„Tai, ką patyrėme, „netelpa“ galvoje“, – piktinosi DELFI Piliečiui parašiusi skaitytoja, su vaikais apsilankiusi Vilniaus kongresų rūmuose vykusiame renginyje. Moteris piktinosi, kad sėdėdama balkone prastai matė renginį, o rūmų darbuotojai į jos pretenziją sureagavo nemaloniai. Vilniaus kongresų rūmų atstovai tikina – su klausytoja buvo bendrauta mandagiai, o nematyti ji galėjo tik 30 sekundžių trukusio numerio. Skaitytojos skundą ir organizatorių komentarą galite rasti žemiau.
© DELFI / Tomas Vinickas

Saulėtą šeštadienio rytą, vasario 4 d., pakilia nuotaika nuvykome su vaikais į Vilniaus kongresų rūmus – į visai šeimai skirtą renginį „Cirkas atvažiavo“. Tai, ką patyrėme, „netelpa“ galvoje.

Orkestras grojo nepriekaištingai, deja, daugiau nieko nematėme, nes sėdėjome balkone, o pati scena buvo beveik po balkonu. Taigi realiai matėme tik klounų kamuoliukus arba virvėmis pakilusius akrobatus.

Vaikai puolė prie balkono krašto, prižiūrėtojos dar bandė juos vaikyti, kol galiausiai situacija tapo nevaldoma, ir visi ėmė brautis prie krašto. Tada jau net ir orkestro nebesimatė.

Kadangi dukra užsinorėjo į tualetą, tai, pasinaudojusi proga, iškviečiau administratorę. Gražiu tonu pasakiau, kad nieko nematome, o ji gana įžūliai atkirto, kad per mažą vaiką atsivedžiau (dukrai – ketveri metai). Tada pasakiau, kad ir kiti du mano didesni vaikai nemato, kad ir aš pati nieko nematau. Tokio ciniško atsakymo, kokį išgirdau, tikrai nesitikėjau: „Tai ne mūsų, o jūsų problema, kad nusipirkote bilietus balkone.“

Jei būčiau žinojusi, kad iš tų vietų, kur sėdėjome, nieko nematyti, tokių bilietų tikrai būčiau nepirkusi. Esu medikė, ir vaikų lavinimui galiu skirti daugiau pinigų. Bilietus parduodanti kasininkė apie tai turėtų įspėti, juk renginys skirtas mažiesiems!

Likome nieko nematę, tik finansiškai parėmę Vilniaus kongresų rūmus. Į sveikatą, bet mums buvo nemalonu. Jaučiausi taip, lyg į mane kas kojas būtų nusivalęs. Esu pilietiškas žmogus, tad siunčiu nuotrauką parodyti, ką matėme, kad kiti tėveliai būtų budresni pirkdami bilietus ir nenuviltų savo mažųjų atžalų. Jie – mūsų ateitis.

20170204_125744
20170204_125744

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI kreipėsi komentaro į Vilniaus kongresų rūmus, kurių koncertų vadybininkė Aušra Gorodeckaitė pakomentavo skaitytojos skundą.

Ji pripažino, kad Lietuvoje tinkamų salių renginiams trūksta.

„Negalime pasigirti Lietuvoje puikiomis salėmis renginiams, tad nuvykus į bet kurį koncertą ar spektaklį, vienam ar kitam renginių organizatoriui ar salės valdytojui galima išreikšti pretenzijas (tai per toli, tai per daug šone, tai ūgis per žemas ir t.t.). Tiesa yra ta, kad Vilniaus kongresų rūmai – sovietmečio architektūros monumentas – apskritai nebuvo pritaikyti koncertinei veiklai, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kolektyvas, vykdydami savo misiją, daro geriausia, ką gali su tuo, ką turi“, – komentare nurodė kongresų rūmų atstovė.

Pasak jo, atsižvelgiant į tai, kur buvo įsigyti parašiusios klausytojos bilietai, bent jau iš kongresų rūmams siųstos pretenzijos, vietos yra 7 bei 8 balkono eilėse.

„Iš ten scena matosi nuo krašto, tik nesimato parterio praėjimo, kuriame klounai apie 30 s rodė pasirodymą su kamuoliais. Apgailestaujame, tačiau šios pasirodymo vietos klausytoja su dukrele tikrai neišvydo ir šį numerį ateityje išimsime iš savo programos. Taip pat norime patikslinti, kad su klausytoja buvo bendrauta mandagiai. Ji su dukrele vidury renginio pakilo iš vietų ir nuėjo pas vadybininkę bei išreiškė savo nepasitenkinimą vietomis, tačiau vadybininkė maloniai pasiūlė parašyti pretenziją raštu, nes vidury renginio, kaip ir sakė klausytojai, negali suteikti kitų, geresnių vietų (tai būtų galėjusi padaryti prieš prasidedant renginiui, tai ir paminėjo šiai lankytojai). Be to, sutiko su klausytoja, kad su mergaite ši vieta mažiau tinkama yra sėdėti ir labiau tinkama būtų parteryje bei po ilgų lankytojos pasipiktinimų išreiškimo, paminėjo, kad ji perstatyti rūmų negali ir padėti daugiau šiuo metu taip pat. Taip pat prisegame ir pozityvų atsiliepimą kitos lankytojos, kuri sėdėjo balkone ir taip pat 7 eilėje (tik kitoje balkono pusėje). Iš nuotraukos matysite, kad matomumas jos yra geras renginio metu. Taip pat Jūsų siųstoje nuotraukoje matome ir cirko artistą ant scenos. Tačiau ji daryta ne iš tos vietos, kur klausytoja turėjo įsigijusi bilietus“, – nurodoma komentare.

