Konkursas! Didžiausią įspūdį palikęs Vilniaus mažojo teatro spektaklis!

 (1)
Artėja Vilniaus mažojo teatro 25 m. jubiliejus. Ta proga teatras kviečia savo žiūrovus ir DELFI portalo lankytojus parašyti atsiliepimą apie labiausiai patikusį VMT spektaklį, aktorių ar vaidmenį. Trijų įdomiausių laiškų, komentarų, atsiliepimų autorius apdovanosime įspūdingais prizais.
© D. Matvejav nuotr.
10
žinutė(s),
pasibaigė

Trijų originaliausių, įdomiausių atsiliepimų autoriams skirsime ypatingus konkurso rėmėjo prizus – prancūzišką, subtilų vyšnių žiedų tualetinį vandenį „Fleurs de cerisier L'eau“. O pagrindinio prizo laimėtojas bus papildomai pradžiugintas ir pakvietimais keturiems asmenims į pasirinktą VMT spektaklį.

Galbūt jūs pamatėte spektaklį, kurio ilgai negalėjote pamiršti, galbūt tas spektaklis paskatino kažką keisti savo gyvenime? Pasidalinkite savo istorijomis, patirtimis, mintimis. Tegu Jūsų prisiminimai pradžiugina VMT trupę, kuri švenčia 25 metus.

Jūsų laiškų, atsiliepimų, komentarų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Teatras“. Mintimis taip pat galite pasidalinti ir naudodamiesi nuoroda žemiau, arba rašydami komentarus „Facebook“ prie konkurso teksto „DELFI Pilietis“ paskyroje.

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Pirma vieta skiriama Kleišmantų šeimai iš Raseinių, kuri pasidalino prisiminimais apie „Vyšnių sodą“, kurį jie žiūrėjo prieš šešerius metus Žagarės vyšnių festivalyje.

Antra ir trečia vietos skiriamos Rotomskų šeimai už laišką „Šypsokis , Mažasis....“ ir palinkėjimus: „būk gyvas Mažasis teatre. Tegu čia gimsta kuo daugiau spektaklių. Tegu aktoriai atiduoda save, paliečia gyvą nervą. Tada žiūrovas bus amžinai Jūsų“ bei Jurgitai G. , kuri pasidalino savo mintimis „Kas žiūrovams labiausiai patinka teatre“.

Ačiū visiems, dalyvavusiems Delfi konkurse apie „Vilniaus mažajį teatrą“, kuris šį mėnesį atšventė 25 – erius metus. Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai. Pagrindinio prizo laimėtojui bus įteiktas pakvietimais 4-iems asmenims į pasirinktą VMT spektaklį, pirmų trijų vietų laimėtojai bus pradžiuginti konkurso remėjo „C&D style” prizais - „Fleurs de cerisier L'eau“.

Konkurso organizatoriai papildomai norėtų apdovanoti laiško „Spektaklis, kuris įsišaknijo į pasąmonės gelmes“ autorių, skiriant jam du pakvietimus į Vilniaus mažojo teatro pasirinktą spektaklį.

Vilniaus mažasis teatras per 25 – erius metus savo žiūrovus pakvietė į net į 63 premjeras: „Čia nebus mirties“ , „Vyšnių sodas“, „Dvigubas nepastovumas“, „Tarytum mes nepažįstami“, „Tyli naktis“ , „Klasta ir meilė“ , „Galilėjus“ , „Plėšikas Hocenplocas“, „ Jei praeitų penkeri metai“, „Sveikas ir sudie“, „Priešais juvelyro parduotuvę“, „Baltosios naktys“, „Troliai mumiai tra-lia-lia“, „Aš gyvas“, „Kalnuose mano širdis“, „Nusišypsok mums, Viešpatie“ , „Bellavita“, „Maskaradas“ „Revizorius“, „Triufaldino, arba dviejų ponų tarnas“, „Belaukiant Godo“, „Senosios skrynios pasakos“, „Švelnumas“, „Pasaulio kraštas“, „Šeimyninės istorijos“, „Trys aukštos moterys“, „Madagaskaras“, „Trys seserys“, „Moteris smėlynuose“, „Paskutiniai mėnesiai“, „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“ , „Svifto namai“ , „Audra“, „Mano batai buvo du“, „Grybų karas“, „Šedevras. Improvizacijų vakaras“, „Atsitiktinumas“, „Viskas gerai“, „Kelias“, „Svajonių piligrimas“, „Uodų pasakos“, „Žuvėdra“, „Batraištis, arba Mylėjau, myliu, mylėsiu...“, „Vestonai“, „Karalaitė ir princas Krabas“, „Mažojo teatro pasakos“, „Freken Julija“, „Mistras“, „Triušio landa“, „Kas tas Grufas?“, „Amfitrionas“, „Mama Katinas“, „Motina (Vasa Železnova)“, „Damos vizitas“, „Helgelando karžygiai“, „Brangusis atrakcionų parko dėde!“, „Dostojevskis Vaikams“, „Trio“, (J. Bramso, R. Šumano ir Klaros Šuman Meilės istorija), „Mano Tėvas – Agamemnonas“, „Kruvinos vestuvės“, „Dėdės ir dėdienės“, „Savižudis“, „Septyni nykštukai ieško Snieguolės“. Plačiau apie jas bei artėjančius jubiliejinius renginius „Rytoj – diena ir šventė“ galima paskaityti: www.vmt.lt

