aA
„Tai, ką patyrėme, „netelpa“ galvoje“, – piktinosi DELFI Piliečiui parašiusi skaitytoja, su vaikais apsilankiusi Vilniaus kongresų rūmuose vykusiame renginyje. Moteris piktinosi, kad sėdėdama balkone prastai matė renginį, o rūmų darbuotojai į jos pretenziją sureagavo nemaloniai. Vilniaus kongresų rūmų atstovai tikina – su klausytoja buvo bendrauta mandagiai, o nematyti ji galėjo tik 30 sekundžių trukusio numerio. Skaitytojos skundą ir organizatorių komentarą galite rasti žemiau.
© DELFI / Tomas Vinickas

Saulėtą šeštadienio rytą, vasario 4 d., pakilia nuotaika nuvykome su vaikais į Vilniaus kongresų rūmus – į visai šeimai skirtą renginį „Cirkas atvažiavo“. Tai, ką patyrėme, „netelpa“ galvoje.

Orkestras grojo nepriekaištingai, deja, daugiau nieko nematėme, nes sėdėjome balkone, o pati scena buvo beveik po balkonu. Taigi realiai matėme tik klounų kamuoliukus arba virvėmis pakilusius akrobatus.

Vaikai puolė prie balkono krašto, prižiūrėtojos dar bandė juos vaikyti, kol galiausiai situacija tapo nevaldoma, ir visi ėmė brautis prie krašto. Tada jau net ir orkestro nebesimatė.

Kadangi dukra užsinorėjo į tualetą, tai, pasinaudojusi proga, iškviečiau administratorę. Gražiu tonu pasakiau, kad nieko nematome, o ji gana įžūliai atkirto, kad per mažą vaiką atsivedžiau (dukrai – ketveri metai). Tada pasakiau, kad ir kiti du mano didesni vaikai nemato, kad ir aš pati nieko nematau. Tokio ciniško atsakymo, kokį išgirdau, tikrai nesitikėjau: „Tai ne mūsų, o jūsų problema, kad nusipirkote bilietus balkone.“

Jei būčiau žinojusi, kad iš tų vietų, kur sėdėjome, nieko nematyti, tokių bilietų tikrai būčiau nepirkusi. Esu medikė, ir vaikų lavinimui galiu skirti daugiau pinigų. Bilietus parduodanti kasininkė apie tai turėtų įspėti, juk renginys skirtas mažiesiems!

Likome nieko nematę, tik finansiškai parėmę Vilniaus kongresų rūmus. Į sveikatą, bet mums buvo nemalonu. Jaučiausi taip, lyg į mane kas kojas būtų nusivalęs. Esu pilietiškas žmogus, tad siunčiu nuotrauką parodyti, ką matėme, kad kiti tėveliai būtų budresni pirkdami bilietus ir nenuviltų savo mažųjų atžalų. Jie – mūsų ateitis.

20170204_125744
20170204_125744

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI kreipėsi komentaro į Vilniaus kongresų rūmus, kurių koncertų vadybininkė Aušra Gorodeckaitė pakomentavo skaitytojos skundą.

Ji pripažino, kad Lietuvoje tinkamų salių renginiams trūksta.

„Negalime pasigirti Lietuvoje puikiomis salėmis renginiams, tad nuvykus į bet kurį koncertą ar spektaklį, vienam ar kitam renginių organizatoriui ar salės valdytojui galima išreikšti pretenzijas (tai per toli, tai per daug šone, tai ūgis per žemas ir t.t.). Tiesa yra ta, kad Vilniaus kongresų rūmai – sovietmečio architektūros monumentas – apskritai nebuvo pritaikyti koncertinei veiklai, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kolektyvas, vykdydami savo misiją, daro geriausia, ką gali su tuo, ką turi“, – komentare nurodė kongresų rūmų atstovė.

Pasak jo, atsižvelgiant į tai, kur buvo įsigyti parašiusios klausytojos bilietai, bent jau iš kongresų rūmams siųstos pretenzijos, vietos yra 7 bei 8 balkono eilėse.

„Iš ten scena matosi nuo krašto, tik nesimato parterio praėjimo, kuriame klounai apie 30 s rodė pasirodymą su kamuoliais. Apgailestaujame, tačiau šios pasirodymo vietos klausytoja su dukrele tikrai neišvydo ir šį numerį ateityje išimsime iš savo programos. Taip pat norime patikslinti, kad su klausytoja buvo bendrauta mandagiai. Ji su dukrele vidury renginio pakilo iš vietų ir nuėjo pas vadybininkę bei išreiškė savo nepasitenkinimą vietomis, tačiau vadybininkė maloniai pasiūlė parašyti pretenziją raštu, nes vidury renginio, kaip ir sakė klausytojai, negali suteikti kitų, geresnių vietų (tai būtų galėjusi padaryti prieš prasidedant renginiui, tai ir paminėjo šiai lankytojai). Be to, sutiko su klausytoja, kad su mergaite ši vieta mažiau tinkama yra sėdėti ir labiau tinkama būtų parteryje bei po ilgų lankytojos pasipiktinimų išreiškimo, paminėjo, kad ji perstatyti rūmų negali ir padėti daugiau šiuo metu taip pat. Taip pat prisegame ir pozityvų atsiliepimą kitos lankytojos, kuri sėdėjo balkone ir taip pat 7 eilėje (tik kitoje balkono pusėje). Iš nuotraukos matysite, kad matomumas jos yra geras renginio metu. Taip pat Jūsų siųstoje nuotraukoje matome ir cirko artistą ant scenos. Tačiau ji daryta ne iš tos vietos, kur klausytoja turėjo įsigijusi bilietus“, – nurodoma komentare.

