Pradėsiu nuo termino „antivakseris“, kuriuo ir pats esu vadinamas, nepaisant, kad esu gavęs visus vaikystės skiepus, mano vaikai taip pat. Nesibaidau nei vieno skiepo, kuriais skiepijamasi keliaujant ir kitų skiepų (gripo, erkinio encefalito ir t.t.), kurie tikrai gelbsti.

Bet kam tai rūpi?

Jeigu tu nesiskiepiji nuo COVID-19 – tu esi „antivakseris“. Tave atskirsime nuo visuomenės, nes tu gali užkrėsti kitus.

Bet kažkodėl mūsų politikai nenori girdėti štai šių Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) žodžių: „Kaip minėjome, vakcinuoti žmonės vis tiek gali užsikrėsti virusu ir turėti švelnius arba neturėti jokių simptomų. Vakcinacija sumažina riziką, tačiau visiškai nuo viruso neapsaugo.

Todėl privaloma imtis saugumo priemonių, kai lankomi vyresni žmonės ir tie, kurie turi sveikatos sutrikimų, nesvarbu, ar jie vakcinuoti, ar ne: dėvėkite kaukes, reguliariai plaukite rankas, laikykitės saugaus atstumo arba susitikite su jais lauke arba gerai ventiliuojamose patalpose.“

Taigi, PSO rašo, kad vakcina tik sumažina riziką, tačiau visiškai neapsaugo nuo viruso plitimo ir jo platinimo. Ir vis dėl to, reiktų dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo ir t.t., net ir pasiskiepijusiems.

Tada kodėl kitaip mąstantis žmogus turi tapti priešu savoje valstybėje?

Kur laisvas pasirinkimas?

Aš pasirinkau nesiskiepyti, bet likau atsakingas: aš rūpinuosi savo higiena, nespaudžiu nepažįstamiems rankos, dėviu veido kaukę. Ir vis dėl to būsiu atskirtas ar papildomai apmokestintas, ar privalomai raginamas testuotis kas 7-10 dienų nors simptomų neturiu?

Kodėl pasiskiepiję neturi testuotis? PSO aiškiai nurodė, kad saugotis turi visi, nepriklausomai ar skiepą gavai ar ne.

Gerbiami politikai, sprendimų priėmėjai, eikime laisvo pasirinkimo keliu. Neskaldykite visuomenės tokiais išsireiškimais. Nepuskime burbulo, kuris greitu metu gali sprogti.

„Į gatves“ neinu, nes dar pasitikiu sveiko proto mąstymu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (369)