„Kodėl ir vėl leidžiami mokesčių mokėtojų pinigai? Pirmyn atgal, uždedam, nuimam. O juk kainuoja visi tie darbai, ir nepigiai“, – rašo „Delfi“ skaitytoja Vaida, kuriai pritarė visas būrys socialinių tinklų komentatorių.

Dauguma jų taip pat neslėpė pasipiktinimo, kad iš pat pradžių, kai pirmą kartą nuspręsta lenteles nuimti, nebuvo atsižvelgta į vairuotojų nuomonę.

„Jei kas nors būtų paklausę žmonių balso, būtų sutaupyta ir pinigų, ir laiko, ir vairuotojų nervų“, – įsitikinęs vilnietis Vaidas.

„Pradeda priminti laikrodžio sukiojimą. Gal taip ir su lentelėm darykim, pavasarį uždėkim, rudenį nuimkim?“ – ironizavo kitas skaitytojas Povilas.

Vis dėlto, atsirado ir kitokia nuomonė – štai Sonata įsitikinusi, kad pirmiausia vairuotojai turėtų pažvelgti į savo įpročius, dėl kurių tos lentelės buvo nuimtos.

„Juk ne lentelės yra blogis, o vairuotojai, kurie renkasi „pamiršti“, jog sukti per raudoną galima tik praleidus kitus. Per tokius atsitinka nelaimės, per tokius paskui ir panaikinamos rodyklės. Tai gal pirmiau žiūrėkime savęs“, – įsitikinusi skaitytoja.

Kaip bebūtų, dauguma gyventojų socialiniuose tinkluose teigia besidžiaugiantys tokia žinia, mat, jų nuomone, naudojant rodykles sutrumpėja kamščiai, taupomas vairuotojų laikas.

Primename, kad Vilniaus meras Valdas Benkunskas interviu užsiminė, jog žaliosios rodyklės į eismą bus grąžintos ateinančiais metais, ketinama padidinti jų skaičių. Tiesa, dar nežinoma, kuriose konkrečiai sankryžose lentelės atsiras. Tam nustatyti, Vilniaus miesto savivaldybės teigimu, vykdoma eismo sankryžose analizė.

Ačiū, kad dalinatės savo nuomonėmis! Norite pasidalinti savo istorija, išsakyti mintis? Kviečiame rašyti el. paštu pilieciai@delfi.lt

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)