Su vaikais renginyje apsilankiusi moteris pasibaisėjo: tai, ką patyrėme, „netelpa“ galvoje
© Vilniaus kongresų rūmų nuotr.

Pasak A. Gorodeckaitės, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras koncertą visai šeimai „Cirkas atvažiavo“ organizuoja jau šešerius metus.

„Gaila, kad dėl didelio cirko artistų užimtumo galime pasiūlyti savo klausytojams tik vieną tokį renginį per metus – klausytojų paklausą sunku patenkinti. Tai unikalaus pobūdžio renginys – scenoje telpa ne tik simfoninio orkestro sudėtis, bet ir cirko atlikėjai. Tenka pripažinti, kad yra pirmoji LVSO gauta pretenzija dėl koncerto „Cirkas atvažiavo“. Koncertams visai šeimai netaikome lankytojų amžiaus cenzo, suteikdami galimybę visai šeimai – tiek tėveliams su kūdikiais rankose (ar be), tiek vyresniesiems broliukams ir sesutėms – apsilankyti šiuose renginiuose, išgirsti klasikinės muzikos kūrinių, būti įtrauktiems į nekasdienę šventinio renginio magiją. Rekomenduojame pirmą kartą besilankantiems Vilniaus kongresų rūmuose bilietus įsigyti kongresų rūmų kasoje, kurioje kasininkės mielai pakonsultuoja, kuriose vietose būtų geriausia įsigyti konkrečiu atveju bilietus. Tokios galimybės nėra perkant bilietus kitose kasose, pvz., „Maxima“ ar kituose prekybos centruose ir pan. ar perkant internetu“, – paaiškino A. Gorodeckaitė.

Įvertink šį straipsnį
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Folkloro festivalis „Saulelė raudona“ ir regioninė dainų šventė užbūrė Plungės lankytojus

Birželio 15-17 dienomis Plungėje vyko miesto šventė ir XII tarptautinis folkloro festivalis...

Pristatyti tremtinio užrašai Lentvario bibliotekoje

1941 m. birželio 14 d. 3 val. nakties enkavėdistai pradėjo masinius lietuvių areštus ir trėmimus...

Skelbiamas DELFI Piliečio konkurso „Pranešk naujieną“ praėjusios savaitės nugalėtojas (2)

Skelbiamas DELFI konkurso „Pranešk naujieną“ praėjusios savaitės nugalėtojas. Pagrindinio...

Apie koliažinius virsmus ir pagarbą klausytojui

Panevėžio bendruomenių rūmuose renginių salėje regėjome režisieriaus Antano Maciulevičiaus...

Vilniaus pareigūnai ištiesė pagalbos ranką sunkiai vaikščiojančiai senolei (10)

Kelių policijos pareigūnai į jų būstinę užsukusiai močiutei nusprendė ištiesti pagalbos...

Top naujienos

„MG Baltic“ byla. Šimašiaus kabineto paslaptys, Butkevičiaus skambučiai ir „dyki pinigai“ (15)

Didžiojoje politinės korupcijos byloje dažnai minimas garsiajam Liberalų Sąjūdžio...

Dukart per mėnesį Lietuvoje apsiperkanti latvė: čia viskas pigiau, išskyrus vieną dalyką (24)

Daugeliui lietuvių jau įprastos tapo kelionės į Lenkiją apsipirkti. Kiek keisčiau galėtų...

Apie savo ateitį prabilęs Šaras: „Žalgiris“ – elitinis Europos klubas (110)

„Sveikiname visus su čempionų titulu, sveikiname mūsų fanus. Sveikinu savo žaidėjus, kuriems...

Orai: džiūstantiems lietaus dar teks palaukti (7)

Pavargę nuo karščių šiomis dienomis atsikvėps šiek tiek lengviau – temperatūra sumažės....

10 kokybiškų išmaniųjų telefonų, kurių kaina nesiekia 150 eurų (2)

Šiais laikais nebūtina išleisti daug pinigų, jei norite įsigyti kokybišką išmanųjį...

Ką svarbu žinoti norint įstiklinti balkoną? (8)

Balkonas – pastato dalis, atvira išsikišusi aikštelė išorinėje pastato sienoje su aptvaru...

Kaip teisingai auginti raudongūžius, baltagūžius ir briuselio kopūstus (1)

Rau­don­gū­žiai ko­pūs­tai pa­na­šūs į bal­ta­gū­žius iš­vaiz­da ir...

Kane'as paskutinę akimirką išplėšė Anglijos rinktinei pergalę dvikovoje su Tunisu (163)

Anglijos futbolo rinktinė vos nepaslydo pasaulio čempionato starte. Garetho Southgate'o treniruojama...

Nutylėta tiesa apie „gražiausią pasaulio mergaitę“: skandalą sukėlusi 10-metė užaugo ir planuoja sudrebinti Holivudą (20)

Sulaukusi vos ketverių Thylane Blondeau (17) tapo veidu, kuriuo kone akimirksniu susižavėjo visas...

Žmogus, pakeitęs Lady Gagos gyvenimą iš esmės: kodėl 17 metų jaunesnis vyras dainininkei toks svarbus? (5)

Vestuvių varpai Lady Gagai skambės ateityje, ir veikiausiai tai bus panašu į robotizuotą telefono...