Pirmoji pasaulinė kačių paroda buvo surengta 1990m. Miunchene, Vokietijoje. Nuo tol ji kasmet  vyksta vis kitoje šalyje. Šiemet garbė rengti šį svarbų renginį atiteko Lenkijos felinologų federacijai „Felis Polonia“.  Tiesa, Lenkijoje paroda vyks jau antrą kartą – pirmasis buvo 1998 m. Organizatoriai džiaugiasi, kad renginys vyks Poznanėje, pačioje Europos širdyje, nes patogi transporto infrastruktūra, leidžianti patogiai atvykti iš bet kurio pasaulio kampelio, šiemet į vieną vietą suburs įspūdingą dalyvių skaičių – beveik 2000 kačių. Šių metų pasaulinė kačių paroda bus didžiausias visų laikų felinologinis renginys. 

FIFe organizuojamose pasaulinėse kačių parodose gali dalyvauti ne bet kas, o tik FIFe registruotos ir aukštus standartus atitinkančios bei tam tikrą kvalifikaciją turinčios katės. Taigi tai, kad renginyje dalyvaus net 18Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ kačių, yra įspūdinga. Šiemet ši draugija parodoje pristatys net šešis Meino meškėnus, keturis Kornvalio reksus, tris orientalus, du sfinksus, du britų trumpaplaukius ir vieną Kurilų trumpauodegę ilgaplaukę katę. Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ palaiko ir remia narius, dalyvaujančius pasaulinėje kačių parodoje ir dovanoja jiems 50 ltnuolaidą tarptautinei kačių parodai, vyksiančiai lapkričio 27-28d. PC „Mega“, Kaune.

Kartu su „Bubastės“ katėmis į pasaulinę kačių parodą išvyko ir trys stiuardai. Norinčiųjų jais tapti buvo kur kas daugiau, tačiau jiems taip pat taikomi griežti reikalavimai ir yra vykdoma atranka. Norint būti stiuardu tokio masto renginyje, reikia turėti patirties šioje srityje, puikiai išmanyti parodos taisykles,  nepasimesti stresinėse situacijose. Stiuardas privalo užtikrinti, kad parodoje nekiltų jokių nesklandumų ir atmosfera prie teisėjų stalo būtų rami ir draugiška.

Parodos organizatoriai tikina, kad renginys bus vertas dėmesio. Čia bus galima ne tik pasigrožėti katėmis iš viso pasaulio, pabendrauti su garsiais veisėjais, sudalyvauti įvairiose varžybose, bet ir pasidomėti meno dirbiniais – svečių laukia fotografijų, piešinių ir skulptūrų paroda. Nebus pamiršti ir mažiausieji pasaulinės kačių parodos svečiai – jiems bus įrengtos specialios žaidimų erdvės, lauks įvairios linksmos rungtys ir galimybė makiažo meistrų dėka transformuotis į kačiuką.

Organizatoriai tikina, kad renginys sužavės visus ir bus nepamirštamas. Manoma, kad Poznanėje vyksianti paroda bus įrašyta į istoriją kaip didžiausias ir reikšmingiausias iki šiol vykęs kačių pasaulio renginys.