Su vaikais renginyje apsilankiusi moteris pasibaisėjo: tai, ką patyrėme, „netelpa“ galvoje
© Vilniaus kongresų rūmų nuotr.

Pasak A. Gorodeckaitės, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras koncertą visai šeimai „Cirkas atvažiavo“ organizuoja jau šešerius metus.

„Gaila, kad dėl didelio cirko artistų užimtumo galime pasiūlyti savo klausytojams tik vieną tokį renginį per metus – klausytojų paklausą sunku patenkinti. Tai unikalaus pobūdžio renginys – scenoje telpa ne tik simfoninio orkestro sudėtis, bet ir cirko atlikėjai. Tenka pripažinti, kad yra pirmoji LVSO gauta pretenzija dėl koncerto „Cirkas atvažiavo“. Koncertams visai šeimai netaikome lankytojų amžiaus cenzo, suteikdami galimybę visai šeimai – tiek tėveliams su kūdikiais rankose (ar be), tiek vyresniesiems broliukams ir sesutėms – apsilankyti šiuose renginiuose, išgirsti klasikinės muzikos kūrinių, būti įtrauktiems į nekasdienę šventinio renginio magiją. Rekomenduojame pirmą kartą besilankantiems Vilniaus kongresų rūmuose bilietus įsigyti kongresų rūmų kasoje, kurioje kasininkės mielai pakonsultuoja, kuriose vietose būtų geriausia įsigyti konkrečiu atveju bilietus. Tokios galimybės nėra perkant bilietus kitose kasose, pvz., „Maxima“ ar kituose prekybos centruose ir pan. ar perkant internetu“, – paaiškino A. Gorodeckaitė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vilnietis pasipiktinęs: stebėdami, kaip vyksta namo administratoriaus rinkimai, nebegalime tylėti (21)

Į DELFI redakciją kreipėsi Didlaukio g. 34 namo gyventojas (vardas ir pavardė žinomi – DELFI),...

Maltoje vyko pasaulio medikų teniso čempionatas – lietuviai parvežė 7 medalius (4)

Rugsėjo 30 d. – spalio 5 d. Maltoje vyko Pasaulio gydytojų teniso čempionatas, kuriame dalyvavo...

Vilniečiai neprisišaukia pagalbos: daugiabutyje įsiveisė širšės, bet ne jos yra didžiausia problema (49)

Vilniečiai susidūrė su neįprasta problema – daugiabučio ventiliacijos angose apsigyveno...

Užfiksavo daugkartinius KET pažeidimus kelyje: važiuoja, kaip nori (8)

DELFI skaitytojas neapsikentė, kad vairuotojai kiekvieną kartą toje pačioje vietoje prie...

Mokytojų atlyginimų perskaičiavimas: įvertino grėsmes ir galimybes (11)

Kartais, būdami itin mokyti, elgiamės arba neprotingai, arba inertiškai. Kas dėl to kaltas? Kalta...

Top naujienos

Prakalbino žmones apie seksą sovietmečiu: tai buvo labiau panašu į pilietinį karą nei į revoliuciją (16)

Seksas, malonumas, meilė ir šeima – požiūrio į šiuos dalykus raidą sovietmečiu ėmėsi tirti...

Medeina Čijauskaitė. Esame auklėjamos būti neįgaliomis princesėmis (165)

Man be proto gaila neišnaudoto moterų potencialo. Man gaila kiekvienos, kuri žiojėjančią...

Lietuvio gyvenimas primena pasakojimą apie Odisėją: į jūrą išplaukė trims mėnesiams, o grįžo po metų – neatpažino net sūnus (56)

Kone dešimtmetis praleistas jūroje gaudant vėją, trijų mėnesių plaukimas virtęs metus trukusia...

Naujas Kremliaus statytinis Europos pašonėje kėsinasi įsiūbuoti konfliktą Balkanuose kyla grėsmė visam regionui (327)

Bosnijos prezidiumo narys pasisakė už nepriklausomą Serbų respubliką. Ar V. Putinas išpildys...

Prezidentiniuose reitinguose – neįtikėtini pokyčiai: atsiskleidė Šimonytės fenomenas (2391)

Gyventojams vardinant pretendentus į prezidentus, populiariausiųjų trejetukas keičiasi – į...

Andriaus Šedžiaus teisininkė atvertė visas kortas: kas iš tiesų stabdo skandalingas garsiosios poros skyrybas? (102)

Šiuo metu besiskiriantis verslininkas ir politikas Andrius Šedžius parengiamuosiuose...

Keista teisėjų klaida: lemiamu metu įskaitė nebūtus taškus į „Žalgirio“ krepšį epizodo įrašas (93)

Kauno „Žalgirio“ vyrams Eurolygoje nepavyko iškovoti antros pergalės iš eilės, nors vienu...

Legendomis apipinta Lietuvos vieta: be perstojo kunkuliuojantis įvairiaspalvis vanduo kaitina vaizduotę (2)

Kurtuvėnų regioninis parkas – įkurtas siekiant išsaugoti ežeringo ir miškingo Kurtuvėnų...

Kurios daržovės yra pačios sveikiausios ir kaip jas valgyti? (1)

Lengviausias būdas pagerinti sveikatą ir savijautą – valgyti daug daržovių . Visose...

Populiariausia pasaulyje operacinė sistema tuoj neatpažįstamai pasikeis (6)

Populiariausia pasaulyje mobiliųjų įrenginių operacinė sistema „Android“ jau greitai taps...