Taisyklės:

1. Konkursas vyksta nuo nuo vasario 11 d. iki kovo 14 d., siunčiant tekstus el.paštu pilieciai@delfi.lt arba juos talpinant naudojantis nuoroda žemiau;

2. Dalyvauti žaidime gali visi. UAB „Delfi“ darbuotojai žaidime dalyvauti negali;

3. Originaliausio laiško autorius/ė bus renkamas/-a 2015 m. kovo 15 d. iš visų dalyvavusių žaidime. Nugalėtojas skelbiamas konkursiniame tekste ir jam/jai pranešama asmeniškai žaidime nurodytu el. paštu.

4. Pagrindinio prizo laimėtojas bus papildomai pradžiugintas ir pakvietimais 4-iems asmenims į pasirinktą VMT spektaklį. Trys laimingieji gaus prancūzišką, subtilų vyšnių žiedų tualetinį vandenį „Fleurs de cerisier L'eau“.

5. Konkurso dalyvis sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis delfi.lt savo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi delfi.lt duomenų bazėje 3 savaites. Konkurso dalyvis pateikia savo duomenis delfi.lt tam, kad tretieji asmenys (šiuo konkrečiu atveju konkurso prizo steigėjas) galėtų prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti, norėdamas susisiekti su konkurso dalyviais.

Įvertink šį straipsnį
+ Atsiųskite mums istoriją, nuotrauką ar vaizdo įrašą!
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Konkursas porai! „Mūsų pažinties istorija“: pagrindinis prizas – skrydis oro balionu (2)

Pavasaris jau atėjo ir metas lauko pramogoms. DELFI ir „Hot airlines“ siūlo galimybę tau ir...

Skaitytojai fiksuoja: Lietuvos dangų skrodė pirmieji žaibai (3)

Po šiltos dienos pirmadienio naktį Lietuvoje dangų ėmė skrosti įspūdingi žaibai, griaudėjo...

Konkursas! „Jausmai gėdos nedaro“: pasidalink savo istorija be gėdos

Pasakei artimiausiems draugams, kaip iš tikrųjų jautiesi? Atsivėrei šeimai ir papasakojai apie...

Papasakokite! Vaikų krikštynos ir „žemiškas“ klausimas – kiek mokėti kunigui? (11)

Rengiantis vaikučio krikštynomas , reikia spręsti ir „žemiškus“ klausimus. Vienas...

Top naujienos

Draudžiančiųjų gyvybę laukia pokyčiai: naikina pilkąsias zonas (3)

Seimo priimtame naujos redakcijos Draudimo įstatyme yra kelios naujovės, ypač aktualios gyvybės...

Kaip gauti gerą švedišką pensiją: sukaupti tokias sumas yra sukurta visa sistema (25)

Jau 12 metų iš pensijos gyvenantis švedas Stigas Wahlstrumas nesiskundžia – pinigų pakanka ir...

Politinės korupcijos byla gali sulaukti ir Europos Tarybos ekspertų dėmesio (8)

Dvejus metus tirta politinės korupcijos byla , galima sakyti, pakeitusi Lietuvos politinį veidą,...

Vienas paslaptingiausių ginklų istorijoje: liepsnojo net jūra karius apimdavo paniška baimė (74)

Bizantijos gyventojai šį paslaptingą ginklą vadino „jūrų ugnimi“, vėliau istorijoje...

Sabonio atkrintamųjų rekordu nepasinaudoję „Pacers“ apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų

NBA atkrintamosiose varžybose apmaudų pralaimėjimą patyrė Indianos „Pacers“ krepšininkai,...

Orai: pasilepinom ir užteks – plūstels permainos (22)

Artimiausiomis dienomis orai subjurs – į šalį atkeliaus vėsa, prapliups krituliai.

Karališkojo kūdikio gimimo belaukiant: monarchijos moterims galioja griežtos taisyklės net gimdymo metu (3)

Jau greitai Kembridžo kunigaikštienė Catherine padovanos Didžiosios Britanijos princui Williamui...

Kasparaitis „nusodino“ komandos draugą: himno žodžius mokėjau, kai dar nebuvai gimęs (19)

Darius Kasparaitis tenkinosi epizodiniu vaidmeniu ant Kauno ledo, bet būtent jis buvo svarbiausia...

Valančiūno pražangų serija ir destruktyvus DeRozanas padovanojo pergalę „Wizards“ (1)

NBA atkrintamosiose varžybose pačiu netinkamiausiu metu senus įpročius atsiminė Toronto...

Prabangus gyvenimas slėpė kraupias paslaptis: patikusias moteris grobdavo tiesiog gatvėje (125)

„Sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, 27 miegamieji su neperšaunamaisiais langais, iš aukso...

Populiariausios nuomonės