Pirmasis kėlinys

Ginčo kamuolį atkovojusi Lietuvos rinktinė tik po keleto mėginimų pelnė pirmuosius taškus. Po kelių atakų abejos komandos apsikeitė parastais kamuoliais, klaidomis, blokais. Sužaidus nepilnas šešias minutes, rezultatu 14:8 pirmavo Kroatijos rinktinė.

Po prastai sužaistos varžybų atkarpos, Paulius Juodis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios lietuviai pelnė du taškus iš po krepšio. Pirmasis kėlinys pasibaigė tokiu rezultatu - 21:17 (Kroatijos naudai).

Antrasis kėlinys

Šį kėlinį lietuviai pradėjo atkovotu kamuoliu ir Ernesto Serkevičiaus taikliu tolimu metimu. Vėliau sekė „duobėta“ lietuvių atkarpa, po kurios Haroldas Saprykinas pataikė du tolimus metimus ir persvėrė rezultatą savo naudai 28:27.

Viskas atrodė pakankamai gerai iki tol, kol Edviną Šeškų teisėjai nubaudė nesportine pražanga. Po nesėkmingos priešininkų atakos, Haroldas Saprykinas paleido dar vieną tritaškį. Atrojo kėlinio sirena skelbė minimalų Kroatų pranašumą – 38:37.

Trečiasis kėlinys

Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus pelnė kroatai. Vėliau sekė kibi lietuvių gynyba ir įspūdingas blokas. Prabėgus nepilnoms keturioms minutėms, Edvinas Šeškus išprovokavo nesportinę priešininko pražangą.

Po visiškai tuščios atkarpos, Lukas Motiejūnas pelnė du taškus ir Haroldas Saprykinas paleido jau ketvirtąjį tritaškį šiose varžybose. Po kelių taiklių kroatų metimų, tritaškį pataikė ir Lukas Motiejūnas. Trečiasis kėlinys po atkaklios kovos pasibaigė rezultatu 58:51 (Kroatų naudai).

Ketvirtasis kėlinys

Šį kėlinį P. Juodžio auklėtiniai pradėjo perimtu kamuoliu ir Luko Motiejūno tolimu metimu. Nors ketvirtajame kėlinyje ir vyko įdomiausia ir atkakliausia kova, bet Lietuvos septyniolikmečiai nesugebėjo pasipriešinti dar nė karto nepralaimėjusiai Kroatijos rinktinei. Ketvirtojo kėlinio sirena skelbė Kroatijos pergalę – 78:82.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuva: Haroldas Saprykinas 23, Edvinas Šeškus 14, Lukas Motiejūnas 12.

Kroatija: Zganec Karlo 20, Gabric Tomislav 18, Arapovic Marko 13.

Kroatijos rinktinės žaidėjo Mario Hezonja talentas

Dar viena pasaulio jaunių čempionato žvaigždė - M. Hezonja. Tikimasi, kad po traumos grįžęs ir visą sezoną praleidęs krepšininkas parodys savo geriausius sugebėjimus ir pridarys daug problemų čempionato varžovams.

Septyniolikmečio pasirodymas rungtynėse tarp Kroatijos ir Lietuvos buvo blankus. Šiandienos varžybose jis pelnė 9 taškus.

Nuostabus Haroldo Saprykino pasirodymas

Galima teigti, jog tai buvo žmogus, kuris sunkiais momentais traukė Lietuvos jaunių rinktinę. Jis pelnė savo komandai taškus, kai to labiausiai reikėjo. Kroatijos rinktinę „užmėtęs“ tolimais metimais (8/15), pelnęs 23 taškus. Jis buvo rezultatyviausias lietuvių gretose.

Rytoj mūsų septyniolikmečiai susitiks su Argentinos krepšininkais, kurie antradienį laimėjo prieš Pietų Korėjos rinktinę 106:59.