„Taip kelininkai tyčiojasi iš vairuotojų. Kelyje Panevėžys–Vilnius pristatyta greičio matuoklių, o greitis tvarkingame, lygiame kelyje, daugybę kilometrų – 70 km/h.

Kam reikia palikti ribojimus, jei kelio remontas baigtas, net linijos nupieštos?“ – piktinasi skaitytojas Justinas.

Jis teigia, kad tokie greičio ribojimo ruožai tęsiasi daugybę kilometrų.

„Paskui pavažiuoji normaliai – ir vėl ribojimai. O šiame kelyje stovi etapinis greičio matuoklis, nors tokiuose stabdymuose iki 70 logikos – jokios“, – skundžiasi jis.

Skaitytoja Danielė taip pat pastebėjo šiuos ribojimus. Ji stebisi, kad lygiame, sutvarkytame magistraliniame kelyje leistinas greitis vos 70 km/h, o kelio ruožas, kur vėl leidžiama važiuoti 110 km/h greičiu, yra kur kas prastesnės būklės.

„Kelininkų nei kvapo, kelias sutvarkytas, naujos linijos nupieštos, bet darbai dar nėra baigti? Gal žolės nepasėjo, dėl to ir laiko dar tuos ribojimo ženklus? – ironizuoja ji. – Klausimas, jei kelias jau geras, ar negalima tuos ribojimus grąžint tik tada, kai ten kažkas realiai dirba? Ar bent jau sumažinti greitį iki 100 ar 90 km/h, o ne 70. Tiesiog juokinga.“

Kelias Panevėžys-Vilnius

Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atstovė Jolita Orentaitė „Delfi“ tikina, jog palikti ribojimo ženklai nėra klaida, o būtent toks važiavimo greitis minimoje atkarpoje pasirinktas siekiant užtikrinti eismo saugumą, o darbai, pasak jos, dar nėra baigti.

„Šiuo metu kelio atkarpoje yra vykdomi paskutiniai remonto darbai, tarp kurių – ir darbų patikrinimai“, – sako ji.

J. Orentaitė pabrėžia, kad pilnai nebaigtas remontuoti kelias vairuotojams atidarytas siekiant vairuotojams pagerinti eismo sąlygas.

„Suprantame, jog žiemos metu, dėl sudėtingų eismo sąlygų, vairuotojai kelyje turi būti ypatingai atidūs, eismo sąlygos tampa sudėtingesnės. Dėl šios priežasties, nuolat sekdami oro sąlygų pasikeitimus, svarbiausiose šalies magistralėse vykusius remontus, kartu su partneriais, stengiamės paspartinti. Užbaigus pagrindinius darbus, kelių atkarpose buvo atidarytas eismas, eismo sąlygas vairuotojams padarant komfortiškesnėmis ir, svarbiausia, saugesnėmis“, – aiškina LAKD atstovė.

Ačiū, kad dalijatės savo aktualijomis. Norite pranešti naujieną ar išsakyti nuomonę? Kviečiame rašyti el. paštu pilieciai@delfi.lt

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)