aA
Šiandien man ir mano šeimai – ypatinga diena. Lygiai prieš metus Raminta ir aš Dievo akivaizdoje vienas kitam ištarėme „TAIP“.
© Autoriaus nuotr.

Iki tol, kol nesusipažinau su savo būsima žmona, jau buvau pradėjęs manyti, kad esu vienas iš tų žmonių, kuriems nelemta žengti prie altoriaus, drauge dalintis džiaugsmais ir vargais, auginti vaikus. Bet viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai susipažinau su ja – Raminta.

Pažintis šiais laikais atrodo banali, be romantikos – tiesiog gražus bendravimas, susitikimai, ilgi pašnekesiai, didelis nenoras išsiskirti, nors į darbą keltis – po valandos. Taip prasidėjo, rodos, niekuo neišsiskirianti dviejų žmonių draugystė. Prisipažinsiu, tuo metu atrodė, kad niekas ilgai nesitęs. Nors giliai širdyje pradėjau justi, kad kažkas verčia drugelius skraidyti pilve, vien pagalvojus apie ją ar gavus SMS žinutę. Pamenu, kai susirašinėdavom, nes iš pradžių mus skyrė 200 kilometrų atstumas, nedingdavo šypsena nuo mano veido.

Tokia buvo gražios draugystės pradžia, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai atsirado galimybė įsidarbinti toje pačioje įmonėje, kurioje dirbo ji. Reikėjo galvoti greitai ir telefonu sutarėme, kad apsigyvensime kartu, nors iš tikrųjų vienas kito beveik nepažinojome – žingsnis buvo gana rizikingas, bet šiandien, praėjus penkeriems metams nuo tos dienos, galiu drąsiai teigti, kad tai buvo tik pradžia geriausių dalykų, nutikusių mano gyvenime.

Viskas klostėsi puikiai, kas rytą kartu važiuodavome į darbą, vakarais kartu – į namus, į šaltą, vieno kambario nuomojamą butą. Kartais pasikalbėdavom, kad norėtume vaikų... Praėjus trims mėnesiams gyvenant kartu kaip ir daugelis pasigavau gripą ir gana sunkiai susirgau, kelias dienas buvo sunku kalbėti dėl anginos. Kaip tik tuo metu, kai man buvo sunku kalbėti ir visiškai be jėgų gulėjau ligos patale, iš vonios kambario išbėgo Raminta laimės pilnomis akimis. Ta rytą mes sužinojome, kad greitai tapsime tikra šeima – turėsime kūdikį... Tai buvo antra laimingiausia mano gyvenimo diena, po tos, kai apsigyvenome kartu. Iki šiol ant savęs pykstu, kad negalėjau parodyti savo džiaugsmo, nes gulėjau lovoje su aukšta temperatūra ir gerklę užgulusia angina.

Kai gimė sūnus, buvo likusi viena diena iki mano gimimo dienos, tai buvo pati nuostabiausia gimimo dienos dovana, kokią tik gali padovanoti mylimas žmogus! Nuo šiol gimimo dienas su sūnumi švenčiame kartu ir taip bus visą gyvenimą. Gruodžio penktoji – tai trečia laimingiausia mano gyvenimo diena, patirta kartu su Raminta.

Maždaug po metų su puse gimė dar vienas sūnelis. Balandžio tryliktoji – jau ketvirta nuostabiausia diena. Iki tol, kol nebuvau sutikęs Ramintos, nemaniau, kad galiu būti toks laimingas, koks esu su ja, su savo šeima. Neapgavo manęs nuojauta.

Šiandien dar tik „popierinės“ vestuvės, tačiau kaip šeima mes kartu jau penkerius metus. Vestuvėse dalyvavo ir mūsų vaikai – tai buvo nuostabu! Pamenu visas akimirkas, patirtas tą dieną, kaip džiaugiausi ir kaip sunku buvo tvardytis, kai sakėme vienas kitam priesaikas. Buvo ypatinga akimirka ir dar viena nuostabiausia diena mano gyvenime.

Šiuo atviru laišku, noriu padėkoti savo žmonai, kuri man padovanojo tiek daug nuostabių akimirkų, du nuostabius vaikus, palaiko mane, gamina puikius valgius. Noriu padėkoti, kad pakenčia mano ne auksinį charakterį ir visada mane supranta. Ši diena mūsų šeimai visada bus ypatinga ir kasmet prisiminimų ir patirtų išgyvenimų kartu kraitis tik didės...

