Atsidarau komentarus, o ten – visai ne apie koncertą... Nepatikėsite, bet paklaikau. 700 nuomonių apie žinote ką? Šokėjų celiulitą...

Ta prasme? Pilna komentarų, kokios baisios šokėjos, kokios celiulitinės kojos, kad galėjo pasirinkti kitokias aprangas, tvarkytis „tą problemą“ ir panašiai. Ir tuos komentarus parašė ne vyriškosios giminės atstovai.

Lietuvių bobos (nes kitaip nelabai pavadinsi) yra vargšės. Man pasidarė jų gaila. Kiek reikia savęs ir kitų moterų nekęsti už fizines savybes, kad taip rašytum? Dar tokių žemos savivertės moterų pasaulyje reikia paieškoti, turbūt visos gyvena tik Lietuvoje. Baisu.

Tos apkomentuotos moterys – profesionalios šokėjos. Jos šoka šalia pasaulinio garso žvaigždės ir joms dzin, kad ir būtų tas celiulitas (nors ten apšvietimas tik).

Bet va Jadzė prie feisbuko prisėda ir pradeda savo tiradas. O ta Jadzė – jos niekas niekada nesužinos. Nes ji ar gyva ar mirusi, ar pasiskiepijusi, ar ne, turi sveikatos problemų, ar ne, ir kaip atrodo – niekam nerūpi. Bet Jadzė mano, kad turi teisę kažką kritikuoti...

Tikrai su mūsų tauta kažkas negerai... ir labai negerai.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos