Skaitytojos atsiųstoje nuotraukoje aiškiai matomas adresas – Sporto gatvė 3, kuriuo įsikūrusi Riešės seniūnija.

Kaip teigė skaitytoja, „norisi tikėti, jog taip nutiko dėl aplaidumo, tačiau Vilniaus rajone tai būtų ne pirma provokacija“.

Bendruomenės nariai nesutaria, ar atvirkščiai pakabintas Vytis kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, gali būti tiesiog nelemtas
atsitiktinumas.

Miestelio seniūno Valdemaro Rynkevičiaus teigimu, įvyko žmogiška klaida: „Deja, tenka apgailestauti, kad piliečiai vietoj pranešę apie klaidą už tai atsakingai institucijai, bando tyčiotis, patys bando kurstyti tautinę nesantaiką. Tai apgailėtina, tyčiotis iš žmogiškos klaidos“.

Tą patį vakarą savo Facebook paskyroje Riešės seniūnija išplatino atsiprašymą: „Riešės seniūnija apgailestauja dėl užfiksuotos netaisyklingai kabėjusios istorinės Lietuvos Respublikos Vyčio vėliavos Kovo 11-osios proga ir atsiprašo visų Lietuvos piliečių. Apie tai sužinoję, iškart vėliavą nukabinome. Skatiname ateityje labiau bendrauti su seniūnija, pranešti seniūnui, kad kuo greičiau galėtume reaguoti. Ši facebook paskyra sukurta ne tik tam, kad viešinti informaciją, kad būti arčiau žmonių, bet ir kad operatyviai net ir nedarbo metu galima būtų išiųsti mums svarbią informaciją. Šiandien, mums visiems svarbios šventės proga linkime neprarasti žmogiškumo, matyti daugiau pozityvių dalykų, dalyvauti kuo aktyviau savivaldoje, būti vietinės valdžios pagalbininkais, kad neliktų dirbtinai pačių mūsų kuriamos terpės nesantaikai, vietos nereikalingoms, žeidžiančioms kalboms. Su Kovo 11-tąja dar kartą, su mūsų visų laisve! Ir išlikime Žmonėmis!“.

Top naujienos