Raminta, ačiū Tau, kad atėjai į mano gyvenimą, suteikei jam dar didesnės prasmės, pasitiki manimi, užjauti ir paskatini. Ačiū už Tavo šypseną ir neįkainojamas akimirkas kai kažkuo džiaugiesi, nes tik Tu taip moki. Ačiū Tau už kantrybę ir supratimą...

Tavo mylintis vyras

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Nieko nepirko, todėl palaikė vagimi – apsauginių atsiprašymo taip ir nesulaukė (82)

Istorija paprasta, susijusi su apsaugos darbuotojų elgesiu, kai tikrina, ieško kas kaltas, kas ne,...

Valdžios ir žurnalistų konfliktas: kodėl visuomenė taip nemėgsta pastarųjų? (79)

Ar girdite, kaip tyliai cypia žurnalistai apie atimamą žodžio laisvę, politinį spaudimą ir kaip...

Užkietėjęs automobilininkas paaiškino, kaip atpažinti perekupus (109)

Seniau jausdavau didelę antipatiją taksistams. Seni, prirūkyti automobiliai, rusiška muzika,...

Tėvelių elgesys Vingio parke sugadino dieną: man tai nenormalu (200)

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje laikėsi gražūs ir šilti orai. Tokiu oru nesinori sėdėti...

Rinkimų tvarka kaime primena sovietmetį: kada nustosime bijoti? (4)

Miestelyje X vyko seniūnaičio rinkimai . Aš buvau save išsikėlęs kandidatas. Naiviai galvojau,...

Top naujienos

Patenkintas Jasikevičius „gražuolių“ matyti „Žalgiryje“ nenori: turime iš naujo tapti žvėrimis specialiai Krepšinis.lt iš Stambulo (6)

Kauno „Žalgiris“ pademonstravo įspūdingą žaidimą puolime bei atidarė pergalių sąskaitą...

Sostinės pakraštyje – garsių prekių ženklų išparduotuvė, apie kurią nenorėtumėte niekam prasitarti (152)

Pasakoti ar nepasakoti – štai kur klausimas, kai kalba nukrypsta apie neseniai duris pravėrusias...

Orai: anticiklono įtaka Lietuvoje menks

Ruduo mūsų norų nepaiso, teks susitaikyti, jog ketvirtadienis – paskutinė spalio diena, kai...

Mistinė vieta, apie kurią žino retas vilnietis: užsieniečiai čia plūsta tūkstančiais (75)

Retas vilnietis žino apie namą, stovintį Antakalnio V. Grybo gatvės Vaikų namų teritorijoje,...

Šaro rimbas padėjo: „Žalgiris“ Stambule parodė tikrąjį savo veidą (238)

Kauno „Žalgiris“ trečiadienio vakarą Stambulo „Sinan Erdem Dome“ arenoje ieškojo pirmos...

Spekuliantai pelnosi krentant Džeimso Bondo automobilio gamintojo akcijoms (14)

Galbūt investuotojams Džeimso Bondo automobilis ir patinka, bet gamintojo akcijomis jie spekuliuoja...

Draugystes pamiršę, bet Šaro pamokas įsiminę žalgiriečiai: norėjosi atsikratyti įtampos specialiai Krepšinis.lt iš Stambulo

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neslepia – pergalė prieš Stambulo „Anadolu Efes“ komandą...

Liberalai panaikino Šimašiui palankų sprendimą narystė partijoje gali būti sustabdyta (158)

Remigijui Šimašiui paskelbus, kad antrosios kadencijos Vilniaus miesto mero kėdėje jis sieks su...

Metė siaubingus kaltinimus medžiotojo pašautam dviratininkui – mama vadina monstru ir gailisi, kad tiek mažai kankinosi buvusi mergina kaltina žvėrišku elgesiu (28)

Netekties palaužta dviratininko iš Didžiosios Britanijos Marco Suttono, kurį per klaidą Alpės...

Adomaitis: pametame kažkur galvas – nežinau, kaip paaiškinti (59)

Vilniaus „Ryto“ sirgaliai likus pusei minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos traukė ne pergalės...