afrikoje (154)

Nutekintuose dokumentuose atskleidžiama, kaip turtingiausia Afrikos moteris susikrovė turtus...

Kinija grumiasi su virusu: miršta gydytojai, siunčiami karo medikai, įvažiavimus į epicentrą saugo pareigūnai JAV planuoja evakuoti diplomatus (406)

Skelbiama, kad nuo koronaviruso Kinijos Uhano mieste mirė minėtuoju virusu sergančius gydęs...

Orai: savaitgalis baigsis pilku dangumi ir nurimusiu vėju (4)

Sekmadienio rytas daugelyje šalies rajonų vėl išauš pilkas ir niūrus. Žemi debesys dangų dengs...

Šimtametė: džiaugiuosi, kad dabar visko pilna ir gaunu didelę pensiją – net 56 centais daugiau nei skurdo riba (191)

Šimto metų sulaukusi panevėžietė, ilgametė pedagogė Valė Zablockienė tvirtina, kad tokia...

Po Indrę Stonkuvienę įžeidusių replikų prabilo ir apdovanojimų organizatoriai: nesuprato humoro? (262)

Po „ Žmonės 2020 “ netylant kalboms apie televizijos laidų vedėją ir socialinių tinklų...

Neurologas – apie tylias ir klastingas kraujotakos ligas: ne visi pastebi, kad kūnas prašo skubios pagalbos (50)

Gera kraujotakos sistema – gyvybiškai svarbi, dėl to ir sutrikimai, susiję su kraujotaka, gali...

Tikroji priežastis, kodėl vyras atitolsta (137)

Kiekviena moteris, kuri susitikinėja ar yra susitikinėjusi, juolab gyvenusi su vyru žino, kad vyrai...

Per karjerą profesoriui teko gydyti daugybę susirgusiųjų kepenų ciroze: įvardijo simptomus, kuriais jie skųsdavosi (17)

Jau nebesuskaičiuoju, kokį kiekį pacientų, sergančių alkoholine kepenų ciroze , teko gydyti....